Курси швидкочитання. Як правильно вибрати педагога

% Юлія Соболєва, автор JustLady. % % %
����� �����������. ��� ��������� ������� ��������
% На даний момент склалася теорія, що швидкочитання докорінно залежить від добре поставлених методів. Багато хто стверджує, що є універсальні методи, застосовуючи які, кожен, як за помахом чарівної палички, опанує скорочитанням в рекордні терміни. В такому питанні слід задіяти логіку. Можна і поміркувати: якби така методика мала місце бути, то все давно б читали швидко. А це далеко не так. Що стоїть за всім цим?
% Статті за темою «Курси швидкочитання. Як правильно вибрати педагога » %
Курси швидкочитання. Як правильно вибрати педагога
% Як вибрати курси навчання масажу %
Курси швидкочитання. Як правильно вибрати педагога
% Як знайти роботу для душі %
Курси швидкочитання. Як правильно вибрати педагога
% Як вибрати гурток для дитини %
Курси швидкочитання. Як правильно вибрати педагога
% Персони: Марія Монтессорі %

Відмінні методики, безумовно, є, але всі вони мають часткову структуру. Вони виділяють одне, але пропускають інше. У цьому випадку особистісні особливості конкретної людини не враховуються зовсім.

Саме тому скорочитанню вас може навчити не саме методика, а тільки хороший викладач. І якщо ви всерйоз надумали освоїти швидкочитання, грунтовно вивчив новітні методики, які вам рекламують, а характеристики викладача, з яким вам доведеться мати особистісний контакт. Саме від його підготовленості і залежить ваш успіх. Звідси випливає й інше правило: якою б не була хорошою методика, сама по собі вона не працює.

В історії є такий приклад: праці та роботи геніального Макаренко, педагога від Бога. Він володів методикою досконало. А що вийшло, коли його методи стали застосовувати масово? З усього випливає, що важлива не методика, а важливий сам викладач, його підхід до людини і навчанню. Навчання - це процес, коли особистості взаємодіють. Про це слід пам'ятати.

Америка давно взяла на озброєння такі прості істини. Американці використовують в навчанні комплексну методику. Суть її проста: досвідчений педагог вивчає різні методики і бере тільки те, що йому подобається, отже, викладає, враховуючи свій талант, досвід і натхнення. Так відбувається особистісний контакт, індивідуальний підхід. Педагог працює з вами особисто, врівноважуючи ваші достоїнства і недоліки, не затримуючись на механічному алгоритмі методики.

І дуже важливо, коли педагог вам подобається. Чарівність - серйозне якість, за наявності якого педагог зможе сконцентрувати вашу увагу на предметі. І навчання стане для вас святом. Емоційні моменти - це головне в навчанні. І вже нікому не потрібно пояснювати, чим обернеться для вас навчання, якщо на заняттях буде нудно і противно, вчитель буде вам неприємний, а його навчання буде нецікавим. Як правило, таке навчання не дає результатів.

Теги: вибір, педагог, швидкочитання

Фріланс: у вільному польоті

% Рижевласка, автор JustLady. % % %
�������: � ��������� ������
% Фріланс сьогодні - це не тільки спосіб невеликої підробітки, це робота, яка може приносити високий і стабільний дохід при наявності завзятості і бажання. Однак, більшості людей перспектива «вільного плавання» як і раніше здається лякаючою - трудовий договір і робота в офісі здаються їм надійніше бірж фрілансерів і самостійного пошуку замовлень.
% Статті за темою «Фріланс: у вільному польоті» %
Фріланс: у вільному польоті
% Фріланс - справа жіноча? %
Фріланс: у вільному польоті
% Чим цікава дистанційна робота в інтернет (фріланс) %
Фріланс: у вільному польоті
% Вільний художник: професія чи покликання %
Фріланс: у вільному польоті
% Я вільна! Я - фрілансер! %
% Фрілансер здійснює свою діяльність не на підставі трудового договору, як звичайний офісний працівник - він укладає з роботодавцем договір про надання послуг. По суті, він є позаштатним співробітником або працює в компанії-аутстаффер.%

Мінусом такої роботи є необхідність шукати нових замовників власними зусиллями. В основному, фрілансери шукають роботу через інтернет. На просторах мережі вистачає спеціально створених для цього бірж. Досить зареєструватися там в якості виконавця, вибрати сферу діяльності, прикріпити до аккаунту e-mail і отримувати уводомленія про вільні замовленнях. Звичайно, щоб отримати найбільш вигідне замовлення, необхідно постійно «тримати руку на пульсі» і регулярно перевіряти пошту. Але не менш важливий досвід роботи і наявність портфоліо. Зазвичай замовник вибирає з кількох пропозицій від потенційних працівників найпринадніше. Тому розмістіть на сайті про себе максимум інформації і кілька своїх робіт - стоять замовлення не змусять себе чекати.

Дистанційна робота можлива лише в деяких сферах трудової діяльності - наприклад, поліцейський не може здійснювати свою діяльність через інтернет. Фрілансери зазвичай працюють в сфері журналістики, копірайтингу, програмування, веб-дизайн, переклади з однієї мови на іншу і т.д. Автору текстів чи графічному редактору зовсім не обов'язково сидіти цілий день в офісі, він може працювати вдома. Він може самостійно регулювати рівень щоденної робочого навантаження, а відповідно - і кількість зароблених грошей. Однак, доведеться підходити до виконання замовлень дисципліновано. «Домашнім» працівникам необхідно дотримуватися основних правил тайм-менеджменту - якщо ви будете постійно відкладати виконання замовлення «на потім» - нічого не встигнете.

Теги: текст, робота, фрілансер, копірайтинг, написання, вільний, фріланс

Стиль водіння відображає особистість

% Манич, автор JustLady. % % %
����� �������� �������� ��������
% З тим, що особистість будь-якої людини в повній мірі розкривається в екстремальних ситуаціях, які виникають для нього абсолютно несподівано, сперечатися навряд чи хтось буде. Характер людини, прихований від оточуючих у повсякденному житті, проявляє свою справжню суть, скинувши маску соціального становища в суспільстві, під час керування автомобілем.
% Статті за темою «Стиль водіння відображає особистість» %
Стиль водіння відображає особистість
% Чи потрібні леді курси екстремального водіння? %
Стиль водіння відображає особистість
% Взуття для водіння %
Стиль водіння відображає особистість
% Як вибрати автомобіль жінці без стажу водіння %
Стиль водіння відображає особистість
% Як подолати страх водіння %

Для того, щоб розкрити всі нюанси характеру певної особистості, досить проїхати на пасажирському сидінні в керованій ним машині. Манера водіння розкриває людину повністю, не залишаючи нічого "за кадром". Чим складніше дорожня обстановка, тим яскравіше проявляться всі нюанси водія, як людину.
% Водій, що мчить по дорозі з шаленою швидкістю, що зневажає Правила дорожнього руху, написані кров'ю, і розсипався образливі "компліменти" на адресу інших учасників дорожнього руху, не прощає ніяких помилок на дорозі з боку інших водіїв, який вважає, що тільки він пересувається правильно, і тільки він, єдиний, має право на помилку. Людина з таким характером, сидячи за кермом машини, ніколи не поступиться дорогу і не надасть допомоги іншому, який потрапив у скрутне становище водієві на дорозі, а людині - в житті.

Водії, що володіють подібною манерою водіння, вийшовши з-за керма автомобіля, і зробивши перехід в буття, в повсякденне життя, володіють характерною особливістю прокладати свій шлях до соціального статусу в суспільстві буквально "по трупах". Їх життєве кредо: "Нічого особистого - тільки бізнес!". Як правило, така людина досить успішно одягає на себе маску глибокої порядності, потрапляючи в суспільство собі подібних.

Людина - порядна в усіх відношеннях і за кермом автомобіля веде себе вкрай благородно. Він ніколи не стане перти напролом, не дивлячись на всіх і вся. Особистість, що володіє таким характером, завжди керує автомобілем, не створюючи перешкод іншим учасникам дорожнього руху. Він завжди чітко оцінює обстановку, що склалася на дорозі і приймає зважені рішення на користь тих чи інших дій як за кермом, так і в повсякденному житті.

З такою людиною легко йти по життю рука об руку. Він ніколи не кине на півдорозі і не зрадить свого супутника. Так що, сідаючи на пасажирське сидіння, уважно придивіться до того, хто управляє автомобілем. Адже саме в ці моменти він розкриває себе повністю.

Теги: людина, характер, стиль, водіння, особистість, розкриття