Як обгрунтувати підвищення заробітної плати

% Пухова Анастасія, автор JustLady. % % %
��� ���������� ��������� ���������� �����
% Настають моменти, коли працівнику починає здаватися, що його внесок у розвиток підприємства недостатньо цінується. Якщо ви впевнені, що ваша праця коштує більше, ніж щомісяця оплачується, попросіть надбавку до зарплати. Проте не потрібно поспішати з претензіями до начальника.
% Статті за темою «Як обгрунтувати підвищення заробітної плати» %
Як обгрунтувати підвищення заробітної плати
% Як обґрунтувати підвищення %
Як обгрунтувати підвищення заробітної плати
% Як обгрунтувати підвищення зарплати %
Як обгрунтувати підвищення заробітної плати
% Як розрахувати компенсацію за затримку заробітної плати %
Як обгрунтувати підвищення заробітної плати
% Як збільшити зарплату %
% Плануйте. Зробіть свою роботу більш помітною в порівнянні з діяльністю інших співробітників. Не соромтеся виявляти ініціативу, робити корисні пропозиції керівництву і формувати звіти, які наочно продемонструють значимість вашої праці. Якщо у вас є можливість відзначиться, поліпшити роботу компанії, ні за яких умов не втрачайте її. Будь-яке ваше досягнення, що йде на благо підприємству, має публічно оголошуватися. Докладете всіх зусиль, щоб результати вашої праці не залишилися непоміченими.%

Обгрунтуйте причини, з яких стане зрозуміло, що ви давно потребуєте підвищення зарплати. Згадайте всі приклади, коли від результату вашої діяльності підприємство отримувало прибуток або поліпшення загальної продуктивності. Складіть весь список виконуваних вами обов'язків. Можливо, начальнику здається, що ви всього лише менеджер. Необхідно переконати його, продемонструвавши весь спектр дій, які ви виконуєте щодня на благо компанії. Якщо у вашій кар'єрі нещодавно був допущений істотний промах, докладіть зусиль для виправлення ситуації. Між вами і підвищенням окладу не повинно бути жодної перешкоди.

Поговоріть з начальником. Виберіть момент, коли він знаходиться під враженням від вашої праці. Лаконічно, без емоцій поясніть, чому підприємство повинно нести витрати на підвищення вашої зарплати. Розкажіть, які перспективи принесе таке вкладення, і які обов'язки або відповідальність ви готові взяти на себе після цього. Спробуйте донести до начальника очевидну вигоду від підвищення вашої зарплати.

Намагайтеся говорити впевнено. Не намагайтеся «випросити підвищення». Також не варто аргументувати своє прохання тим, що колеги давно отримують зарплату більше вас. Не варто ставити ультиматуми, стверджуючи, що в разі відмови звільнитеся. Це допустимо тільки тоді, коли у вас є запасні варіанти працевлаштування.

Теги: плат, підвищення, зарплата, надбавка

Як залучити клієнтів на кредитування

% Sacurafleur, автор JustLady. % % %
��� �������� �������� �� ������������
% Для фахівців відділів продажів банків залучення клієнтів, придатних для кредитування, може стати проблемою. Дійсно, пропозиції фінансових організацій з видачі кредитів досить різноманітні. Як же залучити клієнтів саме до себе?%
% Статті за темою «Як залучити клієнтів на кредитування» %
Як залучити клієнтів на кредитування
% Як залучити чоловіків на косметологічні процедури %
Як залучити клієнтів на кредитування
% Креативні безумства пластичних хірургів %
Як залучити клієнтів на кредитування
% Як привернути до себе удачу %
Як залучити клієнтів на кредитування
% Як залучити більше грошей у своє життя %
% Займатися залученням клієнтів зазвичай доводиться фахівцем з кредитування, які працюють в різних торгових точках - торгово-розважальних центрах, магазинах побутової техніки, автомобільних салонах. Зазвичай певну схему пошуку нових клієнтів співробітнику банку представляють під час навчання або випробувального терміну. Стратегії банків в даному питанні можуть відрізнятися в залежності від специфіки продуктів. Але є і деякі загальні прийоми, які використовуються в залученні.%

Періодично при відсутності черги співробітник повинен покидати свою банківську стійку або стіл, за яким він працює. Це найбільш ефективний механізм активного залучення клієнтів. Під час проходження по торговому залу зверніть увагу на тих людей, які обирають або вибрали товари. Ви можете запропонувати їм послуги свого банку для фінансування покупки за допомогою кредиту. Почніть з найбільш вигідних пропозицій. Найчастіше банк спільно з магазином надає безвідсотковий кредит на деякі найменування товарів. Така можливість може залучити покупця.

При залученні зверніть увагу на те, чи входить людина в цільову аудиторію вашого банку. У цьому слід дотримуватися інструкцій, даними вам керівництвом. Не слід пропонувати кредит людям асоціальної зовнішності або неповнолітнім, людям з ознаками алкоголізму чи наркоманії.

Ще один спосіб залучення - це встановлення контактів з продавцями різних торгових точок. Особливо це зручно в тому випадку, якщо в магазині працюють кілька банків. У цьому випадку саме від продавця залежатиме, до якого фахівця він направить клієнтів.

Також залученням може стати і розповідь про банк і його пропозиціях людині, яка сама підійшов до місця дислокації банківського співробітника. Навіть якщо ця людина не захоче оформляти кредит прямо зараз, видайте йому інформаційну листівку, яку він зможе вивчити вдома в спокійній обстановці. Бажано також заздалегідь дізнатися у нього вік і наявність постійного джерела доходу, щоб зорієнтувати його, чи зможе він подати заявку на кредит згодом.

Теги: робота, кредит, банку, співробітник, клієнт, рекомендація, кредитування

Як порахувати компенсацію за невикористану відпустку

% Katty, автор JustLady. % % %
��� ��������� ����������� �� ���������������� ������
% Обов'язок роботодавця щодо надання працівникові щорічної оплачуваної відпустки тривалістю 28 днів визначена у статті 122 ТК РФ. Заборонено не предоствлять працівникові відпустку на протязі 2-х років поспіль. Але нерідко у співробітників накопичуються дні невикористаних відпусток за кілька років. Компенсація в такому випадку надається працівникові при звільненні або за його заявою, за дні відпустки понад 28 днів.
% Статті за темою «Як порахувати компенсацію за невикористану відпустку» %
Як порахувати компенсацію за невикористану відпустку
% Як порахувати компенсацію за відпустку при звільненні %
Як порахувати компенсацію за невикористану відпустку
% Як оформити компенсацію невикористаної відпустки %
Як порахувати компенсацію за невикористану відпустку
% Як розраховувати невикористану відпустку %
Як порахувати компенсацію за невикористану відпустку
% Як розрахувати компенсацію за затримку заробітної плати %
% Найпоширенішим випадком виплати компенсації є звільнення співробітника. І неважливо з якої причини воно відбувається: по собоственному бажанням, за згодою сторін і т.п.%

Для того щоб порахувати компенсацію, спочатку потрібно визначити кількість днів відпустки, які залишилися у працівника не використаними. Для цього визначається його загальний стаж в організації (роки, місяці, дні), сюди входить фактичний час роботи, неробочі святкові та вихідні дні, час вимушеного простою з вини роботодавця, не більше 14 днів відпустки за календарний рік без збереження заробітної плати. Не включається до стажу час відпустки по догляду за дитиною і час відсутності на робочому місці без поважної причини.

Далі розраховується кількість днів покладеного відпустки виходячи зі стажу. За кожний повний рік стажу за законом покладено 28 календарних днів відпустки. Для визначення кількості днів відпустки за кожен місяць роботи 28 днів ділять на 12 місяців, виходить 2, 33 дня. Такий розрахунок застосовується, якщо у співробітника стаж роботи в організації становить, наприклад 3 місяці. У такому випадку кількість днів складе 2, 33 * 3 = 6, 99 (значення округлюється до цілого числа). тобто 7 днів.

Для розрахунку компенсації також потрібно дізнатися середньоденний заробіток працівника. Він розраховується виходячи з виплат за останні 12 місяців перед звільненням: сума фактичного заробітку ділиться на середньомісячне число календарних днів за рік. У суму фактичного заробітку входять: заробітна плата, надбавки, премії, інші виплати, передбачені в організації. Не враховуються при розрахунку суми за ті періоди, які не входять до стажу працівника для отримання відпустки.

Для розрахунку середньомісячного кількості днів враховується відпрацьований останній місяць перед звільненням повністю чи ні. У першому випадку середньомісячне число календарних днів становить 29, 4. У другому - воно розраховується за формулою: (29, 4 / число календарних днів у місяці) * кількість фактично відпрацьованих календарних днів.

Після всіх розрахунків для нарахування компенсації потрібно помножити кількість невикористаних днів відпустки на середньоденний заробіток працівника.

Як приклад можна розглянути ситуацію.
% Співробітник Іванов І.І. працює в організації з 01 січня 2010 року. Написав заяву на звільнення 1 березня 2011. За час роботи в щорічному оплачуваній відпустці не був. Тобто фактичний час роботи співробітника 14 місяців. Останній місяць відпрацьовано повністю. 14 * 2, 33 = 32, 6 днів - кількість невикористаних днів відпустки. За Весь час роботи сума виплат склала 150 000 рублів. За час роботи співробітник не був на лікарняному, у неоплачуваній відпустці. 411, 6 днів - така кількість днів фактично співробітник працював в організації. (14 місяців * 29, 4). 150 000/411, 6 = 364, 43 рублів сума середньоденного заробітку. 364, 43 * 32, 6 = 11880, 46 рублів - сума компенсації за невикористану відпустку.

Якщо співробітник відпрацював в організації 11 місяців, кількість днів покладеного відпустки вважається як за 12 місяців, тобто 28 днів. В іншому випадку виплачується пропорційна компенсація.

Теги: відпустка, компенсація