Як призначити виконуючого обов'язки

% JeNeChKа, автор JustLady. % % %
��� ��������� ������������ �����������
% У разі тимчасової відсутності директора підприємства (вихід у відпустку, тимчасова непрацездатність, відрядження) на його місце слід призначити виконуючого обов'язки першої особи підприємства. Для цього необхідно написати пропозицію про заміщення генерального директора, адресований працівнику, якого слід призначити виконуючим обов'язки одноосібного виконавчого органу.
% Статті за темою «Як призначити виконуючого обов'язки» %
Як призначити виконуючого обов'язки
% Як відправити у відпустку директора %
Як призначити виконуючого обов'язки
% Обов'язки чоловіка в родині %
Як призначити виконуючого обов'язки
% Жінка-шеф: інструкція з приборкання %
Як призначити виконуючого обов'язки
% Як поліпшити розумову пам'ять %
% Як правило, виконуючим обов'язки директора є його заступник, то якщо такої посади не передбачено в штатному розкладі, то керівнику необхідно написати пропозицію у вигляді повідомлення, адресоване керівнику одного із структурних підрозділів, наприклад, комерційному директору. У пропозиції генеральний директор організації повинен вказати термін, який буде відповідати періоду відсутності керівника. У документі слід написати перелік обов'язків, які фахівцеві потрібно буде виконувати за директора компанії.%

Коли співробітник згоден на таке заміщення, йому потрібно написати заяву про покладання на нього повноважень директора на період відпустки, хвороби або відрядження керівника організації. Якщо працівник не бажає виконувати трудову функцію першої особи фірми, йому слід скласти заяву, де висловити свою незгоду на пропозицію про виконання обов'язків генерального директора.

До трудовим договором працівника, який погодився на виконання обов'язків директора, необхідно скласти додаткову угоду. У документі слід вказати термін відсутності керівника, перелік функцій, а також розмір доплати, яка буде винагородою за таке заміщення. Угода має бути підписана першою особою, а також співробітником, призначеним виконуючим обов'язки генерального директора. Слід враховувати, що на період заміщення директора працівник не звільняється від своїх прямих трудових функцій.

На підставі заяви та угоди до договору директору треба видати наказ. У ньому йому слід написати умови (термін заміщення, перелік обов'язків, розмір виплати), зазначені в додатковій угоді про заміщення. Необхідно враховувати, що період призначення виконуючого обов'язки керівника не повинен перевищувати один місяць, що закріплено в трудовому законодавстві. У наказі необхідно написати персональні дані співробітника, його посаду. Право підпису документа має одноосібний виконавчий орган, а в поле ознайомлення - фахівець, який буде заміщати керівника компанії.

Складіть довіреність на ім'я призначеного виконуючим обов'язки директора працівника. Перерахуйте в ній перелік документів, які він матиме право підписувати за керівника організації. Термін дії довіреності має відповідати періоду відпустки, хвороби або відрядження першої особи підприємства.

Теги: угоду, довіреність, договір, право, наказ, підпис, призначення, обов'язок, правий, складання, видання

Як поліпшити якість роботи співробітників

% Sacurafleur, автор JustLady. % % %
��� �������� �������� ������ �����������
% Керівний працівник отримує не тільки більш високу зарплату, ніж інші члени колективу, а й набагато більшу ступінь відповідальності. Наприклад, саме він повинен стежити, щоб робота його співробітників була ефективною. Так як же поліпшити якість роботи підлеглих? %%
% Статті за темою «Як поліпшити якість роботи співробітників» %
Як поліпшити якість роботи співробітників
% Як поліпшити відносини з начальством %
Як поліпшити якість роботи співробітників
% Як оцінити якість роботи %
Як поліпшити якість роботи співробітників
% Як утримати цінного співробітника %
Як поліпшити якість роботи співробітників
% Як поліпшити розумову пам'ять %
% Ступінь можливого поліпшення якості роботи залежить в тому числі і від того, наскільки широкі права начальника. Зазвичай найманий керівник середньої ланки не може змінити роботу свого отелення кардинально, проте може застосувати деякі заходи для кращого виконання спільної справи.%

Наприклад, хорошим способом може стати особистий приклад якісної роботи. Співробітники повинні відчувати, що в якихось професійних аспектах керівник їх перевершує.

Також підвищити якість допоможе система премій. Вони можуть видаватися в тому числі і за якість конкретного продукту, зокрема, за відсутність претензій з боку споживача. Премія може бути набагато більш ефективним засобом мотивації, ніж штраф. Вона не викликає негативних емоцій у тих, хто її не отримав, а, навпаки, підкреслює для них те, що якісна робота - це шлях до зростання добробуту. До того ж штрафи офіційно заборонені трудовим кодексом, що може поставити роботодавця в ризиковану для репутації становище.

Премії та заохочення можуть видаватися не тільки в грошовій формі. Наприклад, дошка пошани, так широко поширена в радянський час, може бути адаптована до сучасних умов. Її аналогом може стати звання, наприклад, «Співробітника місяця». Нагородою за цей «титул» може стати будь-якої цінний подарунок.

Ще одним сильним мотивуючим засобом може стати кар'єрне зростання. Створіть систему регулярної атестації співробітників, якщо у вашій організації її ще немає. Включіть в критерії оцінки професіоналізму та якість роботи. Результатом подібної оцінки співробітників може стати підвищення зарплати співробітника, або його переведення на більш високий пост.

Всі ці заходи мотивування покликані на досягнення однієї мети - показати людині, що від високої якості його роботи може отримати вигоду не тільки роботодавець, але і він сам.

Теги: якість, робота, організація, підвищення, співробітник, метод, керівництво

Фен-шуй робочого столу

% Ольга Устимова, автор JustLady. % % %
���-��� �������� �����
% В даний час широко відома стародавня східна наука фен-шуй. Її можна застосовувати не тільки в будинку, але і на робочому місці, якщо воно обладнане столом. Хороший фен-шуй допоможе вам бути успішним у кар'єрі і з легкістю виконувати свою роботу.%
% Статті за темою «Фен-шуй робочого столу» %
Фен-шуй робочого столу
% Прибирання квартири по фен-шуй %
Фен-шуй робочого столу
% Фен-шуй в інтер'єрі: як залучити удачу в будинок %
Фен-шуй робочого столу
% Як прикрасити своє робоче місце %
Фен-шуй робочого столу
% Фен-шуй по порядку %

Фен-шуй робочого місця: правильне розташування

Зверніть увагу на місце, в якому вам доводиться трудитися, на скільки комфортно ви себе тут відчуваєте. Стіл повинен бути досить просторим, щоб не було відчуття скутості, коли ви за ним сидите. Обов'язково розчистите його від непотрібних паперів, вони сильно псують фен-шуй. Подібні завали не дають вам впоратися зі складними робочими ситуаціями в реальності.

Як краще за принципами фен-шуй розташувати стіл на роботі? Він не повинен стояти прямо напроти дверей у приміщення. Вам також не варто сидіти спиною до вікна або будь-якого предмету, що символізує Воду (фонтан, акваріум або просто картина із зображенням озера, водоспаду, моря тощо). Подібні елементи повинні бути розташовані перед вами або над вами.

Робочий стіл, фен-шуй і колір

Колірна гамма робочого місця має важливе значення для успіху в області кар'єри. Кожен відтінок в офісі висловлює певну енергію. Так, наприклад, модне чорно-біло-сіре поєднання може призвести до того, що у працівників просто не буде сил на працю протягом дня, вони будуть відчувати сонливість і апатію. Чорний і сірий - кольори, які не дають енергію, а навпаки сприяють її поглинання. Білий же - взагалі нейтральний колір, він не виконує ні дає, ні поглинає функції.

Які ж кольору позитивно впливають на стан людей? Бажано, щоб робочий стіл мав один з наступних відтінків: жовтий, теплий червоний, світло-оранжевий, бежевий, зелений, кава з молоком, болотний. Ці кольори дадуть людині відчуття радості і безпеки.

Намагайтеся уникати дуже яскравих відтінків, так як вони тільки в перші кілька хвилин привертають увагу, а потім діють занадто гнітюче й агресивно.

Фен - шуй на робочому місці: чотири сприятливих напрямки

Ця стародавня наука говорить про те, що у кожної людини є свої сприятливі і несприятливі компасні напрямки. Залежать вони від того, до якої групи належить людина: західному чи східному. Як визначити фен-шуй напрямки? Це питання роз'яснюється практично в кожній книзі по фен-шуй.

Шпалери для робочого столу фен шуй

Як оформити робоче місце відповідно до принципів цього древнього мистецтва? Зараз в Інтернеті є маса корисних доповнень, які допоможуть поліпшити фен-шуй вашого офісного столу.

Введіть в рядку пошуку будь-якого браузера фразу «шпалери фен-шуй», і зможете встановити на свій комп'ютер заставку, яка буде залучати до вас удачу на роботі.

Теги: стіл, фен, робочий, фен, шую