Самоосвіта: з чого почати

���������������: � ���� ������
% Криза на роботі або в особистому житті може загнати вас в кут, але може і стати поштовхом до нових досягнень, отриманню другої освіти, зміну сфери діяльності. Що б не сталося - творити, пізнавайте, творіть. Як почати довгий шлях самоосвіти, якщо ви давно вже не цікавилися нічим новим?
% Статті за темою «Самоосвіта: з чого почати» %
Самоосвіта: з чого почати
% Самоосвіта і саморозвиток %
Самоосвіта: з чого почати
% Стати професіоналом за рік %
Самоосвіта: з чого почати
% Чим зайняти себе в поїздці %
Самоосвіта: з чого почати
% Як стати веб дизайнером %
% Складайте списки із серії must @. @%

Якщо ви відчуваєте, що життя завмирає, ваше духовний розвиток пріоставновілось, що читати книги колись, у той час як раніше за пару днів проковтує романи Бальзака і Толстого, що з'являються нові терміни, якими ви не володієте, можливо, пора почати складати списки, фокусуючи увагу на конкретних цілях. Списки потрібні для того, щоб не забути щось, щоб структурувати і оптимізовано процес пізнання. Випишіть назви книг, які ви не читали, але давно мріяли в must read, розплануйте на місяць вперед, які саме твори повинні бути прочитані. Паралельно дивіться екранізації: так ви розширите асоціативний ряд і вб'єте двох зайців відразу.

Спілкуйтеся з різними людьми.

Ніщо так не збагачує, як живе спілкування, адже кожна людина - це окремий світ зі своїми законами, філософією, баченням. Будьте відкриті до чогось нового, не відкидайте можливість познайомитися з цікавими особистостями. Ви можете знайти друзів за інтересами на відповідних сайтах, в будинках творчості, у спортивних або танцювальних клубах. Разом легше вчитися чомусь новому. І - головне - так ви знайдете EQ (емоційний інтелект) - здатність легко спілкуватися з іншими, згладжувати конфлікти, бути цікавим співрозмовником і насолоджуватися спілкуванням.

Отримаєте нову спеціальність.

Сьогодні це не проблема: часто, на жаль, перша освіта підліток отримує для кірочок. Зате все можна виправити у свідомому віці. Багато до 30-40 років розуміють, що займаються зовсім не тим, чим їм би хотілося, але далеко не всі з них вирішуються змінити щось у своєму житті. Тим часом, вступити на заочне відділення під силу кожному, тим більше ви виберете бажаний факультет! Потреба у професійному володінні предметом виникає, коли ви хочете заробляти на життя своїм хобі.

Відвідуйте лекції та майстер-класи.

Самостійне утворення передбачає спілкування з професіоналами в режимі майстер-класів та лекцій: будь-якому фахівцеві буде приємно відповісти на ваші запитання, якщо вони виникнуть. Не соромтеся, адже досвід людини багато років віддали чого-небудь, будь то написання віршів, створення декоративної мозайки або вивчення російської опери, безцінний.

Теги: самоосвіта

Як відповісти на питання, якщо не знаєш відповіді

% Silverwire, автор JustLady. % % %
��� �������� �� ������, ���� �� ������ ������
% Навіть прекрасно ерудована людина не може знати відповідей на всі питання. І якщо ви опинилися в складному становищі, коли не знаєте що сказати, кілька нескладних прийомів допоможуть вам. Хоча завжди можна просто зізнатися, що не знаєте відповіді на поставлене запитання.
% Статті за темою «Як відповісти на питання, якщо не знаєш відповіді» %
Як відповісти на питання, якщо не знаєш відповіді
% Як відповісти на питання в анкеті по роботі %
Як відповісти на питання, якщо не знаєш відповіді
% Як відповідати на питання хлопців %
Як відповісти на питання, якщо не знаєш відповіді
% Готуємося до співбесіди - чим ти краще інших %
Як відповісти на питання, якщо не знаєш відповіді
% Про що краще не питати %
% Якщо питання задано вам вашим співрозмовником, але ви знаходитесь у великій компанії або серед колег, попросіть допомоги у них. Це виглядає не як ухилення від відповіді, а як вчинок людини зацікавленого і по-хорошому цікавого, що бажає розширити свій кругозір. Зав'яжеться обговорення, приймайте в ньому активну участь. Уміння мислити логічно і спілкуватися з людьми не менше цінне, ніж хороша ерудиція.%

Поверніть складне питання людині, яка його задав. Поцікавтеся його думкою з цього приводу. Після його відповіді вам залишиться або погодитися з його словами або висловити свою точку зору, яка могла оформитися в процесі вислуховування співрозмовника. Часто люди просто хочуть покрасуватися, даючи розумний і великий відповідь, тому ваша переадресація буде дуже доречним.

Підкажіть, де саме людина може знайти повну і вичерпну інформацію з даного питання. Можете згадати, що сумніваєтеся в деяких аспектах, тому для більш точної відповіді краще скористатися перевіреним джерелом. Це позитивно вас охарактеризує, як чесної людини, яка не хоче робити свідомо сумнівних заяв.

Попросіть трохи часу на обдумування відповіді, якщо це можливо. За цей час пошукайте інформацію в книгах або зробіть запит в інтернеті. Прочитайте знайдені матеріали і сформулюйте розгорнутий стрункий відповідь. Завжди корисно здобувати нові знання та показати, що ви можете, і не лінуйтеся це робити. Людина, яка росте і розкриває свій потенціал, завжди цінується більше, ніж співробітник, який не бере нічого нового і не розвивається.

І, нарешті, якщо не бачите іншої можливості, зізнайтеся, що не знаєте точної відповіді на поставлене вам запитання. Але ніколи не давайте невірну інформацію, неприємності в цьому випадку перевершать всі ваші очікування. Довіра дуже важко завоювати, але так легко втратити. Якщо ви не впевнені у своїх словах, згадайте про це, тоді ваш відповіді не буде сприйнятий як обман.

Теги: відповідь, обмірковування

Як отримати другу вищу освіту безкоштовно

% Sanny, автор JustLady. % % %
��� �������� ������ ������ ����������� ���������
% Часи, коли при влаштуванні на роботу було достатньо однієї вищої освіти, давно пішли. Зараз роботодавець вимагає від співробітника знань в кількох областях для успішного зльоту по кар'єрних сходах. Тому гостро постає проблема отримання другої вищої освіти.
% Статті за темою «Як отримати другу вищу освіту безкоштовно» %
Як отримати другу вищу освіту безкоштовно
% Як харчуватися взимку %
Як отримати другу вищу освіту безкоштовно
% Сильний оргазм у нашій владі! %
Як отримати другу вищу освіту безкоштовно
% Опік ефірною олією - техніка безпеки при роботі з Фітоессенціі %
Як отримати другу вищу освіту безкоштовно
% Аллен Карр: легкий спосіб схуднути %

Як правило, другу вищу освіту можна отримати тільки на платній основі. Але з будь-якого правила є винятки. Якщо у вас незакінчена вища освіта, то друге ви можете отримати в цьому ж або іншому ВНЗ за суміжними спеціальностями, при цьому неважливо, вчіться ви на спеціаліста або на бакалавра. Довідка про неповну освіту видається після закінчення 2-3 курсів навчання. Вважається, що цієї «бази» достатньо для початку діяльності професії. Правда, не всі роботодавці готові прийняти на роботу таких фахівців - недоучок (деякі вакансії вимагають від претендента одного, але закінченої вищої освіти), пояснюється така поведінка страхом в отриманні поверхневих знань. Сьогоднішній студент хоче отримати і кілька дипломів про вищу освіту, і досвід роботи, але при глибокому вивченні дисциплін у першому ВУЗі на роботу і другий ВНЗ не залишається часу і сил.

Якщо ви є студентом військового ВНЗ і його випускником, пройшли контрактну службу і звільнилися в запас, то другу вищу освіту за законом для вас безкоштовно. Ви будете прирівняні до тих людей, хто здобув вищу військову освіту, відповідно, маєте право на додаткове безкоштовне навчання на цивільну спеціальність. Недолік один: замість трьох років навчальної життя вам доведеться вивчати дисципліни цілих п'ять років.
% Щоб отримати дві різні спеціальності, ви можете поступити таким чином: закінчити бакалаврат чи специалитет за однією спеціальністю, а вступити до магістратури за іншою. Таким чином, ви отримаєте дві професії.

Друга вища освіта можна отримати на безкоштовній основі та закордоном. Для цього необхідно зібрати низку документів і довести, що ви гідний претендент для отримання знань в іноземному ВНЗ. Правда, вам доведеться понести витрати, пов'язані з житлом, харчуванням, проживанням, а також покинути сім'ю і змінити роботу. Але такі жертви будуть не марні, після повернення до Росії ви досягнете кар'єрних висот.

Теги: право, освіта, друге, правий