Як зібратися на роботу за 30 хвилин

% Sestr, автор JustLady. % % %
��� ��������� �� ������ �� 30 �����
% Робочий тиждень у більшості працюючих жінок проходить в досить напруженому ритмі. Якщо врахувати, що 9 годин на день вони витрачають на роботу, пару годин, в кращому випадку, на дорогу з дому і назад, години 4-5 на приготування вечері і домашні обов'язки, то для того, щоб почитати книжку, подивитися телевізор і поспати , залишається зовсім небагато часу. Тому вранці хочеться продовжити час сну, і вміння зібратися на роботу за 30 хвилин нагоді кожній жінці.
% Статті за темою «Як зібратися на роботу за 30 хвилин» %
Як зібратися на роботу за 30 хвилин
% Стань красунею за 30 хвилин! %
Як зібратися на роботу за 30 хвилин
% Здоровим бути - 100 років жити %
Як зібратися на роботу за 30 хвилин
% Дієта доктора Ласкіна - як працює методика %
Як зібратися на роботу за 30 хвилин
% Очищення організму соками %

Навіть якщо ввечері у вас було мало часу, постарайтеся продумати свій завтрашній наряд і приготувати білизну і одяг, які ви одягнете на наступний ранок. Погладьте верхній одяг і уважно перегляньте її на предмет цілості й відсутності плям, щоб з ранку вас не очікували неприємні сюрпризи.

Перед сном не забудьте відкрити кватирку, щоб за ніч легкі наповнилися свіжим повітрям, і ви змогли спати глибоким, здоровим сном. Не забудьте зняти макіяж і нанести живильний нічний крем, щоб за ніч відпочила і ваша шкіра. Це допоможе вам з ранку менше витратити час на наведення краси.

Почувши будильник, вставайте відразу, нема чого валятися, намагаючись викроїти ще хоч хвилинку для сну. Все одно ви вже не заснете, а тільки втратите час. І краще з вечора ставити його подалі від ліжка, щоб вранці до нього неможливо було дотягнутися і вимкнути.

Вставайте і бадьорою ходою йдіть у ванну кімнату. Свій ранковий комплекс вправ можна розбити на дві частини - перша проробити, вставши з ліжка, а другу - під час чищення зубів. Поки чистите їх, можна зробити присідання, нахили, помахи ногами, якщо у ванній кімнаті достатньо вільного простору. Прийміть душ, гарячим його робити не треба, вода температури близько 30 градусів зможе вас освіжити і надати бадьорості.

На сніданки готуйте собі швидкі та легкі заварюю окропом каші, сирки, йогурти. Відмінний і швидкий сніданок - фрукти і сік. Поки снідаєте, заваріть собі чай або поставте варитися каву. Не поспішайте, зайві кілька хвилин нічого не дадуть, але завадять насолодитися цими прекрасними ранковими митями, коли ви готуєтеся зануритися в круговорот денних турбот.

Одягніться, зачешіться і нанесіть макіяж. Сучасні модні тенденції увазі його натуральність, тим більше, що ви збираєтеся на роботу. Такий варіант макіяжу увазі мінімум косметики. Нанесіть крем, злегка припудріть обличчя, підведіть очі, накрасьте вії і губи. Ну от, глибокий вдих - і ви вже по дорозі на роботу.

Теги: робота, комплекс, вправа, сніданок

Кар'єра менеджера. Де готують найкращих фахівців?

% Олексій Пресняков, автор JustLady. % % %
������� ���������. ��� ������� ������ ������������?
% Менеджер - професійний управляючий бізнес-проектами, виробництвом, різними видами діяльності. Хороший менеджер - знахідка для власника бізнесу, що дозволяє йому переключитися на більш перспективні напрямки або просто відпочити, залишивши управлінські функції фахівця.
% Статті за темою «Кар'єра менеджера. Де готують найкращих фахівців? » %
Кар'єра менеджера. Де готують найкращих фахівців?
% Секс заради кар'єри %
Кар'єра менеджера. Де готують найкращих фахівців?
% Де краще працювати - у великій корпорації або маленької компанії? %
Кар'єра менеджера. Де готують найкращих фахівців?
% Криза середнього віку у жінок %
Кар'єра менеджера. Де готують найкращих фахівців?
% Знаки Зодіаку та кар'єра %
% В даний час менеджерів готують дуже багато навчальних закладів. Модна і затребувана спеціальність користується популярністю як у абітурієнтів, так і у потенційних роботодавців. Підвищений попит на освітні послуги народжує зростання пропозиції з боку ВНЗ. Але освіту утворенню ворожнечу. Кар'єра початківця, та й досвідченого менеджера, безпосередньо залежить від того, де був отриманий диплом. Саме рівень самого навчального закладу, а не оцінки в ньому. Роботодавці знають, що рівень знань вони майже не відображають, і ніякої системи адекватної оцінки знань студентів немає.%

Висновок один: для успішної кар'єри на терені професійного керуючого слід вибирати кращі з вітчизняних університетів. Традиційно цінуються великі й добре відомі ВНЗ Москви і Санкт-Петербурга. Високий вага диплому надає наявність освітньої методики по стандарту МВА, що часто є у недержавних бізнес-шкіл. Закінчивши подібні заклади, ви отримаєте, як мінімум, тверду впевненість, що будете працювати за фахом і не в аби який конторі. Вивчитися в них буде, м'яко кажучи, складно. Але при наявності розуму і сили волі - цілком можливо.

Якщо є гроші на оплату навчання та гарне знання іноземної мови, вибирайте для навчання хороший європейський чи американський ВНЗ. Вітчизняні МГУ, МГИМО і їм подібні не дотягують до рівня французьких, американських і англійських вищих шкіл навіть разом узяті. Американський диплом або евродіплом - трамплін у вищий менеджмент найбільших фірм. Проблему оплати навчання в них можна вирішити, вигравши освітню стипендію. Деякі такі стипендії включають оплату не тільки самого навчання, а й проживання. Багато великих компаній можуть самі оплачувати зарубіжна освіта для перспективних студентів. Але натомість майбутні дипломовані фахівці будуть зобов'язані відпрацювати в цій компанії 5-10-15 років.

Можна і просто пройти короткострокові навчальні курси за спеціальністю менеджера. Як правило, вони розраховані на одну або кілька тижнів. Добрі знання на таких курсах ви не отримаєте, тільки уявлення про професії та ази. І побудувати кар'єру на такому сертифікаті буде неможливо.

Теги: менеджер, спеціальність, спеціаліст, підготовка

Найбільш шкідливі жіночі професії

% Євгенія Соколова, автор JustLady. % % %
����� ������� ������� ���������
% Часом навіть самі мирні і спокійні професії здатні завдати серйозної шкоди здоров'ю людини. За останніми даними вчених в трійку найнебезпечніших жіночих спеціальностей увійшли: учитель, продавець-консультант і стюардеса.
% Статті за темою «Найбільш шкідливі жіночі професії» %
Найбільш шкідливі жіночі професії
% Найнебезпечніші жіночі професії %
Найбільш шкідливі жіночі професії
% Жіноча дієта %
Найбільш шкідливі жіночі професії
% Шкідливо пити каву? %
Найбільш шкідливі жіночі професії
% Чи шкідливо ходити на каблуках %
% Перше місце в списку шкідливих дамських професій зайняла роботи вчителя. Під час постійних монологів у педагогів швидко висихає задня стіна глотки, з часом вона втрачає природні бар'єрні властивості, і в гортань спрямовуються різноманітні віруси та бактерії. Вчителі частіше за інших людей страждають від захворювань верхніх дихальних шляхів. Одним із страшних ворогів викладачів є ангіна, яка з часом може прийняти хронічну форму. Національний центр голосу і мови США спільно з Американським інститутом фізики з'ясували, що у викладачів-жінок ризик втрати голосу в 32 рази вище, ніж у представників інших спеціальностей (включаючи оперних співачок). Крім того, вчителям постійно доводитися напружувати не тільки зв'язки, але й нерви, що призводить до постійних стресів, вкрай негативно відбивається на жіночому здоров'ї.%

Друге місце займає професія продавця-консультанта. Суворий дрес-код, дотримуваний в серйозних організаціях, зазвичай наказує співробітницям протягом усього дня стояти в туфлях на високих підборах-шпильці. Тому частим супутником продавців є варикозне розширення вен, що виникає через те, що кров у венах починає застоюватися. Це важке захворювання супроводжується постійними набряками ніг, на яких з'являються «візерунки» з синьо-червоних зірочок-вен. Лікування варикозу - досить довгий і кропіткий процес, що вимагає оперативного втручання в особливо запущених випадках.

Трійку найнебезпечніших жіночих професій замикає стюрдесса. Борт-провідниці частіше за інших стикаються з ускладненнями під час вагітності. У небі на них діє безліч негативних факторів: зміна гравітаційного тиску, впливом озону і радіації, сильний шум, вібрація, часта зміна часових поясів, що порушує природні біоритми людини. Все це негативно позначається на розвитку плоду, тому стюардес буває важко виносити і народити здорових малюків.

Теги: професія