Як вийти заміж за грека

% Mazajka, автор JustLady. % % %
��� ����� ����� �� �����
% Греція - прекрасна країна. Дуже сонячна, з величезною кількістю пам'яток і красот природи. Тепле море, прекрасний клімат - це справжній рай. Адже найхолоднішою зимою стовпчик термометра не опускається нижче +8 градусів. Греція - досить стабільна держава у фінансовому плані, тому, вийшовши заміж за грека, ви отримаєте шанс забезпечити собі безбідне перебування в прекрасній країні.
% Статті за темою «Як вийти заміж за грека» %
Як вийти заміж за грека
% Як вийти заміж після 40 років? %
Як вийти заміж за грека
% Вийти заміж за канадця %
Як вийти заміж за грека
% Навіщо ми виходимо заміж? %
Як вийти заміж за грека
% Як вийти заміж вдруге %

Греки дуже темпераментні, відповідальні. У них кипить енергія, і якщо ви захочете почати відносини з іноземцем, Греція - дуже навіть підходящий варіант. Однак вам потрібно бути на висоті. Чоловіки-греки думають, що тільки гречанки можуть бути серйозно налаштовані, а дівчата слов'янських національностей дуже легковажні і легко доступні. Ваше завдання довести, що це зовсім не так, що ви недоступні, тому вас потрібно домогтися. І чим більше чоловік-грек покладе зусиль на залицяння, тим більше він буде вас цінувати.

Греки ставляться до жінок дуже добре. Чуттєвість і тремтливість - це дві якості, які характеризують їх. Замужем за греком ви дізнаєтеся, що таке справжня турбота. Ви будете почувати себе богинею.

Греки дуже працелюбні, і ви повинні показати себе як працелюбну, відповідальну жінку. Ви щодня повинні бути для нього подарунком. Греки дуже люблять різноманітність.

Ви повинні показати, що ви станете хорошою дружиною і матір'ю. Незважаючи на вимогу до постійних змін, жінка повинна бути господарської і домашньою, із задоволенням займатися вихованням дітей. Їх у грека буде багато, готуйтеся стати багатодітною матір'ю.

Греки дуже ревниві, в пориві можуть накоїти дурниць (не забувайте, вони ж гарячі південні хлопці). Тому ви не повинні допускати жодного натяку на легковажність. Не одягайте короткі сукні, топи з відкритим пупком. Відверті наряди привернуть увагу грека, але відлякають від серйозних відносин.

Ви зобов'язані поважати його країну, його друзів і родичів. Ніколи не дозволяйте собі погано висловлюватися про людей. Мати - це святе, а троюрідна сестра, яку він, м'яко кажучи, не любить, ні в якому разі не повинна бути облаяв вами.

Чоловіки-греки не люблять неясностей. Саме тому ви можете прямо запитати, чи збирається він на вас одружуватися, як він думає про подальший розвиток відносин. Природно, такі питання не задаються через тиждень знайомства. Ви зрозумієте по його відношенню, коли потрібно запитати про весілля.

Теги: чоловік, ставлення, грек

Як зрозуміти, що чоловік не збирається на вас одружуватися?

% Олена Преснякова, автор JustLady. % % %
��� ������, ��� ������� �� ���������� �� ��� ��������?
% Ви зустрічаєтеся або живете разом вже тривалий термін, а чоловік завзято уникає розмов про шлюб або віджартовується? Як же, зрештою, з'ясувати, чи збирається він йти з вами в ЗАГС?
% Статті за темою «Як зрозуміти, що чоловік не збирається на вас одружуватися? » %
Як зрозуміти, що чоловік не збирається на вас одружуватися?
% Чому чоловік не хоче одружуватися %
Як зрозуміти, що чоловік не збирається на вас одружуватися?
% Чоловік передумав одружуватися ... %
Як зрозуміти, що чоловік не збирається на вас одружуватися?
% Я на тобі ніколи не одружуся %
Як зрозуміти, що чоловік не збирається на вас одружуватися?
% Чому чоловіки люблять одних, а одружуються на інших %

Найспокійніший чоловік може втратити все своє холоднокровність, якщо ви постійно будете натякати йому на те, що пора узаконити ваші стосунки. Тому не квапте події. Придивіться до поведінки вашого чоловіка, щоб з'ясувати, чи дійсно ваші стосунки мають майбутнє.

Чоловік постійно намагається спровокувати вас на скандал, свідомо знаючи, як ви відреагуєте на його слова і витівки? Це означає, що, можливо, він ще не виріс в моральному плані і намагається таким чином звернути на себе увагу. Або не розглядає ваші відносини, як щось серйозне, і хоче від вас відпочити. На час або назавжди. У першому випадку не беріть на себе роль дбайливої ​​і терплячою матусі, інакше він так ніколи не відчує себе справжнім чоловіком. У другому - спробуйте і справді трохи один від одного відпочити. Може, за цей час у чоловіка нарешті дозріє рішення пов'язати з вами свою долю? Або ви розлучитеся полюбовно.

Якщо чоловік замикається в собі при ваших обережних спробах помріяти про ваше спільне майбутнє, це ще не означає, що він категорично проти того, щоб одружитися на вас. Швидше за все, він просто звик не видавати своїх планів до пори до часу, щоб не злякати удачу. Або подумки оцінює в цей момент ваші перспективи стати для нього хорошою дружиною. Спробуйте на якийсь час залишити мрії про майбутнє і приділіть максимальну увагу своєму чоловікові з усією любов'ю і щирістю, на яку тільки здатні. Якщо чоловік дійсно замислюється про шлюб з вами, ваші зусилля не пропадуть дарма.

Ви можете зустріти на своєму шляху і переконаного противника матримоніальних відносин. Такі чоловіки зазвичай, навпаки, люблять поговорити про шлюб, але виключно в знущальному ключі. Вам необхідно зрозуміти, що послужило причиною такого безрадісного, в общем-то, відносини. Невдале сімейне життя батьків або друзів? Якісь серйозні переконання? Або просто він самодостатній настільки, що й ви-то рядом потрібні тільки «для галочки»? Якщо він грунтується лише на чужому гіркому досвіді, вселити в нього впевненість у собі. Якщо він сповідує якесь вчення, вивчіть хоча б ази цієї дивної релігії, щоб зрозуміти, як діяти далі. Якщо ж ви потрібні йому тільки в якості супутниці - залиште його назавжди. Можливо, в похилому віці він і одружується на комусь, але лише для того, щоб скрасити старість.

Теги: чоловік

Наречений і наречена: розподіл весільних обов'язків

% Анна Ліннден, автор JustLady. % % %
����� � �������: ������������� ��������� ������������
% Організація весілля забирає багато часу і сил. Щоб зробити процес менш стомлюючим, нареченому і нареченій варто розподілити обов'язки. Це необхідно також для того, щоб кожен з них міг взяти участь в організації урочистості та зробити весілля дійсно щасливою подією.
% Статті за темою «Наречений і наречена: розподіл весільних обов'язків» %
Наречений і наречена: розподіл весільних обов'язків
% Іранська весільна церемонія %
Наречений і наречена: розподіл весільних обов'язків
% Костюм для нареченого - головний біль для нареченої %
Наречений і наречена: розподіл весільних обов'язків
% Весільний розпорядник: розкіш чи необхідність? %
Наречений і наречена: розподіл весільних обов'язків
% Перелік витрат на весілля %
% Незважаючи на те, що наречений і наречена можуть займатися різними питаннями при організації торжества, їм все одно слід радитися один з одним. В іншому випадку вже на весіллі може з'ясуватися, що нареченій не подобається кортеж, а нареченому - вибір страв. При розподілі обов'язків можна враховувати як традиції, так і переваги майбутнього подружжя.%

Весільні вбрання молоді повинні вибирати собі самі. Наречена має повне право купити або замовити саме те плаття, про яке вона мріяла, в той час як наречений буде робити вибір між смокінгом і фраком, піджаком і жилетом та ін. Зрозуміло, «звірити результати» все ж варто, адже наряди молодят повинні гармоніювати . Бажано, щоб наречена, вибравши сукню, побачила костюм, в якому має намір прийти на весілля наречений, і при необхідності трохи його підкоригувала.

Традиційно вибір і покупка весільного букета доручаються нареченому, проте все ж буде краще, якщо цим займеться наречена. Справа в тому, що в ідеалі флорист повинен бачити весільну сукню, щоб підібрати гармонує з ним букет. Оскільки бачити плаття нареченої до весілля нареченому не слід, можна надати йому право якщо не вибрати, то хоча б забрати букет. А от наявність і зовнішній вигляд бутоньєрки нареченій потрібно обговорити з нареченим.

Питання, пов'язані з вибором автомобілів для транспортного кортежу, їх орендою, прикрасою, визначенням маршруту і т.п., може вирішити наречений. Якщо він мріяв покататися не так на лімузині, а, наприклад, на ретро-автомобілі, наречена може піти на поступки і дозволити коханому здійснити своє бажання. Також наречений може зайнятися такими справами, як організація феєрверку, пошук відповідного фотографа та відеооператора, укладення договорів з ними і з тамадою, вибір алкогольних напоїв. Крім того, саме нареченого в РАГСі зазвичай просять принести всі необхідні документи безпосередньо перед реєстрацією, тому йому слід заздалегідь зібрати їх, не забуваючи і про документи нареченої, і принести з собою на реєстрацію.

І, нарешті, є справи, якими наречений і наречена можуть зайнятися разом або розподілити їх між собою за своїм бажанням. Це, наприклад, вибір місця, де буде проходити торжество, визначення списку гостей, замовлення весільного торта, вибір святкового оформлення залу, особливостей сценарію і т.п. Те ж стосується і покупки обручок, оскільки у кожного з подружжя можуть бути свої переваги в цьому питанні.

Теги: весілля, наречена, планування, обов'язок, наречений, розподіл