Як взяти день в рахунок відпустки

% Наталія Кулагіна, автор JustLady. % % %
��� ����� ���� � ���� �������
% Отримати один вихідний день можна в рахунок чергової відпустки (стаття №125 ТК РФ) або за свій рахунок без виплати змісту (стаття №128 ТК РФ). Для оформлення необхідно написати заяву і подати на підпис керівнику підприємства, відділу або структурного підрозділу.%
% Статті за темою «Як взяти день в рахунок відпустки» %
Як взяти день в рахунок відпустки
% Як взяти день в рахунок відпустки %
Як взяти день в рахунок відпустки
% Як взяти відпустку за свій рахунок %
Як взяти день в рахунок відпустки
% Як взяти відпустку за свій рахунок %
Як взяти день в рахунок відпустки
% Як оформити відпустку частинами %
% Відповідно до глави №19 ТК РФ, ви маєте право розділити весь черговий оплачувану відпустку і отримати його частинами протягом року. При цьому одна частина повинна бути не менше 14 календарних днів. Решта 14 днів можна отримувати в тій кількості, в якому вони вам будуть потрібні. Але якщо ви плануєте ділити відпустку, письмово повідомите роботодавця.%

Заява на отримання одного дня відпочинку в рахунок чергової відпустки подайте за три робочих дні. Вкажіть, з якого числа, і на яку кількість днів ви хочете отримати вихідні дні. Роботодавець зобов'язаний поставити свій підпис під вашою заявою і випустити наказ уніфікованої форми Т-6. Тільки після цього ви зможете спокійно піти у відпустку.

Якщо у вас трапилася екстрена ситуація і вам необхідно отримати вихідний день, а повідомити роботодавця заздалегідь не вийшло, то у винятковому випадку, за домовленістю з керівництвом, ви маєте право попередити роботодавця напередодні потрібного вам вихідного дня.

У випадку, якщо ви весь чергову відпустку вже використали, а до наступного досить далеко, напишіть заяву на один день, який ви маєте право отримати за свій рахунок.

Також як і при отриманні одного дня в рахунок чергової відпустки, при оформленні відпустки без утримання попередьте роботодавця за три робочих дні до факту. Якщо у вас виникли непередбачені ситуації, подати заяву можна напередодні вихідного дня.

Відпустку без утримання можуть надати всім співробітникам. Протягом одного календарного року кількість вихідних днів, отриманих за свій рахунок, не можуть перевищувати 30.

При наявності виробничої необхідності, термінового замовлення і відсутності заміни вам можуть відмовити в наданні вихідного дня в рахунок чергової відпустки або за свій рахунок. У цьому випадку ви не маєте права покинути робоче місце і піти самостійно відпочивати. Це буде прирівняне до прогулу, за який роботодавець має право розірвати трудовий договір в односторонньому порядку.

Теги: рахунок, відпустка, частина, зміст, один

Як скласти графік роботи співробітників

% Alunia, автор JustLady. % % %
��� ��������� ������ ������ �����������
% Створити оптимальний графік роботи співробітників - дуже важливе завдання. Від того, наскільки раціонально використовується потенціал працівників, багато в чому залежить ефективність і стабільність, конкурентоспроможність бізнесу.
% Статті за темою «Як скласти графік роботи співробітників» %
Як скласти графік роботи співробітників
% Як скласти графік %
Як скласти графік роботи співробітників
% Як змінити графік роботи %
Як скласти графік роботи співробітників
% Як скласти графік змін %
Як скласти графік роботи співробітників
% Як скласти правильне резюме %
% Складання графіка роботи співробітників - трудомістке заняття, що вимагає достатніх знань трудового законодавства, всіх аспектів бізнесу, в якому зайняті співробітники, специфіку проведених робіт кожним фахівцем. Крім того, при складанні графіка, слід враховувати індивідуальні особливості кожного співробітника, це дозволить створити більш сприятливу робочу атмосферу і в деякому сенсі збільшить працездатність. Керівнику слід вивчити особливості робочого дня, виділити пікові години, що користуються популярністю у клієнтів.%

При складанні робочого графіка необхідно враховувати режим роботи організації, навантаження або ж відсутність навантаження в святкові, передсвяткові та вихідні дні. Грамотно складений графік дозволяє уникнути переробок, що тягне за собою економію фонду заробітної плати та звільняє кошти для преміювання співробітників. Це в свою чергу покращує віддачу співробітників, збільшує продуктивність і оздоровлює атмосферу в колективі.

Дуже корисним для складання графіка роботи співробітників стане звернення за консультацією до фахівця з праці, який може допомогти оптимізувати використання робочого потенціалу співробітників.

Існує три основних види графіків робочого часу: змінний, ковзний, тижневий. У кожному є свої плюси і мінуси. Змінний графік зручний у таких організаціях, які спеціалізуються на виробництві продукції, що вимагає невпинної роботи, популярний в бізнесі, пов'язаним з громадським харчуванням, цілодобовим режимом роботи. Змінний графік вигідно використовувати в тих випадках, якщо співробітникам доводиться часто вирушати у відрядження (співробітники самостійно можуть визначати режим роботи). Тижневий графік передбачає визначення кількості годин на день, необхідних для вироблення тижневого проміжку робочого періоду. Графік роботи узгоджується з керівництвом в індивідуальному порядку.

Теги: робота, організація, графік, співробітник, складання

Що взяти з собою у відрядження

% Озерова Юлія, автор JustLady. % % %
��� ����� � ����� � ������������
% Ухоженность і прекрасний зовнішній вигляд - показник ділової жінки, яка має великі плани на майбутнє. Але іноді обставини складаються так, що буває дуже важко виглядати на висоті, наприклад, якщо ви відправляєтеся у відрядження. Тривалий переліт, адаптація в новому місці, та ще й недолік найпростіших і звичних речей - все це вибиває з колії. Щоб уникнути подібного потрібно продумати свій багаж.
% Статті за темою «Що взяти з собою у відрядження» %
Що взяти з собою у відрядження
% Як оформити витрати на відрядження %
Що взяти з собою у відрядження
% Як відмовитися від відряджень %
Що взяти з собою у відрядження
% Багаж на всі випадки життя: чемодан або рюкзак %
Що взяти з собою у відрядження
% Як зустріти чоловіка з відрядження %
% Зазвичай відрядження передбачає зустріч з потенційними клієнтами або діловими партнерами. Те, як виглядає представник вашої компанії, тобто ви самі, формує не тільки думку про вас особисто, а й уявлення про всю вашу фірму. Якщо ви відправляєтеся на ділові переговори, то їх успіх багато в чому залежить від того, яке перше враження ви справите. Як відомо, зустрічають по одягу. Тому подбайте про свій одяг.%

Найкраще сідати в літак не в тому діловому костюмі, який ви приготували для зустрічі з клієнтами. Підберіть для перельотів костюм з досить міцної тканини, яка не мнеться. Взагалі, у відрядження краще брати немнущіхся одяг. Бавовняні і лляні костюми, як би ви їх не любили, схильні до утворення складок, тому доведеться залишити їх вдома. Переважні матеріали для «відрядних» костюмів - віскоза і поліестер. Вовняний одяг також часто дуже невимоглива до умов, а виглядає, при цьому, дуже стильно.

Не беріть з собою ділові костюми світлих кольорів. Вони легко можуть забруднитися або навіть припасти пилом, а зміни з собою у вас може і не бути. Сірий, чорний, коричневий, синій - це дуже хороші варіанти.

Практично ті ж правила стосуються блузки або сорочки, але тут допускаються світлі предмети, тому що найчастіше ці деталі одягу приховані під піджаком. Не забудьте пару запасних колготок, якщо ви носите спідницю. Також обов'язково слід взяти взуття, підходить за кольором до вибраного ансамблю.

Крім одягу, є й інші предмети, які необхідно мати з собою. Не потрібно везти у відрядження всю косметику з вашого туалетного столика, захопіть тільки тон і туш, а також тіні і помаду, які заздалегідь підберіть під костюм. Крему для шкіри та лосьйон для зняття макіяжу - це теж згодиться.

Можна заздалегідь покласти в сумку для відряджень кілька речей, щоб не піклуватися про них кожен раз. Це ватяні диски, паперові хусточки, вологі серветки, ватні палички. Такі речі завжди повинні бути в кишені валізи або сумки. З ними, що б не трапилося, ви не опинитеся в скрутній ситуації.

Подбайте про ліки від головного болю, заколисування, отруєння. Якщо ви приймаєте якісь препарати на регулярній основі, візьміть їх з собою у відрядження, так як ви можете відчути серйозні труднощі з їх придбанням в незнайомому місці.

Теги: річ, відрядження, збір