Обручка після розлучення

% Sky, автор JustLady. % % %
����������� ������ ����� �������
% Іноді сімейне життя дає тріщину і валиться. Колись щасливі наречені перетворюються на нещасних подружжя, і відбувається неминучий розлучення. Варто знати про те, що можна і потрібно робити з обручкою, час від часу нагадує про розірваних відносинах.
% Статті за темою «Обручка після розлучення» %
Обручка після розлучення
% Обручка - історія і легенди %
Обручка після розлучення
% Прикмети, пов'язані з весільним кільцем %
Обручка після розлучення
% При розлученні дитина повинна залишатися з матір'ю. ЗА і ПРОТИ %
Обручка після розлучення
% Як почати нові стосунки після розлучення %
% Обручка з давніх часів є символом шлюбного союзу. Ними обмінюються наречений і наречена, зв'язуючи себе один з одним на все життя. Незалежно від того, наскільки ви сприйнятливі до енергетичних потоків, вірите чи не вірите в прикмети та повір'я, кільця, як втім, і багато інших предметів, несуть певний енергетичний імпульс. Вони самим безпосереднім чином впливають на вас і на події, які відбуваються з вами. Тому носити обручку після розлучення не можна.%

Не залишайте кільце в своєму будинку і не зберігайте його з іншими прикрасами, якщо хочете жити повноцінним життям і подарувати самій собі можливість зустріти справжню любов і повторно вийти заміж. В іншому випадку ви ризикуєте постійно випробовувати різні перешкоди при формуванні відносин з протилежною статтю.

Існують численні способи, щоб позбутися від непотрібних обручок. Наприклад, можна переплавити кільце на іншу прикрасу, а можна повернути колишньому чоловікові або в фамільну скарбницю.

Згадайте обставини, які мали місце при придбанні вашого обручки. Якщо ви купували його разом зі своїм колишнім чоловіком, то найоптимальнішим варіантом буде повернення кільця чоловікові, з яким у вас не вийшло побудувати і зберегти домашнє вогнище. Якщо кільце дісталося вам у спадок, поверніть його зберігачу сімейних реліквій.

Особливу увагу приділіть цього питання, якщо ви вінчалися в церкві. Відвідайте храм і з'ясуйте, що потрібно робити в таких випадках. Кільце, яка бере участь в обряді, заряджена найпотужнішою енергетикою і буде чинити на вас постійний вплив. Однак тут варто мати на увазі, що подібні сили ніколи не з'єднують і не розводять людей, якщо в цьому немає необхідності. Адже не дарма кажуть, що шлюби укладаються, а значить, і розриваються, на небесах.

Теги: кільце, посол, розлучення

Золоте весілля

������� �������
% 50-річний ювілей спільного життя не дарма позолотили - саме цей чудовий метал прекрасно символізує союз людей, які пройшли через усі випробування. Золоте весілля - це свято, яке прийнято відзначати в тісному сімейному колі, благо, навколо щасливих ювілярів до цього часу збираються не тільки діти, але й онуки, і навіть правнуки. Запрошують так само свідків і найближчих друзів. Дата символічна, тому подарунки, тости, обряди і навіть привітання повинні носити нести в собі дух сімейних традицій і зв'язку поколінь. Жіночий журнал JustLady розповість, як відзначити золоте весілля так, щоб весело і радісно увійти в другі півстоліття сімейного життя подружжя.
% Статті за темою «Золоте весілля» %
Золоте весілля
% Подарунки на кедрову річницю весілля %
Золоте весілля
% Рубінове весілля %
Золоте весілля
% Кому потрібна ця весілля? %
Золоте весілля
% Мереживна весілля %

Самий золотий день

Подарунки на золоте весілля можуть бути найрізноманітнішими - від годин до сервізів. Але їх неодмінно повинна об'єднувати одна деталь - золото або позолота. Якщо це постільна білизна, на ньому повинен бути золотий орнамент, а якщо красиві чашки - нехай вони грають на світлі сонячної жовтизною!

Відмінним подарунком стане і сімейний портрет, який буде утримуватися у позолочену раму. Якщо фінанси дозволяють, можна і зовсім замовити портрет на золоті. Цікавим рішенням стане пара медалей «За вислугу сімейних років» - ювіляри, безсумнівно, пройшли довгий шлях, де їх супутниками були не тільки Амурчики зі стрілами, а й, часом, труднощі. Приємним подарунком стане і туристична путівка в яку-небудь країну або курорт, або просто квитки в театр або виставку.

- Один з найдавніших звичаїв полягає в тому, що старший син або дочка дарує матері хустку, розшитий золотом, - розповідає собирательница російських традицій і звичаїв Наталія Новосьолова. - Так само діти дарують батькам золоті прикраси і речі - цим вони показують вдячність і повагу до любовного таланту батьків, любов і вірність яких підтвердилазолоте весілля.

На 50-річну річницю прийнято дарувати нові золоті кільця, адже за півстоліття колишні прикраси поістёрлісь, та й руки подружжя змінилися. Правильніше буде, якщо такий подарунок зроблять ювілярам діти. Старі кільця за традицією переходять онукам, або молодим родичам, яким незабаром належить брачеваться або ж вони недавно відіграли весілля: вважається, що за допомогою цього обряду передається сімейна мудрість, яка здатна зберегти «молодий» шлюб до самої золотого весілля і довше.

Подарунки на золоте весілля - Не просто речі, які пустять на побутові потреби. Вони повинні нести в собі глибокий зміст, а саме захоплення ювілярами і схилянням перед їхнім величезним сімейним досвідом. І вручатися вони повинні з відповідними словами і тостами.

������� ������� ������������ �� �����

За «молодят»!

Деньзолотого весілля можна вважати новим відліком, початком наступного етапу сімейного життя ювілярів.

- Підведення підсумків, прославляння якостей подружжя, які згуртували їх настільки, що вони рука об руку змогли прийти до цієї щасливої ​​датою, і так само побажання успішного продовження шляху - це і єзолоте весілля. Тости, Які вимовляються на її урочистої частини можна максимально «прикрасити» символом дати - золотом, - пояснює Наталія Володимирівна. - Наприклад, один з них може звучати так: «Шановні« золоті »молодята! Для того щоб подолати всі рубежі нелегкого шляху, де мета - щастя, неодмінно потрібно мати золоті характери! І вони у вас є. По дорозі ви встигли подарувати світу золотих дітей та онуків. А ми бажаємо вам золотих років життя і золотого здоров'я! »

Вірність сімейним цінностям - ось що символізуєзолоте весілля. Привітання від дітей неодмінно можуть нести в собі невеликий перелік традицій, які улюблені в будинку їх батьків-молодят. Так само за багатим святковим столом не зайвим буде згадати найщасливіші моменти життів ювілярів.

Звичаї і традиції

Золоте весілля стане по-справжньому запам'ятовується, якщо дотримати звичаї, яких дотримувалися наші предки.

- Пам'ятаєте, як в день весілля молодят обсипають монетками і пелюстками троянд? - Каже Наталія Новосьолова. - На ювілеї «золотих молодят» теж прийнято обсипати монетами, рисом і блискітками. Тут можна побачити спадкоємність - рівно 50 років тому потік благополуччя вже пролився на подружжя, і сьогодні всі бажають, щоб такий же багатий і яскравий дощ йшов за ними по п'ятах і в другій частині їхнього щасливого століття.

Ще одна гарна традиція - це з'їдання пирога або калача, який ювіляри ріжуть і передають кожному, хто перебуває у шлюбі. З шматком хліба подружжю, які знаходяться за святковим столом, приходить частинка мудрості золотих ювілярів. Існує й інший варіант традиції: сімейне щастя і досвід символізує не цілий калач, а його половина - знак того, що пройдений половина життєвого шляху. Ювіляри розламують його руками і передають гостям, які обов'язково повинні з'їсти хліб до кінця: саме від цього залежить, якими будуть другі півстоліття сімейного життя ювілярів, і як довго він триватиме.

На своєму весіллі молодята виконують перший сімейний танець. На золотому ювілеї ювіляри так само можуть станцювати для гостей. Діти й онуки беруть в руки свічки і стають в коло. Грає улюблена мелодія новоспечених молодят, а вони танцюють у сяючому колі. Ця гарна і ніжна традиція зачепить серце будь-якого.

������� �� ������� �������

Журнал JustLady бажає кожної читачці зберегти свій шлюб щасливим до самої золотого весілля і ще довше!

Теги: весілля, подарунок, золотий, батько, привітання, обряд