Як розставити меблі в офісі

% Анна Ліннден, автор JustLady. % % %
��� ���������� ������ � �����
% Від правильності розстановки офісних меблів безпосередньо залежить продуктивність праці. Найчастіше доводиться витратити багато часу, щоб знайти найкращий варіант розстановки, що поєднує в собі комфорт і функціональність.
% Статті за темою «Як розставити меблі в офісі» %
Як розставити меблі в офісі
% Як правильно розставити меблі %
Як розставити меблі в офісі
% Як розставити меблі в квартирі %
Як розставити меблі в офісі
% Фен-шуй офісу: як облаштувати робоче місце %
Як розставити меблі в офісі
% Фен-шуй по порядку %
% В першу чергу, необхідно вибрати принцип поділу робочого простору. Існує три основних варіанти: відкриті офіси, міні-кабінети і змішаний тип. У першому випадку робочі місця розташовані на великому відкритому просторі і нічим не відокремлені один від одного. Це ідеальний варіант в тому випадку, якщо співробітники повинні вирішувати робочі питання спільно, і на першому місці стоїть колективна робота. Другий варіант припускає відділення кожного робочого місця за допомогою мобільних перегородок. Офіс ділиться на безліч міні-кабінетів, завдяки чому співробітники можуть зосередитися на роботі і не заважати один одному. Третій варіант - це наявність окремого офісу для кожної групи працівників: бухгалтерів, програмістів, дизайнерів та ін.%

Якщо офісний простір розділено на міні-кабінети, значить, у розпорядженні кожного співробітника повинні бути всі необхідні предмети меблів. Спочатку потрібно поставити стіл і комп'ютерне крісло, а потім розмістити якомога ближче до столу невеликі стелажі, підкатну тумбу і інші меблі, призначену для зберігання речей. Якщо співробітник постійно працює з документами, значить, вони повинні знаходитися в безпосередній близькості від його робочого місця. У кожному міні-кабінеті також може знаходитися невелика вішалка для верхнього одягу та сумок.

Перший і другий варіант поділу офісного простору припускають наявність загальної меблів: столи з висувними ящиками і крісла розставлені по всьому приміщенню так, щоб співробітникам легко було переміщатися між ними, а офісні шафи і стелажі розставлені вздовж стін. Таким чином, кожен співробітник має доступ до речей, що знаходяться в шафах, а особисті документи зберігаються тільки в ящиках столів і на полицях-надбудовах. Вішалки в таких офісах також є спільними. Їх рекомендується розташувати біля дверей або організувати невелику роздягальню, відгородивши частину приміщення з вішалками за допомогою перегородок.

Теги: меблі, офіс, розстановка

Як рахувати відпускні дні

% Bosyak, автор JustLady. % % %
��� ������� ��������� ���
% Щорічна оплачувана відпустка у нашій країні може використовувати тільки офіційно працююча людина. Це право прописано в російському Трудовому кодексі. Як же розраховується кількість цих днів і що для цього потрібно знати?
% Статті за темою «Як рахувати відпускні дні» %
Як рахувати відпускні дні
% Як розрахувати час відпустки %
Як рахувати відпускні дні
% Як оплачувати відпустку %
Як рахувати відпускні дні
% Як рахувати стаж для відпустки %
Як рахувати відпускні дні
% Як розрахувати виплати до відпустки %
% Працівник, який пропрацював на підприємстві шість місяців з моменту працевлаштування, має законну підставу отримати оплачувану відпустку, який складає двадцять вісім календарних днів. Однак ця цифра не кінцева. Вона може бути збільшена в деяких випадках, передбачених нашим Трудовим законодавством. Якщо вам необхідна більш чітка і детальна інформація, то зверніться в бухгалтерію за місцем вашої основної роботи.%

Займаючись підрахунком відпустки, не завадить знати те, що в його тривалість не входять святкові неробочі дні. Враховується лише їхня середня календарна чисельність за кожен відпрацьований співробітником місяць. У стаж, використовуваний для розрахунку, входить тільки безпосереднє перебування на роботі, а також святкові та вихідні дні. Враховується також і відсутність на робочому місці у зв'язку з поважною причиною.

Для розрахунку щорічних оплачуваних відпускних днів для кожного відпрацьованого місяця використовується наступний метод: 28 (тривалість законного відпочинку) ділиться на 12 (кількість місяців у році), результатом чого буде 2, 33, - саме стільки днів і застосовується для щомісячного розрахунку відпрацьованих днів. Далі потрібно визначити, скільки місяців протягом року відпрацьовано, і помножити отримане число на 2, 33. Це округлене в більшу сторону твір двох чисел і буде тривалістю відпустки.

Дні відпустки за свій рахунок або по догляду за дитиною, а також відсутність на роботі без поважної причини віднімаються із загального стажу для визначення тривалості щорічної відпустки. У такій ситуації вдаються до підрахунку наступним способом: 29, 4 (середнє щомісячне кількість календарних днів) необхідно поділити на їх чисельність за цей період. Отриману цифру множать на кількість відпрацьованих днів. Після цього 2, 33 ділиться на 29, 4 і множиться на їх середнє, відпрацьований у цьому місяці кількість.

Теги: відпустку, відпускна, розрахунок

Як провести усну презентацію

% Князєв Сергій, автор JustLady. % % %
��� �������� ������ �����������
% Слово «презентація» часто асоціюється з комп'ютерами та програмою PowerPoint. Але не завжди для подання публіки чого-небудь використовуються допоміжні засоби. Можна провести і усну презентацію.
% Статті за темою «Як провести усну презентацію» %
Як провести усну презентацію
% Як провести в бухгалтерії подарунки %
Як провести усну презентацію
% Інтернет. Правила гарного тону %
Як провести усну презентацію
% Вампум %
Як провести усну презентацію
% Як отримати сертифікат експерта %
% Складіть план майбутньої презентації і включіть в нього всі основні етапи. При простому діленні презентація складається з вступу, основної частини і висновку. На кожен етап має йти не більше 5-7 хвилин. Даний ліміт по часу не є обов'язковим, але потрібно пам'ятати, що в разі його перевищення слухачі можуть занудьгувати, почати відволікатися і не зрозуміти ваші доводи.%

Проводити презентацію найкраще вранці, коли публіка буде сповнена сил і уваги. В усній презентації велику роль відіграє голос виступаючого, так як тільки він дозволить слухачам вникнути в суть розповіді. Саме тому виступати з промовою найкраще зі сцени або невеликого постаменту. Так вас зможуть добре чути навіть із задніх рядів.

Тренуйте голос. Для цього за добу до презентації можна провести репетицію перед дзеркалом або вузьким колом знайомих. Ви повинні максимально твердо і впевнено викладати свої думки, оскільки через найменшої непевності або неуваги до деталей слухачі можуть вас не зрозуміти.

Оскільки ви будете позбавлені будь-яких візуальних засобів, необхідно постаратися висловити сенс всієї презентації вже протягом перших декількох хвилин. Почніть її з оголошення коротких тез, щоб слухачі змогли вловити основну суть ваших думок. Не поспішайте переходити до основної частини. Придумайте для публіки навідні запитання і задайте їх. Наприклад, поцікавтеся, що їм відомо про предмет, якому присвячена презентація, або чи згодні вони з тим, що ви хочете освятити / довести.

В основній частині знову максимально стисло передайте слухачам всю основну інформацію. Будьте послідовними і не поспішайте. Робіть невеликі паузи між реченнями, щоб люди могли краще зрозуміти інформацію. У висновку зробіть загальний висновок. Після презентації поцікавтеся у слухачів, не виникли у них які-небудь питання. Переконайтеся, що мета презентації досягнута.

Теги: презентація, проведення, створення