Як носити помолвочное кільце

��� ������ ����������� ������
% Заручини - старовинний обряд, корені якого йдуть углиб століть. Але і на сьогоднішній день вона не втрачає своєї актуальності. Незамінним атрибутом заручин є кільце, однак існує чимало розбіжностей щодо того, як саме його потрібно носити. %%
% Статті за темою «Як носити помолвочное кільце» %
Як носити помолвочное кільце
% Які кільця вибрати для заручин %
Як носити помолвочное кільце
% Прикмети, пов'язані з весільним кільцем %
Як носити помолвочное кільце
% Як носити кільця %
Як носити помолвочное кільце
% Яким має бути весільне кільце %
% Згідно традиції, оголошуючи про серйозність своїх намірів по відношенню до своєї коханої, майбутній наречений робить їй пропозицію руки і серця. Якщо вона відповідає йому згодою, то він одягає на її палець помолвочное кільце. Саме з цього моменту пара вважається нареченим і нареченою. Свідченням нескінченності їх взаємної любові і того, що серце дівчини вже зайнято, є кільце, яке їй необхідно носити до самого весілля.%

Носити помолвочное кільце необхідно на безіменному пальці. При цьому те, на якій саме руці воно буде, залежить від загальноприйнятої традиції. Так, наприклад, слов'янські народи, а також жителі Греції, Іспанії, Колумбії, Норвегії, Індії носять його на правій руці. У той час як у багатьох західних культурах, наприклад, серед населення США, Італії та Франції, Великобританії та Швеції прийнято носити це кільце на лівій руці. На цій же руці носять помолвочние кільця і ​​японці. Також є і країни, в яких вибір руки залежить від віросповідання чи від регіону проживання. Яскраві приклади цьому - Бельгія та Голландія.

В день одруження помолвочное кільце знімається, а обручку займає його місце. Подальша доля цього кільця може бути різною. Безсумнівно, зберігати його необхідно все життя. Проте в деяких сім'ях воно стає реліквією, яку передають з покоління в покоління. У такому випадку, коли ваш син буде пропонувати укласти узи шлюбу своєї коханої, він може подарувати їй кільце, яке ви прийняли на заручини від свого чоловіка.

Багато жінок продовжують носити помолвочное кільце і після весілля. Деякі надягають його на безіменний палець лівої руки. Інші ж, якщо воно гармонійно поєднується з обручкою - носять їх на одному і тому ж пальці. Цікавим варіантом можуть бути і здвоєні кільця, які можна носити окремо або ж скріплювати разом.

Варто також відзначити, що після заручин у нареченого і нареченої ще є час, щоб подумати над тим, чи дійсно вони хочуть прожити разом все своє життя. І якщо з якихось причин наречена змінює своє рішення щодо заміжжя, то за правилами хорошого тону разом зі своїм «ні» їй необхідно повернути нареченому і помолвочное кільце.

Теги: кільце

Від заручин до весілля

% Віра Яковлева, автор JustLady. % % %
�� �������� �� �������
% Це самий хвилюючий період у житті нареченого і нареченої. З того дня, як чоловік робить жінці пропозицію і вона відповідає «так», і до моменту, коли їх шлюб стає офіційним, може пройти як місяць, так і цілий рік. Однак, якщо раніше період від заручин до весілля був справжньою низкою свят і подарунків, то сьогодні цей час віддано лише підготовці до майбутньої події. На жаль, багатьом дівчатам, звалювати на себе непосильний тягар передвесільних клопоту, час між заручинами і одруженням запам'ятовується як одна суцільна суєта ...
% Статті за темою «Від заручин до весілля» %
Від заручин до весілля
% Як красиво відсвяткувати заручини %
Від заручин до весілля
% Як вибрати кільце на заручини %
Від заручин до весілля
% Граємо весілля в єврейському стилі! %
Від заручин до весілля
% Як проходять весілля в США %

Як правило, перше питання, яке задають молодим після заручин - «коли ви плануєте призначити день весілля»? Звичайно, навряд чи варто лукавити душею і говорити, що дата ще не вибрана. Якщо заручини не була сюрпризом, то є і наречений, і наречена обговорювали її заздалегідь, напевно вони думали і про те, коли підуть в ЗАГС.

У колишні часи заручини, яка вважалася подією офіційним, могла тривати як завгодно довго, аж до декількох років. Сьогодні навряд чи якась наречена погодиться чекати так довго. Навпаки, час від батьківського благословення до реєстрації шлюбу може зайняти всього пару тижнів. Правда, на це потрібні вагомі причини, підтверджені документально. Наприклад, заклик нареченого в армію чи швидка госпіталізація когось із членів майбутньої сім'ї.

Але стандартний термін від сучасної заручин до весілля - кілька місяців. Кому-то потрібно два, комусь шість. Все залежить від того, наскільки пишним планується торжество і скільки часу займе підготовка до нього.

Зазвичай всі приготування падають на майбутню наречену, її мати, свідка і по можливості - свекруха. В ідеалі варто розподілити навантаження між усіма, хто готовий допомагати. Наприклад, подружки нареченої відповідають за сценарій викупу, свекруха допомагає узгодити святкове меню, мама їздить разом з нареченою вибирати сукню та аксесуари до нього ... Закупівлю спиртного, феєрверків та інші чоловічі задоволення краще доручити нареченому з товаришами.

Після того, як список передвесільних справ складено, заяву в ЗАГС подано, запрошення розіслані, і підготовка йде своєю чергою, молодим варто розслабитися. У цей період вони як ніколи близькі один до одного, знаходяться в очікуванні грандіозного події, яка змінить все їхнє життя. Багато пар в прагненні стати ще ближче один одному, знаходять спільну справу. Наприклад, записуються в студію танцю, щоб розучити весільний вальс, або вечора безперервно вибирають тур для медового місяця.

День весілля - логічний підсумок місяців приготувань, хвилювань і мрій. У давнину в цей день дівчина знімала з правої руки помолвочное кільце з діамантом і чекала, коли на ліву руку наречений надіне їй обручку, символ вічної любові і подружньої вірності. До цих пір у багатьох сім'ях помолвочние кільця прабабусь зберігаються як реліквія і передаються з покоління в покоління. Вважається, що нареченим вони приносять удачу.

Теги: кільце, весілля, приготування

Уроки спокушання для бажаючих вийти заміж

% Ольга Устимова, автор JustLady. % % %
����� ����������� ��� �������� ����� �����
% Зазвичай жінка бажає вийти заміж за коханого чоловіка, але не завжди він готовий відповісти їй взаємністю. У цьому випадку дама може використовувати різні способи спокушання. Але важливо пам'ятати, що жінці потрібно не просто заманити коханого, а закохати його в себе.
% Статті за темою «Уроки спокушання для бажаючих вийти заміж» %
Уроки спокушання для бажаючих вийти заміж
% Як вийти заміж після 40 років? %
Уроки спокушання для бажаючих вийти заміж
% Чи всі жінки дійсно хочуть заміж? %
Уроки спокушання для бажаючих вийти заміж
% Вийти заміж за канадця %
Уроки спокушання для бажаючих вийти заміж
% Як вийти заміж за футболіста %

Уроки зваблювання і приручення

Щоб закохати в себе чоловіка, недостатньо спокусити його на одну ніч. Тому жінка може пахнути ароматом дорогих парфумів, одягтися в саме спокусливе плаття і заволодіти увагою кавалера, але щоб підштовхнути його до заміжжя, потрібно більш тонкий план.

Уроки спокушання чоловіків грунтуються на тому, щоб закохати в себе, приручити поступово. Для цього необхідно з'ясувати у коханого, який у нього ідеал жінки, якими якостями повинна володіти його майбутня дружина. Адже чоловіки не настільки примітивні, щоб їх можна було спокусити тільки борщем і котлетами.

Потрібно пам'ятати, що чоловік - сформована особистість, зі своїми внутрішніми бажаннями і духовними інтересами.

Зваблення чоловіків має розпочатися з уважності, придивіться, як він поводиться з жінками. Чи подобаються йому яскраві представниці слабкої статі, звертає Чи увагу на «сірих мишок», чи спілкується з розумними жінками. Обов'язково дізнайтеся про минулі відносини хлопця, що йому подобалося в колишній дівчині, чому ці відносини зазнали краху. З'ясуйте, яка у колишніх коханих була манера поведінки, який темперамент, характер. Зваблення хлопців після подібного аналізу стане простіше. Отримана інформація дасть уявлення, які дівчата коханому подобаються, а які повністю претят йому.

Поради спокушання - правильна манера спілкування

Не варто вважати, що чоловіки люблять завойовувати жінок. Неприступність, звичайно, для деяких з представників сильної статі діє, немов червона ганчірка для бика, але в своїй більшості чоловіки люблять товариських і відкритих дам. Тому зі своїм обранцем жінці потрібно бути доброзичливою.

Чоловікам подобаються товариські і позитивні жінки. Такі пані їх притягають і ваблять до себе.

При цьому слід вести себе пристойно, не потрібно вішатися улюбленому на шию. Потрібно дати чоловікові зрозуміти, що жінка зацікавлена ​​у відносинах, але все-таки тримати його на відстані, залишатися для обранця загадкою. Техніка спокушання чоловіка повинна будуватися на основі вивчення обранця і використання своїх достоїнств для завоювання коханого.

Теги: урок, себ, заміжжя, зваблення, чоловік, який бажає