Наречений і наречена: що не розлучитися перед весіллям

% Анна Ліннден, автор JustLady. % % %
����� � �������: ��� �� ���������� ����� ��������
% Передвесільна депресія буває настільки важкою, що деякі пари розходяться в останні тижні або навіть дні перед торжеством. Щоб наречений і наречена не сварилися і зуміли організувати дійсно красиву і цікаву для обох весілля, потрібно бути готовими до майбутніх труднощів і мирно вирішувати всі питання.
% Статті за темою «Наречений і наречена: що не розлучитися перед весіллям» %
Наречений і наречена: що не розлучитися перед весіллям
% Як влаштувати смішний викуп нареченої %
Наречений і наречена: що не розлучитися перед весіллям
% Чоловік перед весіллям %
Наречений і наречена: що не розлучитися перед весіллям
% Костюм для нареченого - головний біль для нареченої %
Наречений і наречена: що не розлучитися перед весіллям
% Знайомство мам %
% Занепокоєння, тривога або навіть депресія перед весіллям - швидше норма, ніж виняток із правил. Неприємні емоції найчастіше пов'язані з побоюваннями. Наречений і наречена починають сумніватися, чи правильно вони чинять, чи готові до настільки серйозного кроку, чи зможуть разом жити і вирішувати побутові питання, чи зуміють зробити один одного щасливими. Положення ускладнюється, якщо в їх оточенні є люди, які пережили невдалий шлюб. Такі люди можуть налаштовувати проти весілля, переконувати, що «гарна справа браком не назвуть» та ін. Постарайтеся домогтися взаєморозуміння, заспокоюйтеся самі і заспокоюйте партнера. Відкиньте геть похмурі думки і не слухайте песимістичних оповідань інших людей.%

Серйозним випробуванням нерідко стає сама організація весілля. В ідеалі, займатися їй повинні і наречений, і наречена. На жаль, деякі дівчата вважають за краще брати подібні справи на себе, не вважаючи за потрібне радитися з коханим. Це може сильно образити нареченого. Крім того, цілком імовірно, що його не влаштує весілля, організована нареченою. Радьтеся, спілкуйтеся, разом вирішуйте питання. Особливо корисно довірити чоловікові такі справи як, наприклад, вибір автомобілів.

Однак пам'ятайте про те, що не варто розмовляти про весілля постійно. Краще призначте конкретні дні, коли ви будете займатися організацією заходу, а в інший час постарайтеся відпочити від турбот. По-перше, так ви зможете поглянути на ситуацію свіжим поглядом, побачити всі неточності і спокійно вирішити питання. По-друге, підготовка до весілля не буде настільки стомлюючої і викличе менше суперечок.

Найважче питання, що викликає найбільше сварок і сварок перед весіллям - це питання, кого варто запрошувати, а кого ні. Проблема полягає як у тому, що бюджет обмежений, і прийняти можна лише певну кількість гостей, так і в тому, що наречена і наречений іноді не дуже люблять родичів і приятелів один одного. Якщо ваш обранець має намір запросити свого друга, якого ви терпіти не можете, згадайте, що весілля - не тільки ваше свято, і наречений має повне право брати участь в його організації. Подумайте також про те, що такий вчинок майбутнього чоловіка дає вам можливість запросити подругу або родичку, яку не переносить він. Але не робіть нічого на зло, щоб не зіпсувати свято. Просто запасіться терпінням і любов'ю і шукайте компроміси.

Теги: весілля, організація, депресія, наречена, сварка, наречений

Як знайти чоловіка і вийти заміж

% Zzvezdochka2005, автор JustLady. % % %
��� ����� ������� � ����� �����
% Велика частина жінок мріє вдало вийти заміж і створити міцну сім'ю. Але одним доля підносить зустріч з другою половинкою ще в юнацькому віці, а іншим довгі роки доводиться шукати супутника життя. У таких випадках дівчата рано чи пізно впадають у відчай і депресію. Як знайти чоловіка своєї мрії і вийти за нього заміж?
% Статті за темою «Як знайти чоловіка і вийти заміж» %
Як знайти чоловіка і вийти заміж
% Як вийти заміж після 40 років? %
Як знайти чоловіка і вийти заміж
% Як вийти заміж цього року %
Як знайти чоловіка і вийти заміж
% Як вийти заміж після 30 %
Як знайти чоловіка і вийти заміж
% Хочу заміж! %
% Якщо вашою метою дійсно став пошук другої половинки, вам необхідно терміново вийти з депресії. Чоловіка ніколи не зацікавить вічно ридаюча і не знає собі ціну дівчина. Почніть змінювати ставлення до самої себе і навколишнього вас світу. Внесіть у своє життя максимально можливу кількість спілкування. Адже свою половинку можна зустріти де завгодно - в кіно, театрі, нічному клубі, музеї або на посиденьках з друзями. Потрібно розуміти, що, проводячи велику частину часу в своїй квартирі, ваші шанси зустріти чоловіка мрії практично дорівнюють нулю.
% Чоловіки люблять очима, і вам варто це враховувати. Тому почніть ретельно стежити за своєю зовнішністю. Ідеальним повинно бути все: фігура, макіяж, укладання, стан нігтів, гардероб. Варто зауважити, що на це необов'язково витрачати купу грошей. Досить регулярно займатися собою в домашніх умовах, хоча б зрідка дозволяючи собі салони краси, спа-салони, солярій і шопінг.%

Чоловіків в протилежному полі привертає незалежність. Тому намагайтеся завжди справляти враження впевненої в собі і не обтяженої проблемами жінки. Але не захоплюйтеся, інакше ви можете відлякати чоловіка. Частіше посміхайтеся. Чоловікам подобаються легкі, позитивні дівчата з почуттям гумору. І не варто забувати, що посмішка деколи висвітлює всю зовнішність, перетворюючи її чудесним чином.

Розвивайте себе. Незважаючи на те, що чоловіки люблять очима, для створення по-справжньому серйозних стосунків їм повинно бути цікаво зі своєю половинкою. Читайте книги, відвідуйте музеї і різні семінари, отримуйте додаткову освіту, займайтеся творчістю.

Якщо ви вже познайомилися з чоловіком, оцініть його шанси стати вашим чоловіком. Проаналізуйте, наскільки ваш потенційний чоловік хороший в господарстві і в ліжку, яким він буде батьком, наскільки він відповідальний, вихований і уважний, чи є у нього шкідливі звички та інше. Якщо ж ви прийшли до висновку, що хочете бачити його в ролі свого чоловіка, починайте посилено проявляти себе. Будьте лагідною, ніжною, доброю, чуйною жінкою. Проявляйте себе як прекрасну господиню, влаштовуйте йому романтичні вечері, приносите сніданок в ліжко. Хваліть його, показуйте більше поваги і захоплення до його роботи і хобі. При цьому не варто посилено натякати на швидке весілля - це лякає чоловіків. Намагайтеся невимушено питати про майбутнє: він вас сам зрозуміє. Просто наберіться терпіння, і все обов'язково вийде.

Теги: чоловік, життя, супутник

7 ознак того, що він ніколи з тобою не одружиться

% Ірина Воронцова, автор JustLady. % % %
7 ��������� ����, ��� �� ������� �� ���� �� �������
% Жінкам властиво будувати далекосяжні плани, ледве почавши відносини з чоловіком. Вона подумки уявляє себе в фаті вже на першому побаченні. А він і після десяти зустрічей все ще сумнівається, чи варто їй знову дзвонити. Як навчитися бачити реальні наміри чоловіків? Вчіться визначати ознаки боязні шлюбних уз.
% Статті за темою «7 ознак того, що він ніколи з тобою не одружиться» %
7 ознак того, що він ніколи з тобою не одружиться
% Я на тобі ніколи не одружуся %
7 ознак того, що він ніколи з тобою не одружиться
% Типи чоловіків, які ніколи не одружуються %
7 ознак того, що він ніколи з тобою не одружиться
% Що робити, коли коханий одружується з іншою %
7 ознак того, що він ніколи з тобою не одружиться
% Психологія сімейних відносин: навіщо чоловіки хочуть одружуватися %

Ознак його небажання одружуватися може бути безліч. Розберемо сім найбільш значущих з них.

1. Він не любить зобов'язання. Це може проявлятися в чому. Наприклад, друзів він сприймає, як соратників по тусовках. Але ніколи не буде допомагати їм з переїздом або благоустроєм дачі. Він погано виконує зобов'язання перед батьками, забуваючи їм подзвонити і відмовляючись допомогти. Він і вам не обіцяє підтримки, намагаючись зберігати дистанцію.

2. Він все ще в пошуку. На його сторінці в соціальній мережі з'являються нові знайомі, він веде листування з кількома дівчатами. Гуляючи з вами в парку, він з цікавістю розглядає красунь по сторонах.

3. Він впевнений, що ви - не його ідеал. Він розповідає про вигадану ідеальної дамі, даючи вам зрозуміти, що ви - не вона. Він постійно порівнює вас з нею. До речі, дама в цій ситуації може бути і реальної, наприклад, його перша любов, його мама або кінозірка.

4. Він зауважує всі ваші недоліки. Коли чоловік закоханий, він не бачить недоліків. А якщо він критикує вас у справі і без, то він, на жаль, до вас досить байдужий.

5. Він любитель гормональних струсів. У момент полювання на жінку в чоловіка виділяється цілий коктейль гормонів. Норадреналін бадьорить і додає віру в сили, фенілетиламін приємно збуджує, допамін дозволяє відчути успішність, а серотонін створює відчуття стабільності приємного емоційного підйому. Є чоловіки, залежні від цього «коктейлю». Їх ще називають донжуанами.

6. Він боїться уподобань. Є чоловіки, які визнають тільки стосунки на відстані. Будь-які спроби скоротити дистанцію призводять до нервозності або навіть до спроб зникнути з вашого життя. Якщо вам попався такий тип, важко чекати від нього пропозиції руки і серця.

7. Він жорстоко обпікся в недавньому минулому. Наприклад, недавно розлучився або зіткнувся зі зрадою коханої. У такому випадку, він може бути довго не готовий до шлюбу. Наприклад, середній термін, який потрібен чоловікові, щоб пережити розлучення і захотіти одружитися, становить 4 роки. Раніше приставати до нього з цим питанням буває просто безглуздо.

Теги: чоловік, хлопець, ознака