Як привітати з Новим роком колег

��� ���������� � ����� ����� ������
% Новий рік частіше святкують у сімейному колі. Але на роботі ви знаходитесь дуже багато часу, і колеги, з якими працюєте, з часом стають невід'ємною частинкою вашого життя. Кожен день ви з ними бачитеся, спілкуєтеся, радитеся і навіть разом ходите на обід. І не варто забувати при цьому, що товариші по службі також чекатимуть ваших поздоровлень напередодні новорічного свята.
% Статті за темою «Як привітати з Новим роком колег» %
Як привітати з Новим роком колег
% Як привітати з Новим роком колег %
Як привітати з Новим роком колег
% Як привітати колег з новорічними святами %
Як привітати з Новим роком колег
% Як привітати директора з Новим роком %
Як привітати з Новим роком колег
% Як привітати з Днем матері %
% При виборі поздоровлень і подарунків на Новий рік для колег необхідно дотримуватися певних рамок. Якщо ваші стосунки за межі роботи не виходять, то і привітання, і подарунок повинні виглядати більш офіційно, ніж для колеги, з яким у вас приятельські стосунки. Для одного можна підібрати подарунок, що носить особистий характер, а саме привітання може бути менш офіційним. Якщо у вас з товаришем по службі немає тісних взаємин, краще подарувати те, чим він зможе скористатися на роботі.%

Підберіть дружні теплі поздоровлення, але нейтральні. Вони можуть бути в прозі або віршованій формі, що буде свідченням того, що ви заздалегідь готувалися і бажали зробити приємне для своїх колег.

Якщо у вашій фірмі прийнято проводити корпоративні свята, то є можливість привітати своїх товаришів по службі під час новорічної вечірки. У цьому випадку привітання необхідно продумати: чи буде це напередодні новорічної вечірки в урочистій обстановці або ж протягом новорічного застілля. Це все залежить від новорічного сценарію.

З цією метою ви можете використовувати: новорічні віршовані та пісенні вітання, жартівливі тости. Можна продумати і оформити свої корпоративні новорічні листівки або сувої.

У офісний Новий рік допоможуть додати родзинку оригінальні подарунки. Наприклад, кожному співробітнику можна виділити деяку суму грошей, яку він витратить на те, щоб купити один подарунок. Потім всі подарунки скласти в одну корзину і влаштувати для прийшли на торжество лотерею. Нехай це буде не дорога річ, але сюрприз, який напевно забезпечить гарний настрій всім граючим. Приміром, сувенір з символікою року, новорічні іграшки, декоративні свічники і свічки, блокноти.

Загалом, є простір, де може попрацювати ваша фантазія. Але щоб ваші поздоровлення були вдалими, вимовляти їх треба щиро, а вибирати подарунки більш уважно.

Теги: свято, рік, нове, колега, привітання

Головні правила безпечного флірту з начальником

������� ������� ����������� ������ � �����������
% Легкий флірт на роботі допомагає налагодити відносини з колегами і може стати засобом від самотності. Сучасна жінка багато часу проводить на роботі, тому проблеми на особистому фронті нерідкі. Флірт з начальником може призвести до різних наслідків - все залежить від поведінки жінки.
% Статті за темою «Головні правила безпечного флірту з начальником» %
Головні правила безпечного флірту з начальником
% Нові правила невинного флірту %
Головні правила безпечного флірту з начальником
% Правила флірту %
Головні правила безпечного флірту з начальником
% Правила флірту для дівчат %
Головні правила безпечного флірту з начальником
% Флірт. Де, як і з ким? %

Чи буває безпечний флірт з начальником? Досить часто. Головне - не приймати звичайний прояв інтересу за початок довгих інтимних відносин. Завжди можна відрізнити загравання з метою продовження відносин за межами робочого приміщення від невинного флірту, що полегшує взаємодію.

Фліртуючи з начальником, підпорядкована переслідує певні цілі - завоювати повагу і симпатію важливого людини, від якого залежить її кар'єра і величина заробітної плати. Дотримуючись основних правил безпечного флірту, можна домогтися своїх цілей.

Працюйте над собою - ви повинні випромінювати впевненість у своїх силах, бути самостійною і незалежною. Безпечний флірт з начальником можливий тільки в тому випадку, якщо він не буде відчувати посягань на свободу. Тому розширюйте кругозір, шукайте цікаві теми для розмов, будьте самодостатні і делікатні. Чи не дійте напористо, ви тільки ускладнить ситуацію. Навпаки, завжди дотримуйтеся дистанції і пам'ятайте, що ви - підлеглий співробітник.

Фліртуйте легко і безтурботно, що не натякаючи на продовження відносин, і будьте готові протистояти залицянням свого керівника. При цьому будьте завжди доброзичливі, усміхнені і привітні.

Образи, ревнощі і поганий настрій залиште для своїх друзів і приятелів. Прояв своїх емоцій не слід виставляти напоказ, з начальником ви завжди повинні бути терплячі і витримані. Підкресліть свої професійні якості умінням слухати, цікавитися думкою керівника з ключових питань. Не нав'язуйте свою думку як єдино вірне, краще просите ради і будьте відкриті до обговорення.

І останнє. Цінуйте надану вам довіру і не виносьте на суд колег ваші стосунки з начальником. Бажаючи похвалитися своїм «привілейованим» становищем, ви тільки підірвете авторитет шефа і позбудетеся довіри.

Теги: начальник, головне, флірт

Як представити себе колегам

% Sestr, автор JustLady. % % %
��� ����������� ���� ��������
% Зміна робочого місця і знайомство з новими колегами найчастіше змушують трохи нервувати і переживати. Вас, природно, буде хвилювати думка про те, в який колектив ви потрапили і яке вам буде в ньому працювати. Щоб знайомство з колективом відбулося якомога швидше, а всі хвилювання залишилися позаду, форсує події і уявіть себе колегам самостійно.
% Статті за темою «Як представити себе колегам» %
Як представити себе колегам
% Як знайти спільну мову з колективом %
Як представити себе колегам
% 7 помилок у твоїй поведінці, що заважають будувати кар'єру %
Як представити себе колегам
% Твій перший робочий день %
Як представити себе колегам
% Як поводитися на корпоративі %
% Звичайно, коли ви прийдете на роботу, колективу вас представить керівник або співробітник відділу кадрів, які вже знайомі з вами за співбесідою та читали вашу анкету. Як правило, ніяких даних про вас, крім основних віх вашої біографії, вони не повідомлять. Тому вам потрібно самому проявити ініціативу і розповісти про себе колегам, не чекаючи їх питань.%

Представляючись, повідомте їм про те, як до вас звертатися. Розкажіть коли і де ви народилися, який навчальний заклад закінчили. Трохи опишіть свій трудовий досвід і основні ваші досягнення. Не соромлячись, можете згадати про наявні наукових працях, публікаціях, винаходи. Але прослідкуйте, щоб це не прозвучало як хвастощі або як виклик.

Як правило, колег завжди цікавить сімейний статус, наявність дітей. Розкажіть коротко і про це. Але контролюйте себе, щоб розповідь про дітей і щасливий шлюб не загоїлися. Тут досить сказати, скільки років ви вже одружені або заміжня, і якого віку у вас діти.

Постарайтеся вести свою розповідь у жартівливій, яка має до себе формі. З гумором розбавте ті позитивні відомості про себе, які ви тільки що перерахували, згадкою своїх недоліків, нехай навіть і уявних. Дайте зрозуміти колегам, що гумор і самоіронія вам зовсім не чужі, і ви не самозакоханий хвалько.

Розкажіть про тих своїх звичках, з якими їм доведеться зіткнутися, працюючи з вами пліч-о-пліч: про те, що ви ніяк не можете кинути курити, наприклад, або що віддаєте перевагу зелений чай чорному або кави. Можете згадати свої захоплення і попросіть колег вчасно зупиняти вас, коли ви будете їм набридати розповідями про них.

Вибачитеся заздалегідь, якщо ви не запам'ятали, як кого звати, і попросіть їх надати вам необхідну допомогу в якнайшвидшої адаптації на новому підприємстві і новому колективі. Така ваша мова зніме багато питань і розташує до вас ваших нових колег. А торт, принесений до найближчого чаювання або з першої зарплати, остаточно зміцнить ваше положення.

Теги: колектив, колега, себ