Як привітати з днем ​​народження колегу

��� ���������� � ���� �������� �������
% Завжди приємно чимось порадувати людину в день його народження, і в багатьох компаніях прийнято вітати своїх співробітників. Навіть якщо ви новачок в колективі, то доречне привітання зі святом допоможе побудувати гарні відносини з колегою або зміцнити вже сформовані.
% Статті за темою «Як привітати з днем ​​народження колегу» %
Як привітати з днем ​​народження колегу
% Як треба поводитися: прості правила, що приносять успіх %
Як привітати з днем ​​народження колегу
% Як тримати дистанцію у відносинах з колегами %
Як привітати з днем ​​народження колегу
% Як вижити в жіночому царстві? %
Як привітати з днем ​​народження колегу
% Почуття провини у чоловіків і жінок %
% Якщо ви хочете привітати іменинника у віршованій формі, то серед великої різноманітності віршів, присвячених дню народження, вам доведеться відшукати той, який буде особливо приємний колезі. Для цього необхідно бути трохи більш уважним до товариша по службі, його інтересам, способу життя, щоб ваше привітання було відзначено винуватцем торжества і принесло йому щиру радість.%

Досить важко підібрати і подарунок колезі, який, по суті, є знаком уваги і поваги. Не дивлячись на те, що день народження - зовсім не корпоративне торжество, презент повинен бути витриманим, але при цьому приємним і корисним для майбутнього власника.

Якщо ви давно знаєте колегу і в курсі його захоплень, то варто йому подарувати запрошення на відвідування престижного фітнес-клубу або басейну (якщо він / вона любить займатися спортом), корисний атрибут для рибного лову (якщо він не мислить життя без рибалки), шкіряну косметичку або сертифікат на покупку елітної косметики (у випадку, якщо колега завжди ретельно стежить за своїм макіяжем).

Якщо ви непогано знаєте колегу, але при цьому рідко стикаєтеся з робочих питань, привітання з днем ​​народження у такому разі буде знаком уваги, яке ніяк не пов'язане з близькими, дружніми відносинами. У цьому випадку підходящим подарунком буде статусний бізнес-аксесуар - красива ручка, хороший щоденник або блокнот - словом, все те, що може стати в нагоді йому в роботі.

Якщо з колегою по роботі у вас встановилися теплі стосунки, ви досить тісно спілкуєтеся з робочих питань, але при цьому недостатньо добре знаєте про його хобі, подаруйте те, що напевно сподобається. Оригінальний канцелярський набір для офісу або утримувач для паперів, набір для дартсу, оформлений нетрадиційним чином, стануть досить непоганим вибором.

Після того як ви визначилися з подарунком, слід подумати і про те, як його вручити. Можна просто передати його з теплими побажаннями з рук в руки. Можна, прийшовши на роботу завчасно, залишити подарунок на столі товариша по службі, а можна разом з колегами прикрасити офіс повітряними кульками, до яких прикріплені вітання - в цьому випадку день народження точно запам'ятається надовго.

Теги: робота, народження, привітання

Як зайняти свою нішу в колективі

% Анна Ліннден, автор JustLady. % % %
��� ������ ���� ���� � ����������
% Коли нова людина приходить у вже сформований колектив, він повинен зуміти знайти своє місце. З часом новачок може стати душею компанії, організатором заходів, жилеткою, в яку можна поплакати, порадником і т.п., але його роль буде прямо залежати і від особливостей колективу, і від поведінки самого співробітника.
% Статті за темою «Як зайняти свою нішу в колективі» %
Як зайняти свою нішу в колективі
% Як завоювати авторитет у колективі %
Як зайняти свою нішу в колективі
% Харчування за системою Ніші %
Як зайняти свою нішу в колективі
% Літня в'язана одяг 2011 %
Як зайняти свою нішу в колективі
% Собаки в індустрії моди: китайська чубата %
% Можливо, ви вже звикли до певної ніші в колишньому колективі і хотіли б знову зайняти її, але все ж з цим варто почекати. Не старайтесь відразу грати ту чи іншу роль, будьте тактовні і уважні, тримайте дистанцію. На жаль, деякі новачки так сильно турбуються про те, чи прийме їх колектив, що зовсім забувають про основні обов'язки. Приділяйте якомога більше часу роботі, щоб показати себе з кращого боку. Але не виконуйте роботу за інших, щоб згодом не стати загальною конячкою або дівчинкою на побігеньках, і будьте старанні, не проявляючи зайвої ініціативності, щоб вас не вважали вискочкою.%

Швидше за все, одні колеги здадуться вам цікавими і розумними людьми, в той час як інші можуть дратувати навіть без видимої причини. Постарайтеся бути привітними і лагідними як з першими, так і з другими. Не вступайте в дискусії і не ставайте на чиюсь сторону, якщо між колегами спалахнув конфлікт. Навіть якщо ви звикли до ролі миротворця, ви зможете зайняти її пізніше, коли добре познайомитеся з колективом і розберетеся в тонкощах відносин між людьми в ньому.

У перші дні або навіть тижні більше спостерігайте і менше виділяйтеся. Будьте з усіма однаково ввічливі, не дозволяйте собі фамільярності, навіть якщо інші члени колективу спілкуються невимушено. З керівництвом теж слід поводитися чемно і спокійно. Не потрібно лестити або нав'язувати свої послуги, інакше злі язики можуть охрестити вас підлабузником. Пліток також слід уникати.

Не переживайте, якщо колеги спочатку ігнорують вас або спілкуються не надто дружелюбно. Пам'ятайте, що їм теж треба придивитися до вас. Більше того, ваше призначення на посаду могло статися після неприємних подій - наприклад, скандального звільнення людини, яка займав це місце до вас. Наберіться терпіння і не переймайтеся. Ви неодмінно знайдете своє місце в новому колективі, просто для цього знадобиться час.

Теги: колектив, ніш

Як ставитися до флірту на роботі

% Рижевласка, автор JustLady. % % %
��� ���������� � ������ �� ������
% До флірту на робочому місці не можна поставитися однозначно: з одного боку, компліменти з боку колег чоловічої статі здатні підняти настрій дівчині на цілий день, з іншого - заважати робочому процесу і відволікати від виконання обов'язків.
% Статті за темою «Як ставитися до флірту на роботі» %
Як ставитися до флірту на роботі
% Як навчитися флірту %
Як ставитися до флірту на роботі
% Нові правила невинного флірту %
Як ставитися до флірту на роботі
% Коли наша поведінка сприймається як флірт %
Як ставитися до флірту на роботі
% Флірт. Де, як і з ким? %
% Все добре в міру. «Офісний флірт» не повинен виходити за рамки загальноприйнятої моралі і моральності. Комплімент з приводу привабливої ​​зовнішності або нової спідниці приємний - а ось вульгарна жарт на цю ж тему, що межує з хамством, викличе в колективі напружену обстановку, особливо якщо у вас є бойфренд і ви з ним колеги. Так можна «дофліртоваться» і до звільнення вас обох. Навіть якщо автором компліментів на вашу адресу є ваш чоловік або хлопець, не переходьте моральних рамок. Секс повинен залишатися вашою таємницею, а інтимні слівця - за дверима закритою спальні або ж при повній самоті.%

Не сприймайте флірт на роботі занадто серйозно. У будь-якому офісі знайдеться ловелас, готовий цілодобово безперервно відпускати сальності і читати вірші будь-який більш-менш привабливою колезі. Робить він це в надії на те, що яка-небудь з дівчат розтане від його компліментів і з радістю впаде в його обійми. Наявність такого співробітника негативно впливає на роботу всього колективу, навіть може призводити до конфліктів серед жіночої частини офісу. Комусь із дівчат його наміри можуть здатися серйозними - тоді справа не обійдеться без любовної трагедії.

Фліртуйте на робочому місці грамотно. Флірт на роботі доречний тільки лише в легкій формі, без сексуальних домагань і натяків. Вам сподобалися запонки колеги? Похваліть його смак, але не заявляйте привселюдно, що разом з його сорочкою вони надають йому неймовірну сексуальність. Посміхніться симпатичному стажисту, але не натякайте на продовження знайомства у вас вдома. Надмірно відвертий флірт може стати приводом приводом не тільки для звільнень, а й для поширення чуток про вашій аморальності. Якщо вам не потрібні подібні проблеми, краще не переборщувати з заграваннями на робочій території.

Теги: робота, комплімент, місце, робочий, флірт