Жіночі професії: журналіст

% Geo, автор JustLady. % % %
������� ���������: ���������
% Деякі відносять журналістику до творчості, інші - до ремесла, але достовірно відомо одне: справжні професіонали ні за що не проміняють свою неспокійну роботу на іншу. Постійна зміна подій, спілкування з людьми і активний спосіб життя здатні замінити їм і сон, і відпочинок.
% Статті за темою «Жіночі професії: журналіст» %
Жіночі професії: журналіст
% Дівчата з чоловічими професіями %
Жіночі професії: журналіст
% Які професії підходять вашому знаку Зодіаку %
Жіночі професії: журналіст
% Вільний художник: професія чи покликання %
Жіночі професії: журналіст
% Депресивні професії %
% Щоб стати справжнім профі і бути визнаним в журналістському середовищі, необхідно володіти певними якостями. В першу чергу, бути грамотною людиною. Якщо читач виявить у статті або замітці помилку (орфографічну, граматичну або стилістичну), він втратить довіру до автора.%

Журналісту потрібно вміти спостерігати за подіями і одночасно придумувати пропозиції, складаючи їх в розумі в друкований текст, а телевізійнику - відповідно, в картинку на екрані. Цей описовий тип реакції на навколишнє і відрізняє просто цікавиться людини від професіонала.

Варто розвіяти міф про те, що журналіст ідентичний універсального солдата. Людей, які можуть та інтерв'ю взяти, і аналітичну статтю написати, і провести розслідування, насправді дуже мало. Тому починаючому працівнику треба зрозуміти, до чого він більше схильний.

Для репортера дуже важливі такі якості: мобільність, оперативність, винахідливість, особливий нюх на цікаву інформацію, рішучість і сміливість. Для аналітика: компетентність у своїй сфері, вміння логічно пов'язувати події, об'єктивність, здатність робити прогнози. Інтерв'юер немислимий без бажання спілкуватися з людьми, здатності ставити цікаві питання, вміння направляти бесіду в потрібне русло.

Починаючому журналісту необхідно повчитися теорії. Почати варто з освіти. Найвідоміше з навчальних закладів - МГУ. Крім того, у багатьох школах є свої видання, де учні оцінюють схильності практичним шляхом. Наприклад, за допомогою маленьких заміток в стінгазеті. Якщо до 11 класу в абітурієнта факультету журналістики за плечима буде пара десятків публікацій, можна буде говорити про його подальшу кар'єру.

Отримати базову освіту можна і в Міжнародній академії бізнесу та управління, там же прослухати майстер-класи від керівників великих видань. А під час навчання найталановитіші студенти зможуть пройти практику у видавничому домі. Тобто отримати досвід, який потім послужить хорошу службу в роботі.

Завжди беріть з собою блокнот і ручку, привчіть себе робити позначки, носіть диктофон. Фотоапарат і ноутбук допоможуть сфотографувати і відіслати в потрібний момент інформацію.

Теги: журналіст, професія

Що таке принциповість

% Андрей Ремезов, автор JustLady. % % %
��� ����� ����������������
% Як ви себе відчуєте, якщо вас назвуть принциповою людиною? Напевно це буде залежати від контексту ситуації. В одному випадку бути принциповим добре, в іншому - погано. Як вийшло, що одне слово здатне мати прямо протилежні трактування?
% Статті за темою «Що таке принциповість» %
Що таке принциповість
% Секрет молодості %
Що таке принциповість
% Що принесе нам рік Дракона? %
Що таке принциповість
% Колектив і субординація: коли вона особливо необхідна? %
Що таке принциповість
% Кисті рук - це очі тіла %
% Принциповий людина, піти на принцип - ці словосполучення є досить буденними і часто вживаються в мові. Принциповим називають людину, що надходить у відповідності зі своїми переконаннями. Але наскільки його вчинки виявляються доречні, залежить від того, які переконання він сповідує. Наприклад, якщо людина бореться за істину, знаючи, що ця боротьба напевно принесе йому безліч неприємностей, його поведінку можна тільки схвалити. Він не спасував, що не злякався, істина для нього важливіше власного благополуччя.%

Принциповість часто виявляється в дрібницях - скажімо, багато людей принципово відмовляються давати хабарі, незалежно від їх розміру, підносити подарунки начальству заради кар'єрного росту і т.д. і т.п. Людина не може поступитися своїми переконаннями в тому випадку, якщо це справжні, правильні переконання. Таку принциповість слід визнати і підтримати.

Але існує й дурна принциповість, яка не має нічого спільного з високими ідеалами. Посварилися два друга, при цьому жоден з принципу не хоче першим йти миритися. Підсумком може стати повний розрив відносин. Інший варіант - людина щось робить, йому підказують, що він чинить не зовсім правильно, що краще все зробити по-іншому. Як йому вчинити в цьому випадку? Адже часто і сама людина усвідомлює, що рада стоїть. Тут і проявляє себе нікому не потрібна, шкідлива принциповість - навіть знаючи, що він неправий, людина буде наперекір усім чинити по-своєму. В основі подібної принциповості лежить гординя, один з найтяжчих гріхів.

Бувають ситуації, коли навіть начебто правильні принципи можуть спрацювати в зло як самій людині, так і оточуючим. Доброю ілюстрацією цього є історія про ченця, завжди говорили тільки правду. Одного разу він побачив, як рятувалися від лісових розбійників люди сховалися в печері, вхід до якої приховував густий чагарник. Підоспілі грабіжники запитали ченця, куди поділися втікачі. Вірний своїм принципам, він покірливо вказав на вхід до печери. У даній ситуації монах вчинив неправильно, так як заради дотримання одного принципу порушив куди більш важливий - необхідність служити добру і справедливості.

Так чи варто бути принциповим? Так, якщо твої переконання правильні, що не приносять іншим людям шкоди. При цьому намагайтеся не демонструвати свою принциповість - нехай ваші рішення і вчинки будуть правильними, але спокійними, позбавленими від театральності. Саме в цьому випадку вони придбають найбільшу вагу.

Теги: людина, принцип, принциповість

Як зважитися сісти за кермо

% Kotofey, автор JustLady. % % %
��� �������� ����� �� ����
% Особливий страх перед водінням відчуває прекрасна половина людства. Чоловіки або приховують, що бояться, або вони настільки мужні в цьому плані. Але сучасний ритм життя диктує свої правила, автомобіль вже давно не є чимось надприродним. Тому як би ви не боялися сідати за кермо, зробити вам це доведеться. Ну, або залишається провести частину життя в очікуванні громадського транспорту.
% Статті за темою «Як зважитися сісти за кермо» %
Як зважитися сісти за кермо
% Фітнес за кермом %
Як зважитися сісти за кермо
% 9 фактів про дівчат за кермом %
Як зважитися сісти за кермо
% Стиль водіння відображає особистість %
Як зважитися сісти за кермо
% Стрес за кермом %

Страх перед водінням відчувають в основному люди, які при навчанні мало годин провели за водінням. Щоб перемогти його, оплатіть години водіння з інструктором. Поки ви їздите з досвідченою людиною, вам буде не так страшно. Поступово ви звикнете і зможете водити машину самостійно без контролю іншою людиною. Якщо у вас є досвідчені знайомі, то попросіть допомоги у них. Якщо ви не пройдете практику, а знати все будете лише в теорії, страх вас так і не покине.

Перед поїздкою випивайте заспокійливі трави, вони знизять напруженість, а ви зможете спокійно їхати. Не бійтеся та інших машин, сміливо тисніть на газ, але намагайтеся слідувати всім правилам. Немає способу вилікувати страх, його можна тільки подолати, якщо розслабитися і водіння автомобіля сприймати як гру.

Якщо у вас виник сильний страх після пережитої аварії, то допомогти вам зможе тільки час або досвідчений психолог. Не можна боятися, потрібно просто продовжувати жити звичним життям і водити автомобіль. Багато автомобілістів потрапляли в аварії, але при цьому вони так і продовжують колесити по дорогах міста, забувши про колишні пригодах.

Чим спокійніше ви будете ставитися до руху, тим швидше ви зрозумієте, що водити машину не так страшно, як здається. Тільки власний досвід може вселити впевненість у собі і перемогти всі ваші побоювання. А щоб не боятися пошкодити автомобіль, вчіться їздити на старому, яке навіть якщо ви помнете, то змінити його буде не шкода. Дуже часто страх і криється саме в тому, що великий ризик аварії, а відповідно і матеріальних витрат. Не забудьте і застрахувати авто, так вам буде комфортніше і спокійніше навіть на самій жвавій трасі. Впевненість на дорозі приходить зі стажем, а якщо ви будете уникати водіння, то їздити ви так і не зможете. Все в ваших руках і кермо, до речі, теж.

Теги: страх, їзда