Як отримати психологічну освіту
% Ольга П., автор JustLady.
%
%
%
% Професія психолога затребувана практично у всіх областях. З психологічною освітою можна працювати в освітніх установах, в силових структурах, у кадрових службах підприємств, науці, рекламі, політиці, медицині.
% Статті за темою «Як отримати психологічну освіту»
%
% Психолог або психоаналітик: кого вибрати
%
% Психологічний вибір професії
%
% Захист від психологічного тиску
%
% Психологічні причини невдач у побудові кар'єри
%
% Можна отримати психологічну освіту, закінчивши коледж або технікум на базі дев'яти чи одинадцяти класів. Однак у більшості випадків для успішної роботи психологом цього буде недостатньо, тому оптимальним шляхом отримання кваліфікації психолога стане навчання у вищому навчальному закладі.% Не менше чверті вузів країни ведуть підготовку фахівців за напрямом «психологія». При цьому існує можливість вибору психологічної сфери (дитяча, корекційна, прикладна та інші). Визначитися з вибором освітнього закладу допоможуть особисті переваги за місцезнаходженням, вартість, форми навчання, рейтингам. Слід враховувати, що психологічних кадрів в даний час в Росії існує надлишок, тому краще вибирати відомий вуз, де навчання проходить на денному відділенні і з максимальною кількістю практичних годин.
Якщо ви хочете стати психологом, але вже маєте вищу освіту за іншою спеціальністю, то можливе отримання психологічної освіти за скороченою програмою. При наявності суміжного освіти (педагогіка, соціологія) може бути досить проходження короткострокових курсів.
Психологічну освіту можна продовжити, вступивши до аспірантури для отримання кандидатського ступеня, а далі - і в докторантуру. % Не варто забувати про самоосвіту. Зараз випускається величезна кількість книг з психології, проводяться різноманітні дослідження та експерименти, додаткову літературу можна знайти не тільки на полицях книжкових магазинів, але і в безкоштовному доступі в інтернеті.
Щоб стати хорошим фахівцем у галузі психології одного освіти недостатньо. Необхідно постійно розвиватися, відвідуючи різні курси і програми підвищення кваліфікації, брати участь у конференціях, відвідувати семінари, вести психологічну практику.
Де краще пройти бізнес-навчання
% Ольга П., автор JustLady.
%
%
%
% Найчастіше майбутні або справжні власники власного бізнесу стикаються з проблемою нестачі теоретичних знань. І тут навіть кілька вищих освіт або ступінь кандидата наук не завжди зможуть допомогти. Для таких випадків кращий вибір - отримання спеціального бізнес-освіти.
% Статті за темою «Де краще пройти бізнес-навчання»
%
% Де провести весільну фотосесію
%
% Де навчитися готувати
%
% В даний час можна побачити значну кількість оголошень про набір на різні програми та спецкурси для бажаючих навчитися правильно вести бізнес. Усі їх можна умовно розділити на повноцінні освітні програми, прискорені курси підвищення кваліфікації, тренінги та семінари.% Якщо знань не вистачає в якій-небудь певній галузі, наприклад, у бухгалтерському обліку або у фінансах, то достатньо буде відвідати кілька теоретичних і практичних занять.
Для отримання більш ґрунтовної підготовки по окремому напрямку зручно стати слухачем програми підвищення кваліфікації в обраному напрямку.
Якщо ж ви хочете отримати знання про всі аспекти ведення бізнесу, то ідеально підійде курс mba.
Якщо дозволяють час і фінанси, можна здобути бізнес-освіту в Швейцарії або Великобританії. Однак необхідно буде пройти конкурсний відбір. Так, від вас зажадають диплом про вищу освіту, вільне володіння англійською мовою, бізнес-рекомендації і сертифікат GMAT, що підтверджує вашу здатність навчатися на бізнес-курсах.
Вибір навчальних закладів у Росії також великий. Особливо можна виділити Російську школу управління, Школу бізнесу Відкритого університету Великобританії, Московську бізнес школу при Всесвітньому технологічному університеті.
Важливо правильно підібрати для себе форму навчання. Можна здобути бізнес-освіту очно, відвідуючи вечірні заняття, курси вихідного дня. Найбільш популярною формою в даний час в Росії є дистанційне навчання через інтернет. % При виборі програми навчання необхідно з'ясувати, які знання, в якому обсязі і за якими дисциплін ви отримаєте, як проходить здача іспитів і захист дипломного проекту, які терміни і вартість навчання, які підтверджуючі документи ви отримаєте.
До вибору бізнес-школи слід підходити серйозно і грунтовно. Необхідно враховувати не стільки рейтинги та відгуки учнів, скільки свої власні плани і вимоги.
Теги: бізнес, освіта, курс, навчання
Чим харчуються зірки
% Алла Артем'єва, автор JustLady.
%
%
%
% Для знаменитостей і кінозірок підтримка фігури у відмінному стані - обов'язок, часто навіть передбачена в контракті. Багато медійні особистості мають свої власні секрети схуднення, знайдені шляхом проб і помилок. Чим харчуються зірки, щоб залишатися у формі?
% Статті за темою «Чим харчуються зірки»
%
% Пилові кліщі: де живуть, чим харчуються і чим небезпечні для здоров'я
%
% Дієта Наталі Портман: як харчується зірка
%
% Меню довгожителів: як харчуватися, щоб прожити довше
%
% Як харчуватися до і після тренування
%
Кіноактриса Елізабет Харлі продовжує захоплювати своєю стрункою фігурою навіть після народження сина. Секрет її витонченості - водяний крес. З нього Елізабет готує суп, яким можна доповнювати свій щоденний раціон і худнути без почуття голоду. Суп з водяного кресса малокалорійний, містить вітаміни та мікроелементи, що допомагають схуднути комфортно.
Для цього супу потрібні 1 цибулина, 2 маленькі картоплини, три пучка водяного кресса, 1, 5 л води або курячого бульйону, сіль і спеції. Картоплю і цибулю подрібніть, викладіть в каструлю, залийте водою або бульйоном, додайте сіль, спеції і поставте варитися. Коли картопля стане м'яким, додайте в бульйон подрібнений водяний крес. Варіть суп ще близько 3-х хвилин. Як тільки він стане зеленим, зніміть суп з вогню і перелийте в холодну каструлю. У день можна з'їдати кілька чашок цього супу. Інші продукти потрібно обмежити, але харчування має бути повноцінним і включати м'ясо, рибу, фрукти і овочі.
Інша голлівудська актриса Гвінет Пелтроу також володіє викликає заздрість фігурою. Залишатися стрункою їй допомагає «макробиотическая» дієта, якої вона дотримується з юності. Режим харчування Гвінет заснований на східній кухні і складається з коричневого рису, пшениці, пророслого насіння сої, овочів, фруктів і риби. Заборонено їй вживати м'ясо, молочні продукти, кофеїн і алкоголь. Щоб заповнити нестачу вітамінів і кальцію, щодня рекомендується приймати спеціальні комплекси. З усього можливого раціону, найбільше Гвінет любить фруктово-горіхове різотто.
Для нього будуть потрібні 350 г коричневого рису, 250 г сухофруктів, 3 палички селери, зелена цибуля, 10 столових ложок рослинного масла, по половині чайної ложки кориці та імбиру, 90 г суміші очищених насіння соняшнику і арахісу, 1 столова ложка свіжого коріандру, сіль і чорний перець. Налийте в сковороду масло і підсмажте до золотистого кольору цибулю і селеру. Потім додайте сухофрукти і 850 мл води. Накрийте сковороду кришкою і тушкуйте 10 хвилин. Потім додайте рис, імбир, корицю, перець і сіль. Перемішайте суміш, і млоїте її під кришкою, на повільному вогні, поки не википить майже вся вода. Посипте різотто насінням і горіхами, додайте горошинки чорного перцю, закрийте кришкою і потримайте на плиті ще 5 хвилин.
Дуже жорсткої дієти для приведення своєї фігури в норму дотримується модель Клаудіа Шифер. Вранці вона з'їдає 1 яйце всмятку. Наступний прийом їжі через 3 години - 150 г сиру і чай. Через ще три години - знову 150 г сиру і чай. Після цього, до кінця дня Клаудіа дозволяє собі лише мінеральну воду. Природно, ніяких цукру і солі. Триває дієта тиждень, і повторювати її можна тільки через місяць. У період дієти рекомендується приймати комплекс вітамінів і мікроелементів.
Теги: зірка, дієта, шифер, Гвінет, Елізабет, Харлі
|