Як вийти заміж вдруге

��� ����� ����� ������ ���
% Після того як перший шлюб закінчився повним крахом, залишилися тільки неприємні спогади і боязнь повторити помилку. Тепер, здається, що з'явився досвід і мудрість, які не дозволять вийти заміж повторно. Колишній чоловік напевно наговорив купу гидот за роки спільного життя, самооцінка давно впала і розбилася. Але всі люди різні, перший невдалий шлюб зовсім не означає, що наступний буде таким же.
% Статті за темою «Як вийти заміж вдруге» %
Як вийти заміж вдруге
% Як вийти заміж після 40 років? %
Як вийти заміж вдруге
% Заміж двічі: правда і стереотипи %
Як вийти заміж вдруге
% Як вийти заміж за Скорпіона %
Як вийти заміж вдруге
% Роман на роботі: вийти заміж за шефа %

Дуже рідко жінки, вибравши перший раз собі чоловіка, не роблять таку ж помилку повторно. Найчастіше другий чоловік володіє такими ж якостями і характером. Тому після невдалого шлюбу краще проаналізувати всі мінуси, переоцінити свої вимоги і вибрати другу половинку за іншими критеріями.

Більшість розлучених дам боятися повтору трагедії, і всіляко намагаються не заводити серйозних стосунків. Аргументуючи знайомим і родичів це тим, що набридли сімейні відносини, і взагалі заміжжя не сподобалося. Адже життя в шлюбі одноманітна, на голову звалюється багато рутинних справ, думки в сім'ї часто розходяться і свою точку зору доводиться відстоювати. Вічні прання одягу, щоденне приготування їжі, прибирання та інші обов'язки відбирають багато сил. Жінка не хоче потрапити в рабство повторно, наступні романи зазвичай швидкоплинні і ні до чого не зобов'язують. Деякі вважають, що в розриві першого відносин винна тільки друга половина, так не буває. Винні обидва в повній мірі.

Щоб зважитися вийти заміж вдруге, потрібно чітко розуміти, що очікується від майбутнього чоловіка і що є абсолютно неприйнятним. Всі точки у відносинах потрібно розставити відразу, потім це буде неможливо, так як люди не міняються. Погані звички чоловіка навряд чи кудись зникнуть на першу вимогу.
% Не буде розумним рішенням вийти заміж повторно тільки для того, щоб у дитини був батько або тому, що роки йдуть, а заміж вийти потрібно. Якщо в будинку не вистачає чоловіки для того, щоб забити цвях і полагодити кран, то цілком можна обійтися викликом сантехніка або слюсаря.

Якщо все-таки прийнято рішення про повторне заміжжя, проаналізовані всі достоїнства і недоліки шлюбу, варто озирнутися на своє оточення. Десь серед людей загубився майбутній чоловік. Можливо це співробітник, сусід або просто знайомий. Пам'ятайте, що новий обранець не повинен розплачуватися за помилки попереднього чоловіка. Перед походом в ЗАГС розподіліть всі домашні обов'язки, обговоріть можливі проблеми та шляхи їх усунення. Заміж треба виходити тільки для того, щоб бути щасливою в шлюбі.

Теги: втора, шлюб, заміжжя

Як вийти заміж після 35

% Лариса Сустіна, автор JustLady. % % %
��� ����� ����� ����� 35
% Вже давно минув час, коли двадцятирічних незаміжніх дівчат іменували «старими дівами». Зараз шлюби укладаються набагато пізніше: адже спочатку треба встигнути отримати освіту, потім - зайнятися кар'єрою, та й відповідний для заміжжя кандидат все якось не попадається ... І ось уже тридцять п'ять, біологічний годинник не стоять на місці, і приходить усвідомлення, що треба або розпрощатися з мрією про сім'ю і детишках, або швидко налагоджувати особисте життя. Але як це зробити?
% Статті за темою «Як вийти заміж після 35» %
Як вийти заміж після 35
% Як вийти заміж після 40 років? %
Як вийти заміж після 35
% Вийти заміж за канадця %
Як вийти заміж після 35
% Як вийти заміж за футболіста %
Як вийти заміж після 35
% Як вийти заміж вдруге %

Перше, що необхідно - це поставити перед собою мету. Це в 15 років можна мріяти про таїнство шлюбу, в деталях продумуючи біле плаття, деталі церемонії одруження і не замислюючись про життя, яке настане після весільного торжества. Забудьте про весільну романтику, сконцентруйтеся на тому, що ви хочете отримати від сімейного життя - турботливого чоловіка, затишний будинок, дітей ... Це ваша мета. Ідіть до неї.

Візьміть листок і випишіть на ньому причини того, чому ви ще незаміжня. Добами просиджували на роботі? Ніхто з чоловіків не відповідав вашим вимогам? Вважаєте себе "сірою мишкою", негідною чоловічої уваги? Весь вільний час проводите вдома і не маєте можливості ні з ким познайомитися? Пройдіться по пунктах отриманого списку і подумайте, як ви можете змінити цю ситуацію, сформувавши таким чином список ваших найближчих завдань.

Подумайте про те, який чоловік вам потрібний. Досить мріяти про принців і шалене кохання з першого погляду. Вам зараз не потрібен бурхливий роман - вам потрібно заміж. В ідеалі - за нормальної людини «вашого кола» - близького за віком, соціальним статусом, рівнем освіти. Саме такі шлюби виявляються найбільш міцними, а мрії про прекрасних принців на білих «Мерседесах» краще передати у спадок юним спокусниця, нехай тішать себе фантазіями, поки час є.

Запам'ятайте, що ви не «стара діва», яка мріє про хоч яких-небудь знаках чоловічої уваги. Ви - жінка в самому розквіті своєї зрілої краси, яка очікує знаків чоловічої уваги і приймаюча їх як належне. При цьому не приховуйте той факт, що хотіли б налагодити особисте життя і зацікавлені у знайомстві з підходящими кандидатами. Це не соромно і не ганебно - але зате підвищує шанси на те, що друзі або знайомі будуть знайомити вас з потрібними людьми «свого кола». А знайомі знайомих - найперспективніший коло для пошуку майбутнього супутника життя.

Найчастіше відвідуйте вечірки, ходите в гості (не соромлячись того, що ви без пари), відвідуйте конференції, тренінги, спілкуйтеся з колегами. Не в барах ж, врешті-решт, знайомитися з підходящими для заміжжя людьми. І, якщо вам надають знаки уваги, не поспішайте «відшивати» чоловіка, навіть якщо з першого погляду він здався вам «не тим». Може бути, після ближчого знайомства ви зміните свою точку зору. У той же час не дозволяйте собі захоплюватися чоловіками, явно не придатними для шлюбу. Ваша мета - не бурхливий роман, а створення сім'ї.

Отримуйте задоволення від життя. Радійте чашечці запашної кави, запаху свіжоскошеної трави, новим сережок і іншим дрібницям. «Зловіть» відчуття щастя - і кожен день знаходите новий привід для радості. І будьте внутрішньо готові розділити цю радість з вашим супутником життя. І тоді він обов'язково з'явиться у вашому житті.

Теги: посол, шлюб, чоловік, заміжжя

Як підготувати себе до весілля

% Світлана Селезньова, автор JustLady. % % %
��� ����������� ���� � �������
% Весілля - одна з найурочистіших, прекрасних подій. Це чудове свято. Але підготовка пов'язана з клопотами, витратами, переживаннями: чи всі продумано, передбачено, чи всі пройде так, як хотілося. І ці переживання деколи такі сильні, що «винуватців торжества» може охопити справжнісінький «передвесільний синдром».
% Статті за темою «Як підготувати себе до весілля» %
Як підготувати себе до весілля
% Музичний супровід ідельно весілля %
Як підготувати себе до весілля
% Тамада. Історія появи ведучого на весіллі %
Як підготувати себе до весілля
% Свідок: відповідальна роль на весіллі подруги %
Як підготувати себе до весілля
% Як підготувати шкіру до мікродермабразії %
% Насамперед нареченій необхідно навіяти собі: майбутнє свято - звичайнісінька, природна річ. Весілля справляли раніше, будуть справляти і в майбутньому. Наочні приклади перед очима: власні батьки, майбутні свекор і свекруха. У них теж свого часу були весілля.%

Наречена часто може відчувати тривогу, комплекси з приводу свого зовнішнього вигляду: адже в такий день будь-якій дівчині, навіть вельми непомітною зовнішності, хочеться відчувати себе справжньою красунею, від якої погляд неможливо відірвати. Тут, безумовно, дуже багато залежить від добре підібраного весільного плаття: воно має максимально підкреслювати достоїнства фігури нареченої і настільки ж ретельно приховувати недоліки.

Величезну роль відіграє гарна, зі смаком підібрана, зачіска. Тому необхідно приділити особливу увагу вибору перукаря. Ні в якому разі не можна залишати це на останній день - кращого способу увігнати наречену в паніку важко навіть уявити. Знайдіть хорошого майстра і домовтеся заздалегідь. Не завадить також знайти хорошого візажиста. Тут матері (або подружкам) майбутньої нареченої, як кажуть, і карти в руки.

Будь-яка наречена потай переживає, як її приймуть в сім'ї чоловіка, які складуться стосунки з його батьками (особливо зі свекрухою). Адже анекдоти про взаємини свекрухи і невістки смішні лише в теорії. Тут дуже багато залежить від нареченого: він повинен заспокоїти обраницю, запевнити, що все буде добре. І йому також необхідно докласти всіх зусиль, щоб мати бачила в майбутній невістка не хижачку, що вкрала у неї «найдорожче», а дівчину, що полюбила її сина і бажає зробити його щасливим.

Якщо наречена - незаймана, ні в якому разі не можна лякати її вигадками про «жахи» шлюбної ночі! На жаль, медицина знає чимало випадків, коли молодому подружжю згодом доводилося звертатися за допомогою до психологів і сексопатологам саме тому, що хтось із родичок або подружок дав волю мови (точніше, свого хворобливого уяві).

Теги: весілля, стан, наречена, підготовка