Зомбі теж люблять: & quot; Тепло наших тіл & quot;

% Настя Слон, автор JustLady. % % %
% Хто б міг подумати, що комедія про трупак виявиться зворушливим, милим і душевним фільмом, цілком придатним для перегляду на романтичному побаченні.
����� ���� �����: "����� ����� ���"

Схильна приписувати всі заслуги появи в списках акторів мого улюбленого Джона Малковича, але, боюся, не тільки в цьому справа. «Тепло наших тіл» - новий виток еволюції фільмів про зомбі, отбросивший «Зомбі Шона» і «Ласкаво просимо в« Zомбіленд »далеко назад, справжнісінький next level.

% Здавалося б: нарочито зомбарскій грим, чергова апокаліптична тематика, та ще й жанр комедійний! Але з перших же кадрів творцям фільму вдається захопити увагу глядача і не відпускати до самих титрів.
% Оповідання веде внутрішній голос зомбі на ім'я Ер (першу літеру імені пам'ятає - і цього достатньо). Він з нудьгуючим виглядом (а на що ще здатний мрець?) Розповідає, що сталося, і ще більш понуро описує, як живуть зомбі зараз. Хоча ні, описує смішно, саме існування понуро.
Зомбі теж люблять: & quot; Тепло наших тіл & quot;
% Цей самий Ер (Ніколас Холт) - найцікавіше виключення з жахливо повільною і тупий маси трупак. Крім того що він цілком розумно оцінює те, що відбувається і володіє непоганим почуттям гумору, Ер ще й марить про інше життя. Минулого він не пам'ятає, але легко може дофантазировать з артефактів, які всюди знаходить і колекціонує. Або з'ївши чергову порцію людських мізків, які мають чудове властивість показувати вбирного їх зомбі спогади їх власника. У Ер завжди при собі запас улюблених ласощів. Вперше популярна в сучасному світі процедура поїдання мізків виявляється хоч для когось корисною.
% Зомбарі живуть на території аеропорту (як коментує Ер, чекають чогось). Хтось від повної безнадії втрачає останні людські ознаки і перетворюється на так званих "кістки". А цим створінням вже нічого більше не треба, крім свіжої человеченкі. Невелика популяція залишилися в живих нормальних людей огороджується від усього цього жаху величезною стіною і незрозуміло, на що розраховує. Цей невеликий острівець життя перебуває у військовому положенні і поступово втрачає надію. При такому малюнку карти світу зустріч представників різних істот із загальними генами можлива лише при вилазці з їх затишних гнездишек.
% В одній з таких кампаній Ер і зустрічає Джулі (Тереза ​​Палмер) і відразу ж відчуває (мрець!) Легкечухання постукування в грудях. Це анатомічне неподобство буде прогресувати і виявиться, незважаючи на відчайдушні сумніви персонажа Джона Малковича (батька Джулі), ключем до порятунку світу.
% Зомбі, який вчить наслідувати трупак, збирає красиві речі і розбирається в музиці - це щось новеньке. Під незвичайним кутом у творців фільму виходить подивитися і на звичайні життєві моменти. Наприклад, сумуючи про живому людському спілкуванні, Ер являє картину в аеропорту, коли всі люди занурені у свої гаджети і мало не стикаються один з одним плечима. Або боязкі спроби героя доглядати за Джулі - так-так, все так і відбувається, коли хлопець намагається сподобатися дівчині. Туга по теплому спілкуванню, спроба знайти у світі хоч щось цікаве і способи штучно отримувати живі емоції (тут це мізки) - знайомо, чи не так?
% Три стану людей: нормальні, зомбі і "кістки" - відмінний сценарний хід. Їхні взаємини народжують оптимальну кількість конфліктів. Але навіть при такій складній структурі страт головні події творяться на рівні особистих, людських історій. Майбутнє в черговий раз в руках молодого хлопця і дівчини, які небайдуже і з цікавістю ставляться до світу, в якому живуть.

Понти і пробки: як вибрати вино

% Настя Слон, автор JustLady. % % %
% Як можна було відпустити Ірину та Андрія з Mallorcawine, не впізнавши, як вибирають вино професіонали і на що звертати увагу при покупці нам, простим смертним? Рекомендації перевірені - працюють!
����� � ������: ��� ������� ����
JustLady.Як ви знаходите зразки для дегустацій: завжди випадково чи існує коло фахівців, які один з одним діляться інформацією?
Ірина. 50 на 50.
Андрій. По-перше, в інтернеті дуже багато інформації, по-друге, регулярно відбуваються напівпрофесійні дегустації, коли виноторгової компанії представляють нову лінійку, або якийсь виробник привозить нове вино. Fort, «Лудінг», «Браво» організовують подібні заходи. Крім того, в Москві раз на рік проходить Wine Expo.
Понти і пробки: як вибрати вино
JL.Як вибрати вино?
Андрій.Прийти в магазин типу "Абетки смаку" і запитати консультанта, описавши, чого хочеться.
JL. Але в «Ашані» або «Метро» не буде такого людини.
Ірина. У «Ашані» не буде, але, в принципі, можна вибрати практично будь-яке вино за 300-500 рублів.
Андрій.Не помилитеся. Справа не в тому, що це якась критична вартість, просто при купівлі вина від 300, а зараз вже, напевно, від 400 рублів, шанс потрапити на щось смачне більше.
JL.Тобто немає нічого підозрілого у французькому вині за 300 рублів?
Ірина.Ні, просто це вино, наприклад, з винограду, який може бути зібраний в будь-якому регіоні або регіонах Франції, а не на конкретній обмеженій території. Дуже складно сказати, що добре, а що погано, потрібно просто пробувати. Якщо говорити про краще співвідношення ціни та якості, це, звичайно, Іспанія. Їх вина визнані всесвітньо.
Андрій. Є таке правило: не знаєш, що брати, бери Ріоху - це досить великий регіон Іспанії, у нас в Росії дуже добре представлений.
% Самі іспанці кажуть, що їхнє вино - це вино, готове до вживання. Його не треба чекати, як деякі італійські чи французькі. Свініфіціровалі, продають - значить, можна пити. Решта залежить від ваших смаків. У іспанських вин є градація: найпростіше, легке - Кріанса (Crianza), потім Резерву (Rezerve) і Гранд Резерву (Gran Rezerve).
% Якщо хочете взяти вино, яке довго зберігалося в бочці, а потім довго в пляшці, вважається самим готовим, то це Гранд Резерву. Воно буде з явно вираженим бочковим смаком, третинними ароматами. У ароматикою можуть з'явитися шкіра або кави. Якщо хочете трохи легше, беріть червоне Кріанса.
Понти і пробки: як вибрати вино
% С білими винами інша історія. Їх набагато складніше зіпсувати, тому що призвести простіше. Все, звичайно, починається з винограду: з поганого винограду хорошого вина не зробиш. Але білі вина в цілому дешевше. Якщо червоні більш-менш якісні вина починаються від 400-500 рублів, то для білих вин 300 рублів - вже нормально. Дуже рідко буває, що з білим вином щось не так.
Ірина. Воно простіше для розуміння.
Андрій. Більш вишукані вина, за тисячу, за дві, там інша справа - там потрібно розвивати тонкість нюху.
% Як сказав ще Ротшильд, будь якісне вино повинно коштувати до $ 20. Понад - це те, скільки ви готові заплатити за конкретне вино. Власне, так і формуються ціни на гранкрюшние французькі вина - починаючи від «Марго» і закінчуючи Petrus'ом, - по кілька тисяч євро за пляшку, та аукціонні по 100, 200 тисяч євро.
Ірина. Їм, звичайно, по 100 років цим винам, але в цілому це, звичайно, маркетинг. Але взагалі дороге вино - це:
  • % Унікальний терруар,
  • % Високі технології,
  • % Виробник з ім'ям, який заслужив з часом репутацію не тільки маркетингом, але і якістю.
JL. А існує щось на зразок ефекту плацебо: ти п'єш вино, знаєш, що воно унікальне, і воно тобі вже тому подобається?
Андрій.Коли наливають з пляшки з написом Petrus, я підозрюю, у тебе будуть деякі серйозні очікування.
Ірина. Взагалі складно сказати, тому що кожне вино не порівнянно з іншим. Ми звичайно, намагаємося, але вино настільки унікальний організм, це як порівнювати двох людей.
Андрій.І якщо сказати виноробу, що його вино типове, він, звичайно ж, образиться.
JL.Якого віку вино краще купувати?
Андрій.Дуже залежить від регіону, сорти ...
Ірина.І від типу вина. Біле зазвичай витримується менше, ніж червоне, хоча це теж відносно. Сотерн, наприклад, може і 20 років жити.
Андрій.5-річний Сотерн взагалі, напевно, не варто купувати.
Ірина.Краще купити 10-річний.
JL.А чим цікавий Сотерн?
Андрій.Сотерн - це апелласьон у Франції, регіон Бордо, де виробляються вина за допомогою благородної цвілі ботрітіс. Восени вона заводиться на винограді і починає його заіюзюмлівать.
Ірина.Це хвороба, але в такому ракурсі вона вважається благородною.
Андрій.Цвіль виїдає виноград, в ньому залишається концентрований цукор, як в родзинках. З цього вичавлюють сік, що залишився, солодкий-пресолодкий, він блукає, і з нього роблять вино. Виходить трохи за обсягом, вино дуже солодке, з невисоким відсотком алкоголю, з ароматом бензину. Прекрасна річ!
Понти і пробки: як вибрати вино
JL.Скільки живе вино? Є приклади, коли знаходили старе вино, а воно відмінне або, навпаки, вже мертво?
Андрій.Є історія на цей рахунок. По-моєму, це було ігристе вино, піно-нуар. Його перевозили через Голландію в Санкт-Петербург, а судно потопили шведи. У підсумку у Фінській затоці воно лежало до 90-х років. Його дістали, вину на той момент було, напевно, років сто п'ятдесят. Відкрили, виявилося відмінним.
JL. Як щодо інших поширених порад щодо вибору вина: що у пляшки має бути увігнуте дно, пробка краще закручується кришки? І як читати етикетку, на що звертати увагу?
Ірина. Увігнуте дно - це все понти. Я запам'ятала назву цього поглиблення - пунт - якраз по слову «понт». Є багато матеріалів з цього приводу і доведено, що форма дна ніякої ролі не грає.
Андрій.Знаєте, для чого це поглиблення використовувалося? Щоб можна було в возі більше пляшок укласти одну в іншу, щоб вони не каталися і більше вміщувалося. Виходило на один ряд більше - от і вся історія.
Понти і пробки: як вибрати вино
Ірина. А щодо пробки ... В принципі, і в дорогому вині буває пластикова пробка, хоча, звичайно, рідко. Найчастіше натуральна. Закручивающиеся пробки, вони називаються гвинтові, нічим не гірше. Навпаки, вони дорожче і краще тим, що на них не може виникнути хвороба, як на натуральних, які можуть піддатися грибку, через що може зіпсуватися смак і аромат вина. (У листопаді 2013 Італія схвалила загвинчуються кришки для вин DOC і DOCG. Тепер вибір способу закриття залишається за виробником. -Прим. ред.) Є ще скляні пробки, але їх поки мало. Не знаю, витіснять вони інші, поки вони не дуже популярні, тому що дорогі, але вважаються кращими.
Андрій. А з приводу того, як читати етикетку - це ціла наука.
JL.Ну так, для обивателя.
Андрій. Раджу з цього приводу почитати Х'ю Джонсона, у нього дуже докладно написано, що де вказано на етикетці. Етикетки - дуже цікава річ. Французькі, напевно, самі стримані. Новосвітські - самі аляпісто, там менше інформації, більше призову. У нас в Росії на контретикетці, з російським перекладом, прийнято писати сорти винограду. У Франції цього не роблять - там і так знають, в якому регіоні з якого винограду виробляють вино.
Ірина. Загальна рада - вибирати не столове вино, а вино географічного найменування. Це означає, що воно підпорядковується певним правилам, встановленим у цьому регіоні. Так надійніше. Ще я б з обережністю ставилася до вин, на яких відсоток алкоголю зазначений не чітко, а якимись рамками - від стольки-то до стольки-то. Це дуже дивно: якщо вино розлито в пляшки, воно, по ідеї, не повинно розвиватися настільки, щоб від 12 відсотків перейти до 14.
% Щоб навчитися розуміти вино, не варто відразу купувати пляшки за тисячі рублів. Щоб зрозуміти відмінність Шардоне від Совіньона, можна купити Совіньон без бочки, припустимо 2011 і Шардоне без бочки 2011 року та для себе з'ясувати, як вони пахнуть. Зрозуміти, чи бачиш ти в ньому аромати, перераховані в описі. Це практика. Щоб почати в цьому розбиратися, потрібен як мінімум рік.