Як правильно відвідувати басейн

% Олена Іванова, автор JustLady. % % %
��� ��������� �������� �������
% Правила відвідування басейну зазвичай висять на самому видному місці, але навряд чи їх прочитує кожен відвідувач. Та й кожен другий не читає, і навіть десятий. Переважна більшість упевнена, що і без цих правил все знає. Унаслідок такого псевдо-знання і відбуваються в басейнах неприємності, казуси, а то і нещасні випадки. Знати правила і виконувати їх - обов'язок кожного прийшов в басейн.
% Статті за темою «Як правильно відвідувати басейн» %
Як правильно відвідувати басейн
% Як правильно відвідувати сауну %
Як правильно відвідувати басейн
% Збираємося в басейн: практичне керівництво %
Як правильно відвідувати басейн
% Як правильно паритися в лазні %
Як правильно відвідувати басейн
% Як худнути правильно %

Ще перед відвідуванням басейну переконайтеся, що спосіб знезараження води в цьому басейні вам підходить. У більшості штучних водойм воду хлорують. Переносите ви таку воду? Чи немає у вас алергії або нюхової непереносимості даного хімреагенти? Сьогодні хлоруванню є чимало альтернативних способів дезінфекції - озонування, ультразвукова та ультрафіолетова обробка води, фторування і т.д. Якщо з хлором ви не «дружите», зупиніть свій вибір на альтернативному басейні щоб уникнути проблем зі здоров'ям і настроєм.

З собою у вас обов'язково повинна бути гумова шапочка та окуляри для пірнання. Тим самим ви обережете очі і волосся від впливу води, в якій, так чи інакше, присутні хімічні реагенти. Бажано мати гумові тапочки, які вельми доречні при вашому пересуванні від роздягальні безпосередньо до басейну, де може статися зараженням грибком стопи і нігтів.

Перед тим як пірнути в басейн, обов'язково прийміть душ.

Змийте всю косметику перед заходом в басейн. Якщо вода хлорована, може виникнути алергічна реакція, та й потрапляння косметичних засобів в очі, на слизову носа і рота надзвичайно шкідливо. І потім, це просто некоректно - лізти в загальну ванну, якою по суті є басейн, з шаром косметики на обличчі, яка так некрасиво «попливе» у воді.

А ось спеціальні захисні креми і лосьйони в басейні цілком доречні. При нанесенні на шкіру вони створюють тонку плівку, яка захистить шкіру від негативного впливу води, особливо хлорного. Використання інших кремів, лосьйонів, мусів та інших засобів перед заходом в басейн заборонено.

Якщо ви жінка, відмовтеся від відвідування басейну під час місячних. Тампони і прокладки вас не врятують, і підчепити інфекцію в цей період дуже легко, тому менструація послаблює імунітет і отже, втрачається здатність організму протистояти зарази.

Не можна приносити з собою в басейн алкоголь, напої в скляній тарі. Заборонено плавати з продуктами харчування в руках (і в зубах). Особливо це стосується дітей - дорослі зобов'язані стежити за ними і контролювати їх поведінку.

Якщо ви займаєтеся в басейні спортивного типу, забороняється без тренера стрибати з тумби або з бортиків, висіти і сидіти на розділових доріжках, кидати плавальні дошки і кола на бортики і обхідні доріжки, плавати поперек плавальних доріжок і, звичайно, не можна перебувати в чаші басейну під час змагань.

Заборонено відвідування басейну в стані алкогольного або наркотичного стану, в період загострення захворювань, особливо інфекційних, при наявності хвороб шкіри.

Після плавання в басейні прийміть душ, потім, обсохнув, скористайтеся косметичними засобами, призначеними до застосування після басейну.

У продовження усього часу перебування в басейні слід беззаперечно слухатися представників обслуговуючого персоналу і виконувати їх рекомендації і вимоги, що стосуються вашої поведінки.

Теги: басейн, поведінку

Як робити колесо без рук

% Kelebro, автор JustLady. % % %
��� ������ ������ ��� ���
% Колесо без рук або, як його називають, arial - вельми ефектний акробатичний елемент. Його головна перевага в тому, що фізичних зусиль від виконуючого практично не потрібно: працювати потрібно тільки над координаційної складової, що є відмінним тренуванням для всіх початківців гімнастів.
% Статті за темою «Як робити колесо без рук» %
Як робити колесо без рук
% Як навчитися робити рондат %
Як робити колесо без рук
% Як навчитися робити бокове сальто %
Як робити колесо без рук
% Стрункі руки: план дій %
Як робити колесо без рук
% Як навчитися акробатиці %
% Базове колесо потрібно робити абсолютно впевнено і технічно. Перш за все, важливо рівне положення тіла - запитаєте у оточуючих, чи не сгибаете ви ноги під час виконання. Наступним важливим моментом є рівномірність - під час колеса не повинно бути ривків, швидкість повинна зберігатися протягом всього елементу. Нарешті, намагайтеся зберігати обрану траєкторію: ставити руки і ноги потрібно строго по прямій лінії.%

Почніть робити колесо з однією рукою - опорної. Якщо вам зручніше робити колесо правим плечем вперед, то права ж рука повинна торкатися землі - ліву тримайте за спиною або в стороні. Секрет виконання у швидкості: чим більшу швидкість ви задасте спочатку, тим менше підтримки вам знадобиться, і тим менше зусиль потрібно докласти.

Змініть руку, але не напрямок. Таким чином, роблячи колесо правим боком вперед, ви повинні торкатися землі тільки лівою рукою. Це насамперед збільшить час вашого перебування у «вільному польоті» і дозволить звикнути до даного відчуттю. Повторюйте вправу до тих пір, поки не будете робити його абсолютно впевнено хоча б три рази поспіль.

Виконуйте звичайне колесо, але затримуйте постановку рук. Візьміть за правило ставити спочатку зовнішню руку (як у минулому пункті), а тільки потім внутрішню; крім цього залишайте частку секунди «вільного польоту». Збільшуйте швидкість виконання елемента - з часом необхідність постановки рук стане мінімальною.

Починайте концентруватися на техніці виконання тільки після проходження попередніх кроків. До цього часу ви будете робити колесо впевнено і багато в чому інтуїтивно, а тому працювати над виконанням буде простіше. Arial робиться в основному за рахунок роботи ніг: толчковая нога, на відміну від звичайного колеса (де ви буквально «падали» на опору руками), повинна викидати вас трохи вгору, давати стрибок. Другою ногою в цей час ви повинні задати сильний мах, який визначить обертання. Ви досягнете по-справжньому якісного виконання, тільки якщо навчитеся правильно робити даний поштовх.

Теги: рука, колесо, сальто, елемент, акробатика

Плавання і аквааеробіка!

�������� � ������������!
% Якщо ви прийняли рішення зайнятися спортом і не знаєте, який з видів фітнесу вибрати, почніть ходити в басейн. Як стверджують лікарі, плавання надає потужний оздоровчий вплив на весь організм.
% Статті за темою «Плавання і аквааеробіка! » %
Плавання і аквааеробіка!
% Аквааеробіка для майбутніх мам %
Плавання і аквааеробіка!
% Як позбутися целюліту на руках %
Плавання і аквааеробіка!
% Плавання для схуднення %
Плавання і аквааеробіка!
% Про користь занять плаванням %
% Плавання покращує стан хребта, нормалізує роботу серцево-судинної і нервової системи, зміцнює дихальну та імунну систему, сприяє кращій рухливості суглобів, підвищує тонус шкіри і м'язів. При цьому отримати травму, плаваючи в басейні, практично неможливо.%

Якщо ви бажаєте привести в порядок нерви і загартувати організм, плавайте стільки, скільки вам хочеться і так, як вам подобається. Головне, щоб відвідування басейну було регулярним. Якщо ви хочете скинути кілька зайвих кілограмів, займіться аквааеробікою.

Аквааеробіка - це аеробіка на воді. Заняття проводяться в басейні, однак вміння плавати не потрібно, оскільки на вас буде особливий пояс, що утримує на воді.

Фізичне навантаження в аквааеробіки виникає в результаті подолання опору води. При цьому ваша вага у воді знизиться, відповідно зменшиться навантаження на хребет. Тому аквааеробіка буде особливо корисна людям, що мають надлишкову вагу і проблеми з кістково-м'язовою системою.

Дуже ефективна водна аеробіка для підвищення тонусу м'язів спини і черевного преса, зняття стресу, загального розслаблення, загартовування і зміцнення організму. Заняття фітнесом в басейні корисні всім незалежно від рівня фізичної підготовки.

Оскільки можливість отримання травми під час водної аеробіки мінімальна, займатися їй можуть навіть маленькі діти і вагітні жінки.

У шейпінгу основними вправами є переміщення, упор і стрибки, а аквааеробіка базується на подоланні опору води. В цілому фітнес у воді по ефективності перевищує заняття на суші в 7-14 разів. Один сеанс аквааеробіки можна прирівняти до 3 звичайних занять у залі. Приміром, під час ходьби зі швидкістю 6 км / год можна втратити до 360 кілокалорій, у воді ці енерговитрати сягають 720 кілокалорій.

У процесі рухів тіла доводиться долати опір води, що перевищує опір повітря в 12 разів, в результаті зусиль прикладається більше, і м'язи отримують більш високу і різноманітну навантаження. Заняття у воді задіють всі м'язи, і тіло швидко набуває красиві обриси. Оскільки у воді організм намагається зігрітися, калорій згоряють вдвічі швидше.

Під час аквааеробіки вода стає свого роду масажистом, оскільки її тиск масажує сполучні тканини. Такий масаж благотворно впливає на судини, шкіру і весь організм в цілому, зменшує прояв целюліту і запобігає його появі.

% Автор:Анжеліка Петякіна

Теги: плавання