Як вийти заміж за індуса

% Kaktus.zel, автор JustLady. % % %
��� ����� ����� �� ������
% Красива, загадкова, екзотична і самобутня - Індія. Чи всі в ній буде зрозуміло російській жінці? Треба зважити факти, подумати про традиції, перш ніж пов'язувати свою долю з індусом.
% Статті за темою «Як вийти заміж за індуса» %
Як вийти заміж за індуса
% Як вийти заміж після 40 років? %
Як вийти заміж за індуса
% Вийти заміж за канадця %
Як вийти заміж за індуса
% Навіщо ми виходимо заміж? %
Як вийти заміж за індуса
% Як вийти заміж вдруге %

Російськими жінками Індія сприймається як країна, повна танців і пісень, країна пристрасно закоханих чоловіків. Але реальне життя вносить свої корективи. За чисельністю населення Індія стоїть на другому місці. В першу чергу це країна контрастів.

Багаті райони сусідять з жахливими нетрями. Унікальна природа поряд з убогістю давно перенаселених міст. Існує великий ризик захворіти інфекційним захворюванням через жаркого і вологого клімату.

Якщо трапилося так, що ви закохалися в індуса і збираєтеся за нього заміж, то без правильного морального настрою вам буде важко. Індуїстська культура така, що вас буде шокувати відсутність санітарії. А необов'язковість і безвідповідальність індусів сильно будуть напружувати.

Малоймовірно, що у вас вийде вийти заміж за заможного індуса. Вони воліють дівчат зі свого кола.

В Індії багато незрозумілих нам звичаїв. Наприклад, спалювання померлих на березі річок. А після прах розвіють над цією ж рікою. Практично одночасно в цій же річці інші люди будуть здійснювати ритуальні обмивання.

Індія - батьківщина Кама Сутри. Так що індуси мають бути досить вправні в любові.

Варто ще відзначити, що в Індії смерть, байдуже через що, вважається завжди природною, - доля. До своєї релігії у населення країни дуже трепетне ставлення. Цікаво, що вони завжди стежать за чистотою тіла, але абсолютно нехтують порядком у будинку.

Індійська кухня відрізняється великою кількістю прянощів і овочів. М'ясо готують рідко, і то в основному курку. Крім нижчих верств населення, індуси спиртне вживають рідко. Це, як правило, вино або пиво.

Найприбутковіші професії - лікар, юрист, професор університету або керуючий компанією. Майже у всіх середніх сім'ях є автомобіль, швидше за все старий. Одяг та взуття недорогі, але і якість їх не радує. Абсолютно всі верстви населення люблять прикраси. Золоті сережки або ланцюжка є навіть у самих маленьких дівчаток, їм дарують їх на дні народження. При тому що перевага віддається чи не майстерності виготовлення прикраси, а його розміром. Чим більше виріб, тим охочіше його приймають.

Відпочивають індуси будинку, а подорожують в основному в святі або оздоровчі місця. Лише дуже заможні люди можуть дозволити собі подорожі в інші країни.

Великі і багатодітні сім'ї люблять збиратися на гучні застілля. Дуже весело і голосно, але спочатку трохи незвично.

Кількість дітей в сім'ї визначається доходами і станом здоров'я. У звичайній родині 3-4 дитини, багаті заводять 2-3, а у бідняків часом буває і по 9 дітей.

Індія знаменита різноманітністю оздоровчих методик. Лише в глибокій старості люди починають скаржитися на здоров'я. В основному індуси займаються йогою, яка допомагає комусь схуднути, комусь зробити своє тіло гнучким, або просто розслабиться і зняти блокування.

Сімейні відносини в Індії ґрунтуються на взаємоповазі та розумінні. Любов і чуттєвість - невід'ємні риси відносин. Сварки трапляються досить рідко, але якщо подружжя посваряться, то довго взагалі не розмовляють або спілкуються через дітей. При розлученні основна частина майна залишається у жінки, якщо вона народилася в Індії. А якщо розлучення буде з дружиною-іноземкою, то суд вважатиме, що вона ще недовго жила в країні, і своє майно чоловік нажив без її підтримки і допомоги.

На першому місці у дружини повинен бути чоловік і приготування їжі. А діти тільки після цього. Притому, що дітям дозволяють практично все. Але в старших класах юні індуси стають відповідальними. Якість освіти дітей залежить від стану сім'ї.

Для вивезення дитини з країни після розлучення, має бути нотаріально завірений дозвіл батька. Але буває, що тільки за наявності зворотного квитка начальник прикордонного підрозділу зможе випустити дитину.

Теги: весілля, життя, індус

Вирішили повінчатися?

% Євгена Чернишова, автор JustLady. % % %
������ �����������?
% Отже, цей момент настав. Улюблений чоловік зробив вам пропозицію руки і серця. Ви плануєте пишне весілля, складаєте список гостей і думаєте про те, яке плаття вибрати для церемонії. Але зараз багато хто забуває про те, що шлюб може бути оформлений не тільки нотаріально у відділі РАГСу, а й проходити в церкві. Якщо ви віруючі люди, напевно замислювалися про те, що потрібно вінчатися в церкві. А чи знаєте ви, як це правильно робити?
% Статті за темою «Вирішили повінчатися? » %
Вирішили повінчатися?
% Як святкувати весілля %
Вирішили повінчатися?
% Вінчання в церкві: мода чи традиція? %

Перше і найголовніше правило вінчання в церкві - наречений і наречена повинні бути хрещені в одній вірі. Іншими словами, якщо один з вас хрещений, а інший немає або ж ви різного віросповідання - це є перешкодою для вінчання. Крім того, до вінчання не допускаються особи, які не досягли певного віку. Для нареченого це 18 років, для нареченої - 16. На церемонії наречений і наречена повинні бути в хрестиках, що символізує їх приналежність до однієї віри і говорить про готовність прийняти священний обряд вінчання.

На відміну від реєстрації шлюбів в РАГСі, в церкві можна вінчатися не в будь-який день. Церемонії не проводяться під час постів (причому як під час багатоденних, так і під час одноденних). Крім того, перешкодою до церковного вінчання може бути той факт, що один з подружжя вже був одружений кілька разів. Якщо шлюб вже четвертий за рахунком, вінчати вас не стануть, оскільки церква виступає проти множинних шлюбів. Традиційно наречений і наречена не повинні складатися в кровній спорідненості, але це правило зараз і без того виконується.

Тепер про одяг, яка дозволена для церемонії вінчання. Тут, головний чином, слід зупинитися на костюмі нареченої, оскільки наречений, як правило, одягнений дуже консервативно. Отже, для обряду вінчання наречена повинна вибрати сукню із закритими плечима, грудьми і спиною. Воно повинне відрізнятися скромністю і не бути надмірно обтягує або зухвалим. Можна і зовсім вибрати для церемонії просте біле плаття, адже ви перебуваєте в церкві, не варто про це забувати! Хоча, зараз багато наречених воліють вінчатися в своїх весільних сукнях і в цьому, звичайно ж, немає нічого негожого. Якщо ваш наряд не відповідає церковним правилам, плечі, груди і спину можна закрити на час обряду накидкою або шлейфом. До речі про шлейфі, за традицією він обов'язково повинен бути на сукню нареченої. Є така прикмета, що чим довше шлейф, тим довше буде тривати сімейне життя молодят.

Щоб домовитися про вінчання, необхідно відвідати обрану вами церква заздалегідь, оскільки для подібної процедури також існує певне розклад. Вінчання проводиться тільки за наявності свідоцтва про шлюб, тому спершу вам доведеться все ж пройти процедуру реєстрації шлюбу в РАГСі. За традицією перед вінчанням наречений і наречена повинні деякий час постити і протягом трьох днів до церемонії не вступати в інтимні стосунки. У день таїнства необхідно відвідати літургію, причаститися і сповідатися. Якщо під час церемонії буде проводитися фото- та відеозйомка, про це слід попередити служителів церкви заздалегідь. Також завчасно, перед початком процедури, потрібно віддати кільця священика, який проводитиме обряд. На пальці молодятам їх одягне він сам.

Пам'ятайте про те, що вінчання в церкві - не просто данина сучасній моді і красивий ритуал. Вінчання - це одне з найголовніших церковних таїнств, покликане поєднати серця і душі закоханих перед лицем Господа. Проходити цю процедуру має сенс тільки в тому випадку, якщо ви обоє до неї готові і відчуваєте потребу вінчатися. Пам'ятайте, що вінчання - це початок вашого спільного життя, поставтеся до цього обряду з усією серйозністю!

Теги: церква, вінчання, підготовка, обряд