Жіноча професія: адміністратор готелю

% Sestr, автор JustLady. % % %
������� ���������: ������������� ���������
% Роль господині будинку знайома багатьом жінкам з самого дитинства і більшості з них вона дуже подобається. Але, на жаль, домогосподарка - не спеціальна, і кар'єру на цьому поприщі не зробиш. Але є одна цілком жіноча професія - адміністратор готелю, де талант господарювання може бути дуже затребуваним.
% Статті за темою «Жіноча професія: адміністратор готелю» %
Жіноча професія: адміністратор готелю
% Найбільш затребувані жіночі професії %
Жіноча професія: адміністратор готелю
% Кращі жіночі професії %
Жіноча професія: адміністратор готелю
% Найперспективніші жіночі професії %
Жіноча професія: адміністратор готелю
% Найбільш шкідливі жіночі професії %
% Останнім часом готельний бізнес в Росії переживає період інтенсивного розвитку. Це особливо помітно не тільки в курортних містечках і туристичних центрах, а й у звичайних населених пунктах, що не дуже розпещених увагою приїжджих гостей. А будь-який готель, навіть сама невелика, потребує адміністратора - людині, що займається бронюванням номерів, контролюючому заїзди і виїзди гостей, організуючому роботу обслуговуючого персоналу. І саме на такій посаді жінки можуть зарекомендувати себе найкращим чином.%

Щоб стати хорошим адміністратором готелю, від вас будуть потрібні не тільки організаторські здібності, а й уміння орієнтуватися в ситуації, швидко приймати рішення, хороша пам'ять, комунікабельність та багато іншого. Робота з примхливими клієнтами, які вимагають максимальної уваги і комфорту за витрачені гроші, зажадає від вас стресостійкості, спокою, доброзичливості і внутрішньої дисципліни.

Адміністратор є обличчям рекламної компанії будь-якого готелю, адже якщо спочатку клієнтів в неї можуть залучити красиві фотографії та опис на сайті, то потім вони повернутися в неї або порекомендують своїм друзям, якщо їх влаштує сервіс. А саме він і забезпечується стараннями адміністратора. Тому вам будуть потрібні базові знання з PR-технологій, а також особиста чарівність і, звичайно ж, приваблива, доглянута зовнішність.

Втім, хороший адміністратор повинен мати навички спілкування іноземною мовою, володіти знаннями з психології і навіть основам медицини. Все це включають в курс навчання навчальні заклади, що готують адміністраторів готельного господарства. Так що, якщо ви виберете для себе цю професію, є сенс в тому, щоб очно або заочно закінчити подібне навчальний заклад, такий диплом про спеціальну освіту істотно підвищить вашу «вартість» як професіонала.

Теги: адміністратор, професія, господарство

Найперспективніші жіночі професії

% Olga A, автор JustLady. % % %
����� ������������� ������� ���������
% Вибір професії - нелегка задача, особливо для представниць прекрасної статі. Хочеться, щоб майбутня робота дозволяла почувати себе хоч і діловий, але жінкою, була улюбленою, добре оплачуваної і затребуваною в майбутньому.
% Статті за темою «Найперспективніші жіночі професії» %
Найперспективніші жіночі професії
% Найперспективніші жіночі професії %
Найперспективніші жіночі професії
% Найбільш затребувані жіночі професії %
Найперспективніші жіночі професії
% Найбільш затребувані жіночі професії %
Найперспективніші жіночі професії
% Найбільш шкідливі жіночі професії %
% Менеджер з туризму%

Це один з найбільш безпрограшних варіантів. Росіяни стали подорожувати частіше і більше. Відповідно, зростає число турагентств і турфірм. Фахівці, здатні підібрати оптимальний маршрут, забронювати квитки, без зволікань оформити візи і підібрати відповідний готель у майбутньому будуть затребувані все більше. Ще один плюс цієї професії в тому, що починати працювати можна, не маючи спеціальної освіти. У міру кар'єрного зростання воно, звичайно, знадобиться. Але його можна отримати і заочно.

Бухгалтер

Попит на фахівців у цій галузі навряд чи впаде і в майбутньому. Плюс цієї професії в тому, що вона підійде не тільки молодим дівчатам, але і жінкам після сорока. Для придбання спеціальності достатньо буде закінчити курси і почати працювати. Причому набагато більших вершин досягають ті, хто розпочав діяльність другий або головним бухгалтером в маленькій фірмі на невелику зарплату. Необхідні навички і знання в цьому випадку приходять набагато швидше.

Спеціаліст з етикету

Це професія, що має, як не дивно, великі перспективи в нашій країні. До того ж вона також доступна жінкам від 20-ти до 60-ти. Необхідність у таких фахівцях з'явилася після того, як в минуле пішли «малинові піджаки» і бізнес в Росії вийшов на міжнародний рівень. Ділові люди стали розуміти, що успіх їх підприємства багато в чому залежить від того, як вони себе ведуть і що говорять. «Чистих» фахівців з етикету, на сьогоднішній день, дуже мало, а попит на них великий.

Дизайнери

Дизайнери не залишаться в майбутньому без роботи. Сьогодні їх запрошують облаштувати квартиру або присадибну ділянку не тільки олігархи, а й люди середнього класу. Все більшим попитом користуються ландшафтні дизайнери. Крім того, останнім часом стали популярні різні інтернет-проекти. Ця професія стає все більш жіночої. З'явилося навіть поняття - жіночий дизайн. Вважається, що слабка стать більш відповідально підходить до справи і має більшу акуратністю і увагою до дрібниць.

Бренд-менеджер

Ще одна найперспективніша професія, тільки починаюча виходити «в люди». Спеціаліст цієї професії виробляє у споживачів прівикаемості до певної торгової марки. Він займається розробкою стратегії просування бренду, відповідає за продажі і прибуток. На сьогоднішній день таких фахівців небагато, і вони вкрай затребувані. Адже у бренд-менеджера обов'язково має бути вища освіта і досвід роботи в маркетингу не менше трьох років. Займаються цією діяльністю в основному жінки.

Теги: майбутнє, професія

Як отримати пенсійний поліс

% Зорро, автор JustLady. % % %
��� �������� ���������� �����
% Про своєї майбутньої пенсії слід замислюватися вже з перших днів роботи. Тому дуже важливо знати, для чого потрібен пенсійний поліс і як його отримати. Для багатьох, звичайно ж, це не є проблемою, але, тим не менш, далеко не кожен знає, як поліс роблять і в які терміни він повинен бути виготовлений.
% Статті за темою «Як отримати пенсійний поліс» %
Як отримати пенсійний поліс
% Як отримати страховий медичний поліс %
Як отримати пенсійний поліс
% Як отримати медичний поліс %
Як отримати пенсійний поліс
% Як поміняти медичний поліс %
Як отримати пенсійний поліс
% Як оформити медичний поліс %
% Поліс пенсійного страхування є одним з документів, який людина зобов'язаний надати при укладанні трудових відносин. Не важливо - постійна це робота, договір підряду або тимчасовий трудовий договір. Пенсійний поліс підтверджує те, що людина зареєстрована в системі державного пенсійного страхування Росії. Виглядає він як зелена пластикова картка.%

Страховий пенсійний поліс містить інформацію про номер особового рахунку, на який перераховуються обов'язкові нарахування. Саме на нього роботодавець і переводить обов'язкові платежі свого співробітника. Наявність поліса підтверджує право працівника на страхові виплати по досягненні ним пенсійного віку, тобто від цих сум і буде залежати розмір майбутньої пенсії.

Людина не повинна мучитися питанням, де отримати пенсійний поліс. Документ оформляється на першому місці роботи разом з трудовою книжкою. Якщо людина поступає на роботу вперше і поліса у нього немає, то цим питанням займається роботодавець. Через два тижні він повинен передати готовий поліс безпосередньо співробітнику. Якщо ж по закінченню цього терміну пенсійний поліс не був переданий, то працівникові слід поцікавитися у роботодавця про причини затримки документа.

Звичайно, він може і сам оформити його, для цього слід звернутися до пенсійного фонду, заповнити там анкету, де вказується особиста інформація: ПІБ, дата народження, паспортні дані та прописка. З недавнього часу пенсійні поліси стали робитися вже в дитячому віці. Для цього потрібно всього лише надати свідоцтво про народження. Тоді при влаштуванні на роботу роботодавець вже не буде займатися зверненнями до пенсійного фонду.

Пенсійний поліс потрібно міняти в разі зміни прізвища. Також в пенсійний фонд необхідно звернутися в разі втрати поліса пенсійного страхування або якщо на ньому не видно важливих параметрів. Для заміни або відновлення поліса також доведеться заповнити спеціальну анкету, але це не займає багато часу. Ці обставини ніяк не вплинуть на величину майбутньої пенсії, оскільки особовий рахунок залишається тим же.

Теги: поліс, страхування, страхова