Як визначити термін окупності проекту

% Laralevi, автор JustLady. % % %
��� ���������� ���� ����������� �������
% Бізнес-проект прийнято починати зі складання бізнес-плану, невід'ємною частиною якого є розрахунок строку окупності проекту та його рентабельності. Окупність - це той період часу, який необхідний для того, щоб інвестиційні витрати перекрилися доходами проекту. Розрахунок цієї величини, безумовно, відносний і динамічний.%
% Статті за темою «Як визначити термін окупності проекту» %
Як визначити термін окупності проекту
% Як відкрити косметологічний кабінет %
Як визначити термін окупності проекту
% Як заробити на блозі %
Як визначити термін окупності проекту
% Як "окупити" своє весілля %
Як визначити термін окупності проекту
% Як скласти технічне завдання %
% Розрахунок окупності проекту необхідно починати з знаходження дисконтованого значення доходу.%

Гроші з плином часу дешевшають, відповідно, майбутній грошовий потік, розрахований за поточним умовам (наприклад, цінами на продукцію), повинен дисконтуватися в майбутньому. Результати підрахунків краще оформити у вигляді таблиці. Дисконтоване значення доходу можна отримати, розділивши дане значення на (1 ставка дисконту) в ступені, що відповідає числу років, за які ми виробляємо дисконтування.

Ставка дисконту залежить від багатьох факторів, у тому числі інфляції, а тому для розрахунків береться приблизне значення в середньому діапазоні від 10 до 15%. Припустимо, початкові інвестиції в проект становлять 200 тис. Руб., Однак не варто думати, що проект окупиться за 2 роки. Якщо взяти до уваги ставку дисконту в розмірі 15%, то термін окупності проекту буде трохи довше. Якщо щорічно очікується дохід у 100 тис. Руб., То дисконтований дохід в перший рік роботи проекту складає 100/1, 15 = 87 тис. Руб. У другій рік роботи проекту дисконтований дохід необхідно порахувати наступним чином: 100/1, 15 ^ 2 = 75, 6 тис. Руб., І відповідно в третій рік роботи розрахунок буде такий: 100/1, 15 ^ 3 = 50, 4 тис . руб.

Тепер необхідно зрозуміти, в якій рік роботи проект окупиться. Для цього до значення первинних вкладень, взятому зі знаком мінус, необхідно послідовно додавати значення дисконтованих доходів за кожний рік. Як тільки значення стане позитивним, це означатиме, що ви знайшли рік, коли проект став приносити дохід, а відповідно окупився.

У наведеному прикладі за перші 2 роки на кінець періоду значення розрахунку негативне: -200 87 75, 6 = -37, 4 тис. Руб., А з урахуванням даних за 3 роки - вже позитивне: -200 87 75, 6 50, 4 = 13 тис. руб. Тобто період до моменту окупності - 2 роки.

Формула розрахунку терміну окупності виглядає наступним чином: Т = період до моменту окупності грошовий потік на момент окупності / дисконтований грошовий потік в рік окупності. Відповідно розрахунок повинен виглядати так: Т = 2 37, 4/50, 4 = 2, 74 роки. Тобто проект з урахуванням зменшення вартості грошей у часі повинен окупитися через 2 роки 9 місяців.

Теги: термін, окупність, проект, період, інвестування

Як заповнити лікарняний лист по вагітності та пологах

% Katty, автор JustLady. % % %
��� ��������� ���������� ���� �� ������������ � �����
% Лікарняний лист по беременноcті та пологах видається жінці на терміні 30 тижнів в жіночій консультації за місцем проживання. Даний документ є підставою для оплати декретної відпустки, до його заповнення висуваються жорсткі вимоги. У разі наявності помилок, ФСС може повернути лікарняний лист організації для виправлення.
% Статті за темою «Як заповнити лікарняний лист по вагітності та пологах» %
Як заповнити лікарняний лист по вагітності та пологах
% Як нараховуються декретні посібники %
Як заповнити лікарняний лист по вагітності та пологах
% Як оформити продовження відпустки %
Як заповнити лікарняний лист по вагітності та пологах
% Вагітність і робота %
Як заповнити лікарняний лист по вагітності та пологах
% Лікарняні інфекції %
% 1 липня 2011 введені нові листки непрацездатності, розроблені Мінздоровсоцрозвитку Росії. Заповнювати лікарняні листи мають право тільки організації, що мають ліцензію на здійснення медичної діяльності. Це лікуючі лікарі МЛПУ, фельдшери і зубні лікарі лікарень. Не мають право заповнювати лікарняні листи лікарі швидкої допомоги, співробітники станції переливання крові тощо%

Заповнення листка непрацездатності здійснюється лікарями і роботодавцем. Лікарі не мають право на помилку, у разі її здійснення лікарняний переписується. Роботодавець може вносити корективи при заповненні лікарняного листа. Документ підписується керівником організації та головним бухгалтером.

Заповнювати лікарняний лист потрібно тільки гелевою, пір'яний або капілярною ручкою. Колір - тільки чорний. Весь текст вноситься друкованими великими літерами в спеціальні комірки, вилазити за межі яких не можна. На лікарняному листі обов'язково повинні стояти дві печатки медичної організації, що видала лікарняний лист. Вони ставляться тільки в спеціально відведеному місці. Відбиток може заходити за межі відведеного поля, але не повинен закривати осередки інформаційного поля. На аркуші мають бути зазначені дані медичної організації. Усі реквізити вносяться у відповідні комірки від руки або з використанням друкувальних засобів: вказується найменування лікувального закладу або ПІБ частнопрактикующего лікаря; адресу.

Роботодавець заповнює зворотний бік листка непрацездатності. Вносяться такі дані:

- Розрахунковий період для нарахування допомоги (вказуються окремо роки, наприклад. 2010, 2011);
% - Число календарних днів у розрахунковому періоді (730 у всіх випадках);
% - Сума фактичного заробітку (виплати співробітнику за звітний період, на які нараховані страхові внески на обов'язкове страхування) - не повинні перевищувати 415 000 рублів на рік;
% - Середньоденний заробіток (визначається як сума заробітку за 2 календарні роки поділена на 730).

Таблиця «Належить посібник»:

- Графа «За період» (вказується період відпустки по вагітності та пологах);
% - Графа «Число календарних днів, що підлягають оплаті» (кількість днів непрацездатності, які підлягають оплаті);
% - Графа «Розмір допомоги у відсотках до заробітної плати» (відбивається розмір допомоги у відповідності зі стажем працівника 100%, 80% або 60%);
% - Графа «Розмір денної допомоги (в руб. І коп.)» (Розмір денної допомоги в залежності від процентного співвідношення зазначеного в попередній графі).

Після того як заповнена дана таблиця, в спеціальних рядках проставляється прописом сума допомоги, яка виплачується за рахунок коштів ФСС Росії або за рахунок коштів страхувальника.

При невірному заповненні однієї з граф, організація ризикує не отримати суму компенсації сплаченого жінці допомоги за рахунок ФСС.

Теги: рід, лист, вагітність, посібник, листок, непрацездатність, заповнення

Як розрахувати зарплату по годинах

% Світлана Селезньова, автор JustLady. % % %
��� ���������� �������� �� �����
% У процесі господарської діяльності виникають такі ситуації, коли необхідно обчислити заробітну плату за годину роботи. Зазвичай це обчислюється при понаднормової роботи або ж при неповному відпрацьованому місяці.
% Статті за темою «Як розрахувати зарплату по годинах» %
Як розрахувати зарплату по годинах
% Як розрахувати зарплату за переробку %
Як розрахувати зарплату по годинах
% Як оплачувати понаднормові години %
Як розрахувати зарплату по годинах
% Як правильно розрахувати інтенсивність фізичних навантажень %
Як розрахувати зарплату по годинах
% Як оформити понаднормові %
% Щоб обчислити оплату за понаднормові години, визначте оклад співробітника. Цю інформацію ви можете отримати з трудового договору, особової картки працівника або наказу про працевлаштування. Наприклад, працівнику покладено оклад у розмірі 10000 рублів.%

Після цього визначте кількість покладених робочих годин у місяці. Для цього ви можете використовувати виробничий календар або табель обліку робочого часу. Наприклад, співробітник повинен відпрацювати 168 годин.

Обчисливши всі показники, розділіть суму окладу на кількість робочих годин у місяці. Отримане число і буде сумою оплати за одну годину роботи. Наприклад, сума оплати за одну годину роботи вищевказаного співробітника обчислюється таким чином: 10000 рублів / 168 годин = 59, 52 рубля.

У тому випадку, якщо ви обчислюєте оплату за понаднормові години, ви повинні знати, що оплата повинна проводитися в збільшеному обсязі. При роботі до двох годин роботи понад щоденної норми, ви повинні сплатити в півтора рази більше, ніж за звичайний годину роботи. Якщо понаднормові в день склали більше двох годин, то зарплата за годину роботи повинна бути виплачена у двократному розмірі. Наприклад, співробітник відпрацював сверхнорми 1, 5:00. Таким чином, оплата буде розраховуватися наступним чином: 1, 5:00 * 59, 52рубля * 1, 5 (ставка) = 133, 92 рубля

Деякі співробітники залучаються для роботи в нічний час. У цьому випадку також варто розрахувати погодинну оплату. Для цього також обчисліть оклад, належну кількість годин у місяці, і поділіть ці два показники. Потім порахуйте кількість годин, відпрацьованих в нічний час і помножте на 20 відсотків. Отримана сума повинна бути виплачена співробітникові.

У деяких випадках необхідно вирахувати середній показник заробітної плати за одну годину роботи. Для цього складіть оплату за всі 12 місяців роботи, розрахуйте кількість відпрацьованих годин. Розділіть отриману суму на розрахований годинний показник.

Теги: плат, годинники, зарплата, оплата, розрахунок