Як поєднати роботу і навчання

% Polyanka, автор JustLady. % % %
��� ���������� ������ � �����
% Життєвий шлях у кожного різний. Є люди, які плавно переходять зі сходинки на сходинки: дитячий садок - школа - інститут - робота. Але це швидше рідкісний виняток із правил, частіше доля підносить сюрпризи, змушуючи повертатися на крок назад, перестрибувати через той чи інший період або змушуючи поєднувати роботу з навчанням. %%
% Статті за темою «Як поєднати роботу і навчання» %
Як поєднати роботу і навчання
% Повсякденний гардероб: як поєднати красу і практичність %
Як поєднати роботу і навчання
% Як поєднати сім'ю і кар'єру %
Як поєднати роботу і навчання
% Жінка і керівник: як поєднати ці поняття? %
Як поєднати роботу і навчання
% Відпочинок та інтелектуальний розвиток %

Бувають ситуації, коли людині доводиться працювати паралельно з навчанням у школі. У цьому періоді ще досить складно влаштуватися на повноцінне місце роботи, тому залишаються варіанти неповної зайнятості. Дитина може витратити на виконання службових обов'язків всього кілька годин на день, тому що крім школи існують ще й домашні завдання.

Найбільш поширеним варіантом є поєднання навчання в школі з роботою листоношею або роздачею листівок у метро. Від вас не потрібно володіння складними професійними навичками, а навантаження відносно невелика. У деяких компаніях є можливість обговорення прийнятного графіка роботи.

Проте частіше роботу з навчанням намагаються поєднувати студенти. Однак і тут потрібно провести поділ між молодшими курсами і старшими, а також між учнями денного і вечірнього відділення.

Тим, хто відвідує заняття в інституті в першій половині дня, знайти підробіток складніше всіх. Однак у деяких компаніях пропонують вакансії, які вимагають вашої присутності тільки у вихідні або у вечірні години. Найбільш часто в таких працівниках потребує сфера послуг - від офіціантів в ресторанах та адміністраторів до вихователів і гувернерів. Ще один варіант - робота на кафедрі в якості секретаря.

Для студентів вечірніх відділень, початківців заняття в 18.30 відкриті практично всі можливості поєднувати роботу з навчанням. У деяких випадках, якщо вони впевнені у своїх силах, вони можуть навіть спробувати влаштуватися на повний робочий день. Однак є чимало посад, які передбачають перебування на робочому місці по 4-6 годин. У багатьох фірмах йдуть назустріч студентам, погоджуючи індивідуальний графік.

Окремо необхідно сказати про старшокурсників. Якщо на початковому етапі навчання можна вибрати будь-яке місце, вимогам якого ви зможете відповідати, то після 2-3 років освоєння спеціальності необхідно звернути увагу на професії, ближчі до того, з чим ви плануєте пов'язати своє життя. Чим раніше ви почнете набувати досвіду, тим швидше вас візьмуть на престижну посаду після отримання диплома.

Ще один, загальний і для школярів, і для студентів спосіб поєднувати роботу і навчання - позаштатне співпраця чи посаду, що допускає можливість виконання обов'язків у віддаленому доступі. В основному йдеться про професії творчої спрямованості - журналістах, дизайнерів, перекладачів, програмістів.

Теги: робота, студент, школяр, навчання

Як полюбити свою роботу

% Gerda, автор JustLady. % % %
��� �������� ���� ������
% Щасливий той чоловік, який із задоволенням іде на роботу і з радістю повертається додому. А що робити, якщо ви щоранку змушуєте себе вставати і йти на нецікаву службу?
% Статті за темою «Як полюбити свою роботу» %
Як полюбити свою роботу
% Як полюбити свою роботу такою, яка вона є? %
Як полюбити свою роботу
% Як полюбити роботу %
Як полюбити свою роботу
% Як полюбити себе: три корисних вправи %
Як полюбити свою роботу
% Як полюбити своє тіло %

Робота так набридла, що ви вже готові написати заяву на розрахунок. Може бути, потрібно трохи краще розібратися в ситуації, що склалася? На пошук нової роботи потрібен час. Та й не факт, що нове місце служби буде приносити вам радість.

Маленька зарплата здатна відбити всі бажання йти на роботу. Більшість робітників не задоволені оплатою своєї праці. Скільки б грошей не було, їх завжди мало. Але якщо подивитися на ситуацію з іншого боку. За справді цінними співробітниками роботодавці готові самі бігати. Може бути, начальник чекає від вас прояву професіоналізму?

Постійно підвищуйте рівень своїх знань. У будь-якій сфері діяльності затребувані досвідчені і кваліфіковані робітники. Запишіться на вечірні курси, читайте спеціальну літературу. Начальник, помітивши в вас зміни, обов'язково це оцінить. Так у вас буде більше шансів отримати довгоочікувану надбавку до зарплати.

Як би це парадоксально не звучало, але непростий керівник може багато чому вас навчити. Наприклад, йти на компроміси і знаходити спільну мову з різними людьми. Якщо начальник буде завжди всім задоволений, то підприємство перестане розвиватися.

У будь-якій роботі є елементи рутини. У цьому випадку спочатку потрібно робити нудні завдання, а найцікавіше залишати на потім. Так ви швидше впораєтеся з навалилася роботою і додому підете у відмінному настрої.

Напишіть список позитивних сторін у вашій роботі. Наприклад, у вас багато друзів в офісі, зарплати вистачає для того, щоб утримувати себе і свою сім'ю. Почавши писати, ви зрозумієте, що ваша робота не така вже й погана.

Посмішка творить чудеса. Будьте добродушні і чуйні до колег. У дружному і згуртованому колективі працювати одне задоволення. Прикиньтеся, що робота вам дуже подобається. Дійсно, спочатку ви себе змушуєте, а з часом ця думка міцно закріпиться у вашій свідомості.

Теги: робота