Домогосподарка - це теж кар'єра?

% SCREAM, автор JustLady. % % %
����������� � ��� ���� �������?
% Багато жінок соромляться свого статусу домогосподарки. Але насправді перебувати в положенні хранительки вогнища не так уже й погано, оскільки воно надає дамам масу переваг, наприклад, вільний графік роботи і можливість проявляти свою креативність.
% Статті за темою «Домогосподарка - це теж кар'єра? » %
Домогосподарка - це теж кар'єра?
% Домогосподарка: секрети успіху %
Домогосподарка - це теж кар'єра?
% Професія "домогосподарка" %
Домогосподарка - це теж кар'єра?
% Чоловік-домогосподарка %
Домогосподарка - це теж кар'єра?
% Про що мріють господині %

Щоденні заняття прибиранням, пранням, прасуванням та готуванням підходять далеко не всім жінкам. Працюючі представниці прекрасної статі вважають, що в рамках своєї сім'ї стати успішною людиною неможливо. Насправді домогосподарка - свого роду керівник невеликого колективу під назвою «сім'я», вона відповідає за теплоту домашнього вогнища і керує діями всіх домочадців.

Як талановитий начальник, домогосподарка завжди знає, як вирішувати ті чи інші проблеми. Їй може знадобитися помічник, якого вона обов'язково виростить зі своєї дитини. Мати заздалегідь підготує його до дорослого життя. У тому випадку, якщо син здатний приготувати вечерю, помити підлоги і попрасувати білизну, то матері нічого хвилюватися: вона виховала гідну зміну, яка в будь-який момент прийде на допомогу.

Хранителька вогнища несе відповідальність за здоров'я своїх домочадців, за чистоту в своєму будинку, за емоційний затишок. Вона може захоплювати оточуючих своїми кулінарними та художніми талантами. Вона успішна тоді, коли в домі панує любов і спокій.

Деякі дами, вживаючись в роль домогосподарки, починають думати, що сім'я - це її володіння, яке нікуди не дінеться. Таким жінкам потрібно пам'ятати, що їх оточують живі люди зі своїми думками, почуттями та емоціями. Щоб не допустити конфліктних ситуацій, необхідно просто з ласкою і любов'ю ставитися до своєї сім'ї.

Відмінна домогосподарка завжди знає, що цікаво кожному члену її сім'ї, і вміє приймати інтереси рідних без агресії і нерозуміння. Якщо її діти обожнюють казку про юного чарівника Гаррі Поттера, а вона вважає їх дурними і нецікавими, то вона зуміє приховати свої емоції і навіть прочитає один з томів роману спеціально для того, щоб обговорити її зі своїми дітьми.

Домовласниця завжди володіє великою кількістю вільного часу і здатна вибудовувати графік своєї роботи за власним бажанням. Це, мабуть, одне з найголовніших переваг у її роботі.

Теги: робота, кар'єр, домогосподарка

Маленькі машини для жінок

% Маргарита, автор JustLady. % % %
��������� ������ ��� ������
% Жінка за кермом - це легенда, міф, історія, а сьогодні вже навіть анекдотом стала. Проблема в тому, що чоловіки вважають, що навички водіння в них закладені генетично, а у жінок таких ген немає. Тому ми, прекрасна половина, страждаємо від насмішок чоловіків, хоча вони не в чому краще водять, іноді навіть гірше.
% Статті за темою «Маленькі машини для жінок» %
Маленькі машини для жінок
% Маленькі автомобілі для жінок %
Маленькі машини для жінок
% Сучасні авто для жінок %
Маленькі машини для жінок
% Улюблені автомобілі жінок %
Маленькі машини для жінок
% Які автомобілі подобаються жінкам %

«Маленькі машини тільки для жінок», - так думають вони, і самі собі суперечать, адже майже всі спортивні автомобілі маленькі. А кажуть вони так, бо вважають, що жінка не може припаркуватися в гаражі або біля будинку саме через розміри транспорту, а не з причини недосвідченості. Як не дивно, але за собою чоловіки таких похибок не помічають, і не кричать, врізавшись в стіну гаража, що потрібно пересідати в машину поменше.

Тим не менше, більшість жінок віддає перевагу маленькі машини не через тверджень своїх супутників життя, а з власних міркувань. Отже, розглянемо гідності маленького жіночого автомобіля:

1) Таку машину дуже зручно паркувати. Вона не потребує багато місця і водій без особливих зусиль знайде відповідне містечко. У той час як чоловіки будуть з заздрістю поглядати на вас з салонів своїх величезних автомобілів.

2) На такій машині набагато зручніше пересуватися по місту і перебудовуватися з ряду в ряд.

3) Також, ця машина економічна, не тільки щодо її загальної вартості, але і палива. Що важливо для жінки, які охочіше витратять гроші на себе кохану, ніж на бензин.

Далі згадаємо найбільш популярні жіночі автомобілі, серед яких: «Судзукі Вітара», «Фольксваген Поло», «Пежо 206», «Рено Твінго», «Гольф» та багато інших. Після огляду всіх цих автомобілів висновок напрошується сам по собі: жіночі вони не тому що їх так назвав виробник, а тільки через свого розміру, іграшкового салону і жіночних форм. Чоловіки, як ніби гидуючи, відштовхують такий транспорт, стверджуючи, що він підходить тільки для їхніх дружин, насправді займаються самонавіюванням. На таких автомобілях можуть їздити як жінки, так і чоловіки. Останні вважають, що розмір їх транспорту надає їм солідності.

У той час як жінки досить солідно виглядають навіть крихт я-автомобілях.

Важлива для жінок також система безпеки. Маленькі автомобілі куди слабкіше до ударів і пошкоджень, саме тому вони забезпечені системою ABS і подушками безпеки. Так уже природою закладено, що прекрасна половина менш схилу до ризику, тому в своєму маленькому транспорті прагне передбачити все.

Теги: автомобіль, машинка, жінка, маленька, маленький, більшість

Про що тобі потрібно пам'ятати, сідаючи за кермо

% Nastya, автор JustLady. % % %
� ��� ���� ����� �������, ������ �� ����
% Автомобіль - це транспортний засіб, призначений для перевезення пасажирів і вантажів. Серед усіх видів транспорту автомобіль є самим аварійним, тому за даними статистики, найбільша кількість аварій відбувається саме з автомобілями. З давніх років він має прізвисько "Вбивця № 1" в світі. Тому, перед тим як сісти за кермо автомобіля, потрібно пам'ятати найпростіші правила та поради і дотримуватися їх.
% Статті за темою «Про що тобі потрібно пам'ятати, сідаючи за кермо» %
Про що тобі потрібно пам'ятати, сідаючи за кермо
% Відносини після відносин %
Про що тобі потрібно пам'ятати, сідаючи за кермо
% Білила для сірої мишки %
Про що тобі потрібно пам'ятати, сідаючи за кермо
% Що робить жінку не сексуальною %
Про що тобі потрібно пам'ятати, сідаючи за кермо
% Масло шавлії %

Перед тим як сісти за кермо автомобіля, переконайтеся в тому, що ви себе почуваєте добре: у вас не болить голова, очі, руки, ноги. Це не означає, що ви повинні перед кожною поїздкою проходити повний медогляд. Але і жартувати зі здоров'ям, коли йдеться про таку відповідальності, як керування автомобілем, особливо в нічний час або в час пік, зовсім не варто. Потрібно завжди пам'ятати про те, що ви відповідаєте не тільки за своє життя, але і за життя інших водіїв, пішоходів і пасажирів. Втома - це одна з найперших причин втрати пильності водіїв, яка може призвести до ДТП.

Не можна недооцінювати значущість відпочинку для водіїв перед поїздкою на автомобілі, особливо, коли планується далеку подорож. Перед далекою поїздкою слід виспатися, не завантажувати себе важкою роботою, не піднімати тяжкості. Також не варто переїдати. На повний шлунок складніше орієнтуватися на дорозі - це фізіологія, їй не варто нехтувати.

Також необхідно звернути увагу на одяг. По-перше, пам'ятайте, думати про моду, коли ви за кермом, не варто. Звичайно, якщо ви плануєте їхати на банкет - це інший випадок. Але якщо вам належить досить тривала їзда, постарайтеся одягтися так, щоб відчувати себе максимально комфортно. Дівчатам не рекомендується одягати високі підбори. Чоловікам не варто одягати тугі джинси, вузькі туфлі: одяг не повинен сковувати рухи. Вузькі туфлі заважають пальцях ніг розминатися - це призводить до оніменію. Ноги при тривалому знаходженні водія за кермом піддаються м'язового напруження, тому швидко втомлюються. Необхідно зупинятися періодично і розминати їх.

По-друге, взимку намагайтеся одягнутися тепліше. Ніколи не покладайтеся на грубку автомобіля на 100%. Автомобіль - це техніка, а вона може і відмовити. Якщо стане жарко, можна зняти зайвий одяг: жар кісток не ломить.

Перейдемо безпосередньо до самого автомобіля. Адже про його "здоров'я" теж потрібно пам'ятати! Тим більше, що від його "здоров'я" і ваше залежить. Перед кожною поїздкою в першу чергу подивіться на колеса, а краще перевірте тиск манометром, який у вас повинен бути обов'язково - тиск повинен відповідати нормі. Колеса - це рушій автомобіля (для тих, у кого викликало здивування дане назва - це не помилка, тому що колеса автомобіля є безпосередньою рушійною силою автомобіля, відповідно до теорії автомобіля; відміну двигуна від рушія полягає в тому, що двигун автомобіля (мотор) передає крутний момент колесам, а колеса, в свою чергу, рухають кузов, тобто призводять сам автомобіль в рух). Хороший стан шин - запорука безаварійного водіння.

Наступний критерій "здорового" автомобіля - це елементи світлової та звукової сигналізації. Протріть всі стекла, дзеркала, фари, табличку гос.номер, ліхтарі заднього ходу, габаритні вогні і стоп-сигнали. У салоні протріть приладову панель, щоб чітко бачити всю інформацію в поїздці без спотворень. Якщо ви носите окуляри, то протріть і їх. До речі, при необхідності надягайте сонцезахисні окуляри. Бажано, щоб вони були спеціальні автомобільні - в аптеках зараз такі окуляри продають. Після протирання перевірте справність усіх світлових приладів. Для перевірки сигналів гальмування (стоп-сигналів) попросіть когось натиснути педаль гальма, а самі подивіться, горять вони. Якщо один із сигналів не горить, перевірте лампочку. Перевірте роботу склоочисників на всіх режимах: дощ, сніг, град вас не повинні застати зненацька.

Наостанок, перевірте, чи всі рідини залиті в потрібній кількості. А саме: гальмівна, моторне масло, трансмісійне, тосол (антифриз), рідина омивача скла. Згадайте, які несправності у вашого автомобіля були, є, очікуються. Оцініть їх ступінь небезпеки. Вдамося, по можливості, до допомоги фахівців.

Документи - це, мабуть, не зовсім важливий для безпеки руху момент, але все-таки дуже значний для спокійної поїздки на автомобілі. Пам'ятайте, що всі документи мають терміни придатності. Водійське посвідчення, страховий поліс ОСАГО, паспорт транспортного засобу, свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, довіреність на право керування транспортним засобом, талон державного технічного огляду - це основний перелік документів, які повинні бути в наявності, і, бажано, під рукою.

І головне, про що ви повинні пам'ятати, сідаючи за кермо - це те, що вам належить управляти засобом підвищеної небезпеки. Дотримуйтесь Правил Дорожнього Руху і поважайте пішоходів та інших учасників руху!

Теги: засіб, автомобіль, колесо, здоров'я, водій