Як продовжити декретну відпустку

% Наталія Кулагіна, автор JustLady. % % %
��� �������� ��������� ������
% Декретна відпустка надається кожній жінці на підставі статей № 255 і № 256 Трудового кодексу. До відпустки відноситься час відпочинку, що надається по вагітності та пологах, по догляду за дитиною до трьох років, з яких півтора року оплачується, інша частина відпустки оплаті не підлягає.
% Статті за темою «Як продовжити декретну відпустку» %
Як продовжити декретну відпустку
% Як нараховуються декретні посібники %
Як продовжити декретну відпустку
% Як заробити в декретній відпустці %
Як продовжити декретну відпустку
% Працевлаштування після декретної відпустки %
Як продовжити декретну відпустку
% На роботу після декретної відпустки %
% Декретна відпустка по вагітності та пологах вам нададуть на підставі лікарняного листа, пред'явленого в бухгалтерію. Продовжити даний відпочинок ви можете, якщо напишіть заяву і отримаєте перед декретною чергову відпустку.%

Кількість днів, що надаються по вагітності та пологах одно 140, вони оплачуються одночасно. Сімдесят днів складають відпустку по вагітності та 70 днів - за родами. Якщо ви виношуєте дві дитини, то вам належить 86 днів до пологів і 120 днів після пологів.

Якщо багатоплідна вагітність була виявлена ​​під час пологів, вам оплатять окремий лікарняний лист на 56 календарних днів. При ускладнених пологах вам оплатять 14 календарних днів після того, як ви пред'явіть окремий листок непрацездатності.

Якщо ви погано себе почуваєте, то незалежно від стажу роботи на підприємстві маєте право продовжити відпустку по вагітності та пологах, написавши заяву на надання чергової відпустки.

Відпустка по догляду за дитиною до півтора років оплачується в розмірі 40% від середнього заробітку за 24 місяці. Отримати його ви зможете на підставі пред'явленого роботодавцю заяви, свідоцтва про народження дитини та довідки з роботи батька про те, що він не доглядає за дитиною і не використовує покладений відпустку.

Після закінчення відпустки по догляду за дитиною до півтора років на підставі окремого заяви ви можете продовжити відпустку до трьох років. Даний вид відпочинку оплаті не підлягає.

Після закінчення всіх встановлених відпусток ви маєте право отримати чергову відпустку, якщо ви його не використовували до пологів. Більше ніякого виду відпусток не передбачено. Єдине, що ви зможете зробити - це домовитися з роботодавцем і отримати відпустку без утримання на потрібний вам час або вийти на роботу.

Нададуть вам відпустку без утримання чи ні - це вирішує роботодавець. Тому якщо вам нікуди віддати малюка, місць у дитячих садках немає, а залишити його ні з ким, то варіант тільки один - звільнитися за власним бажанням.

Теги: відпустку, термін, вид, спосіб, декрет, продовження

Як проводити аудит

% Brendan, автор JustLady. % % %
��� ��������� �����
% Кожен фахівець з управління персоналом повинен займатися питаннями оцінки якості виконуваної роботи, плинності кадрів; результатами деяких проектів і відповідністю того чи іншого працівника займаним посадам. Аналіз всіх цих елементів в управлінні персоналом, а також способів взаємодії в рамках робочого процесу і є аудитом. На його базі і приймається рішення про ефективність виробленої системи взаємовідносин на підприємстві.
% Статті за темою «Як проводити аудит» %
Як проводити аудит
% Курси початківців мільйонерів %
% Аудит потрібен для збору даних про професійний ріст співробітників і підприємства і покликаний своєчасно вирішити виникаючі проблеми. Даний аналіз необхідний будь директору для контролю за діяльністю працівників та всіх внутрішніх клієнтів%

Проводячи аудит, фахівці з управління персоналом визначають якість функціонування створеної робочої системи, можливі проблеми та варіанти їх вирішення, професійний рівень окремих співробітників і пошук шляхів оптимізації виробництва.

Порівняйте політику компанії та ключові фактори успіху з критеріями з відбору персоналу. Якщо компанія прагне стати найкращою в регіоні, то необхідно підбирати співробітників відповідного рівня, а якщо для фірми найважливішим є гнучкість та ініціативність, то необхідно з'ясувати, чи відповідає політика найму персоналу заданим цілям.

Порівняйте кошти, які використовує компанія для стимулювання діяльності співробітників на підприємстві. Проведіть аналіз, визначте можливі наслідки проведеної політики для фірми. Чи спрямована робота в даному напрямку на досягнення мети, або щось цьому перешкоджає?

Перевірте, а чи не веде ваше підприємство політику «подвійних стандартів» по ​​відношенню до персоналу. Заявляє керівництво про турботу по відношенню до кожного співробітника, але при цьому не виплачує зарплату місяцями?

Для оцінки ефективності роботи спочатку оцініть організаційну ефективність, яка передбачає виконання заданих компанією планів і досягнення цілей. Проаналізуйте положення про персонал, відділах фірми і вивчіть документи, що стосуються навчання співробітників та організаційної структури підприємства. Підрахуйте кількість витрат і доходів, оцініть віддачу вкладень у персонал.

Підрахуйте, скільки часу йде на виконання завдань і чи відповідає воно заданих проміжків для реалізації того чи іншого проекту. Уточніть кількість обслужених клієнтів, звільнених і найнятих працівників, проведених інтерв'ю і порахуйте загальну плинність кадрів. Досягаються Чи поставлені завдання при проведенні даної політики, або необхідно щось змінювати? Влаштуйте анонімне анкетування, щоб виявити невдоволення співробітників і дізнатися їхню думку з приводу ефективності стратегії компанії.

Теги: персонал, аудит, проведення

Як навчитися виступати публічно

��� ��������� ��������� ��������
% Уміння виступати на публіці особливо актуально для керівників різного рівня, політиків, педагогів, артистів, а також людей, яким доводиться спілкуватися з великою аудиторією. Психологи запевняють, що мистецтво ораторських виступів підвладне всім, варто тільки перебороти внутрішній страх. %%
% Статті за темою «Як навчитися виступати публічно» %
Як навчитися виступати публічно
% Як навчитися виступати перед публікою %
Як навчитися виступати публічно
% Як навчитися заспокоюватися %
Як навчитися виступати публічно
% Як навчитися не соромитися %
Як навчитися виступати публічно
% Ключі до успіху: техніки афірмації і візуалізації %
% Те потужне напругу і паніка, які охоплюють переважна більшість людей перед публічними виступами, в першу чергу пов'язані з закомплексованістю і невпевненістю в собі. Людина, яка довгий час звик спілкуватися лише з вузьким колом знайомих йому людей, раптово опиняється сам на сам з великою і чужий йому аудиторією, від діалогу з якої можна чекати чого завгодно.%

Головна порада, яку дають психологи, полягає в тому, щоб постаратися сприймати слухачів не як якусь ворожу силу, а як близьких і доброзичливих друзів, які завжди зможуть допомогти вам. І, звичайно ж, до відповідального виступу варто заздалегідь починати підготовку.

Пориньте на пару хвилин в уявну ситуацію, де ви стоїте на трибуні перед великою кількістю слухачів. Що ви відчуваєте: радість від майбутнього спілкування, сильна напруга або ж байдужість? Якщо ви будете до кінця чесні з самим собою, то відчуєте, як ваше дихання частішає, а деякі групи м'язів затискаються. Дуже важливо перед кожним виступом навчитися швидко і легко розслабляти все тіло, включаючи і ті його зони, які напружуються тільки при одній думці про публічному виступі.

Постарайтеся відчути і реально усвідомити, що ви абсолютно вільні від сковує вас напруги й страху. Думайте про майбутній виступ із задоволенням, розуміючи, що тим самим ви перемагаєте власні страхи і долаєте внутрішній бар'єр.

Подумки уявіть собі, що ви - блискучий оратор, чия мова ллється абсолютно вільно. Запам'ятайте те відчуття польоту і свободи, яку дає вам така фантазія, і спробуйте даний образ внести в свою реальну поведінку під час публічного виступу.

Для початку навчіться відпрацьовувати ораторські навички в маленьких групах людей, серед своїх близьких і друзів, намагайтеся приковувати увагу слухачів до своєї мови якомога довше, періодично підкидайте нову цікаву інформацію, захоплюючі історії.

Намагайтеся робити вашу інтонацію більш багатою і насиченою емоціями - тільки так слухачі зрозуміють, що обговорювана тема вам цікава насправді. Навіть якщо ваша доповідь важливий і цікавий, але при цьому ваша інтонація невиразна і нудна, ніхто з слухачів вам просто не повірить.

Практика, придбана під час публічних виступів, обов'язково стане в нагоді і в повсякденній діяльності: володіння навичками ораторського мистецтва допоможе краще доводити власну точку зору, переконувати колег і керівництво у своїй правоті.

Теги: осіб, кількість, мистецтво, більшу