Зробити бізнес самому: підводні камені і ризик

% Анна Калашникова, автор JustLady. % % %
������� ������ ������: ��������� ����� � ����
% Більшість людей роками мріють про відкриття власного бізнесу. Але це відкладається "на потім" як щось велике і страшне. У кожному бізнесі є свої складності і ризики, які необхідно враховувати і при можливості запобігати.
% Статті за темою «Зробити бізнес самому: підводні камені і ризик» %
Зробити бізнес самому: підводні камені і ризик
% Зубний камінь - все про кам'яної небезпеки %
Зробити бізнес самому: підводні камені і ризик
% Інтимні стосунки на робочому місці %
Зробити бізнес самому: підводні камені і ризик
% Шлюб з іноземцем: поговоримо ще раз %
Зробити бізнес самому: підводні камені і ризик
% Як уникнути інсульту %

Зважитися відкрити свій бізнес люди не можуть довгі роки. Багатьох зупиняє страх перед можливим провалом, інші сумніваються у своїх силах. А треті просто побоюються ризику і підводних каменів, яких у сфері підприємництва зовсім не мало. У створенні власного бізнесу є певні ризики, які обов'язково потрібно враховувати. При цьому необхідно заздалегідь продумати можливі ризики та шляхи вирішення виниклих проблем.

Наприклад, найпоширеніший ризик - це відсутність клієнтів. У подібній ситуації може бути кілька рішень: зниження цін, розпродажі, реклами компанії, навіть перегляд цільової аудиторії. Іншим поширеним ризиком завжди є висока конкуренція. Тобто власникові бізнесу необхідно знайти свої конкурентні переваги і робити упор на них у своїй роботі.

Якщо компанія планує надавати послуги (консалтингове або рекламне агентство), то потрібно розглянути і ризик появи недобросовісних клієнтів, тобто таких, які просто не оплатять за рахунком. Подібним чином потрібно розглянути й інші можливі ризики шляхом проведення аналізу ринку.

Крім ризиків у кожній сфері бізнесу є і свої підводні камені, про які слід знати. Наприклад, нічний клуб не може бути розташований на перших поверхах житлових будинків, так як згідно з чинним законодавством, після 23-00 забороняється голосно слухати музику, оскільки це заважає відпочинку мешканців.

Підводні камені є в кожному виді діяльності, тому перш ніж зважитися відкривати власну справу потрібно поспілкуватися з професіоналами, вникнути в дану сферу і постаратися передбачити можливі неприємності. Якщо ж при відкритті фірми будуть враховані всі підводні камені, визначено можливі ризики і знайдені шляхи їх вирішення, то коли компанія на практиці зіткнеться з проблемами, у власника вже буде кілька варіантів їх вирішення.

Теги: бізнес, камінь, ризику, створення

8 міфів про чоловічих і жіночих заняттях

8 ����� � ������� � ������� ��������
% Жінка і чоловік ... Вони такі різні. Саме тому люди звикли розділяти чоловічу і жіночу роботу. Так, безумовно, працю можна розділити на легкий і важкий, але є такі заняття, якими займаються як молоді люди, так і дівчата. Виходить, що думки, що склалося навколо роботи чоловіка і жінки, помилкові.
% Статті за темою «8 міфів про чоловічих і жіночих заняттях» %
8 міфів про чоловічих і жіночих заняттях
% 10 міфів про груди %
8 міфів про чоловічих і жіночих заняттях
% 10 міфів про секс %
8 міфів про чоловічих і жіночих заняттях
% 5 впливають на статеве життя міфів про секс %
8 міфів про чоловічих і жіночих заняттях
% 5 міфів про блондинок %
% Міф перший. Жінка не може виконувати важку фізичну роботу. Наприклад, працювати на пилорамі.%

Цю думку дуже помилково, адже дівчата бувають різними. Є такі особини, які з важкою роботою справляться краще всякого чоловіка. Згадайте радянські роки. Жінки робили практично всю важку роботу самостійно. Вони будували, працювали на полях, пиляли дрова, займалися столярним справою. Матері не замислювалися про те, хто повинен працювати, їх мета полягала в утриманні сім'ї, а так як роботи було мало, доводилося братися за те, що пропонують.

Міф другий. Готувати їжу - не чоловіча справа.

Тут якраз можна сказати навпаки. Чоловіки - це кращі кухарі, не дарма мішленівські зірки в основному дістаються сильній статі країни. Зауважте, в даний час власники ресторанів шукають на посаду шеф-кухаря саме чоловіків. Медики також внесли своє слово в це твердження: жіночий організм важче переносить високі температури, тому стояти біля розпеченої плити все ж краще молодим людям.

Міф третій. Жінка не може займати високу керівну посаду через свого характеру.

Так, безперечно, дівчина за характером м'якше, ніж чоловік. Але це не відноситься до роботи. Свою м'якість леді залишає за порогом робочого місця. До того ж прекрасна стать може з легкістю аналізувати великий обсяг інформації, звідси і інтуїція розвинена краще, а це дуже важливо в бізнесі.

Міф четвертий. Виховувати і навчати дітей - жіноча справа.

Тут можна внести поправку: це не тільки жіноча справа, але і чоловіче. Наприклад, у школах та інших навчальних закладах навчаються і хлопчаки, а без чоловічого виховання не обійтися. Уявіть, жінка веде технологію. Вона повинна розповісти учням, як змайструвати табурет. Погодьтеся, з цим завданням краще впоратися педагог-чоловік. А якщо взяти дисципліну ОБЖ, чоловік розповість навчаються про військову техніку куди краще, ніж жінка.

Міф п'ятий. Жінка не може виконувати ремонтно-будівельні роботи.

Щоб зрозуміти, що це неправда, вам досить заглянути на який-небудь будівельний об'єкт. Малярські роботи виконують дівчата, причому у них це виходить куди краще. Забити цвях, просвердлити дірку або поміняти проводку, - все це може виконати і дама, тільки все залежить від її інтересів. Адже є такі особини, які не розуміють в кулінарії, зате відмінно розбираються в будівництві.

Міф шостий. Чоловік не повинен працювати в салоні краси, це доля жінок.

І хто це сказав? Деякі чоловіки дуже ретельно стежать за своєю зовнішністю. До того ж деякі жінки із задоволенням запишуться на манікюр або стрижку до молодої людини.

Міф сьомий. Жінка не може працювати там, де потрібна максимальна точність.

Цей міф абсолютно помилковий. Деякі дівчата дуже добре розбираються в точних науках, тому їм підвладні будь професії.

Міф восьмий. Чоловіки воліють працювати там, де активно використовується фізична праця.

Твердження вірне, але лише наполовину. Є такі молоді люди, які навпаки не переносять ту роботу, де слід докладати фізичну силу.

З усього перерахованого вище можна зробити висновок: не існує суто чоловічою та жіночою роботи. Вибір професії залежить лише від характеру людини і його складу розуму.

Теги: робота, заняття, міф, забобон

Продукти при хронічній втомі

% Олена Мірошникова, автор JustLady. % % %
�������� ��� ����������� ���������
% При синдромі хронічної втоми послаблюються всі захисні функції організму людини. Вживання потрібних продуктів підвищить опірність організму, необхідні вітаміни і мікроелементи нормалізують роботу імунної, центральної нервової та ендокринної систем вашого організму.
% Статті за темою «Продукти при хронічній втомі» %
Продукти при хронічній втомі
% Синдром хронічної втоми: чим загрожує і як його лікувати %
Продукти при хронічній втомі
% Сил немає: як боротися з хронічною втомою %
Продукти при хронічній втомі
% Як перемогти синдром хронічної втоми, не вдаючись до ліків %
Продукти при хронічній втомі
% Деякі причини хронічної втоми %

Вівсянка, гречка, куряче м'ясо і яйця - всі ці продукти містять амінокислоту триптофан, яка переробляється в організмі в «гормон щастя» серотонін. Щоденне споживання цих продуктів не тільки задовольняють потребу організму в серотоніні, але і чудово насичують, не залишаючи почуттів голоду.

Риба, особливо жирна (скумбрія, оселедець, сьомга, лосось) містить вітамін В6, не тільки поліпшує настрій, але і зміцнює імунну систему. Крім цього риба багата омега-3 жирними кислотами і амінокислотою триптофан, з якої також утворюється серотонін. Бажано вживати рибу щотижня не менше 3-4 разів. Добова норма споживання становить 100-150 гр.

Апельсини, мандарини, а також морква, буряк, помідори та інші овочі, і фрукти яскравого кольору, що містять речовини біофлавоноїди, які сприяють поліпшенню мозкового кровообігу та підняттю настрою.

Морська капуста дуже багата вітамінами групи В, які регулюють роботу надниркових, а також сприяє виробленню гормону адреналіну. Морську капусту слід купувати не в консервованому вигляді, а на вагу.

Окремо поговоримо про банани. Банани - це джерело вітамінів, мікроелементів і безлічі корисних мінеральних речовин, вони джерела калію, заліза, триптофану, що також, в свою чергу утворює серотонін. Банани, мабуть, один із самих незамінних продуктів при синдромі хронічної втоми.
% Темний шоколад містить велику кількість поліфенолів, які беруть участь у синтезі серотоніну, крім цього какао-боби містять магній, який знімає стрес. Шоколад має бути саме темним з вмістом какао не менше 80%, його добове споживання 45-50 грам.

Горіхи. Крім уже відомих поліненасичених жирних кислот (омега-3), вітаміну В6 і амінокислоти триптофан горіхи містять селен-мінерал необхідний для функціонування імунної системи. Особливо багатий селеном бразильський горіх. Добова норма споживання горіхів 30 гр.

Рекордсмен по кальцію і фосфору - сир. Крім амінокислот тираміну, триктамін і фенілетіламіна, сир також містить а також вітамінами A, D, E, B1, B2, B12, PP, C. Живильні речовини, що містяться в сирі, на 98-99% засвоюються організмом. Добове споживання сиру рекомендовано в кількості 30-40 грам.
% І ще кілька порад.

Переглянете своє харчування. Намагайтеся розбити прийоми їжі на 5-6 частин і дотримуватися певний вами графік прийому.

Проводьте більше часу в русі. Дуже корисні тривалі прогулянки на свіжому повітрі. Висипайтеся, не пийте на ніч напоїв містять кофеїн, намагайтеся не курити перед сном, розслабтеся, про все, про що ви збиралися подумати, ви подумаєте завтра. І сповільнюйте подих- сконцентруйтеся на глибокому і рівному диханні.

Теги: втома, продукт, вітамін