Кар'єристка або домогосподарка?

% Надія Маркевич, автор JustLady. % % %
����������� ��� �����������?
% Сучасні жінки багато в чому відійшли від образу берегині домашнього вогнища. Багато хто з них воліють досягати кар'єрних висот, а не проводити час вдома з дітьми. Інша ж частина представниць слабкої статі, навпаки, втомилася від загальної емансипації і добровільно обирають домашні клопоти.
% Статті за темою «Кар'єристка або домогосподарка? » %
Кар'єристка або домогосподарка?
% Домогосподарки vs карьерістікі %
Кар'єристка або домогосподарка?
% Професія "домогосподарка" %
Кар'єристка або домогосподарка?
% Домогосподарка: секрети успіху %
Кар'єристка або домогосподарка?
% Чоловік-домогосподарка %
% Внесок у сімейний бюджет, який може зробити ділова жінка, часом буває досить значним. Проте варто врахувати і всі витрати, які вам мають. Це оплата бензину або проїзні квитки, оплата обідів поза домом, ділові костюми і мобільний зв'язок. Якщо у вас є маленькі діти, вам доведеться витрачатися на няню, а, можливо, і на жінку, яка буде робити прибирання у вашій квартирі.%

З іншого боку, сім'ї, де дружина сидить вдома, часто приходять до взаємного нерозуміння. Чоловік стверджує, що йому стало абсолютно нема про що говорити з дружиною, а жінка дорікає чоловіка в тому, що віддала йому кращі роки життя. Це не дивно. Навіть працюючі люди відзначають, що з часом їх рівень інтелекту падає - знання, отримані під час навчання, забуваються, якщо ними не користуватися. Що вже тут говорити про домогосподарку, зайнятої лише клопотами на кухні і переглядом серіалів.

Тим не менш, при бажанні таку ситуацію можна виправити. Приміром, заміжні японські жінки, які сидять вдома, регулярно відвідують усілякі курси, тренінги та майстер-класи. Правда, в їх сім'ях відбувається зворотна ситуація - в підсумку дружина виявляється розумнішим чоловіка. Однак частково наслідувати приклад східних панночок все ж варто.

Нарешті, існують дами, які примудряються все встигати. У них нагодовані діти, приготований вечерю, при цьому вони зайняті своєю улюбленою справою. Найчастіше вони працюють на дому, або ж сидять в офісі на півставки. Присутність матері гостро необхідно дитині лише в перші два-три роки його життя. Після цього жінка може потихеньку привчати маленького чоловічка проводити час без неї.

Яку б роль ви не вибрали, пам'ятайте, що це має влаштовувати і вас, і вашого чоловіка. Не важливо, реалізуєте ви себе на робочому місці або в навчанні своїх дітей читання, головне, щоб це приносило вам задоволення.

Теги: дім, сім'я, кар'єр, кар'єристка, домогосподарка

Робота по дому: «Побут або НЕ побут? »

������ �� ����: ���� ��� �� ���?�
% Ще з давніх часів, існує думка, що чоловік - годувальник, а жінка - берегиня вогнища, в будь-який момент готова принести йому їжу, навести порядок в домі і випрати те, що в ті часи називалося одягом. Пройшли тисячоліття, здавалося б, з'явилося стільки можливостей зробити життя жінки більш комфортною, але коло жіночих обов'язків, чомусь, не тільки не став уже, а навпаки - розширився.

Практично кожній дівчинці турботливі батьки з дитинства вселяють, що якщо вона буде добре вчитися і знайде хорошу роботу, то їй не доведеться все життя простояти біля плити, готуючи чоловікові вечері та вести вічну війну з пилом. Як не дивно, найчастіше ці мови можна почути з вуст коханого тата, який до мами пред'являє прямо протилежні вимоги. При цьому батьки не забувають згадувати, що дівчинці, яка в подальшому хоче високо піднятися по кар'єрних сходах, необхідно володіти, щонайменше, чоловічим характером і силою волі.

Повіривши в ці вмовляння, одні дівчатка, які з часом перетворилися на прекрасних жінок, тонуть у кар'єрній безодні, а інші, поплававши в ній, махають рукою і починають влаштовувати особисте щастя.

Хіба є на світі жінка, яка не мріє про щасливий шлюб і дбайливому, уважному чоловіка? Коли коханий чоловік приносить каву в ліжко на перших порах сімейного життя - ноги самі несуть жінку на неосяжні кухонні простори з єдиною метою - порадувати коханого чимось смачненьким. Проходить час, і в голові все частіше і частіше проскакує думка про те, що традиція розпивати в ліжку кави поступово сходить на «ні», а ось возитися біля плити (з приготуванням смакоти для коханого), забуваючи про власні кар'єрні устремління, стає само собою зрозумілим. Навіть ті чоловіки, які виконують елементарні дії по господарству, принаймні, чують за це тривалу тираду про безмежної вдячності в їх сторону, а якщо забуде допомогти, то дорікати його в цьому не прийнято. А ось чому жінки, які не «забувають» прибирати, прати, готувати, прасувати, відводити дітей в садок і забирати їх звідти не заслуговують елементарного «дякую»?

На жаль, багато жінок, що зарекомендували себе відмінними фахівцями, скаржаться на брак часу для занять домашніми справами. Якщо ми подумаємо про те, що 30% часу, який є в добі, ми витрачаємо на сон, 40% на роботу, то невже залишився повинна займати прибирання? А, дійсно, чи так важливо намагатися комусь догодити своїй хазяйновитістю на шкоду своїм кар'єрним прагненням і вибирати «побут або НЕ побут»?
% Не буде краще оточити себе такими надійними помічниками, як пральна машина, хороший пилосос, посудомийна машина і т.д.?

Безумовно, вибираючи між цікавим заняттям і ненависним побутом багато жінок (за винятком тих, які є фанатками чистоти) навряд чи віддадуть перевагу останньому. Незважаючи на це, вони, все-таки, залишаються хорошими дружинами, що створюють затишок у сімейного вогнища для того, щоб коханий чоловік, після закінчення важкого трудового дня, прагнув до нього повернутися.

Теги: робота, дім, домашні

Як скласти свою біографію

% Alien, автор JustLady. % % %
��� ��������� ���� ���������
% При влаштуванні на роботу дуже часто потрібно написати автобіографію. Це слово перекладається з грецької як «опис свого життя». Не існує ніяких строгих інструкцій. Це вільний, вільний розповідь, яка складається на чистому аркуші без граф і питань.
% Статті за темою «Як скласти свою біографію» %
Як скласти свою біографію
% Як скласти свою характеристику %
Як скласти свою біографію
% Скільки? Скільки?!, Або твоя секс-біографія %
Як скласти свою біографію
% Як скласти грамотне резюме %
Як скласти свою біографію
% Як влаштуватися на нову роботу %
% Всі події в біографії повинні перераховуватися в хронологічному порядку. Текст бажано розділити на кілька блоків. У першому потрібно надати наступні дані: прізвище, ім'я та по батькові, дату народження та місце народження. Це можна записати, як в анкеті або одним реченням («Я, Іванов Сергій Павлович, народився ...»).%

Кілька десятків років тому було прийнято вказувати в автобіографії соціальний статус сім'ї, наприклад, писали «народився в сім'ї інтелігентів». Зараз люди молодше 50 років так не пишуть, але при бажанні можна вказати деякі відомості про батьків: їх імена та професії.

У наступному блоці опишіть отримана освіта, перерахувавши періоди навчання, освітні установи та результати. Всі відомості, які ви порахуєте важливими (золота медаль, тема диплома, будь-які досягнення), теж можна вказати. Перераховуйте всі рівні освіти в хронологічному порядку: середній, вищий, аспірантура, докторантура і так далі. Якщо ви не закінчили яке-небудь заклад, вкажіть причину. Якщо ви працювали під час навчання, не забудьте написати про це: де, на якій посаді, у який період.

Наступний блок - трудова діяльність. Необхідно вказати, де ви працювали (підприємство, організація, підрозділ), на якій посаді, з якої професії. Опишіть свої переміщення на одному підприємстві. Обов'язково вказуйте причини звільнень, зміни професій, переміщень. Якщо ви ніде не працювали, напишіть, чи перебували ви на біржі праці, визнавалися чи офіційно безробітним.

Всі перераховані блоки - головні в автобіографії, але можна також вказати важливі події в особистому житті, наприклад, зміни в сімейному стані. Розкажіть, коли ви одружувалися, розлучилися, коли народилися діти. Чоловіки також повинні написати періоди військової служби, описати звання, ставлення до військового обов'язку. Жінки можуть відзначити періоди відпусток по вагітності та пологах, догляду за дітьми. Можна також описати участь у громадських організаціях, профспілках, про громадські роботи.

Теги: біографія, автобіографія, подія