Як скласти питання нареченому на викуп

% Sestr, автор JustLady. % % %
��� ��������� ������� ������ �� ������
% Викуп нареченим нареченої - російська весільна традиція, що відродилася в останній час. Це веселе, жартівливе змагання між подругами нареченої і друзями нареченого. Готують «конкурсну програму» дівчата, у завдання яких входить скласти питання нареченому на викуп таким чином, щоб для їх вирішення йому довелося показати себе з вигідного боку.
% Статті за темою «Як скласти питання нареченому на викуп» %
Як скласти питання нареченому на викуп
% Невульгарна сценарії викупу нареченої %
Як скласти питання нареченому на викуп
% Як влаштувати смішний викуп нареченої %
Як скласти питання нареченому на викуп
% Одягаємо нареченого на весілля %
Як скласти питання нареченому на викуп
% Особливості поведінки ідеального нареченого %
% Складаючи список питань і конкурсів для нареченого і його друзів, які з'явилися за нареченою, щоб доставити її в ЗАГС, пам'ятайте, що це не привід висміяти молодих людей, загадуючи нерозв'язні завдання. Мета викупу - зняти ту напругу і нервозність, які передують такого важливого і серйозного події, як реєстрація шлюбу. Крім цього, викуп може стати приводом для попереднього знайомства сторін, тому брати участь в ньому повинні не тільки наречений і його свідок, а й ті друзі, які приїхали разом з ними.%

Від того, як добре свідок і подружки нареченої підготуються до викупу, залежить загальний настрій весільної церемонії. Продумуючи питання, порадьтеся з нареченою, яка може підказати відомості про характер і манері поведінки нареченого, їх обов'язково слід врахувати придумуючи конкурси. Якщо наречений стриманий і не дуже розкутий у житті, не слід ставити його перед необхідністю здійснювати якісь смішні дії, невластиві йому. Постарайтеся не поставити героя майбутнього весілля в дурне і смішне становище, якщо він прагнути виглядати солідно і респектабельно.

До питань, де будь наречений матиме можливість проявити себе і продемонструвати свою любов до нареченої можна віднести ті, що стосуються його уважності і знання її звичок. Наприклад, ви можете попросити його вибрати в букеті її улюблена квітка, а на таці з цукерками показати, які з них їй подобаються найбільше. Якщо квартира нареченої розташована на третьому поверсі і вище, шлях до неї наречений і його команда можуть подолати, тільки якщо на кожній сходинці придумають для нареченої нове ласкаве прізвисько або комплімент. Якщо наречений помилиться або повториться, на нього буде накладено штраф грошима, цукерками або шампанським.

Придумуючи питання і конкурси, не варто захоплюватися - попереду ще чимало хвилюючих подій, тому обмежте по часу викуп 30-40 хвилинами, адже в цей час наречена теж буде чекати і хвилюватися. Урізноманітніть це заходи, включіть в нього читання віршів, спів серенади, виконання запального танцю.

Теги: наречена, викуп, наречений

Весілля на 4, 5 місяці вагітності

% Owosss, автор JustLady. % % %
������� �� 4,5 ������ ������������
% У сучасному світі весілля в період вагітності є цілком нормальним явищем. Ті часи, коли доводилося приховувати цікаве положення під час вінчання, давно пройшли. Тим часом, майбутній мамі необхідно підготуватися до весільної церемонії більш ретельно, ніж будь-який інший нареченій.
% Статті за темою «Весілля на 4, 5 місяці вагітності» %
Весілля на 4, 5 місяці вагітності
% Внутрішньоутробний розвиток плода по тижнях %
Весілля на 4, 5 місяці вагітності
% Менструації під час вагітності. Чому йдуть місячні під час вагітності? %
Весілля на 4, 5 місяці вагітності
% Заняття сексом під час вагітності %
Весілля на 4, 5 місяці вагітності
% Як підвищити ймовірність вагітності %
% Якщо закохані вирішили грати традиційне весілля, то вагітна наречена ніяк не зможе обійтися без весільної сукні. Добре, що на сьогоднішній день практично кожен весільний салон може запропонувати плаття для майбутніх мам.%

В першу чергу у весільній сукні дівчині повинно бути комфортно, і звичайно, наряд повинен їй подобатися. Якщо термін вагітності складає більше 20 тижнів, ні в якому разі не слід утягивать живіт, краще вибрати модель із завищеною талією. Варто підкреслити груди, яка під час вагітності стає особливо привабливою. Для майбутніх мам слід підібрати зручне взуття, наприклад весільні балетки.

З фотографом слід заздалегідь обговорити всі нюанси фотосесії, щоб не розтягувати час і не втомлювати наречену.

Якщо майбутня мама страждає токсикозом, необхідно вибрати такі квіти для весільного букета, щоб аромат не дратував наречену.

На всяк випадок слід приготувати засіб від нудоти. Це може бути чай з м'яти, м'ятні краплі, мінеральна вода або аромомаслами. Воно повинно бути завжди під рукою, так як на весіллі є можливість появи неприємного для нареченої аромату, наприклад запах туалетної води подруги або запаху їжі.

Майбутній мамі також може стати в нагоді заспокійливий засіб. Весілля для жінки є хвилюючим моментом, і перенервувати може будь-яка наречена. Вагітній дівчині хвилювання не корисно, та й перепади настрою майбутньої мами складно передбачити. Тому нареченій слід поставити поруч на свій стіл заспокійливий засіб. Це може бути заспокійливий чай, пустирник або валеріана.

Не слід запрошувати на весілля велику кількість гостей. Це може втомити наречену. Також нареченої з животиком не потрібно приймати участь в дуже активних танцях і розвагах.

Звичайно, вагітній нареченій не слід пити алкогольні напої. Можливо, келих шампанського не нанесе особливої ​​шкоди майбутній дитині, але краще не ризикувати. Тому майбутній мамі можна вдатися до маленької «хитрощі»: налити в келих замість шампанського мінеральну воду.

Теги: весілля, вагітна, період, наречена, місяць, мати, вагітність, плаття

Як зрозуміти, що він хоче одружитися на мені

% Lyubsy, автор JustLady. % % %
��� ������, ��� �� ����� �������� �� ���
% Зав'язуючи романтичні стосунки з чоловіком, жінка завжди замислюється про майбутні перспективи цього союзу. Природно, більша частина жінок мріє про пишну церемонію одруження, медовому місяці на спекотному острові, про дітей і щасливих сімейних буднях. Але як же визначити по поведінці чоловіка, чи дійсно він хоче одружитися чи ні?
% Статті за темою «Як зрозуміти, що він хоче одружитися на мені» %
Як зрозуміти, що він хоче одружитися на мені
% Як зрозуміти, що чоловік не збирається на вас одружуватися? %
Як зрозуміти, що він хоче одружитися на мені
% Чому чоловік не хоче одружуватися %
Як зрозуміти, що він хоче одружитися на мені
% Психологія сімейних відносин: навіщо чоловіки хочуть одружуватися %
Як зрозуміти, що він хоче одружитися на мені
% Чому чоловік не хоче одружуватися %
% Якщо ваша кохана людина хоча б раз згадав про те, що хотів би пов'язати своє життя з вами, це, безсумнівно, добрий знак. Чим частіше він будує плани на ваше загальне спільне майбутнє, тим краще. Будь-якій жінці приємно усвідомлювати те, що кохана людина розглядає її кандидатуру в якості потенційної дружини.%

Але іноді трапляється так, що ви вже давно разом, а за розмовами про весілля не слід абсолютно ніяких дій. Потрапили в таку ситуацію жінки починають панікувати, з'ясовувати стосунки з коханим. Виникають регулярні скандали, докори в брехні. Дівчина може підозрювати чоловіка в тому, що він нею користується доти, поки не зустріне іншу жінку і не закрутить з нею роман. Все це нищить чоловічу нервову систему і підриває його віру в ваше спільне майбутнє. Такими способами ви ризикуєте зруйнувати ваші відносини, а не підвести їх до оформлення.

Щоб схилити його до шлюбу, діяти потрібно м'яко і обережно. Спершу подивіться об'єктивно на ваші стосунки. Може, ви з коханим чоловіком зараз просто не можете собі дозволити витрати, пов'язані з весіллям? Можливо, на вас числяться непогашені кредити або у вас не виходить відкладати грошові суми. Чоловіки не вважають за потрібне влазити в боргову яму заради професійного фотографа, весільних нарядів, прогулянки по центру міста на лімузині та відпочинку в теплих країнах.

Якщо у вас є фінанси, яких вистачить на гідну весілля, можливо, ваш обранець поки не зовсім морально готовий до настільки відповідального кроку. Подумайте, раптом ви самі препятствуете своєму щастя, не надаючи своєму коханому належного комфорту, любові та поваги, які йому так необхідні від відносин з жінкою. Чоловік прагне до шлюбу лише в тому випадку, якщо впевнений у правильності вибору другої половинки.

До речі, існує категорія молодих людей, які вважають шлюб безглуздим дійством. Такі чоловіки зазвичай погоджуються бути окільцьованими лише тоді, коли їх дівчина вагітна. Але, природно, планувати дитини повинні обидва партнери. Тому, якщо ви хочете прояснити всі питання, що стосуються майбутніх перспектив вашого союзу, тоді спокійно і відверто поговоріть про це зі своїм молодим чоловіком. Разом ви напевно зможете прийти до компромісу, який всіх влаштує.

Теги: чоловік, весілля