Шейпінг - корекція фігури вправами

������� - ��������� ������ ������������
% Для багатьох жінок у сучасному світі фітнес - обов'язкова умова повноцінного життя. Незважаючи на різноманітність його напрямків, шейпінг не втрачає своєї популярності. Це комплекс вправ, який дозволяє змінювати і коригувати форми жінки для досягнення найбільш гармонійного результату.
% Статті за темою «Шейпінг - корекція фігури вправами» %
Шейпінг - корекція фігури вправами
% Корекція фігури: показання, процедура, методи %
Шейпінг - корекція фігури вправами
% Корекція фігури після пологів %
Шейпінг - корекція фігури вправами
% Зони для корекції надлишкових жирових відкладень %
Шейпінг - корекція фігури вправами
% Давайте рухатися! Корекція фігури %
% Сама назва цього відгалуження фітнесу похідна від англійського слова «shape», тобто «форма», що ясно дає уявлення про суть шейпінгу. Зміна недоліків фігури за допомогою спеціально підібраних вправ. Причому, на відміну від багатьох інших видів фітнесу, заняття шейпінгом можуть бути спрямовані на окремі частини тіла, проблемні зони.%

Шейпінг дає можливість індивідуальної спрямованості тренування, незважаючи на заняття в групі. Зазвичай цикл вправ ділиться на комплекси для верхньої і нижньої частин тіла, зачіпаються всі проблемні зони. Навантаження планомірно здійснюється на талію, стегна, прес, груди й руки.

Заняття шейпінгом окрім власне фізичного навантаження увазі створення системи живлення, індивідуальною для кожного тренується. І комплекс вправ, і система живлення створюється на основі наявних параметрів тіла, співвідношення ваги і зросту і наявності проблемних зон.

Цей вид фізичних занять ідеальний для групових тренувань. Тренер бачить займається з боку, тому здатний вказати на неправильність виконання вправ. Крім того, досвідчений тренер знайде для учня навантаження з урахуванням фізичних даних, сформує програму тренувань, відстежить зміни у фігурі, направить подальший напрямок тренувань.

Заняття шейпінгом мають не тільки фізичну, а й естетичну складову. Як ніякий інший вид фітнесу, він дозволяє боротися з проявами целюліту. Проблемні зони піддаються опрацюванню вглиб. За допомогою цього виду фітнесу запускаються обмінні процеси, спалюються жирні кислоти, відбувається прискорення обміну речовин.

У м'язах після закінчення тренувань накопичується молочна кислота, яка вважається відповідальною за виникнення болю в м'язах. Гаряча розслаблююча ванна, душ або російська лазня - це відмінні способи зняти м'язову напругу.

Заняття шейпінгом ділиться на кілька блоків - розминка, основний цикл, розтяжка і розслаблення. Повтори вправи для окремої групи м'язів виконуються до ста разів, до появи помітної втоми.

Шейпінг надає тривалий вплив на організм. Калорії в організмі продовжують спалюватися і після занять, тому для цього фітнес-напрямку ідеальний час для занять - вечір. Після тренувань бажано нічого не їсти. Допустимі тільки напої типу зеленого чаю або натурального соку без цукру.

Заняття шейпінгом викликають помітні зміни у фігурі досить скоро. Вони призводять до поліпшення тургору шкіри, підвищенню імунітету і загальної витривалості організму.

Теги: напрямок, фітнес, заняття, фігура, вправа, спорт, корекція, шейпінг

Степ-аеробіка. Вправи крок за кроком

% Уже кілька років степ-аеробіка займає лідируюче положення на ринку фітнес-послуг. Згадаймо самі, цей вид групових програм з'явився в Росії одним з перших. Все, навіть бюджетні клуби, пропонували заняття з використанням степ-платформ. Це легко пояснити.
% Статті за темою «Степ-аеробіка. Вправи крок за кроком » %
Степ-аеробіка. Вправи крок за кроком
% Степ-аеробіка. Крок за кроком %
Степ-аеробіка. Вправи крок за кроком
% Що таке степ-аеробіка: заняття і вправи %
Степ-аеробіка. Вправи крок за кроком
% Що таке степ-аеробіка %
Степ-аеробіка. Вправи крок за кроком
% Базові кроки степ-аеробіки %

У рубриці Модні тенденції: Модні кольори осінь 2009

Степ-аеробіка абсолютно невитратний вид фітнесу. Для того щоб займатися ним, потрібно придбати всього лише одну степ-платформу, яка прослужить кілька років. Займатися можна і вдома, і в клубі (причому, абсолютно в будь-якому).

Крім того, що це дуже практичний вид фітнесу, напевно, варто згадати ще й про те, що він дуже дієвий. Що ж, давайте згадаємо.

Степ-аеробіка відноситься до класу аеробних вправ (або, як тепер модно говорити, кардіо-навантажень). Суть аеробних вправ полягає в тому, що, виконуючи певні рухи в швидкому темпі протягом тривалого часу, ми навантажуємо серцевий м'яз, змушуючи організм споживати більшу кількість кисню. Кисень допомагає спалювати жирові відкладення. З цього ми отримуємо, що кардіо-навантаження: а) зміцнюють серце; б) сприяють спалюванню жиру. Прекрасно, чи не так?

У степ-аеробіки в якості повторюють рухів виступають різноманітні кроки на спеціальну платформу. Кроки виконуються як самі по собі, так і з додатковими елементами: поворотами, стрибками. Як обважнювачі використовуються гантелі або боді-бари. В цілому,займатися степ-аеробікою складно тільки спочатку, коли ще не знаєш основних рухів. З часом всі рухи запам'ятовуються, і тренування перетворюється на радість. Незважаючи на те, що основні кроки легко запам'ятати, ваші заняття не стануть рутинними. Варіантів їх комбінацій не злічити, і обмежуються вони лише фантазією тренера.

Якщо тренера поблизу немає, але є степ-платформа, можнаприступити до занять вдома. Увімкніть музику голосніше і для початку просто піднімайтеся на степ-платформу, по черзі міняючи ноги. Намагайтеся потрапляти в такт і пам'ятайте, що ступня не повинна спадати з платформи, ставте її повністю.

Нижче JustLady опише кілька базових кроків, комбінуючи які можна придбати гарну фігуру і відмінний настрій.

Основні кроки:

• Встаньте на платформу правою ногою, і приставити до неї ліву. Потім спочатку опустіть праву ногу на підлогу, потім ліву. Це рухи можна виконувати якийсь час або тільки однією ногою, або змінюючи ноги через кожен крок.

• Встаньте на платформу однією ногою, іншу ногу підніміть, але не ставте на платформу. Потім поставте неробочу ногу на підлогу, а робочу зніміть з платформи.

• Встаньте на платформу робочої ногою, одночасно іншу ногу зігніть в коліні і підніміть вперед. Розігніть її і поставте на підлогу, зніміть робочу ногу з платформи. Поміняйте ноги.

• Встаньте на платформу робочої ногою, іншу ногу зігніть в коліні і постарайтеся ступнею торкнутися сідниць. Розігніть, поставте на підлогу і зніміть робочу ногу з платформи.

• Встаньте на платформу правою ногою, поставивши її трохи в бік. Призначте до неї ліву, так щоб ноги на платформі виявилися трохи ширше плечей (нагадую, п'ята не повинна звисати вниз). Шкарпетки розгорнуті назовні. Зніміть ліву ногу, потім праву. Повторіть, змінивши ноги.

• Встаньте на платформу робочої ногою, іншу ногу відведіть убік. Відпустіть на підлогу, зніміть робочу ногу.

Всі вправи виконуйте в такт музиці не менше 15 хвилин, комбінуючи базові кроки і придумуючи свої. Активно працюйте руками і тримайте спину прямою. Оптимальна частота занять: 3 рази на тиждень по 40-60 хвилин. Не забувайте починати тренування з розминки і закінчувати розтяжкою. Ви можете комбінувати степ-аеробіку з будь-якими іншими видами фітнесу.

Анна Кирикова
% Жіночий журнал JustLady

Теги: фото, вправа