Бокс для дівчат: підвищуємо самооцінку
% Думка про те, що бокс - це заняття суто чоловіче, має двояку інтерпретацію. Насправді, як один з елементів професійного спорту, бокс не дуже естетичний, жорстокий, грубуватий і травматичний. Жіночий бокс має дещо іншу спрямованість.
% Статті за темою «Бокс для дівчат: підвищуємо самооцінку»
%
% Підвищення самооцінки у дітей старших класів
%
% Як підвищити свою самооцінку
%
% Рекомендації для активного підвищення самооцінки
%
% Вирівнюємо самооцінку
%
% Становище жінки в сучасному світі вимагає освоєння найпростіших навичок самооборони, підвищення витривалості, постійне позбавлення від напруги, викликаної стресами і т.д. Заняття боксом відмінно розвивають дихальну систему, тренують серце і судини не гірше, ніж бігова доріжка. Поширена помилка про те, що заняття боксом надмірно розвивають м'язи рук і плечей, не має під собою підстави - це відбувається тільки в тому випадку, якщо жінка займається боксом професійно і нарощування м'язової маси необхідно для перемоги. Індивідуально підібраний ритм занять і навантаження прирівнюють жіночий бокс до фітнесу - за кількістю втрачених калорій і інтенсивності занять.% Питання самооборони часто є основною причиною того, що дівчина вирішує зайнятися боксом. Не кожна жінка може забезпечити собі безпечне життя і пересуватися по вулицях міста тільки в супроводі і в світлий час доби - різні обставини змушують ризикувати, а іноді можна просто опинитися в непередбаченій ситуації. Вміти зосередитися, не розгубитися і чинити опір в потрібний момент - це цінні якості, які тренують істинно чоловічі види спорту (бокс, кікбоксинг, боротьба і т.д.).
Як і будь фізична активність, жіночий бокс вчить ставити цілі і досягати їх. Якщо в житті дівчини настав період, коли доводиться замислюватися про те, чому все йде не так, як хочеться, то це частково проблеми самооцінки. Невдоволення своєю фігурою, нерішучість, безініціативність і невіра у власні сили поступово заганяють жінку в депресію, створюючи перешкоди на шляху до самодостатності. Бокс сприяє схудненню, м'язи стають пружними, витривалість підвищується, а віра в себе росте з кожним тренуванням. Відмінна фізична форма постійно «тримає у формі» психіку, що благотворно позначається на працездатності.
Велике значення має структура тренувань, тому розробляти програму занять краще з персональним тренером. Наявність індивідуального підходу дозволяє конкретизувати проблему і вирішити її якісно, швидко і ефективно.
Теги: дівчина, навантаження, спорт, бокс, самооцінка
I go to аеробіка
% Що таке аеробіка? Це слово дуже оптимістичне і життєрадісне, таке ж привабливе, як гарні ніжки дівчини, її тонка талія і плоский живіт. У цьому понятті є ритм і звучання чітких, плавних рухів тіла під радісну енергійну мелодію ...
% Статті за темою «I go to аеробіка»
%
% Аеробіка: все у ваших силах
%
% Степ-аеробіка. Крок за кроком
%
% Степ: аеробіка для початківців
%
% Шейпінг vs аеробіка: в чому різниця?
%
% ... Отже, йдемо на аеробіку. Так з чого ж будемо починати? Все наше життя складається з дрібниць. Незручне взуття чи призабуте в роздягальні фітнес клубу рушник зіпсує не тільки тренування, але може взагалі відбити бажання займатися аеробікою. Так що давайте все розберемо по дрібницях.% Здоров'я
По-перше, потрібно пройти медичні тести. Це потрібно, щоб уникнути різноманітних травм. Ви прийшли у фітнес-клуб для поліпшення вашого здоров'я, а не експериментувати. За порадами досвідчених лікарів ви підберете собі саме той тип навантаження, який підходить для вас.
Екіпірування
Зверніть увагу на вашу взуття для аеробіки. Насамперед, вона повинна вас «задовольняти» своїм зовнішнім виглядом. Взуття для тренування повинна давати впевненість і силу, покращувати настрій і бажання займатися спортом.
Однак для цього ваше взуття повинна бути не тільки красивою, але і володіти іншими достоїнствами, які радують не тільки ваші очі, але і ваші ніжки:
• Не повинно бути перешкод руху стопи. % • Амортизуйте ударне навантаження на хребет і суглоби. % • До кожного виду спорту - певна взуття, при її виготовленні підошва розраховується на взаємодію з конкретною поверхнею.
Кросівки, призначені для фітнесу і ходьби, - це не одне і те ж. У взутті для аеробіки ви можете спокійно займатися в спортивному залі, а ось відвідувати заняття аеробікою в кросівках без навантаження на суглоби у вас ніяк не вийде.
Не забувайте про те, що для танцювального навчання краще мати кілька пар кросівок. Вони повинні бути зроблені з урахуванням рухів стопи під час танцю. При підйомі на шкарпетки і піруети вашої стопі необхідно набагато більше свободи, ніж при рухах на степ-платформі.
Таким чином, якщо взуття для уроків аеробікою може лише обмежити руху в танцювальному класі, то дуже м'яка взуття для танцювальних занять завдасть вам шкоди вашому здоров'ю на уроках Step-клас або базової аеробікою Low Impact.
Відмінна спортивна взуття - це зручність у всьому і, звичайно, вона повинна бути створена із спеціальних складових, щоб вчасно відвести зайву вологу, по-іншому ви просто можете натерти ваші ноги.
Добре, що існують дружні бренди. Вони дбають про всі нюанси, тому в магазині цієї фірми вам треба попросити у консультанта вказати вам ту полицю з кросівками, які призначені для занять аеробікою. Потім з усього асортименту підібрати ту пару взуття, яка припаде вам за розміром і до душі. % Але якою б комфортною не була ваша взуття для занять аеробікою, вона не створена для того щоб ви її носили на вашу голу ногу!
Одяг
Перш за все, ваша одяг не повинен заважати вашим рухам, відмінно виводити вологу і приносити лише задоволення.
Ходити по магазинах спортивного одягу - це заняття не тільки приємне, але дуже корисне. Купивши модний одяг, вам буде приємно відвідати спортзал в такому одязі.
Що необхідно взяти з собою: % 1. Рушник. % 2. Мінеральну негазовану воду. % 3. Відмінний настрій.
Ви хочете позитивний результат від занять аеробікою? Але ж для цього потрібно попрацювати, але не треба сприймати свої заняття як відбування каторги за з'їдену зайву булочку. Так як кожен урок аеробіки робить вас ще сильніше, а ваше серце буде найбільш витривалим і здоровим.
Також відбувається поліпшення постави. М'язи починаються підтягуватися, і тіло набуває красиві обриси. І це помітно, повірте, не тільки вам. Оптимістичний настрій на позитивний результат і гарний настрій - це початок вашого успіху!
І ще ...
Перед заняттям аеробікою обов'язково необхідно пройти інструктаж. % Відвідуйте уроки, які відповідають вашій підготовленості. % Не запізнюйтесь на заняття. % Вимкніть мобільний телефон. % Не застосовуйте сильну парфумерію. % Не зникайте раптово з занять. % Прибирайте ваше обладнання після занять аеробікою.
% Автор:Ірина Звісточка
Чи корисний біг вранці?
% Brendan, автор JustLady.
%
%
%
% Багато людей, не встигаючи прокинутися, починають свій день з ранкової пробіжки. Необхідно знати, що організм після сну знаходиться в стані шоку. Всі процеси життєдіяльності були уповільнені, а після пробудження організму потрібно відразу запустити всі органи і повернутися до звичайного ритму. Процес запуску не завжди дається організму легко, тому перед пробіжкою варто взяти до уваги безліч чинників.
% Статті за темою «Чи корисний біг вранці? »
%
% Біг вранці: міфи і реальність
%
% Правильне дихання при бігу
%
Перед початком ранкових пробіжок слід упевнитися, що здоров'я знаходиться на відповідному рівні. Потрібно прийняти деякі запобіжні заходи, тобто пройти комплексне обстеження і порадитися зі спортивним інструктором. У деяких людей після пробудження спостерігається почастішання серцебиття, підвищується тиск, збільшується температура і швидкість метаболізму. Біг вранці буде хорошим вибором, якщо ви хочете загартувати свій організм. Не варто здійснювати пробіжки, якщо ви страждаєте гіпертонією або серцевою недостатністю.
Перед бігом з'їжте яблуко або випийте води з медом для підтримки рівня цукру в організмі. Постарайтеся знайти собі напарника, відповідальність перед партнером стане додатковим стимулом, удвох буде веселіше і психологічно легше. Варто задуматися про придбання абонемента в зал, де є кардіозона і бігові доріжки. Гроші, витрачені на відвідування залу, стануть додатковим стимулом. Взимку буде зручніше займатися саме в тренажерному залі.
Постарайтеся бігати там, де найбільш чисте повітря. Це може бути ліс, чи стадіон неподалік. Біг підтюпцем чергуйте з ходьбою, не прагніть бігти якомога швидше. Якщо організм втомився, то не варто катувати його, а краще зупинитися, але наступного разу трохи збільшити навантаження, продовживши час для бігу. Обов'язково після тренування прийміть теплий душ, який відновить кровообіг.
Починайте біг з мінімальній швидкості. Це допоможе підготувати організм. Потім, якщо ваша мета - схуднути, то використовуйте короткі прискорення. Для поліпшення імунітету ідеальним варіантом буде біг підтюпцем, при якому задишка мінімальна.
Більш оздоровлюючий навантаженням вважається біг по вечорах. Організм перебуває на самому піку своєї життєдіяльності і не витрачає енергію на пробудження. Якщо ви не можете вранці підняти себе з ліжка, то краще пробігтися ввечері, привчивши себе до навантажень. А потім перейти на ранкові пробіжки.
Теги: ранок, посол, вечір, користь, біг, пробудження
|