Повернемо тілу гнучкість!

% Ольга Устимова, автор JustLady. % % %
������ ���� ��������!
% Гнучкість тіла залежить від розтяжки м'язів і ступеня розробленості суглобів. Вік не впливає на гнучкість тіла, закостенілість організму може спостерігатися і в зовсім юному віці, а жінка 60 - 70 років може легко здивувати своєю розтяжкою. Будь-яка жінка може стати гнучкою, головне регулярно займатися суглобової гімнастикою і стретч. Увімкніть вправи, розвиваючі гнучкість у свою ранкову гімнастику, і через кілька тижнів ви відчуєте значні зміни в своєму тілі.
% Статті за темою «Повернемо тілу гнучкість! » %
Повернемо тілу гнучкість!
% Повернемо тілу гнучкість %
Повернемо тілу гнучкість!
% Як збільшити гнучкість тіла %
Повернемо тілу гнучкість!
% Як розвивати гнучкість тіла %
Повернемо тілу гнучкість!
% Школа еротики. Чим пахне пристрасть? %

Розімніть всі основні суглоби в своєму тілі. Встаньте прямо, руки перед собою, повільно згинайте і розгинайте пальці, опрацювати кистьові, ліктьові і плечові суглоби шляхом їх обертання в обидві сторони. Перенесіть вагу тіла на ліву ногу, праву підійміть над підлогою, робіть кругові рухи в стегновому, колінному і гомілковостопному суглобах. Повторіть розминку на ліву ногу.

Встаньте прямо, руки зчепіть за спиною в «замок», ноги на ширині плечей. З видихом нахиліть верхню частину тіла вниз, руки підніміть за головою. Тримайте позу 2 - 3 хвилини. Під час виконання вправи постарайтеся максимально розслабити м'язи рук, щоб суглоби природно вивернулися. З вдихом прийміть вихідне положення тіла.

Сядьте на підлогу, ноги зігніть в колінах, розведіть їх в сторони, а ступні з'єднаєте, і притягну якомога ближче до паху. На вдиху потягніться за верхівкою наверх, спину випрямити. На видиху опустіть верхню частину тіла до підлоги, руки покладіть перед собою. Спину не округляйте, постарайтеся максимально розслабити всі м'язи тіла. Виконуйте вправу протягом 4 - 5 хвилин. З вдихом поверніться у вихідне положення.

Сядьте прямо, ноги розведіть максимально в сторони, руки покладіть перед собою на підлогу. На вдиху потягніться за верхівкою наверх, прямі руки підніміть над головою. З видихом нахиліться боком до правої ноги і повністю розслабте тіло. Тримайте позу 3 хвилини. На вдиху поверніться у вихідне положення, а потім повторіть нахил до лівої ноги.

Встаньте на коліна, гомілки розведіть максимально широко, руки опустіть вздовж тіла. З видихом відкиньте тіло назад і опускайтесь спиною на підлогу, допомагаючи собі руками. Повністю ляжте на підлогу, надавайте перевагу діафрагмальному (животом). Виконуйте вправу 3 хвилини, потім з вдихом поверніться у вихідне положення. Якщо повністю лягти у вас поки не виходить, то опустіть спину до підлоги так низько, як дозволяє тіло, а на підлогу сперся долонями або ліктями. З кожним разом намагайтеся опускатися трохи нижче.

Теги: розтяжка, тіло, гнучкість

Як випрямити хребет

% Avril, автор JustLady. % % %
��� ��������� �����������
% Сколіоз, лордоз, кіфоз - це всі захворювання хребта, при яких порушується постава з правильним природним вигином. Особливо часто вони розвиваються у дітей в підлітковому періоді. Як же самостійно випрямити хребет і що для цього треба робити? %%
% Статті за темою «Як випрямити хребет» %
Як випрямити хребет
% Як випрямити криві ноги %
Як випрямити хребет
% Як розвинути хребет %
Як випрямити хребет
% Комплекс вправ для хребта %
Як випрямити хребет
% Як тримати правильну поставу %
% Викривлення хребта призводить не тільки до погіршення постави, але викликає порушення функцій внутрішніх органів. Тому для попередження сколіозу батькам необхідно дуже ретельно стежити за тим, як сидять їхні діти, надавати їм більше можливостей для занять спортом, створювати умови для здорового сну.%

При сколіозі можливо викривлення хребта в будь-яку сторону і у всіх відділах. При захворюванні різко зростає внутрішнє напруження в дисках і окремих тілах хребців. Хребет стає негнучким, жорстким, не може протистояти різним перевантаженням. Розвиваються патологічні процеси.

Лікувати сколіоз простими заняттями спортом безглуздо. Більше допомагає лікувальна фізкультура або щадні умови життя. Так, деяким дітям медики рекомендують менше сидіти, пропонують навіть домашнє завдання виконувати, лежачи на животі. Існують спеціальні корсети для лікування сколіозу. Мануальні терапевти також намагаються випрямити хребет.

Але найефективнішими, мабуть, є створення умов, в яких хребет більшу частину часу буде перебувати в стані протівоізгіба. Крім того, необхідно застосовувати різні заходи для вирівнювання м'язової системи.

Існує спеціальні пози, які при постійному застосуванні допоможуть позбутися від викривлення. Так, якщо у вашої дитини поперековий сколіоз, привчите його сидіти, підкладаючи під одну сідницю книгу. Тоді м'язи з цього боку розслабляться, а з іншого, навпаки, напружаться. Хребет при цьому повернеться в іншу сторону, що сприятиме його виправленню.

Замість книги можна підкладати ногу. Так зручно сидіти в гостях або в парку на лавочці або в інших місцях, навіть у школі.

Якщо хворий страждає лівостороннім поперековим сколіозом, тоді нехай якомога більше стоїть, спираючись на ліву ногу. А праву злегка зігне, опустивши праву половину тазу.

Ті, хто страждає поперековим сколіозом, повинні пам'ятати, що і сидячи і стоячи вони приймають неусвідомлено ту позу, яка зручна сколіозу. Тому необхідно постійно стежити за собою і приймати положення протівоізгіба.

Теги: хребет

Як тягнути спину

% Bacheva, автор JustLady. % % %
��� ������ �����
% Протягом робочого часу ви найчастіше перебуваєте в сидячому положенні? Значить, дуже скоро хребет нагадає про себе болем у нижній частині спини або міжреберної невралгією. Іноді проблеми з хребтом дають знати про себе головним болем - це сигнал від шийного відділу. Словом, якщо ви ще пам'ятаєте, що ви «людина прямоходяча», вам не обійтися без вправ на розтяжку спини.
% Статті за темою «Як тягнути спину» %
Як тягнути спину
% Як розслабити м'язи спини %
Як тягнути спину
% Як домогтися рельєфного преса %
Як тягнути спину
% Як позбутися від шийного остеохондрозу %
Як тягнути спину
% Як розтягнути м'язи спини %
% Для того, щоб виконувати вправи на розтяжку, вам не доведеться повністю міняти свій спосіб життя, відмовлятися від улюбленої роботи або перестати водити машину. Достатньо раз на день витратити кілька хвилин на будь-яке з них, і життя вашого перевантаженого хребта стане набагато легше. Так, саме перевантаженого! Коли ви довго перебуваєте в сидячому положенні, нижня частина спини відчуває навантаження більше вашого власного ваги в два-три рази.%

Встаньте перед письмовим столом і покладіть на нього долоні. Поставте ноги на ширину плечей, злегка напружте прес. Пятьтесь від столу і нахиляйтеся вперед, не відпускаючи руки. Спина повинна виявитися майже на одному рівні зі стільницею. Коліна можна злегка зігнути, а вага перенести на п'яти.

Зробіть вдих, підтягніть черевну стінку до попереку і на вдиху трохи ковзніть долонями вперед, щоб відстань між кінчиками пальців і куприком збільшилася. Видихніть. Повторіть вправу тричі.

Ще один варіант цієї вправи. Встаньте прямо, ноги трохи ширше плечей. Нахиліться вперед і обхопіть щиколотки з внутрішньої сторони руками. Повністю розслабте спину і постарайтеся на вдиху максимально наблизити грудну клітку до стегон. У цій точці трохи подпружіньте і на видиху поверніться назад.

Вправи краще виконувати перед сном, після теплого душу. Вони допоможуть вам розслабити весь хребет і підготуватися до спокійного сну.

Встаньте колінами на гімнастичний килимок. Долоні поставте перед собою так, щоб спина стала паралельно підлозі. Повільно опустіть сідниці на п'яти, намагаючись не зрушувати долоні з місця. Розслабтеся і відчуйте, як тягнуться м'язи спини. Поверніться у вихідне положення з опорою на коліна і кисті рук.

З цього ж положення виконайте ще одну розтяжку. Повільно підтягуйте підборіддя до грудей. Одночасно вигинає спину вгору. Округляйте її плавно, піднімаючи один хребець за іншим. Замріть у верхній точці на 10 секунд і прогніться в попереку. Опускайте корпус також плавно, хребець за хребцем. Голову обережно закиньте назад. Потім поверніться у вихідне положення.

Теги: розтяжка, біль, частина, відділ, вправа, хребет