Схудни, не встаючи з коня! Чим корисний кінний спорт

% Анна Калашникова, автор JustLady. % % %
�������, �� ������� � ������! ��� ������� ������ �����
% Згідно зі статистикою, верхова їзда є не тільки прекрасним способом підняти собі настрій, але і поліпшити стан здоров'я і навіть підкоригувати фігуру. Кінний спорт має масу достоїнств, в тому числі сприяє схудненню. %%
% Статті за темою «Схудни, не встаючи з коня! Чим корисний кінний спорт » %
Схудни, не встаючи з коня! Чим корисний кінний спорт
% Який одяг підходить для верхової їзди %
Схудни, не встаючи з коня! Чим корисний кінний спорт
% Незвичайні вихідні ділової леді %
Схудни, не встаючи з коня! Чим корисний кінний спорт
% Сейшельські острови: рай на землі %
Схудни, не встаючи з коня! Чим корисний кінний спорт
% Супермоделі 90-х: історії успіху %

При верховій їзді пульс людини частішає через фізичного навантаження Багато здивуються - які навантаження? Адже, катаючись на коні, людина практично не рухається! Даний ефект досягається за рахунок того, що вершник отримує від коня руховий імпульс, в результаті чого м'язи напружуються.

Особливо це стосується стегон, які протягом всієї їзди стискають боки коня. Саме тому у досвідчених наїзниць не буває целюліту. Аналогічно працюють і напружуються м'язи преса, литок, тренуються стопи і колінні суглоби.

Для того щоб починати худнути за допомогою верхової їзди, необхідно, насамперед, навчитися їздити на коні. Фахівці не раз відзначали, що навіть якщо кінь за вузду веде коневод, ефект схуднення зберігається. Важливо лише знайти з конем «спільну мову», розслабитися, зайняти зручну позу і довіритися цьому «гуманному» і слухняному тварині.

Для правильного схуднення за допомогою кінного спорту потрібно уміння коректно розташуватися в сідлі. Наїзник повинен зайняти таку позу, яка дозволить розслабитися, але в той же час дасть можливість управляти твариною.

М'язи стегон напружуються, щоб утримувати коня в заданому напрямку. Це допомагає позбутися зайвих кілограмів на стегнах і талії. Ноги повинні «пружинити» в стременах для того, щоб контролювати швидкість бігу і кроку тварини. Напруга цих груп м'язів дозволить коректувати литкові м'язи.

Руки, за рахунок того що їх постійно доводиться тримати на вазі, також тренуються. У результаті навіть після години верхової їзди один раз на тиждень можна за місяць сформувати таку фігуру, якій позаздрить будь подружка.

А як це приємно, коли, не докладаючи масу зусиль, ви втрачаєте зайві кілограми, організм оздоровлюється і омолоджується. Тому кінний спорт - це не тільки приємне, але й корисне проведення часу!

Теги: спосіб, кінь, схуднення, спорт, перевага, кінний, верхової

Жіноча сила: бойові види спорту для дівчат

% Поліна Кириченко, автор JustLady. % % %
������� ����: ������ ���� ������ ��� �������
% Все частіше в класах єдиноборств можна зустріти дівчат в кімоно, що відпрацьовують на татамі захоплення і кидки нарівні з чоловіками. З кожним роком жінок, бажаючих оволодіти мистецтвом східних єдиноборств, стає більше.
% Статті за темою «Жіноча сила: бойові види спорту для дівчат» %
Жіноча сила: бойові види спорту для дівчат
% Жіночі види спорту %
Жіноча сила: бойові види спорту для дівчат
% Який вид спорту вибрати? %
Жіноча сила: бойові види спорту для дівчат
% Музика для спорту: тренування, заряжающая настроєм %
Жіноча сила: бойові види спорту для дівчат
% Жіночі сережки - любов на віки %
% Заняття єдиноборствами це в першу чергу навички самооборони і самопізнання. Вони вчать прислухатися до власного тіла, зміцнюють силу духу і дозволяють брати під контроль емоційний стан. Крім того, бойові мистецтва сприяють гармонійному фізичному розвитку і покращують координацію.%

Таеквондо
% Назва даного виду бойового мистецтва перекладається як «шлях руки і ноги». Основну увагу під час тренування приділяється відпрацюванню ударів руками і ногами, в тому числі ударам в повітрі (шпагат в повітрі, взбеганію на стіну, стрибків з місця на висоту до 1, 5-2 м). Незважаючи на те, що заняття таеквондо вимагають колосальнівеличин фізичних навантажень, більше третини людей, що займаються в залах єдиноборств саме цим видом бойового мистецтва, саме жінки. Завдяки поєднанню технік аеробіки, акробатики і силових прийомів м'язи підтягуються, зникає целюліт і зміцнюється серцево-судинна система.

Айкідо
% Цей вид бойового мистецтва зародився в Японії в середині ХХ століття і є найбільш м'яким у порівнянні з іншими. У його основі лежать плавні податливі рухи, спрямовані на дотримання силі противника і контроль його переміщень. Під час тренування сила і агресія противника використовуються і спрямовуються проти нього самого, а обороняється залишається в душевному рівновазі. Не дарма назва самого напрямки перекладається з японської як «шлях гармонійного розвитку». Різні школи айкідо використовують під час тренувань також і традиційні японські види зброї. На сьогоднішній день айкідо є одним з найбільш поширених видів бойових єдиноборств.

Капуейро
% Даний вид бойового мистецтва, на думку фахівців, зародився в Бразилії і трансформувався з традиційних ритуальних танців індіанських племен і південноафриканських рабів. Капуейро сповнена плавними рухами, сальто, різними елементами акробатики і танцю. Вона ввібрала в себе безліч рухів з інших видів єдиноборств. Заняття капуейро, як правило, проходять під музику і сприяють розвитку гнучкості, пластичності, сили і витривалості. Основний упор робиться на рухи ногами, в той час як руки служать для опори, підсічок та захисту. Завдяки капуейро з'являється гарна розтяжка, тіло стає більш гнучким і жіночним.

Теги: дівчина, вид, сила, спорт, таеквандо, бойових, айкідо, єдиноборство, жінка

Як почати грати у великий теніс

% Agentalpha, автор JustLady. % % %
��� ������ ������ � ������� ������
% Щоб навчитися добре грати у великий теніс, потрібно приділити багато уваги не тільки технічної, а й фізичної підготовки. Ще кілька важливих факторів впливає на успішне оволодіння цим видом спорту.
% Статті за темою «Як почати грати у великий теніс» %
Як почати грати у великий теніс
% Великий теніс: як почати %
Як почати грати у великий теніс
% Теніс - це добре! %
Як почати грати у великий теніс
% Як грати в настільний теніс %
Як почати грати у великий теніс
% Як вибрати ракетку для великого тенісу %
% Придбайте екіпіровку для гри. Вам знадобиться кілька якісних ракеток, чохли до них, майка, куртка для розминки, 2 пари легких кросівок, напульсник, наколінники і бавовняна спідниця. Переконайтеся, що одяг зручно сидить на вас і вам в ній комфортно.%

Знайдіть собі досвідченого тренера. Все залежить від вашого віку. Якщо вам ще трохи років, то вам можна почати тренуватися в групі під керівництвом наставника. Ну а якщо ви вже прийшли займатися просто для себе у свідомому віці, то вам потрібен спаринг-партнер для гри. Багато наставники готують молодих і юних дівчат до змагань, тому вам буде некомфортно тренуватися з усіма в загальній групі.

Підшукайте корт для постійних тренувань. У літній час найкраще грати на відкритій грунтовій майданчику. Не варто цього робити на асфальті, так як можна сильно пошкодити ноги. У холодну пору підійде закритий корт з покриттям "hard".

Почніть з ударів об стіну. На перших тренуваннях ви навряд чи відразу почнете грати з партерному. Спочатку, найголовніше - набити руку і зміцнити суглоби для подальших важких навантажень. Добре розімніть і розігрійте м'язи. Потім візьміть м'яч у руку, підкиньте його трохи вгору і вдарте по ньому ракеткою плавним рухом з невеликого замаху. При цьому ліва нога повинна бути трохи попереду, а права - ззаду.

М'яч повинен вдаритися об стіну і повернутися назад до вас. Спробуйте зловити його рукою. Продовжіть цю вправу. Робіть його на початку кожної наступної тренування по 15-20 хвилин.

Навчіться правильно подавати м'яч. Встаньте на своїй половині корту особою до того квадрату протилежного боку, куди ви збираєтеся подавати. Підкиньте м'яч вгору і розгонистим дуговим рухом вдарте по ньому верхньою стороною ракетки. Вкладіть в удар всю силу корпусу. Прослідкуйте, щоб м'яч потрапив у квадрат боку супротивника. Якщо цього не сталося, зробіть переподачу.

Займіться відпрацюванням ударів справа і зліва. Вони виконуються за тим же принципом, який ви використовували при тренуванні ударів об стіну. Єдина відмінність - сторона ракетки, якій ви б'єте. Якщо вам потрібно направити м'яч вліво, ви закручуєте ракету саме в цей бік, відставивши ліву ногу назад. Якщо вправо - тоді вам потрібно бити протилежною стороною ракетки. Закріпіть все набуті навички під час гри з партнером.

Теги: гра, теніс