Ідеї ​​образів для новорічного корпоративу 2014

% Надія Маркевич, автор JustLady. % % %
���� ������� ��� ����������� ����������� 2014
% Новий рік зустрічають не тільки в колі сім'ї чи близьких друзів - багато напередодні відзначають це свято з колегами. Змініть звичний офісний костюм на незвичайний і вишуканий святкове вбрання і здивуєте товаришів по службі.
% Статті за темою «Ідеї образів для новорічного корпоративу 2014» %
Ідеї ​​образів для новорічного корпоративу 2014
% Ефектний макіяж для новорічного корпоративу %
Ідеї ​​образів для новорічного корпоративу 2014
% Чому не буде звільненої після новорічного корпоративу %
Ідеї ​​образів для новорічного корпоративу 2014
% Новорічний корпоратив: куди піти, що вдягнути %
Ідеї ​​образів для новорічного корпоративу 2014
% Новорічний корпоратив: що потрібно, щоб свято вдалося? %
% Любителям ретро прихильні дизайнери. Взимку 2014 популярністю користуються сукні в білизняному стилі, дещо нагадують нічну сорочку, але при цьому зшиті з дорогих тканин і декоровані мереживом. Додайте до подібного поряд хутряну горжетку і довгі намиста, рукавички і кокетливу капелюшок, а якщо ви курите і місце проведення корпоративу дозволяє, візьміть довгий мундштук. Ваш образ томної і богемної дами напевно не залишить байдужим колег.%

Шкіряні наряди - це екстравагантно і сексуально і, крім того, в кінці 2013 року вони стали знову надзвичайно модними. Якщо ви не є «зеленої», приходьте на новорічну вечірку в шкіряному плаття або спокусливо облягаючих ваші стрункі ноги брюках. Однак пам'ятайте, що ваш наряд повинен утримуватися в рамках пристойності, тому намагайтеся уникати дуже короткого міні і екстремальних розрізів. Шкіряне плаття-футляр трохи вище коліна дозволить вам створити сексуальний образ, але при цьому не скочується до вульгарності, а в облягаючих штанах ви зможете постати гламурною дівою або дівчиною-ковбоєм.

У 2014 році чорний буде знову в тренді. Тому, якщо ви сумніваєтеся, в чому піти на новорічну вечірку з колегами, а ходити по магазинах у вас немає ніякого бажання, сміливо надягайте маленьке чорне плаття. Якщо у вас біляве волосся, підкрутіть їх і скористайтеся яскраво-червоною помадою. Образ Мерлін Монро, безневинний і при цьому сексуальний, готовий. Або доповніть ваш наряд вишуканою маскою на очі, поставши перед співробітниками загадковою незнайомкою.

З тих пір, як вийшов фільм «Стиляги», вечірки, на яких усі присутні одягаються в тому ж стилі, що і головні герої стрічки, стали досить популярні. Чому б не скористатися цією ідеєю знову і не стати в новорічний вечір однією з стиляг. Для створення вашого образу підійдуть легковажні коктейльні сукні, туфлі-човники, високі зачіски, довгі яскраві намиста і пов'язки на волосся. А оскільки квітами 2014 вважаються зелений і синій, ви можете підібрати для себе кокетливе нефритове або блакитне плаття.

Якщо ви і ваші колеги молоді і обожнюєте веселитися, нарядитеся на новорічний корпоратив у стилі диско. Короткі сукні, неонові лосини і блискучі топи, величезні окуляри і масивні пластикові прикраси. Хочете стати перед співробітниками вашої фірми ще в більш незвичному вигляді - приміряйте на себе пишний перуку.

Теги: образ, ідея, корпоратив

Як відправити у відпустку директора

% JeNeChKа, автор JustLady. % % %
��� ��������� � ������ ���������
% Генеральному директору, як і будь-якому пересічному фахівцю, належить за законодавством відпустку. Залежно від того, як це регулюється в статуті підприємства, питання про відпустку вирішується самим керівником або радою засновників.
% Статті за темою «Як відправити у відпустку директора» %
Як відправити у відпустку директора
% Як відправити працівників у відпустку %
Як відправити у відпустку директора
% Відпустка по різні боки океану %
Як відправити у відпустку директора
% У відпустку «дикуном». За і проти %
Як відправити у відпустку директора
% Відпустка в Європі %
% Якщо в статуті підприємства прописано, що питання про відпустку одноосібного виконавчого органу має вирішуватися на зборах засновників, то директору за місяць до виходу у відпустку слід написати заяву, в якій вказати дату початку і закінчення щорічної відпустки, кількість його днів і адресувати документ голові ради учасників.%

На зборах засновників необхідно розглянути питання про надання генеральному директору відпустки, а також призначення виконуючим його обов'язки іншого працівника. Рішення виносити потрібно у вигляді протоколу і підписати голові та секретарю установчих зборів.

Якщо в статуті організації вказаний пункт, який свідчить, що планувати свою відпустку може сам генеральний директор, то термін покладеного відпочинку повинен бути включений в загальний графік відпусток. Про початок відпустки керівнику відділу кадрів потрібно скласти повідомлення, адресоване директору. Одноосібний виконавчий орган компанії приймає рішення про те, піти йому у відпустку у визначений термін або перенести на інший час.

І в першому, і в другому випадку необхідно скласти наказ про відпустку. У документі прописується кількість його днів, дата початку та закінчення щорічної відпустки. В розпорядчої частини потрібно написати персональні дані, посада працівника, якого слід призначити виконуючим обов'язки директора. Зазвичай таким є співробітник, що займає керівну позицію.

Право підпису наказу за формою Т-6 є директор, якщо він сам планує свою відпустку, голова ради засновників, якщо питання про відпустку генерального директора виносилося на порядок денний установчих зборів. У полі ознайомлення свій підпис повинен поставити керівник фірми і працівник, який призначений виконуючим його обов'язки.

Теги: рішення, відпустка, директор, вид, наказ, протокол, призначення, обов'язок, видання, винесення

Як написати заяву для прийняття на роботу

% Sestr, автор JustLady. % % %
��� �������� ��������� ��� �������� �� ������
% У вас позаду співбесіду і вам оголосили радісну новину про те, що ви прийняті на роботу. Юридичною підставою для вашого оформлення є трудовий договір, який ви укладаєте з даним підприємством, але досі на деяких з них від вас буде потрібно заяву про прийом на роботу, яке ви повинні написати власноруч.
% Статті за темою «Як написати заяву для прийняття на роботу» %
Як написати заяву для прийняття на роботу
% Як написати заяву про підвищення зарплати %
Як написати заяву для прийняття на роботу
% Як писати заяву на відпустку %
Як написати заяву для прийняття на роботу
% Як скласти заяву на звільнення %
Як написати заяву для прийняття на роботу
% Як грамотно звільнитися %
% Зазвичай заява пишеться після співбесіди. Потім його візує керівник підприємства. Підписану ним заяву є підставою для укладення з вами трудового договору, бланк якого уніфікований і вам залишиться тільки поставити в ньому свій підпис. Щоб не виникло недомовленостей і неясностей, текст заяви слід писати докладно.%

Почніть з адресної частини заяви. Візьміть чистий аркуш паперу стандартного розміру і у верхньому правому кутку в давальному відмінку напишіть посаду керівника, назва підприємства, його прізвище та ініціали. Під ними з маленької літери напишіть слово «від» і в орудному відмінку вкажіть своє прізвище та ініціали. Поставте кому і після слів «що проживає (щего) за адресою:» напишіть той поштову адресу, за якою ви проживаєте в даний час.

Посередині аркуша напишіть заголовок «Заява», після якого з нового рядка і великої літери, відступивши від краю листа 2 см, пишіть основний текст, почавши зі стандартного «Прошу Вас прийняти мене на роботу». Вкажіть, з якого числа ви хочете вийти на робоче місце.

Щоб бути впевненим, що в трудовому договорі умови вашого найму будуть написані правильно, краще в тексті заяви вказати певний термін: постійно або тимчасово. Вкажіть розмір окладу і, якщо була така домовленість, напишіть, з яким випробувальним терміном вас приймають.

Відступите рядок, поставте свій підпис, дайте її розшифровку і вкажіть дату написання заяви. Якщо те місце, куди ви влаштувалися на роботу, перше у вашій трудовій біографії, то внизу листа напишіть: «Трудова книжка раніше на руки не видавалася» і знову поставте свій підпис.

Отримавши на руки трудовий договір, обов'язково перевірте відповідність його змісту вашою заявою про прийом на роботу.

Теги: робота, форма, заява, прийом, прийняття