Худнемо на біговій доріжці

% Bacheva, автор JustLady. % % %
������ �� ������� �������
% Ви вирішили займатися вдома на біговій доріжці. Це хороший вибір. Сучасні тренажери зручні: за допомогою заданої програми можна вибрати будь-який режим бігу. Головне - це розібратися в налаштуваннях.
% Статті за темою «Худеем на біговій доріжці» %
Худнемо на біговій доріжці
% Як вибрати бігову доріжку для дому %
Худнемо на біговій доріжці
% Худнемо без стресу %
Худнемо на біговій доріжці
% Як правильно бігати, щоб худнути %
Худнемо на біговій доріжці
% Кардіотренажери: на що звернути увагу %

Біг - найефективніший спосіб схуднути. Годинна пробіжка допомагає спалити від 500 до 900 калорій. А 1:00 гри у великий теніс позбавить вас всього лише від 370 калорій. Як же бігати правильно, щоб зайві сантиметри на талії і стегнах більше не засмучували вас?

Бігати треба регулярно, тільки так організм включає процеси, що змушують згоряти зайві кілограми і не повертатися назад. Механізм спалювання жиру "спрацьовує" через 30 хвилин аеробного навантаження. Тому для початківців бігова тренування повинна тривати не менше цього часу. Поступово збільшуйте тривалість занять. Для того, щоб втратити кілька кілограмів, треба бігати хоча б два місяці. Якщо ви хочете схуднути більше, ніж на 10 кілограмів, потрібно не тільки збільшувати тривалість тренувань, але і підвищувати рівень навантаження.

Не починайте бігати швидко. Ніякої залежності між швидкістю і скинутими кілограмами немає. Регулярність тренувань набагато важливіше. Для того щоб правильно підібрати темп бігу, попросіть когось поговорити з вами під час заняття. Якщо ви можете одночасно бігти і розмовляти, і при цьому у вас не збивається дихання, значить швидкість доріжки встановлена ​​вірно.

Чи не потягнути під час бігу за поручні. Вони потрібні тільки для страховки, якщо доріжка раптово зупиниться. Дотримуючись за поручні, ви виключаєте з роботи дуже велику групу м'язів. А головний ефект бігу полягає саме в тому, що працюють всі м'язи. Коли обмін речовин прискорюється у всьому організмі, спрацьовує синергетичний ефект.

Дуже важливо при заняттях бігом правильно підібрати взуття. Кросівки повинні бути виготовлені з дихаючого матеріалу, мати жорстку підошву, злегка округляє до носка, хороші супінатори, повітряні амортизаційні камери під п'ятою і подушечкою великого пальця. Якщо під час бігу ви відчуваєте біль в гомілковостопних суглобах, якщо після тренувань ви відчуваєте, що у вас «тягне» зведення стопи, значить взуття підібрана неправильно. Неважливо, що ви бігаєте будинку на тренажері, обов'язково вдягайте спортивне взуття і щільно Шнуруйте її.

Ті, хто бігають на вулиці, в парках, вибирають для пробіжок ранковий час. Вранці повітря чистіше, він ще не встигає наповнитися вихлопними газами. А значить в кров потрапить більше кисню, що прискорить обмін речовин. Якщо ви займаєтеся на біговій доріжці, вибирайте для пробіжок час з 17-00 до 19-00. У цей момент в організмі жінки найбільш високий вміст гормонів, що також допомагає прискорити обмін речовин.
% Перед початком пробіжки обов'язково робіть розминку, а після неї - вправи на розтяжку. Травма нерозігрітих м'язів або нееластичних зв'язок залишається травмою і вдома, і на вулиці.

Теги: тренування, бегова, пробіжка, калорія

Найнебезпечніші види спорту

% Літо - пора фізичної активності. Приплив енергії, сонечко до пізнього вечора, загальне розслаблення на роботі - обставини розташовують до дригоножеству і рукомашеству. Всі рвуться купувати велосипеди, корпоративні абонементи на футбольне поле або що стає все менш елітарним гольф. Все це жахливо весело і здорово, якщо враховувати можливі ризики.
% Статті за темою «Найнебезпечніші види спорту» %
Найнебезпечніші види спорту
% Жіночі види спорту %
Найнебезпечніші види спорту
% Екстремальні види спорту для жінок %
Найнебезпечніші види спорту
% Найнебезпечніші жіночі професії %
Найнебезпечніші види спорту
% Який вид спорту вибрати? %


Форбс.ком склав список найбільш призвести видів спорту, проаналізувавши статистику травм по Америці.

Найнебезпечніше -баскетбол (Два роки тому після гри в лікарні виявилося більше півмільйона американців обох статей і різного віку). Потім, з невеликим відривом -їзда на велосипеді іамериканський футбол (У нас він менш популярний, але не менш травматичний).

Постраждалих любителів невинних скутерів і мінібайке і стійких крадроціклов було вдвічі менше, ніж баскетболістів - 274000 проти 529. Але пов'язано це, мабуть, не з тим, що баскетбол небезпечніше, а з тим, що цей вид активного дозвілля більш популярний.

Травми трапляються найрізноманітніші: комусь товариші по баскетбольній команді потрапляли ліктем в зуби, хтось ламав стегно, перевернувшись разом з квадроциклом.

Могло б здатися дивним, що велосипедисти опиняються на лікарняних ліжках з травмами голови частіше, ніж мінібайкери або любителі кілька агресивних видів спорту, на зразок баскетболу. Нічого дивного, - говорить Бетсі ван Дай (Betsy van Die), директор по зв'язках з громадськістю

Американської Асоціації Нейрохірургів (American Association of Neurological Surgeons): опинившись за межами спортмайданчики, де діють певні правила безпеки, вимоги до одягу і обладнане простір, люди, надані самі собі, куди менш обережні.

Наприклад, коли дитина ганяє на велосипеді по району - навіть якщо умовити його надіти шолом і захист, неможливо встежити, не зніме він її, як тільки зникне з батьківського поля зору.

Фахівці Центрів контролю і профілактики захворювань (Centers for Disease Control and Prevention) оцінили, що близько 85 відсотків черепно-мозкових травм можна було б запобігти, якби потерпілий носив, як годиться, шолом.

Небезпека ж баскетболу та інших активних командних ігор в тому, що гравці часто стикаються один з одним. Наприклад, у баскетболістів-аматорів часто відбувається травми в момент стрибка до кошику - гравці стикаються в повітрі або підминають один одного.

Це особливо небезпечно, якщо вони при цьому відрізняються рівнем спортивної підготовки або фізичною формою. Якщо під час корпоративного «дня здоров'я» на одному майданчику виявиться жінка в розквіті років середньої вгодованості і вчорашня чемпіонка інститутської збірної, яка складається з суцільних кісток, - при зіткненні дістанеться обом.

Людям товариським і неспортивних цікавіше поганяти м'яча за компанію, а не займатися в спортзалі. Але треба враховувати загальний рівень фізичної підготовки, і якщо вже колеги чи друзі збили команду, а вам теж хочеться грати з ними - краще спочатку підтягнутися в тренажерному залі.

З віком тіло «прощає» куди менше різких рухів, ніж раніше. Активні види спорту зі стрибками, різкими викидами кінцівок і т.д. вимагають гнучких зв'язок або достатнього розігріву. Так, наприклад, травми ахіллесова сухожилля у тих, кому за двадцять, відбуваються набагато рідше, ніж у тих, кому близько сорока.

Безпека


Звичайно, все передбачити неможливо, але знизити ймовірність травм не так уже й важко.

• Якщо ви катаєтеся по місту на велосипеді, роликах або мопеді - носіть шолом, захист, і стежте за дорогою.
% • Обійдіться без музики! Плеєр у вухах завадить почути шум машини, що наближається або підозрілі звуки у власних колесах.
% • Слідкуйте, щоб всі колісні кошти були в хорошому стані: болти підтягнуті, покришки цілі і накачані.
% • При іграх з м'ячем не рвіться за ним головою вперед: у професіоналів це виглядає ефектно, а любитель може втратити рівновагу і боляче «навернутися».
% • Якщо ви вирішили почати займатися спортом тільки цього літа - знайдіть час для щоденної зарядки: це допоможе вам стати трохи гнучкіше, почати краще відчувати власне тіло і справлятися зі спортивними навантаженнями.
% • Активні види спорту - не кращий спосіб боротьби із зайвою вагою: зайві кілограми і так створюють зайве навантаження на суглоби і серце. Краще спочатку спробувати трохи схуднути, а потім активно і з задоволенням підтримувати форму і продовжувати розпочате.
% • Не займайтеся спортом, якщо ви втомилися; якщо вже ви можете пересилити себе - краще поплавати або пройти пару кілометрів по парку, а не побігати.
% • Розминайтеся перед тренуванням або грою, особливо якщо вам вже не двадцять років. Суглоби і зв'язки повинні бути розігріті.
% • Не займайтеся, якщо вам жарко або душно - побережіть серце.

У більшості цих рад немає нічого хитрого: звичайний здоровий глузд. Частіше пускайте його в хід, і вам не доведеться вислуховувати «Про що ви думали, коли зняли шолом (їхали в плеєрі, бігли в розклеювали кросівках)! »Від якогось місцевого варіанту Грегорі Хауса.

Теги: футбол, спорт, небезпека