Найкращі бігові кросівки

% Marusia1221, автор JustLady. % % %
����� ������ ������� ���������
% В черговий раз кросівки фірми ASICS моделі GT-2160 отримали нагороду під назвою «Вибір редакції» найбільш авторитетного журналу в світі бігу Runner's World (дослівний переклад - «Світ бігунів»).
% Статті за темою «Найкращі бігові кросівки» %
Найкращі бігові кросівки
% Вибираємо бігові кросівки! %
Найкращі бігові кросівки
% Як вибрати бігові кросівки %
Найкращі бігові кросівки
% Кращі кросівки для бігу %
Найкращі бігові кросівки
% Як займатися на біговій доріжці %
% Міжнародна рада редакторів цього журналу щороку вручає престижну нагороду, згадану вище, грунтуючись на дуже строгих критеріях оцінки. Незалежні експерти спільно з редакторами Runner's World протягом року ретельно тестують всі номіновані на отримання нагороди моделі взуття для бігу. Більше того, моделі кросівок, які були представлені в журналі, всі без винятку пройшли в лабораторії журналу ретельне механічне тестування.%

Чергова нагорода, яка була присуджена незалежними експертами усього світу кроссовкам для бігу фірми ASICS, зайвий раз підтверджує, що цей бренд досі займає місце лідера у виробництві спортивного біговій взуття, завдяки використанню новітніх технологічних рішень і розуміння істинних потреб усіх бігунів.

Зокрема, в публікації журналу, яка була присвячена даній моделі кросівок, зазначено, що це взуття ідеально облягає ногу, володіє розкішною амортизацією, а також приголомшливою стійкістю. Завдяки саме цим властивостям кросівки були відзначені міжнародної редколегією.

Дана нагорода від журналу Runner's World під назвою «Вибір редакції» презентується щороку. Вона представлена ​​спільно з Міжнародним самітом виробників взуття в якості частини глобального проекту допомоги своїм читачам у виборі найкращою взуття. До складу редколегії видання входять представники п'ятнадцяти країн світу (Нова Зеландія, Австралія, Бразилія, Німеччина, Франція, Італія, Нідерланди, Мексика, Бельгія, Польща, Філіппіни, Південна Африка, Швеція, Іспанія, США і Великобританія), в яких журнал видається.

Для корпорації ASICS ця нагорода є великою честю. Отримати її прагнуть виробники спортивного взуття в усьому світі, однак цінність «Вибору редакції» від журналу Runner's World полягає також і в тому, що свою оцінку дають найбільш авторитетні експерти світу бігу. GT-2160 вже не перший рік залишається однією з найпопулярніших моделей кросівок для бігу в усьому світі. Вона як і раніше відповідає всім запитам, а часом навіть перевершує очікування, що покладаються на спортивне взуття спортсменами в усьому світі.

Теги: фірма, модель, взуття, кросівка, біг

Як навчитися акробатиці

% Майстер, автор JustLady. % % %
��� ��������� ����������
% Людина не може рости здоровим без руху. Про це відомо всім. Тому всі розсудливі батьки прагнуть якомога раніше віддати свою дитину на яку-небудь спортивну секцію. Це, по-перше, не тільки дозволить компенсувати дитині період перебування в школі, коли бігати особливо не дозволяється, але і дозволить підтримувати гарну фізичну форму і, таким чином, залишатися здоровим. У такому випадку акробатика підійде найкраще.
% Статті за темою «Як навчитися акробатиці» %
Як навчитися акробатиці
% Як навчитися робити сальто будинку %
Як навчитися акробатиці
% Як навчитися робити сальто назад %
Як навчитися акробатиці
% Як навчитися робити заднє сальто %
Як навчитися акробатиці
% Як навчитися робити перекид %
% Слово «акробатика» походить від грецького «акробатес», що означає «той, що піднімається вище». Дійсно, спочатку акробатичні виступи включали в себе вправи, що вимагають високих стрибків. Сучасна ж акробатика трохи відрізняється. Елементи акробатики використовуються в танцях, і не випадково, адже в процесі занять акробатикою задіяні всі м'язи, які напружуються з різною силою, що сприяє гармонійному розвитку організму.%

Для того, щоб навчитися акробатиці, необхідно дотримуватися деяких моментів. Тренування повинні бути регулярними, а не від випадку до випадку. Всі інструкції до того чи іншого елементу необхідно виконувати чітко і уважно. Обов'язково потрібно робити аналіз виконання акробатичних елементів. Для цього можна зняти сам процес на відео, а потім порівняти з зразковим виконанням і зробити відповідні висновки.

Ні в якому разі не можна перестрибувати через елементи, тобто, не знаючи більш простих, не треба розучувати складні. Справа в тому, що існує певна акробатична база, на основі якої можна навчитися робити такі складні акробатичні вправи, як стрибок у кілька гвинтів, різні види сальто та інші. Цю базу складають такі вправи, як перекиди, колесо, стійка на руках, рондад і Курбет. І якщо ви не можете виконати хоча б один з цих елементів, то і складніші вправи вам не осилити.

Після того, як ви освоїли найбільш прості елементи, настає час вивчити більш «просунуті»: перевороти вперед і назад, фляг, сальто вперед і назад, арабське сальто. Якщо ви навчитеся виконувати і ці рухи, то успіх в акробатиці вам гарантований.

А щоб навчитися правильно робити всі ці елементи, потрібно дотримуватися 4-х основних етапів. Перший етап - чорновий. В ході його важливо подолати свій страх і зрозуміти, як виконується та чи інша вправа. Другий етап - вивчити правильну техніку виконання елементу, тобто зробити вправу не тільки для того, щоб воно більш-менш вийшло, а виконати його технічно правильно. Третій етап передбачає доведення до автоматизму виконання елементів. А на четвертому основна ваша задача зводиться до того, щоб довести виконання вправи до досконалості.

Заняття акробатикою - це не тільки відмінний спосіб виглядати красивим і підтягнутим, а й сприяють лікуванню і профілактиці проблем опорно-рухового апарату.

Так що займайтеся акробатикою і будьте здорові!

Теги: елемент, акробатика

Який вид спорту вибрати?

����� ��� ������ �������?
% Ви твердо вирішили зайнятися своїм здоров'ям і фігурою? Якщо від настільки важливого кроку вас відокремлює тільки один нюанс, - ви не знаєте, який вид спорту вибрати, - жіночий журнал JustLady допоможе вам розібратися у всьому різноманітті методик, що дозволяють зробити фігуру ідеальною, поставу правильною, а ходу красивою. Скажемо відразу, що універсального рецепту немає і бути не може, адже всі ми такі різні! Головний порадник - це, без сумніву, ваше тіло. Тим, як зрозуміти його правильно, готовий поділитися з вами жіночий журнал JustLady.
% Статті за темою «Який вид спорту вибрати? » %
Який вид спорту вибрати?
% Який вид спорту вибрати, щоб схуднути %
Який вид спорту вибрати?
% Як вибрати вид спорту %
Який вид спорту вибрати?
% Спорт і темперамент. Вибираємо вид активності %
Який вид спорту вибрати?
% Жіночі види спорту %

Інформації про те,який вид спорту вибрати, Зараз не просто багато, вона обрушується на нас лавиною, але при цьому подається однобоко. Створюється враження, що красивими, стрункими і доглянутими хочуть бути тільки молоді і абсолютно здорові жінки. А як бути, приміром, тим, кому за ...? Або тим, хто за станом здоров'я змушений себе берегти, і не може займатися спортом в повну силу?

Тренування для тих, кому за ...

З тридцяти років, хочемо ми цього чи ні, в організмі відбуваються зміни. Ситуація така, що саме на цей період припадає пік соціальної активності жінки. Ми постійно зайняті: побут, діти, кар'єра, - куди вже тут задаватися питанням «який вид спорту вибрати»? Тим часом зайву вагу накопичується, причому, якось непомітно, і нерідко призводить до цілого букету супутніх захворювань. До сорока років ми розуміємо, що тіло вимагає, якщо не капітального, то косметичного ремонту вже точно. Більшість наших жінок приймає це як даність і продовжує вести звичний спосіб життя, але є й такі, які не хочуть миритися, йдуть в спортзал або намагаються самостійно повернути втрачену стрункість і рухливість. Ось для них жіночий сайт JustLady і підготував цю статтю.

Насамперед, треба реально оцінити масштаби збитку, нанесеного часом. Зверніть увагу на стан серцево-судинної системи, нирок та опорно-рухового апарату. Як правило, до сорока років порушується баланс м'язів, - якісь розвинені більше, якісь менше, ваше завдання цей баланс відновити. Якщо ви раніше не займалися спортом, колишня гнучкість може бути втрачена, а маса кісткової тканини знижена. Як наблизити ці показники до норми, / strong & gt; який вид спорту вибрати? Жіночий журнал JustLady може лише радити, а вибирати вам.

Спортивна ходьба

Аеробні вправи, а саме до них належить спортивна ходьба, - це вид фізичного навантаження, найкращим чином сприяє зміцненню здоров'я і підтримці організму, що називається в тонусі. Спортивна ходьба підійде будь-якій жінці, що задається питанням:який вид спорту вибрати? Є думка, що для спалювання жиру спортивна ходьба переважніше бігу і аеробіки. Для занять ходьбою не потрібен абонемент в спортивний зал, не потрібно і постійний контроль тренера. Освоївши техніку, ви можете займатися ходьбою самостійно.

Головне правило цього виду спорту - постійний контакт стоп з поверхнею. Виведена вперед нога повинна бути прямою з моменту торкання з поверхнею аж до відриву. Місцем тренування можуть бути обрані доріжки парку, шкільний стадіон, набережна або біговій тренажер, тобто, абсолютно будь-яка площадка, що важливо в питанні про те,який вид спорту вибрати. В залежності від фізичної підготовки і в міру того, як ви будете опановувати технікою, можна застосовувати ходьбу повільну, в середньому темпі і, власне, спортивну. Для контролю навантажень існує спеціальний прилад - крокомір. Доведено, що три з половиною тисячі кроків щодня, для жінок у віці від сорока років, призводять до втрати 3-х кілограмів зайвої ваги в рік. Хочете втратити більше - збільшіть навантаження.

���������� ������

Норвезька ходьба

Як варіант спортивної ходьби можна розглядати «норвезьку ходьбу». Це дуже модне зараз в Європі напрямок, побудоване на основі ходьби на лижах. З екіпіровки - палиці, замість лиж - кросівки. Обмежень за віком - ніяких, що є одним з головних критеріїв для жінок, що стоять перед дилемою:який вид спорту вибрати. Палки для ходьби зовні схожі на лижні, однак, мають свої конструктивні особливості. Це не просто аксесуар для більшого антуражу. Це тренажер для верхньої частини тулуба. Вони сприяють розвитку м'язів грудної клітки, шийного відділу хребта і плечового пояса, покращують координацію рухів і є прекрасним засобом профілактики остеохондрозу. Годинна прогулянка в техніці «норвезька ходьба» спалює до 400 калорій, плюс чудовий настрій, поліпшення кровообігу і благотворний вплив на загальний стан організму.

���������� ������

Теніс

Жінка і теніс - це поєднання настільки органічне, що переконувати когось у тому, що пінг-понг або гра на великому корті - заняття жіноче, не потрібно. Теніс - це красиво, десь навіть аристократично, ефективно і весело. Партнером можна обрати коханої людини або подругу, - це вже на ваш смак, але те, що парні ігри роблять благотворний вплив не тільки на фізичне, а й на моральний стан, безсумнівно. Жінки, задуматися про те,який вид спорту вибрати, Нерідко зупиняються на тенісі через можливість спілкування. Тим, хто ніколи не займався спортом, краще вибирати настільний теніс, навантаження тут значно менше, отже, можливість травматизму мінімальна. Настільний теніс прийшов до нас з Англії, де був улюбленою розвагою, як джентльменів, так і леді. Чим же ми гірші англійських аристократок?

������

Якщо у вас є проблеми із зором, і ви перебуваєте в розгубленості,який вид спорту вибрати, Щоб не нашкодити собі, купуйте стіл для гри в пінг-понг і використовуйте його як тренажер для очей. Настільний теніс - це прекрасний спосіб профілактики, як короткозорості, так і далекозорості. Люди старшого віку пам'ятають, що в багатьох установах і на виробництвах в радянські часи стояли тенісні столи. Ось тільки мало хто знає, що гри в пінг-понг були рекомендовані чиновниками від медицини саме з метою профілактики очних захворювань.

Бути активною, здоровою і красивою можна в будь-якому віці, варто тільки поставити собі таку мету, а відмовки про те, що «в моєму віці» міняти що-небудь вже пізно, не для сучасних жінок. Полюбіть себе, займіться своїм здоров'ям, і ви відчуєте, що життя набагато цікавіше і різноманітніше, ніж ви звикли думати, - жіночий журнал JustLady може заявити про це з усією впевненістю.

Олена Райченко
% Жіночий журнал JustLady

Теги: здоров'я, спорт, вплив, ходьба