Який бізнес в інтернеті відкрити жінці

% Анна Ліннден, автор JustLady. % % %
����� ������ � ��������� ������� �������
% Жінки, які хочуть працювати на себе, можуть почати вести власний бізнес, який буде не тільки прибутковим, але й цікавим. Інтернет-бізнес - відмінний варіант, який спочатку може розцінювати як підробіток, а пізніше стати власною справою, що приносить чималий прибуток.
% Статті за темою «Який бізнес в інтернеті відкрити жінці» %
Який бізнес в інтернеті відкрити жінці
% Як заробити жінці %
Який бізнес в інтернеті відкрити жінці
% Ідеї бізнесу для жінок %
Який бізнес в інтернеті відкрити жінці
% Чоловік і жінка. Ким бути краще? %
Який бізнес в інтернеті відкрити жінці
% Кар'єра, сім'я, хобі: як все встигнути %
% Один з найбільш простих варіантів жіночого інтернет-бізнесу - це відкриття власного сайту, який буде приносити дохід завдяки розміщеної на ньому рекламі. Тематика сайту може бути різною: приготування їжі, пологи і виховання дітей, мода, жіноче кар'єра та ін. Подумайте, в чому ви добре розбираєтеся, і що може бути цікаво іншим дамам, і відкривайте свій сайт. Однак врахуйте, що проект потребуватиме розкрутці, інакше він не стане популярним і не буде приносити дохід.%

Інший варіант - відкрити власний інтернет-магазин або викладати свої товари на сторонніх порталах. Це відмінний спосіб підзаробити для досвідчених майстринь, які вміють малювати картини, плести з бісеру, робити фігурки з глини, в'язати і шити одяг та аксесуари та ін. Якісні речі, зроблені вручну, користуються високим попитом, а тому хобі може стати джерелом стабільного доходу. Більше того, є ймовірність, що ви почнете одержувати навіть персональні замовлення на виконання ексклюзивних речей.

Якщо ви добре в чому-небудь розбираєтеся, то можете відкрити онлайн-курси. Їх тематика може бути будь-який: консультації по організації весілля, кар'єрі, вихованню дітей, психології, спорту та ін. Плюсом онлайн-курсів є їх доступність, оскільки «відвідати» їх можуть люди незалежно від місця проживання. Зокрема, при наявності профільної освіти ви можете відкрити свій психологічний інтернет-кабінет і за плату консультувати пацієнтів, які не мають бажання або можливості зустрітися з фахівцем лицем до лиця. Свої інтернет-кабінети можуть відкрити також юристи, економісти та ін.

Є і ще один варіант: ви можете стати фрілансером. Якщо ви вмієте верстати сайти, писати цікаві тексти, придумувати слогани, займаєтеся дизайнерської діяльністю, організацією рекламних кампаній, програмуванням, створенням проектів у різних програмах, то ваші навички можуть виявитися досить затребуваними.

Теги: інтернет, бізнес, жінка

Як почати вивчення арабської мови

% Makintoss, автор JustLady. % % %
��� ������ �������� ��������� �����
% Один з основних мов світу, широко поширений у багатьох країнах - це арабська. Знання мови допоможе вам краще розуміти жителів Єгипту, Тунісу, Лівії та інших країн. При вивченні важливо зрозуміти різницю між арабським літературною мовою і діалектами, особливо, якщо ви збираєтеся користуватися знаннями в конкретній країні.
% Статті за темою «Як розпочати вивчення арабської мови» %
Як почати вивчення арабської мови
% Як зробити арабський макіяж %
Як почати вивчення арабської мови
% Як гладити атлас %
Як почати вивчення арабської мови
% Хіджаб %
Як почати вивчення арабської мови
% Арабська стиль в інтер'єрі %
% Визначте для себе, чого ви збираєтеся досягти: вивчити літературний арабська мова або оволодіти яким-небудь діалектом, навчитися читати і писати або тільки розмовляти. Арабська літературна мова (АЛЯ) більш складний у вивченні, зате його розуміють у різних країнах, всі арабські газети, журнали, телепередачі ведуться саме на ньому. Знаючи АЛЯ, ви зможете без зусиль вивчити діалекти, так як багато слова прийшли з літературної мови, але були спрощені.%

Підберіть відповідні навчальні матеріали. Намагайтеся знайти різні посібники, що дозволяють вивчати арабську мову декількома способами: розмовник з транскрипціями, аудіозаписи, самовчитель, навчальна програма.

При виборі розмовника зверніть увагу на країну, для якої він призначений. Уникайте розмовників для туристів і посібників, які обіцяють унікальну методику вивчення мови за пару місяців.

Вивчення розмовної мови немислимо без аудіозаписів, без них ви не зможете правильно вимовляти слова. В крайньому випадку, використовуйте транскрипції і вивіреності. До кожної вправи повинен бути ключ із зазначенням правильної відповіді.

Запишіться в групу вивчення арабської мови, так буде легше організовувати свій час. При цьому викладач не обов'язково повинен бути носієм мови, головне, щоб він був хорошим учителем.

Вивчіть арабський алфавіт, щоб знати, як кожна буква читається і пишеться, які звуки є в мові. Тільки після цього ви зможете читати, хоча б на самому початковому рівні.

Зверніть увагу на ті слова, які найчастіше використовуєте в мові протягом дня, запишіть їх і переведіть за допомогою словника або електронного перекладача. Вивчають кожен день по 10-20 слів, без зубріння при вивченні мови обійтися не вдасться. Час від часу повертайтеся до вивченого матеріалу і повторюйте, намагайтеся всі фрази при розмові мислення (якщо вдома - то вголос) переводити на арабську.

Постарайтеся зрозуміти логіку словотворення арабської мови. Це дещо майже математичних формул, тому, якщо вам близькі точні науки, ви швидко розберетеся і зможете самі складати слова.

На щастя, порядок слів у реченні в арабській мові майже такий же, як і в російській, тому сміливо складайте знайомі слова в речення. Перший час можете не звертати уваги на граматику, залиште її вивчення на потім.

Теги: мову, вивчення

Як тримати дистанцію у відносинах з колегами

% Саша Свєтлова, автор JustLady. % % %
��� ������� ��������� � ���������� � ���������
% Є людина, яку ви бачите кожен день і проводите в його компанії більшу частину свого дня. Причому самі ви не вибирали його суспільства. Так вийшло, він - ваш колега. І добре, якщо колега - ваш друг або хоча б хороший приятель.% Складніше, якщо колега вам з якоїсь причини неприємний або нецікавий. Як у такому разі сидіти навпроти нього цілий день і при цьому не показати своєї неприязні?
% Статті за темою «Як тримати дистанцію у відносинах з колегами» %
Як тримати дистанцію у відносинах з колегами
% Тримати дистанцію з колегами - необхідність? %
Як тримати дистанцію у відносинах з колегами
% Як швидко влитися в новий колектив %
Як тримати дистанцію у відносинах з колегами
% Роман з босом %
Як тримати дистанцію у відносинах з колегами
% Флірт, алкоголь та неформальне спілкування: як пережити корпоратив %

Вам знадобиться

Витримка, впевненість у собі, навички вирішення конфліктних ситуацій

Зверніть увагу

Не поспішайте приймати подарунки, частування обідом. Не позичайте ні в кого з колег гроші - в крайньому випадку, завжди можна позичити грошей у друзів або доброго сусіда.

Корисні поради

Запам'ятайте, вам не обов'язково ставати кращим другом своєму колезі і вислуховувати його сповіді, скарги, радості, плітки і т.д. Робота - справа відповідальна, так що зберігайте серйозність і тримайтеся з гідністю в будь-якій ситуації.

Теги: людина, колега, ставлення, інший