Через терни до зірок: ким працювали знаменитості до слави

% Анастасія Мірошникова, автор JustLady. % % %
����� ������ � ������� : ��� �������� ������������ �� �����
% "Не боги горщики обпалюють" - це прислів'я застосовна не тільки до простих смертних, а й до героїв світських хронік. До того як стати багатими і знаменитими, більшість селебрітіс змінило не одну «земну» професію.
% Статті за темою «Через терни до зірок: ким працювали знаменитості до слави» %
Через терни до зірок: ким працювали знаменитості до слави
% Барбра Стрейзанд - неформатна звёзда %
Через терни до зірок: ким працювали знаменитості до слави
% Фабрикантка Саті Казанова %
Через терни до зірок: ким працювали знаменитості до слави
% 12 переваг цивільного шлюбу %
Через терни до зірок: ким працювали знаменитості до слави
% Робота в чоловічому колективі %

Деякі з знаменитостей, на заздрість колегам, купалися в променях слави з ранніх років. Прикладами карколомної кар'єри, початої ще в дитинстві, є Майкл Джексон і Наталі Портман. Але не всім пощастило так рано скуштувати всю красу популярності.

Сенс професії актора - розважати глядача. Виходить, що голлівудська кінозірка Х'ю Джекман, можна сказати, рід діяльності і не міняв. Задовго до кінокар'єри він розважав дітлахів, працюючи клоуном на дитячих святах і в розважальних центрах. Правда, гонорари його були набагато менше нинішніх - за словами самого Джекмана, йому платили близько 5 доларів на годину.

Усміхнена зірка телесеріалу «Друзі» Дженніфер Еністон пройшла довгий шлях у пошуках підходящої роботи. До свого зоряного часу вона встигла попрацювати секретарем на телефоні, прибиральницею і кур'єром. Потім вона спробувала себе в ролі актриси масових сцен. Після цього дебюту в масовці її помітили і покликали у велике кіно. Правда, кілька повнометражних фільмів-жахів з її участю провалилися в прокаті, і слава знайшла її тільки через кілька років завдяки все тому ж серіалу «Друзі».

Світова знаменитість - Мадонна - відчайдушною дівчиськом приїхала в Нью-Йорк з рідного маленького містечка, не маючи за душею практично ні гроша. Вона з усіх сил намагалася закріпитися у великому місті. Їй довелося пізнати всю тяжкість малооплачуваною професії натурниці, вона добувала гроші на життя, продаючи пончики і працюючи танцівницею. Лише через кілька років їй вдалося втілити свою давню мрію - прорватися на сцену. Початок її музичній кар'єрі поклала гра на ударних в нью-йоркській рок-групі.

Улюбленець жінок Кіану Рівз до того як став зіркою світового масштабу, заробляв на життя більш буденними способами. Він рекламував газовані напої, а також працював продавцем в звичайному продуктовому магазині. Хто б міг подумати в ті роки, що по вчорашньому продавцеві будуть сходити з розуму тисячі жінок?

Теги: зірка, актор, знаменитість, терен

Як відкрити гольф-клуб

��� ������� �����-����
% Перший гольф-клуб відкрився в 1884 році в США. Більш ніж за сто років існування ця спортивна гра набула популярності в західних країнах і не тільки. У Росії перше поле для гри в гольф з'явилося в 1987 році. Відкрити свій клуб досить складно, так як він вимагає великих вкладень, але при правильній організації діяльності бізнес приносить чималий дохід.
% Статті за темою «Як відкрити гольф-клуб» %
Як відкрити гольф-клуб
% Гольф - гра на всі часи %
Як відкрити гольф-клуб
% Як вийти за багатого %
Як відкрити гольф-клуб
% Вперше в Туреччині %
Як відкрити гольф-клуб
% Хіт-парад ненависних подарунків %
% Учасники гольфу змагаються на полі, яке має лунки. Тому в першу чергу вам потрібно подбати про оренду або купівлі ділянки. Якщо ви обмежені в засобах, можете відкрити міні-гольф, для його проведення вам знадобиться поле площею близько 100 кв.м. Якщо ви орендуєте землю, підпишіть відповідний договір; якщо ви купуєте її, оформіть свідоцтво про право на власність. Без цих документів ви не отримаєте необхідні реєстраційні форми.%

Щоб чітко розпланувати бізнес, складіть план. Туди включіть статтю витрат і доходів, можливі помилки. Цей документ допоможе вам не збитися з наміченого шляху.

Ознайомтеся з вимогами щодо організації поля для спортивної гри, вони перераховані в документі «Правила гольфу», який оновлюється кожні чотири роки. Сюди входять такі пункти, як розмір лунки, довжина прапорця і його геометричні розміри і т.д. Перед тим як почати оформляти документи, скористайтеся послугами архітектора, так як саме фахівець зможе сказати вам, чи придатний ділянку для організації цього виду гри, де найкраще зробити під'їзні шляхи і розташувати будівлі. Придбайте необхідний інвентар (м'ячі, ключки, прапорці і т.д.).

Придумайте назву для свого клубу. Оформіть ліцензію на право займатися організацією клубу для гри в гольф. Також ви повинні отримати дозволи на ведення бізнесу, для цього відвідайте місцеві органи самоврядування. Після цього подайте документи до Асоціації гольфу Росії (АГР). Співробітник організації повинен перевірити правильність оформлення поля для гольфу, тільки після позитивного рішення ви зможете отримати всі необхідні документи.

Підберіть на роботу професіоналів цієї справи, наприклад, інструктор повинен відмінно грати в гольф. Подбайте і про адміністративному апараті управління. Запустіть рекламу гольф-клубу, оголосіть про урочисте відкриття.

Теги: клуб, гольф, бізнес

Чи здатні ви зібрати на машину?

% Strider, автор JustLady. % % %
�������� �� �� ������� �� ������?
% Питання про здатність накопичення необхідних коштів на машину стоїть перед багатьма росіянами. Проте варто врахувати, що відповідь на це питання людина напевно вже знає. Сама тяга задаватися подібними питаннями свідчить про неузгодженість людини з самим собою. Поговоримо про це докладніше.
% Статті за темою «Чи здатні ви зібрати на машину? » %
Чи здатні ви зібрати на машину?
% Коктейлі краси %
Чи здатні ви зібрати на машину?
% Що таке модель %
Чи здатні ви зібрати на машину?
% Як швидко знайти роботу %
Чи здатні ви зібрати на машину?
% Про що мріють успішні жінки %

Уявімо собі середньо статичного громадянина російської федерації. Як правило, вся подальша життя такої людини вже розписана по кроках, і він котитися по них, як по рейках. Держава вже все придумало за нього.

Спочатку дитину віддають в садок. Після садка - школа. Найчастіше після закінчення школи людина йде або в ПТУ, або до ВНЗ. Що спостерігається там? У цих закладах навчають працювати. Але працювати не на себе, а на когось. Ви повинні вміти продавати себе дорожче, показувати, що з себе уявляєте і доводити роботодавцю, чому він просто зобов'язаний взяти саме вас, а не когось іншого.

Припустимо, вас взяли на роботу, ви багато для цього трудилися і нарешті, отримали необхідну посаду. Тепер ви повністю залежите від вашого роботодавця. Від нього ж залежить ваш заробіток.

А тепер подумаємо над тим початковим питанням - чи здатні ви накопичити на машину. Так, звичайно ж, якщо у вас досить висока зарплата, щоб потихеньку відкласти потрібну суму, то відповідь очевидна. Розглядати ті випадки, коли на машину відкладають роками, не варто.

Однак зарплати високі далеко не у всіх, але в той же час багатьом хочеться не на старенькій п'ятірці їздити, яка коштує тисяч 25-30, а на чомусь більш респектабельному.

Що зазвичай робить людина в цьому випадку? Правильно, він бере кредит. Але мінус кредиту не тільки в тому, що в підсумку ви заплатите відсотки, а й у посиленні залежності від роботодавця. Адже інших джерел доходу крім основної роботи у вас немає, а якщо ви, не дай бог, схибити, то можуть і вигнати. А в останньому випадку платити за кредит буде нічим. Тому двічі думайте перед тим, як брати великі кредити.

Якщо у вас стабільна робота з невеликим доходом, і ви все ж взяли кредит, уважніше поставтеся до сімейного (у випадку, якщо у вас є сім'я) бюджету.

Якщо проаналізувати свої витрати протягом місяця, то дуже часто можна прийти до висновку, що далеко не відсоток і не два від вашого заробітку витрачається на абсолютно непотрібні речі, про які ви незабаром навіть і згадувати не будете. Тому щоб уникнути подібних ситуацій дбайливо ставитеся до своїх витрат. Це допоможе вам стати не тільки більш відповідальними в першу чергу перед самим собою, але і з часом відчутно заощадить ваші гроші, і ви швидше зможете виплатити свої кредити.

Пробуйте вести домашню бухгалтерію. Аналіз доходів і витрат все поставить на свої місця. Навіть якщо ви нічого в цьому не розумієте, то зараз є дуже багато відповідних для цього програм, знайти які в пошукових системах не складе труднощів.

В ідеалі ж вам варто було б задуматися над веденням власного бізнесу. Хоча б навіть просто розглянути таку можливість. І тоді таких питань, як «чи зможу я накопичити на машину», перед вами більше не стоятиме.

Життя одне і прожити його треба якомога більш ефективно, а не сидіти більшу її частину на нелюбимої або низькооплачуваної роботи. Подумайте, чи потрібна вам таке життя?

Теги: робота