Як йога впливає на фігуру

% Svetlyy, автор JustLady. % % %
��� ���� ������ �� ������
% Йога - найдавніша оздоровча система, яка вчить знаходити гармонію між розумом, душею і тілом. Вона являє собою комплекс вправ, які благотворно впливають на психічний стан людини, весь його організм і, як наслідок, на фігуру.
% Статті за темою «Як йога впливає на фігуру» %
Як йога впливає на фігуру
% Йога від Дженіфер Еністон %
Як йога впливає на фігуру
% Вчення сахаджa йога і його засновниця Шрі Матаджи %
Як йога впливає на фігуру
% Йога або пілатес: в чому різниця і що вибрати? %
Як йога впливає на фігуру
% Йога - помічниця в пологах %
% У процесі занять йогою відбувається комплексне вплив на весь організм: стабілізується робота центральної нервової системи, поліпшуються кровообіг і діяльність головного мозку. Завдяки йозі стає краще рельєф спини, зміцнюється хребет, що призводить до вдосконалення пропорції всього тіла і більш гармонійного зовнішнього вигляду.%

Спеціальні вправи даної оздоровчої системи дозволяють зміцнити м'язи, задіюючи ті з них, про які людина навіть не підозрював. Підтягується черевний прес, зміцнюється діафрагма і м'язи тазового дна. Всі рухи йоги чітко вивірені, що дозволяє домогтися максимального ефекту без шкоди для організму. Завдяки окремим вправам можна також впливати не тільки на все тіло, а й на проблемні ділянки, зміцнюючи і підтягуючи їх.

Йога бореться і з надлишковими кілограмами, усуваючи причини їх появи. До останніх відносяться стрес, малорухливий спосіб життя, депресія та емоційні перенапруження. Постійне перебування в такому стані часто викликає уявне відчуття голоду і призводить до переїдання. Йога стабілізує душевний стан людини, додає йому внутрішньої сили, енергії і спокою. М'язи робляться більш еластичними і накачаними, хребет розпрямляється, а надмірна вага, який заважає здоровому способу життя, поступово йде.

Подібні причини, до речі, можуть призвести не тільки до повноти, але і до виснаження організму. Під час занять йогою тіло стає худим, а струнким і сильним. Позитивний емоційний стан, яке дарує йога, поступово відбивається і на тілі - воно стає більш підтягнутим, здоровим і красивим. Людина, яка довгий час займається йогою, виглядає струнким, сильним і набагато молодше своїх років.

Теги: фігура, йог, вправа, вплив

Йогалософія - потужна альтернатива силовий тренуванні

% Niverina, автор JustLady. % % %
����������� - ������ ������������ ������� ����������
% Нові напрямки у фітнесі часто стають популярними завдяки знаменитостям. Вони постійно працюють над собою і шукають більш досконалі способи зберегти фігуру і красу. Йогалософія - одне з таких засобів, розроблене зірковим тренером Менді Інгбер і популяризувати її клієнткою, актрисою Дженніфер Еністон.
% Статті за темою «Йогалософія - потужна альтернатива силовий тренуванні» %
Йогалософія - потужна альтернатива силовий тренуванні
% Альтернатива ботоксу %
Йогалософія - потужна альтернатива силовий тренуванні
% Ліпофілінг - альтернатива силікону? %
Йогалософія - потужна альтернатива силовий тренуванні
% Аквадермагенеза - повноцінна альтернатива ліфтінгу %
Йогалософія - потужна альтернатива силовий тренуванні
% Цивільний шлюб: прекрасна альтернатива офіційним чи самообман? %
% Йогалософія - потужна альтернатива силовий тренуванні. Це підтверджують її багаторічні прихильники актриса Дженніфер Еністон і дизайнер Вікторія Бекхем. Обидві дами володіють ідеальними фігурами, які вони підтримують за допомогою йогалософіі. Достатньо всього 3-4 рази на тиждень займатися цією практикою, і вже через місяць можна помітити значні результати.%

Йогалософію придумала Менді Інгбер, колишня актриса, а нині персональний тренер зірок. Вона сама - найкраща реклама своєму винаходу, адже її фігурі в п'ятдесят з хвостиком можуть позаздрити молоді дівчата. У своєму винаході Менді з'єднала фізичні вправи з техніками, стимулюючими емоційну енергію. Таким чином, заняття йогалософіей допомагають вдосконалювати не тільки тіло, але й душу.

Як видно з назви, йогалософія заснована на асанах йоги. Менді Ігбер розробила вправи так, щоб робити їх могли абсолютно всі, навіть ті, хто не знайомий з йогою. Комплекс починається з привітання сонця «сурья намаскар» і закінчується розтяжкою. Новачкам він може здатися складним, тому вимагає застосування досить великої фізичної сили. Однак на перших порах необов'язково робити стільки ж повторень, з часом сила розвинеться, і весь комплекс опиниться під силу.

Вже після декількох занять можна помітити, як підтяглися м'язи і з'явилася додаткова енергія. Прихильники йогалософіі менше схильні до стресів і вміють контролювати свої емоції. Крім того, можна відчути, як повільно, але вірно йде зайва вага. Вікторія Бекхем саме так позбулася «вагітних» кілограмів після народження довгоочікуваної дочки. А Дженніфер Еністон, схильна до повноти, може зрідка дозволити собі улюблений сендвіч з тунцем і майонезом.

Комплекс йогалософіі - нетривалий, він займає всього півгодини. Однак за цей час опрацьовуються практично всі м'язи, формується правильна постава і збільшується гнучкість. Заняття проходить під спокійну музику, що позитивно впливає на емоційний стан і допомагає відновити душевну гармонію після важкого дня.

Теги: комплекс, фітнес, тренування, заняття, вправа, альтернатива, йогалософія

Йога для нормалізації сну

% Аделінка, автор JustLady. % % %
���� ��� ������������ ���
% Порушення сну - проблема, яка тягне за собою млявість, втома, неуважність, тому її не можна залишати без уваги. Обов'язково проконсультуйтеся з цього приводу у свого лікуючого лікаря. У випадку, якщо зі здоров'ям все гаразд, а безсоння не відступає, не поспішайте вживати снодійне, краще займіться йогою.
% Статті за темою «Йога для нормалізації сну» %
Йога для нормалізації сну
% Йога - заняття для будь-якого віку %
Йога для нормалізації сну
% Йога - помічниця в пологах %
Йога для нормалізації сну
% Йога та здоровий спосіб життя %
Йога для нормалізації сну
% Йога для відносин: що? де? коли? %
% Йога дає тілу навантаження, необхідну для того, щоб витратити енергію, отриману з їжі, і заспокоїти розум. Регулярні заняття допомагають впоратися зі стресом і нормалізують сон. Завдяки йозі ви будете висипатися за короткий час і при цьому відчувати себе бадьорою і енергійною.%

Виконуйте нескладний комплекс вправ перед сном, і ви станете легко засинати і прокидатися. Включіть в комплекс почергове дихання лівою і правою ніздрею, вправи на повне дихання, пози кішки, дитину, риби, плуга, вправи для розтяжки шиї. В кінці заняття обов'язково розслабтеся, повільно вдихайте і видихайте, уявляючи, як повітря наповнює ваші легені і як зцілююче він впливає на кожну клітинку вашого тіла. Уже через місяць регулярних занять ви відчуєте благотворний ефект від занять йогою.

Займайтеся йогою тільки в добре провітреному приміщенні, прослідкуйте, щоб в ньому не було протягів. Перед заняттям прийміть теплий душ або ванну. Одяг для практики повинна бути м'якою, з натуральних тканин і не сильно прилягати до тіла.

Під час занять йогою стежте за своїм тілом, рухи повинні бути плавними, повільними і поєднуватися з правильним диханням. Між позами робіть перерву на кілька хвилин. Займаючись стежте за своїми відчуттями, не виходьте із зони комфорту, якщо під час виконання асани ви відчули біль і незручність, припиніть її виконувати і переходите до наступної вправи. Якщо дотримуватися цих правил, йога позитивно впливатиме на організм, проблеми зі сном зникнуть.

Крім виконання асан, практикуйте медитацію, вона здатна замінити 3:00 повноцінного сну. Медитувати можна і на робочому місці, наприклад, під час обідньої перерви, це дозволить вам зняти напругу і відновити сили для подальшої роботи.

Теги: йог, сон, порушення, нормалізація, проблема