Як розвинути пластику тіла

% Олена Преснякова, автор JustLady. % % %
��� ������� �������� ����
% Розвивати гнучкість і пластику тіла найкраще, звичайно, в дитинстві. Проте стати рухомою і граціозною можна і в більш пізньому віці, якщо регулярно виконувати спеціальні вправи вдома, займатися у фітнес-клубі або захопитися танцями.
% Статті за темою «Як розвинути пластику тіла» %
Як розвинути пластику тіла
% Розвиваємо гнучкість і пластику %
Як розвинути пластику тіла
% Інтимна пластика: поговоримо про інтимні проблеми й способи їх вирішення %
Як розвинути пластику тіла
% Кардіо-стриптиз: пластика і гармонія тіла %
Як розвинути пластику тіла
% Стретчинг - шлях до краси тіла %
% Перш ніж приступити до курсу занять з розвитку гнучкості та пластики, слід пройти повне обстеження на предмет виявлення захворювань, які можуть загостритися, якщо ви надто будете себе навантажувати. Але в будь-якому випадку виконувати будь-які курси вправ до знемоги не варто, особливо на перших порах. Займатися йогою або пілатесом ви можете і самостійно, освоївши, наприклад, такі вправи.%

Сядьте на підлогу, зігніть ноги в колінах, розведіть їх в сторони якомога далі, після з'єднайте стопи і присуньте їх максимально близько до нижньої частини живота. Контролюйте дихання: на вдиху потягніться вгору, на видиху - вниз; груди повинна бути напружена. Закрийте очі і спробуйте уявити, що ваша груди раптом стала дуже важкою і буквально тягне вас вниз. Спину тримайте при цьому рівно, а стегна розслабте. Постарайтеся утриматися в цій позі протягом трьох хвилин, після чого на вдиху повільно поверніться у вихідне положення.

Поверніться і приляжте на правий бік, при цьому спираючись на обидві руки. Продовжуйте стежити за диханням. На вдиху до грудей притягну ліве коліно, а лівою долонею захопіть ступню. Повільно, без різкого ривка, потягніть ногу вгору, разогнув повністю коліно. Постарайтеся пробути в такому положенні як мінімум дві-три хвилини, після чого, на вдиху, опустіть так само неквапливо ногу на підлогу. Перекиньтеся на лівий бік і повторіть цю вправу.

Не забудьте перед початком вправ зробити розминку. Це може бути невелика пробіжка або звичайна зарядка, але більш тривала, ніж зазвичай. Постарайтеся під час неї задіяти всі групи м'язів.

Тим не менше, якщо вам здається, що освоїти самостійно такі вправи у вас не вийде, запишіться в клуб, де займаються пілатесом або йогою, і попросіть у тренера відповідних рекомендацій. Розвинути пластику допомагають і танці - тільки не бальні, а сучасні або такі, як танець живота або стриптиз.

Теги: розвиток, тіло, пластик

Йога або пілатес: в чому різниця і що вибрати?

% Віра Яковлева, автор JustLady. % % %
���� ��� �������: � ��� ������� � ��� �������?
% Останнім часом саме йога та пілатес займають верхні рядки хіт-парадів у видах фізичного навантаження для жінок. Це модно, перспективно і просто корисно: приділяти щодня по годині часу собі і своєму тілу. Залишається лише вибрати, що саме віддати перевагу: пілатес або йогу? Це можна зрозуміти, дізнавшись побільше про кожен вид занять і зрозумівши, яке з них більше відповідає вашим потребам.
% Статті за темою «Йога або пілатес: в чому різниця і що вибрати? » %
Йога або пілатес: в чому різниця і що вибрати?
% Пілатес: секретна розробка %
Йога або пілатес: в чому різниця і що вибрати?
% Система пілатес %
Йога або пілатес: в чому різниця і що вибрати?
% Пілатес: шлях до себе %
Йога або пілатес: в чому різниця і що вибрати?
% Суміщення аеробіки та йоги %

Йога

Це вчення східних мудреців вважається кращим способом для того, щоб зняти стрес, накопичений життям у місті, нервовою роботою і непростими відносинами з домашніми. Йога - більше, ніж просто фітнес, вона включає в себе пізнання внутрішнього світу, розвиток гармонії в душі людини. Багато часу в йозі приділяється не тільки асанам (вправам), але і медитації. Тренери попереджають: тим, хто очікує від йоги інтенсивного схуднення, краще звернутися до інших видів спору, наприклад, силовим вправам або бігу.

Однак заняття йогою дозволяють добре утримувати наявний вагу, вони відмінно розвивають гнучкість суглобів, дозволяють впоратися з остеохондрозом. Найпопулярніший в Росії вид йоги - хатха-йога, вона задіює різні групи м'язів всього тіла, хоча з боку може здатися, що багато її пози - статичні і не вимагають великих зусиль. Звичайно, курс для новачків виглядає полегшеним, проте навіть з перших занять, за дослідженнями вчених, в організмі різко знижується кількість гормону стресу і збільшується гнучкість тіла, в ньому з'являється легкість.

Пілатес

Цей полегшений вид занять спортом був придуманий для поранених солдатів у Другу світову війну Джорджем Пилатесом. Принцип занять полягає в тому, що всі рухи виконуються повільно, без великої силового навантаження на організм. При цьому регулярні заняття пілатесом відмінно зміцнюють косі і прямі м'язи преса, стегон і сідниць, що особливо важливо для тих, хто стурбований зовнішнім виглядом і тонусом свого тіла.

Також пілатес формує правильну поставу, що теж благотворно позначається на фігурі, адже з випрямленою спиною і розправленими плечима живіт візуально втягується. При цьому пілатес, як і йога, вельми повільно спалює зайві кілограми в організмі, його принцип - в неквапливості і поступовості. Саме тому заняття пілатесом рекомендуються навіть тим, кому з різних причин заборонені звичайна аеробіка, силові навантаження і фітнес.

Що вибрати?

Переваги та йоги, і пілатесу в тому, що ними можна займатися як в залі під керівництвом тренера, так і вдома, самостійно, сівши перед включеним видеокурсом. Однак для пілатесу може знадобитися більше додаткових пристосувань, наприклад, фітбол або еластична стрічка.

Обидва ці види занять практикують правильне дихання, щоправда, з різними цілями. Дихаючи певним чином, в пілатес ви насичуєте легені киснем, а в йозі - намагаєтеся досягти стану умиротворення. На цьому схожість двох технік, мабуть, закінчуються.

Вибираючи для себе відповідний вам вид занять, спробуйте по парі уроків і йоги, і пілатесу. Але попередньо запитайте себе: якого результату ви чекаєте? Якщо хочеться стати гнучкішим і при цьому спокійніше, якщо вас цікавить аеробіка в поєднанні з філософією, то більше до душі доведеться йога.

Якщо ж мета - зміцнити м'язи живота і спини, поступово розвинути фізичну витривалість, а заодно підлікувати хвору спину, ваш вибір - пілатес. До слова, багато хто воліє поєднувати і чергувати обидва цих заняття: при помірних навантаженнях ніякої шкоди для організму в йозі і в пілатес немає, одна тільки користь.

Теги: різниця, йог, пілатес

Йога для початківців: як організувати заняття вдома

% Алла Артем'єва, автор JustLady. % % %
���� ��� ����������: ��� ������������ ������� ����
% У заняттях йогою найголовніше - системність і циклічність. Тільки при дотриманні цього правила йога принесе максимальну користь. Але у сучасної працюючої жінки на щоденне відвідування фітнес-центру зовсім не залишається часу. Єдине рішення цієї проблеми - організація занять вдома.
% Статті за темою «Йога для початківців: як організувати заняття вдома» %
Йога для початківців: як організувати заняття вдома
% Йога для початківців %
Йога для початківців: як організувати заняття вдома
% Йога будинку для початківців %
Йога для початківців: як організувати заняття вдома
% Йога для новачка: як зробити вибір %
Йога для початківців: як організувати заняття вдома
% Йога - помічниця в пологах %
% Для організму найбільшу користь приносять ранкові заняття йогою. Крім цього, перевага ранніх занять у тому, що мозок вранці спокійний і розслаблений, а значить - більше налаштований на виконання вправ. Але якщо ранні вставання для вас проблема, не створюйте стресову ситуацію для організму і займайтеся ввечері.%

Організуйте місце для занять. Воно повинно бути тихим, чистим і теплим. Відволікатися під час виконання асан не можна, тому подбайте, щоб вам не заважали телефон та близькі. Ви повинні знаходитися в максимально комфортних умовах - використовуйте беруші і пов'язку на очі, якщо вам заважають звуки і світло. Мерзнути також не можна - на холоді ви можете захворіти або потягнути м'язи. Тому подбайте про теплий та зручний одяг і поставте обігрівач в приміщення.

Займатися йогою потрібно на голодний шлунок або через 2-4 години після їжі. У разі сильного голоду можна з'їсти йогурт, яблуко, випити соку, чаю або молока.

Щоб краще налаштовуватися на заняття йогою, спробуйте створити ритуал. Він не повинен бути занадто складним: запаліть свічку, вимкніть світло або засуньте фіранки, розстеліть килимок. Повторюйте цей ритуал перед кожним заняттям, і він допоможе вам створити потрібний настрій.

У перший час заняття можуть тривати по 10-15 хвилин. Головне, щоб вони проходили щодня. Вправи виконуйте якісно, ​​з повною віддачею, інакше від них не буде толку. Час занять і кількість асан поступово збільшуйте.

Не забувайте про протипоказання і відміняйте заняття в заборонені дні. До протипоказань відносяться підвищена температура тіла, загострення хронічних захворювань, стан сильного стомлення або стресу. Забудьте про йогу, якщо ви відвідали лазню, займалися спортом або випили алкогольний напій.

Не шкодуйте на йогу часу - вона окупить всі витрати. Завдяки заняттям ви будете краще себе почувати, у вас налагодиться сон, а це означає - ви будете все встигати.

Теги: будинок, заняття, новачок, йог