На кому одружуються переконані холостяки

% Олена Румянцева, автор JustLady. % % %
�� ��� ������� ���������� ���������
%% Зазвичай до 30-35 років більшість чоловіків має супутницю життя. Завжди залишається осторонь група представників сильної статі, які довго охороняють свою незалежність від сімейних уз. Але одного разу знаходиться та єдина, що ламає усталену холостяцьке життя. Хто вони, ці прекрасні дами, на яких одружуються переконані холостяки?
% Статті за темою «На кому одружуються переконані холостяки» %
На кому одружуються переконані холостяки
% Як завоювати холостяка %
На кому одружуються переконані холостяки
% Чому чоловіки не одружуються %
На кому одружуються переконані холостяки
% «Одружитися? Ніколи! »Три типи вічних холостяків %
На кому одружуються переконані холостяки
% Де полювати на холостяка %

Холостяк може міркувати приблизно так: «Що хорошого в родині? Будинок, смачне харчування, турботливі жіночі руки, секс, діти. Все це можна отримати і поза шлюбом без зайвих зобов'язань ». Деякі представники «клану» холостяків настільки звикають до безсімейних життя, щоденним улюбленим ритуалам і свободі пересувань, що різко поміняти життя для них - великий стрес.

Однак прагнення до створення сімейного вогнища і продовження роду закладено в кожній людині генетично. А чоловік за своєю природою - захисник і годувальник сім'ї. Холостяк може скільки завгодно переконувати себе, що все чудово складається. Однак несвідомого відчуття «життя проходить повз» він не уникне.

Яку дружину вибере закоренілий холостяк? Це багато в чому залежить від його способу життя. Нагулявшись «Дон-Жуан» пересичений жіночою увагою. Те, що саме йде в руки, перестає викликати його інтерес. Тому красуня, що проявляє до нього холодність (її доведеться завоювати!), Має більше шансів стати його дружиною.

Кар'єрист одного разу захоче домашнього тепла, щоб удома його хтось чекав. Швидше за все, він вибере в якості дружини милу домогосподарку зі спокійним характером, здатну вислухати його після важкого трудового дня.

Маминого синочка може схилити до одруження владна мати, причому саме вона вплине на вибір невістки. А вже вона постарається знайти дівчину, яка відмінно впишеться в сім'ю чоловіка, володітиме життєвої кмітливістю і жіночою мудрістю. І, звичайно, красою і здоров'ям - адже бабуся зачекалася онуків.

Буває, що до одруження холостяка примушує діловий статус. Залежно від цілей, він знайде своїм майбутнім дітям хорошу матір без особливих амбіцій. Небудь захоче мати поруч ефектну і недурний даму, щоб спільно відвідувати світські заходи і не червоніти перед діловими партнерами.

Захопленим мислителям, діячам науки необхідна чуйна супутниця життя. Вона буде його першим і найкращим слухачем або глядачем, навчиться слухати його промов і вміло вставляти вагомі зауваження. При цьому вона повинна незримо присутній скрізь, адже «гігант думки» в побуті абсолютно безпорадний.

Багато тихі бобирі потенційно прекрасні чоловіки, а переконаними холостяками вони стають у виправдання своєї бездіяльності і боязкості. Такий чоловік зазвичай не вибирає дружину - вона сама його знаходить. Вривається в його життя, забирається в його холостяцьким буді, готує борщ і - веде за руку в загс. Чи все обставляє так, що колишньому Бобильов здається - він сам прийняв це рішення.

Як би «засиділися в наречених» представники сильної статі не відрізнялися один від одного, одне їх може об'єднати. Вони знаходять в собі сили одного разу зробити вчинок - зламати звичний порядок і поставити в паспорт заповітний штамп.

Чи можна намалювати збірний образ дружини колишнього старого холостяка? Часто вона молодша за чоловіка. У ній є якась загадка - адже чомусь її, нарешті, виділили з числа інших!

Вона володіє життєвою мудрістю, приємною зовнішністю і легким характером. Нарешті, часто це дама досить забезпечена. Холостяку (який так довго опирався одруження!) Важливо знати, що заміж йдуть за нього не через меркантильних інтересів.

Можна скільки завгодно розмірковувати про типи холостяків і їх майбутніх дружин. Але одного разу може з'явитися та, яка не впишеться ні в які умовні рамки «жінки-потенційної дружини переконаного холостяка». Просто одним прекрасним днем ​​самотній чоловік знайде у звичайній на вигляд дівчині свою втрачену половинку.

Теги: тип, старе, дружина, кома, холостяк

Слизьке питання: хто купує сукню нареченій?

% Marta, автор JustLady. % % %
��������� ������: ��� �������� ������ �������?
% Дійсно, питання це не таке просте, як може здатися. Купуючи вінчальну сукню, потрібно враховувати безліч нюансів та інтереси безлічі людей. Смаки нареченої, весільні традиції, місце проведення свята, побажання подруг і родичів - особливо майбутніх, можливості місцевих магазинів - і хто за це все буде платити? Просто голова йде обертом у юної нареченої, яка хоче зробити день одруження незабутнім і не затьмарити його. Давайте подумаємо і прикинемо всілякі варіанти ...
% Статті за темою «Слизький питання: хто купує сукню нареченій? » %
Слизьке питання: хто купує сукню нареченій?
% "Слизький" секс, або навіщо потрібні лубриканти %
Слизьке питання: хто купує сукню нареченій?
% Чорне весільне плаття: епатаж чи стиль? %
Слизьке питання: хто купує сукню нареченій?
% Сукня подружки нареченої: чи не затьмарювати, а доповнювати %
Слизьке питання: хто купує сукню нареченій?
% Як вибрати весільну сукню %

Візьмемо весільні традиції і прикмети. З одного боку, наречений не повинен бачити плаття нареченої до дня одруження. З іншого - за давньою російською традицією сукню нареченій купує майбутня свекруха.

Передбачається, що і матеріальну сторону процесу вона бере на себе. А хто платить, той і замовляє музику. Не треба сприймати пропозицію майбутньої родички в багнети. Використовуйте цей епізод як привід встановити хороші відносини зі свекрухою. Відвідайте магазин разом з нею. Саме той магазин, де ви побували напередодні і «майже» вибрали плаття. Потрібно тільки її раду.

Будьте впевнені, вона із задоволенням схвалить ваш вибір, скинувши з плечей тяжку обов'язок, ходити по магазинах з малознайомою дівчиною. А якщо ви запропонуєте ще й розділити з нею матеріальні тяготи - вона цілком оцінить делікатність і щедрість майбутньої невістки. Таким чином, традиції будуть дотримані, а ваша самостійність не постраждає.

Якщо ж вашої майбутньої свекрухи немає діла до традицій, то ви можете подбати про весільному вбранні самі. Так як його покупка - задоволення не з дешевих, то найкращий вихід - це складчина між родичами нареченої, найчастіше, звісно, ​​батьків.

Краще, знову ж слідуючи традиції, надати коханому покупку кілець. Справа не тільки в тому, що нареченому бачити наречену у весільній сукні до шлюбу - погана прикмета, мовляв, життя не буде. А в тому, що ви підготуєте своєму коханому сюрприз. Він побачить вас такою, якою ніколи не бачив, хіба тільки уві сні. Тим більше що шопінг більшості чоловіків просто протипоказаний, навіть з такою приємною метою.

Якщо наречений достатньо забезпечений, то може вам просто оплатити покупку. А ви рушайте в салон з подружками. Від цього отримаєте задоволення і ви, і ваш майбутній чоловік.

Найдемократичніший варіант - це, знехтувавши всі умовності і прикмети, придбати вінчальний наряд, розділивши зі своїм коханим і матеріальні витрати, і виснажливі походи по магазинах. Зрештою, ви ж хочете бути разом в радості і в горі, в багатстві і в бідності. А те, що він побачить плаття - не біда. В день одруження для нього головним буде блиск ваших очей ...

Теги: питання, купівля, плаття, наречена