Дауншифтинг: спосіб вижити в кризу, або пошук себе

% Олександра Гаранькіна, автор JustLady. % % %
�����������: ������ ������ � ������, ��� ����� ����
% Дауншифтинг - в Росії слово неймовірно модне, але для багатьох незрозуміле. Цей економічний термін дослівно означає ковзання вниз. Дауншифтери - людина, яка вирішується на відмову від усього, що має, і живе у своє задоволення, перебуваючи в гармонії з внутрішнім «Я». Це слово можна застосувати по відношенню до тих, хто вже досяг успіху в житті і перебуває на самому піку або на хорошій траєкторії кар'єрного зростання. %
% Статті за темою «Дауншифтинг: спосіб вижити в кризу, або пошук себе» %
Дауншифтинг: спосіб вижити в кризу, або пошук себе
% Як вижити в офісній війні %
Дауншифтинг: спосіб вижити в кризу, або пошук себе
% Як вижити у світі чоловіків %
Дауншифтинг: спосіб вижити в кризу, або пошук себе
% Як вижити в жіночому царстві? %
Дауншифтинг: спосіб вижити в кризу, або пошук себе
% Як вижити жінці в чоловічому колективі %
% Потрібно розуміти різницю між тією людиною, якій просто все набридло і хочеться змінити вид діяльності, і тим, хто готовий відмовитися від грошей, щоб не втратити душу. Люди із західним складом розуму часто змінюються після повернення з країн Азії: Індії, Таїланду, В'єтнаму, Балі. Там люди, які живуть в повній убогості, можуть бути абсолютно щасливі і задоволені тим, що мають. Така зміна вектора буквально перевертає світ людини європейської цивілізації з ніг на голову.%

Тим, хто щосили розштовхує ліктями суперників на сходах до успіху, складно зрозуміти солідних дядечок, які, кидаючи бізнес, виїжджають на Тибет, анітрохи не переживаючи про те, що втратили. І якщо з боку це може здатися слабкістю, невмінням витримати тягар відповідальності, то справжня причина такого явища зовсім не малодушність, а бажання йти далі в духовному і моральному розвитку. Такі люди мають внутрішній стрижень, який дозволяє їм не втратити себе при настільки серйозною зміну пріоритетів. Уміння мислити без стереотипів, з легкістю ставитися до побуту, спокійна впевненість у завтрашньому дні, відсутність споживчого мислення і чиста совість - все це відмінні ознаки дауншифтера.

Так що ж таке дауншифтинг: спосіб вижити в кризу або пошук себе? Безумовно, друге. Людина успішний, якого можна назвати дауншифтером, зможе знайти гроші в будь-якій ситуації, просто матеріальні цінності перестають грати для нього велике значення. А це означає, що і криз для нього не існує.

Якщо в вас давно назріла незадоволеність тим, що ви робите в житті, ви мрієте забути хоч на день про свої проблеми, може настала пора змінити своє ставлення до всього, що відбувається? Змініть свої звички - вам не потрібна половина, а може і велика частина з того, чим володієте або бажаєте володіти. Сучасне суспільство - це суспільство споживачів, яким нав'язуються непотрібні товари і послуги. У такій гонці за новим iPhone або «Лексусом» проходить все життя, а дійсно важливі моменти беруться до уваги. Розрахуйтеся з усіма, кому винні, знайдіть заняття, яке подобається вам і приносить користь оточуючим, і ви станете набагато щасливішими ніж раніше.

Теги: спосіб, росія, пошук, криза, ознака, дауншифтинг, дауншифтери

Як отримати освіту через інтернет

% Ольга П., автор JustLady. % % %
��� �������� ����������� ����� ��������
% Без якісної освіти та без підтверджуючих його отримання документів в даний час прожити дуже складно. Немає «корочок» - не знайдеш хорошу роботу і не просунешся по кар'єрних сходах, без Знання - не відкриєш вигідний бізнес. Студентам на роботі не дуже охоче дають відгули, молодим мамам складно виділити час для навчання, віддаленість того чи іншого навчального закладу часто унеможливлює отримання бажаного освіти. І всі ці проблеми вирішує інтернет.
% Статті за темою «Як отримати освіту через інтернет» %
Як отримати освіту через інтернет
% Де краще пройти бізнес-навчання %
Як отримати освіту через інтернет
% Як вибрати сферу діяльності %
Як отримати освіту через інтернет
% Міфи та стереотипи про працевлаштування %
Як отримати освіту через інтернет
% Як знайти роботу в Австралії %
% Для отримання освіти через інтернет знадобляться лише бажання вчитися, комп'ютер та інтернет. Рідко можна зустріти безкоштовні програми в мережі, однак у порівнянні з очним освітою і ціни на дистанційне навчання набагато скромніше.%

Для початку слід визначитися, який тип освіти ви бажаєте отримати. Найшвидшим і доступним способом є проходження спеціальних курсів, за підсумками навчання на яких ви отримаєте диплом з присвоєнням певної кваліфікації.

Навчання проходить повністю дистанційно. Для цього розроблені спеціальні відео-лекції, аудіо та тестові книги. Практичні завдання виконуються як письмово і відправляються на перевірку по електронній пошті, так і в режимі онлайн.

Точно також можна отримати перше і наступне вищу освіту. При цьому інтернет ніяк не обмежуватиме студента в участі в різних дискусіях і семінарах завдяки форумам і спеціальним програмам, що дозволяє спілкуватися з викладачами на відстані (наприклад, ICQ, Skype).

Особливо можна виділити бізнес-освіта mba. Завдяки інтернету стало можливим отримання дипломів міжнародного зразка провідних європейських вузів. Для навчання на деяких програмах необхідно всього лише наявність диплома про вищу освіту та досвід роботи, для інших пред'являються більш серйозні вимоги, наприклад вільне володіння іноземною мовою.

Щоб обрати навчальний заклад та програму навчання, потрібно враховувати в першу чергу свої майбутні потреби, але й не забувати про можливості. При пошуку обов'язково порівнюйте ціни, терміни навчання, зміст, методи, способи контролю отриманих знань. Важливо наявність позитивних відгуків про тій чи іншій програмі навчання.

Після того як ви визначитеся з вибором, залишиться тільки подзвонити або написати в навчальний заклад, подати необхідні документи, провести оплату і почати навчання.

Теги: інтернет, освіта, навчання

Физиогномика: як зовнішність впливає на кар'єру

% Ельза Заріпова, автор JustLady. % % %
������������: ��� ��������� ������ �� �������
% Физиогномика - вчення, засноване на визначенні зв'язків між характером, здібностями індивіда і зовнішніми рисами обличчя людини, її виразом. Існує теорія про те, що зовнішність в чималому ступені може вплинути на кар'єру.
% Статті за темою «Физиогномика: як зовнішність впливає на кар'єру» %
Физиогномика: як зовнішність впливає на кар'єру
% Як одяг впливає на життя людини %
Физиогномика: як зовнішність впливає на кар'єру
% 5 помилок зовнішності, що заважають кар'єрі %
Физиогномика: як зовнішність впливає на кар'єру
% Вітаміни краси %
Физиогномика: як зовнішність впливає на кар'єру
% Краса - забіг на довгу дистанцію? %
% За даними, отриманими співробітниками компанії SuperJob в результаті опитування, приваблива зовнішність багато в чому допомагає при прийомі на роботу. Крім того, існують певні стереотипи, надійно оселилися у свідомості людей, завдяки яким на підставі рис обличчя робляться висновки про характер людини.%

Наприклад, якщо на співбесіду приходить здобувач з пересічними зовнішніми даними, співробітник відділу кадрів може підсвідомо оцінити його як людину, сумлінно ставиться до своєї роботи. Такого претендента на вакантну посаду швидше візьмуть для відповідальної, кропіткої роботи.

Не секрет, що надто привабливі люди деколи насилу отримують бажане місце. Дослідження Кена Подратца з факультету психології університету Райс показали: причина такої тенденції в тому, що красунь і красенів іноді складно сприймати як особистостей, наділених здібностями і талантами і мають певні навички, необхідні в роботі.

Крім того, відверто красиві дівчата можуть викликати роздратування у співробітників служби підбору кадрів, якими часто бувають жінки. Так що якщо природа обдарувала вас зовнішніми даними вище середнього, збираючись на співбесіду, постарайтеся не підкреслювати свою красу, менше користуватися косметикою, зберіть волосся в строгу зачіску, одягніть класичний костюм, а можливо і окуляри, нехай і з простими стеклами.

У ході досліджень з впливу фізичних даних на кар'єрне зростання була отримана цікава інформація. Виявляється, людям, які симпатичні своєму начальству зовні, легше отримати підвищення на службі. При цьому відіграє роль не стільки краса в загальному понятті, скільки відповідність певним критеріям і уявленням про привабливої ​​зовнішності, сформованим у керівництва.

На основі цього висновку можна зробити висновок, що особиста чарівність набагато важливіше природного чи набутою краси. А також про те, що іноді надмірна привабливість може заважати кар'єрному зростанню.

Теги: краса, зовнішність, физиогномика