Сценарій: як провести дівич-вечір?

% YanaSobol, автор JustLady. % % %
��������: ��� �������� ��������?
% Дівич-вечір - це прекрасна можливість для нареченої не тільки попрощатися з вільною самотнім життям, а й отримати поради від більш досвідчених подруг. І провести дівич-вечір необхідно так, щоб потім не було болісно прикро за безцільно витрачену можливість повеселитися від усієї душі.
% Статті за темою «Сценарій: як провести дівич-вечір? » %
Сценарій: як провести дівич-вечір?
% Кращий дівич-вечір. Який він? %
Сценарій: як провести дівич-вечір?
% 5 способів влаштувати супер-дівич-вечір %
Сценарій: як провести дівич-вечір?
% Незабутній дівич-вечір %
Сценарій: як провести дівич-вечір?
% Як весело і незабутньо провести дівич-вечір %

Якщо весілля - це торжество, що знаменує народження нової "осередку суспільства", то дівич-вечір - це унікальна можливість гідно попрощатися з "вільної" життям. І провести його потрібно так, щоб потім не було болісно прикро за бездарно проведений час.

Організаційні питання зазвичай лягають на плечі вірних подружок нареченої. Саме вони повинні продумати сценарій: "Як провести дівич-вечір", підписати і розіслати запрошення, або обдзвонити всіх людей, яких наречена захоче побачити на дівич-вечорі. Традиційно дівич-вечір проводиться в чисто жіночій компанії, проте прогресивні наречені нерідко запрошують своїх женихів і друзів чоловічої статі.

Для того щоб скласти сценарій дівич-вечора, необхідно визначитися із загальною спрямованістю вечірки. Дівич-вечір можна провести в романтичній обстановці, і тоді будуть доречні вечірні вбрання, прикраси з куль, шампанське і свічки. А можна провести дівич-вечір в "екстремальній" обстановці, наприклад, вибравшись в найближчий ліс, або в печери. І тоді всі гості повинні одягатися в зручний похідний одяг.

Сценарій дівич-вечора в романтичній обстановці

Дівич-вечір у романтичному стилі - це чудова можливість продемонструвати сміливі вбрання і оригінальний макіяж. Шампанське, солодощі, легкі закуски, велика кількість свічок і повітряних куль, а також плакатів з оригінальними написами - все це дозволить створити романтичний антураж.

Для підтримки веселощів необхідно заздалегідь продумати, якими конкурсами будуть розважатися гості. Романтика - прекрасна тема для самих різних конкурсів, а легкий наліт фривольність лише підстьобне веселощі.

Конкурс "Одягни красеня"

Для цього конкурсу необхідно підготувати великий плакат із зображенням оголеного чоловіка і чоловічі труси-стринги по числу гостей вечірки. Гравцям по черзі зав'язують очі і вручають стрінги і пару кнопок. Завдання гравця - закріпити стрінги на плакаті якомога ближче до зони бікіні. На ділі ж стрінги можуть виявитися де завгодно. Якщо гості вечірки різностатеві, то дівчата можуть "надягати" красунчику стринги, а сильній статі можна запропонувати "пов'язати" йому ж краватку.

Конкурс "Про це ..."

Для цього конкурсу необхідно підготувати смужки паперу, на яких попередньо потрібно записати питання на тему першого сексуального досвіду. Смужки з питаннями потрібно згорнути і скласти в мішечок або коробку. Гості вечірки повинні будуть по черзі діставати смужку і відповідати на запитання. Наприклад: "Де ви вперше зайнялися сексом?", "Чи була дефлорація болючою?" І так далі. Приз вручається за самий відвертий, або за найсмішніший відповідь.

Сценарій дівич-вечора в "екстремальній" обстановці

Якщо прийнято рішення запросити на дівич-вечір сильна стать, є сенс вибратися на природу. Свіже повітря, зелень листя, зміна обстановки, віддаленість від цивілізації - все це зробить найпростіші бутерброди смачним ласощами, а потріскування полін у багатті - зачаровує музикою. На лісовій галявині чи біля річки можна провести безліч різноманітних конкурсів та ігор або влаштувати змагання.

Не менш цікавою може стати прогулянка в найближчий зоопарк. Дівич-вечір для нареченої - це практично остання можливість відчути себе безпосереднім дитиною, здатним безтурботно сміятися над кривляннями мавпочок.

Якщо час проведення дівич-вечора випало на зимовий період, а природа порадувала рясним снігопадом, можна влаштувати справжній "сніговий бій" з будівництвом захисних стін або крижаної гірки. Не менш захоплюючим буде конкурс "снігових баб". І не варто думати, що подібні забави не для дорослих людей: через п'ять хвилин лушпиння "дорослості" випарується, і дитина, прихований у душі кожного з нас, із задоволенням вирветься на свободу.

Теги: вечірка, сценарій, дівич-вечір, конкурс, плакат, наречена, проведення, девінік

Питання нареченому при викупі нареченої

% Sestr, автор JustLady. % % %
������� ������ ��� ������ �������
% На Русі весілля, при всій урочистості цієї події, традиційно включала в себе жартівливі обряди, що допомагають гостям з тієї та іншої сторони проявити себе і познайомитися ближче. Одним з таких обрядів, з якого, по суті, починається весільна церемонія, є викуп нареченої. Беруть участь у ньому наречений зі своїми друзями, який приїхав за нареченою, щоб відвезти її в ЗАГС, і подруги нареченої, чиєю метою є перешкодити цьому.
% Статті за темою «Питання нареченому при викупі нареченої» %
Питання нареченому при викупі нареченої
% Як скласти питання нареченому на викуп %
Питання нареченому при викупі нареченої
% Невульгарна сценарії викупу нареченої %
Питання нареченому при викупі нареченої
% Як влаштувати смішний викуп нареченої %
Питання нареченому при викупі нареченої
% Костюм для нареченого - головний біль для нареченої %
% Щоб отримати наречену, нареченому і його друзям доведеться не тільки розщедритися, але і проявити своє почуття гумору, винахідливість і швидкість реакції. Дівчата задають питання нареченому при викупі нареченої, вони не повинні бути серйозними і офіційними, щоб наречений і його друзі змогли проявити себе. Правильна відповідь на кожен таке питання дозволить їм наблизитися до дверей, за якими нареченого очікує наречена, ще на одну сходинку або на один крок.%

В якості випробувань-питань можна задавати такі, які припускають достатню обізнаність нареченого: його можна запитати про розмір взуття нареченої, про те, як звуть її начальника, або попросити назвати повне ім'я тещі і тестя. Нареченого можна попросити перерахувати улюблений колір і квітка, духи, пора року, книгу або фільм нареченої, запитати про її вподобання. Можна обіграти і доленосну зустріч молодих: нехай наречений назве точну дату, коли вони познайомилися, її місце і обставини.

Попросіть нареченого перерахувати ті епітети, якими він зможе нагородити свою кохану в різних життєвих обставинах, наприклад, коли вона зварить йому смачний борщ, відпустить на рибалку з друзями, зламає його ноутбук або випадково упустить на ногу що-небудь важке. Друзі нареченого можуть йому підказувати ті слова, якими б скористалися в цих ситуаціях самі. Запропонуйте їм придумати 20 похідних від її імені, після першої десятки таке завдання може стати дуже смішним і складним.

Нареченому можна пред'явити аркуш білого паперу, на якому наречена і її подруги залишили кожна свій відбиток губ. Завданням нареченого стане якнайшвидше знайти відповідь на питання: який з відбитків належить його коханої. Кожна помилкова версія карається грошовим штрафом. також питання йому можна пред'явити у вигляді ромашки, на кожній пелюстці якої написана якась дата або цифра: день народження нареченої, дата першої зустрічі, зростання нареченої, обсяг її талії, улюблене число, кількість кращих подруг. Відриваючи пелюстку, жених повинен буде відповісти на питання, що значить кожна напис.

Подругам нареченої все-таки слід не забуватися і постаратися не дуже мучити нареченого конкурсами та каверзними питаннями, а наречену, яка сидить за зачиненими дверима, очікуванням. Слід пам'ятати, що весілля тільки починається, і у всіх присутніх ще буде час проявити себе.

Теги: питання, подруга, наречена, викуп, наречений, церемонія