Як написати атестаційну роботу на категорію

% Sestr, автор JustLady. % % %
��� �������� �������������� ������ �� ���������
% Згідно з наказом МОЗ РФ №808н, фахівці-медики періодично повинні підтверджувати свою кваліфікацію, професійні знання і навички. Ці знання експертна комісія перевіряє в тому числі і по атестаційної роботи, яку пише даний лікар. Не слід ставитися до написання атестаційного звіту «абияк», адже те, наскільки грамотно він буде написаний, може вплинути і на отримання вищої кваліфікації.
% Статті за темою «Як написати атестаційну роботу на категорію» %
Як написати атестаційну роботу на категорію
% Як проводити атестацію співробітників %
Як написати атестаційну роботу на категорію
% Як проводити атестацію %
Як написати атестаційну роботу на категорію
% Як скласти особисту справу %
Як написати атестаційну роботу на категорію
% Як чинити, якщо звільняють %
% Якщо ви не знаєте, як написати атестаційну роботу на кваліфікацію, то поставтеся до цього як до написання науково-практичної роботи, де узагальніть свій досвід за останні кілька років і проаналізуйте його підсумки.%

Як і всякий науковий звіт, ваша робота обов'язково повинна містити введення. У ньому вкажіть короткі відомості про себе, що закінчили, де працювали, перерахуйте курси підвищення кваліфікації та відзначені нагородами або грамотами досягнення в роботі.

Дайте відомості про те медичному закладі, де ви працюєте в даний час: кількість ліжок, число відвідувань, перерахуйте види надаваних діагностичних і лікувальних процедур, відзначте ті особливості, які відрізняють його від інших установ подібного роду.

Дайте характеристику того відділення, в якому працюєте ви. Розкажіть про основні завдання та принципи його роботи. Відзначте, наскільки воно оснащене всім необхідним обладнанням. Відобразіть штатну структуру відділення і відзначте те місце, яке в ній займаєте ви, перерахуйте свої обов'язки і функції.

В основній частині роботи розкажіть про свою діяльність протягом останніх трьох років. Наведіть порівняльний аналіз за цей час по роках, порівняйте свої показники з аналогічними по відділенню, регіону чи країні. Використовуйте для наочності таблиці, графіки та діаграми, які Супроводьте поясняющим числа розгорнутим текстом.

Проведіть аналіз, дайте характеристику контингенту, відображуватимете систему діагностики, розкажіть про лікувальної роботи, проаналізуйте окремі летальні випадки і летальність в цілому. Розкажіть про нові методи і технології, які ви використовуєте у своїй роботі. Якщо у вас є раціоналізаторські або методичні розробки, то розкажіть про них, згадайте про проведену консультаційної діяльності.

Згадайте в звіті, якщо це мало місце, про свою участь у системі ГО, санітарно-просвітницькій роботі, діяльності в системі медстрахування і роботі з середнім медичним персоналом.

У висновку зробіть висновки, дайте пропозиції, позначте подальші перспективи своєї діяльності в усіх напрямках.

При необхідності, приведіть в кінці список використаної спеціальної літератури та своїх публікацій.

Теги: робота, лікар, звіт, категорія, структура, атестація

Як вчинити, якщо вас образили на роботі

% Євген, автор JustLady. % % %
��� ���������, ���� ��� ��������� �� ������
% Конфронтації на роботі бувають нерідко. На жаль, в деяких колективах це звичайне явище. Найприкріше полягає в тому, що причини для образи як такої часто просто немає - є особиста неприязнь людини в силу його індивідуальних особливостей.
% Статті за темою «Як вчинити, якщо вас образили на роботі» %
Як вчинити, якщо вас образили на роботі
% Реакція на образи %
Як вчинити, якщо вас образили на роботі
% Як будувати відносини з одруженим чоловіком %
Як вчинити, якщо вас образили на роботі
% Тактики спілкування: як добиватися бажаного? %
Як вчинити, якщо вас образили на роботі
% Реакція на критику. Крик і негатив %

Однак це не позбавляє нас від факту образи. У випадку, якщо вас образили на роботі, варто насамперед пам'ятати, що ви перебуваєте зараз на роботі, а не в житті. Що це змінює? Практично всі.

По-перше, ви повинні розуміти, що на роботі не місце емоціям. Ваш найстрашніший ворог, якщо вас образили - це ви самі, тому як зопалу ви можете наламати дуже багато дров. Цілком можливо, що саме це і є метою кривдника - дискримінація вас в очах керівництва і колективу. Тому відповідати за методом око за око не слід.

По-друге, робота - це місце, де люди зобов'язані поважати один одного і адекватно сприймати як те, що говориться, так і те, що відбувається. Це означає, що ви маєте право обсмикнути будь-якого перейшло цю рису для того, щоб нагадати йому про його зобов'язання.

У силу сказаного вище, виходить, що найкращий вихід, якщо вас образили на роботі - поставити кривдника на місце нагадуванням про те, щоб він вибирав вирази, тому що знаходиться на роботі. Нагадайте йому з приводу поваги. Тримайте свій тон рівним, упевненим і жорстким, не зривається на крик. У вашому виді не повинно бути агресії, образа повинно пройти повз вас.

А як же щодо того, щоб стерпіти образу? На жаль, якщо ви одного разу дозволите себе образити на роботі, ви покажете себе як легку жертву, і незабаром на вас можуть озброїтися інші люди.

Теги: робота, місце, образу, робочий, хамство, пресинг

Страх перед начальником: як боротися і перемогти

% Anzhelika, автор JustLady. % % %
����� ����� �����������: ��� �������� � ��������
% Якщо при наближенні начальника ви закриваєте в браузері все не мають відношення до роботи сайти, завершуєте особисті дзвінки, приймаєте серйозний вигляд, а по спині у вас пробігає холодок - на обличчя всі ознаки боязні начальника. Чому ви боїтеся свого шефа? І як впоратися з цим страхом?
% Статті за темою «Страх перед начальником: як боротися і перемогти» %
Страх перед начальником: як боротися і перемогти
% Іатрофобія - страх перед лікарями %
Страх перед начальником: як боротися і перемогти
% Як побороти страх перед пологами %
Страх перед начальником: як боротися і перемогти
% Cтрах перед публічним виступом %
Страх перед начальником: як боротися і перемогти
% Як побороти страх перед чоловіками %

Існує кілька причин, через які ви можете відчувати страх перед начальником:

1. Невпевненість у собі

Дуже часто страх перед керівництвом відчувають люди із заниженою самооцінкою. При виникненні нестандартних моментів у роботі їм починає здаватися, що ось-ось піде звільнення. А якщо це відбудеться, їм доведеться довгий час шукати роботу. Уява малює страшні картини безгрошів'я.

Якщо це ваш випадок, перестаньте драматизувати і погляньте на ситуацію тверезо. Для звільнення повинна бути вагома причина, а до робочих «нюансам» треба ставитися спокійно. Постарайтеся підвищити свою самооцінку. У цьому вам допоможуть спеціальні книги або консультації психолога.

Якщо ж ваша невпевненість у своїх силах має під собою реальне підгрунтя, тобто ви виконуєте роботу нижче необхідного рівня, подумайте над зміною виду діяльності. Займайтеся тим справою, в якій ви дійсно розбираєтеся.

2. Боязнь несхвалення

Цей страх зазвичай відчувають перфекціоністи, які в усьому хочуть бути кращими і ніколи не помилятися. Такі люди дуже важко переживають свої «ляпи», а якщо їх помилки помічає начальник, вони взагалі впадають у вкрай пригнічений стан.

Якщо ви страждаєте від зайвого перфекціонізму, вам варто засвоїти просту істину: «Не помиляються тільки ті люди, які нічого не роблять». Замість того щоб картати себе, подумайте про те, як уникнути подібних помилок у майбутньому. До речі, якщо вас буде розпікати за допущений промах начальник, ви зможете переключити його увагу з помилки на те, як ви плануєте її запобігати в подальшому.

3. Тиск

Серед різноманітних начальників зустрічаються екземпляри, яким подобається чинити на підлеглих постійний психологічний тиск незалежно від того, наскільки якісно і швидко виконується робота. Зазвичай працювати під керівництвом такої людини складно, тому співробітники, щоб уберегти свої нерви, намагаються давати якомога менше приводів для невдоволення.

Якщо вам попався саме такий начальник, перемогти страх перед ним допоможе простий психологічний прийом. Наступного разу, коли він почне кричати, уявіть шефа в якому-небудь смішному і безглуздому вигляді. Приміром, у клоунському костюмі.

4. Непередбачуваність

Страх перед начальником може бути через простий невідомості. Новий співробітник не знає, як шеф буде реагувати, наприклад, на затримку у виконанні роботи або на запізнення.

Якщо ви прийшли працювати на нове місце, розпитайте колег про звички начальника. Це допоможе вам впоратися зі страхом і вберегтися від несподіванок.

Незалежно від причини страху перед начальником побороти його також допоможуть наступні прості істини:

1. Начальник - людина, а не бог

Усвідомлення того, що ваш начальник є всього лише людиною, може вам допомогти позбутися страху перед ним. До речі, часто на керівні посади люди потрапляють зовсім не через якийсь винятковості, а тому, що виявилися спритнішими інших або взагалі за протекцією.

2. Начальник не вічний

Ваш шеф теж може позбутися посади, тому немає змила запобігати перед ним. Завтра, через місяць або через рік на його місце може прийти інша людина, з яким, швидше за все, доведеться будувати відносини інакше. Тому догідництво не є гарантією вашому довгому і безтурботному існуванню на роботі.

3. Колектив - це сила

У вибудовуванні успішних відносин з начальником часто допомагає командний дух. Але це працює тільки в тому випадку, якщо у вашому колективі немає розрізнених угруповань, одні з яких прагнуть догодити керівництву, а інші - знаходяться в опозиції. Згуртований колектив може стати вагомою силою і впливати на прийняття рішень керівництвом.

Теги: страх, начальник, боязнь