Російська людина на рандеву

% Дмитро Вілкаст, автор JustLady. % % %
% Моя герлфренд знає чотири іноземні мови і вбила б мене за артикуляцію слова «герлфренд». Але за кордоном в ній геть відмовляються дізнаватися російську аж ніяк не тому. «Ви з Росії? - Підвела недавно брови господиня афінської галантереї, розпізнавши мова Пушкіна і Ключевського. - Ніколи б не подумала ».
������� ������� �� �������

Щось виділяло Штірліца із загальної маси. І зовсім не парашут, тягнучи за спиною. Інше: просто кеди, просто шорти, просто топ.

Тільки російські жінки можуть штурмувати Акрополь на шпильках. За шпилькам російських розпізнають і чехи, бо більше ніхто не ризикне вступити в такому взутті на празьку бруківку. Але нашим жінкам невідомий страх так само, як їм невідомі артроз, варикоз, врослий ніготь та інші захворювання, супутні «човник». Їм, чудовим, наплювати на кишенькових злодіїв та мото-злодіїв, безсоромно здирає з них нескінченні ланцюжки і фірмові сумки. Їм, спокусниця, невтямки, що носити стільки незручних і непрактичних речей одночасно можна лише в рамках покаяння. Їм, богиням, не пояснили, що в більшості західних країн виставляти напоказ розкіш і дорогі бренди вважається вульгарністю. А тому тільки росіяни надягають на рядовий променад по європах все найдорожче. Росіяни і афроамериканки. Дивись не переплутай.

У сезон росіян можна дізнатися за шуб. Найчастіше по мокрих шуб, бо європейська зима - частіше дощ, ніж сніг. А якщо по мокрих шуб, то вже і за запахом. За шуб росіян можна дізнатися і в Греції, причому влітку. Їх не надягають, але дбайливо носять в пакунках: тільки що купили, тут дешевше. Загалом, шуба - прикмета вірна. Без шуби неспостережлива швед, норвежець, датчанин або француз може прийняти російську за італійку. У них багато спільного.

Російська людина на рандеву

Фото Мартіна Парра. Швейцарія. Санкт-Моріц. Кубок світу з поло на снігу.

Багато - це, насамперед, про косметику і про все ті ж бренди. Півтора століття тому Герцен помітив, що італійці - це комічна пародія на росіян, а росіяни - трагічна пародія на італійців. Зовсім недавно російські з'ясували, що багато всесвітньо відомі італійські бренди відомі в основному в Росії та Італії, а також серед фріків. Наприклад, Versace. Тому що D & amp; G, dorogo і glupo. Зате bohato. Про "bohato" я чув від підморгує продавців в Іспанії, Австрії, Сан-Марино та Мексиці. Саме boHato, з малоросійської акцентом. Ні, продавці не захоплювалися. Вони продавали, сочась нехорошою іронією.

Нарешті, останнє. Те, через що російську жінку неможливо переплутати з будь іншою жінкою. Це контраст. Контраст між російською жінкою і російським чоловіком. Власне, російських жінок в Європі частенько приймають за повій не з причини достатку блискіток або занадто відкритих топів, а через наявність поруч супутника переконливою комплекції: животик, гаманець і вушка. Як утворився цей розрив між розрядженою і пішло-шикарною she і безформним, позбавленим смаку і м'ятим he, я не зміг виразно пояснити ще жодному іноземцю. Чому вигляд настільки недоглянуті і жахливий, зате телефон потягне на мою зарплату? - Допитувався один швед. У нас своя атмосфера! А чому деякі заради таких телефонів недоїдають? Повторюю, блін, у нас своя атмосфера! Ти ще в Дагестані ні, травень діа френд.

Втім, питання, чому російський чоловік на рандеву схожий або на відлюдька, або відразу на гомосексуаліста, а серединки ні, мене турбує не сильно. До чоловіків, як і до іригації Узбекистану, я байдужий. Але набори прикрас середньої сороки на шиї і руках, пошиті наче з дорогих фіранок сукні, взуття з арсеналу інквізитора і накладений молдаванином-ремонтником шар косметики на наших жінках забуття, і навіть засмучує. Особливо засмутив мене в цьому сенсі суперечку з одним англійцем на тему, у кого дівки краше - у росіян чи у французів. (Своїх співвітчизниць англієць відстоювати не зважився - він не цинік, а я не сліпий). Зійшлися на тому, що росіяни нехай і красивіше, зате француженки природніше, гармонійніше і більше схожі на людей, ніж на живі вішалки зі скляних вітрин. Живі і bohatye.

Російська людина на рандеву

Фото Мартіна Парра. Англія. Аскот.

«Нас отруїла загальна черга за талонами на цукор, - втовкмачував я англійцю (про що пошкодував - довелося пояснювати, що таке« талони »). - Нас розбестили уявлення про вас як про Вандербільда ​​і Вандербільдіхой. Ми виходимо з дому, щоб людей здивувати, умити і ніс їм утерти. У нас комплекси, а з комплексів ростуть понти. А тепер, ну, розумієш ... Petroleum! .. »Англієць зрозумів.

Зате нашим жінкам твердо віддають пальму першості араби. У арабів теж bohato, versace, petroleum, gold ... Один літній чех зізнався мені, що пам'ятає часи і чистіше, коли синонімом розкоші у росіян були золоті зуби.

Російська людина на рандеву

Фото Мартіна Парра. Об'єднані Арабські Емірати. Міжнародний турнір Cartier по поло.

Що було, те загуло. Пройде і це прагнення пускати в очі пил і засліплювати їх блиском брязкалець, бажання підняти себе, яке багато хто справедливо вважають бажанням принизити інших. Піде пишне, вульгарне, непрактично і шкідливе для здоров'я, поступившись місцем доречності і поміркованості. Забудеться слово «стрази». Коротше: заживемо.

Все частіше в лабіринтах Колізею, на уламках Акрополя і в тиші провулків Загреба в такт російської мови не клацають каблуки, а шелестять балетки, сандалі, кеди - таємні знаки відродження.

Фото: Vogue.ru, Мамма

15 альтернатив весільній фаті

% Кіра Зайцева, автор JustLady. % % %
% Як каже один мій знайомий, «шлюб - він, звичайно, один і на все життя, але головне в цій справі - почати», підкреслюючи ймовірну і приємну множинність цього нехитрого акту. Але навіть якщо весілля трапляється в нашому житті один раз, ми, нареченої, чого вже гріха таїти, хочемо на ній випендритися.
15 ����������� ��������� ����

Заради того, щоб виділитися з натовпу гостей, наречена зазвичай готова на все. Тобто єдиного на всьому цьому святі життя білої сукні-торта їй, звичайно ж, не вистачає для цього. Деякі мудрують і з кольором вбрання, мовляв, «наречену в чорному вони ніколи не бачили! »(Бачили, знаємо!) А деякі заздалегідь попереджають:« Не дай бог, ти прийдеш на моє весілля теж в білому, я тоді обіллю тебе томатним соком! »Коротше кажучи, прикувати все увагу до себе - це першочергове завдання нареченої. Але чомусь мало хто замислюється, що всього одна невеличка деталь в вашому весільному образі може змусити всіх подружок нареченої забути про томатних плямах на власних сукнях. І ця деталь - фата, від якої в цьому пості я буду нещадно позбавлятися.

Всі маленькі дівчатка мріють про дли-і-інною такий фаті, щоб зі шлейфом. Я ось в дитинстві теж мріяла: брала край висів на вікні тюлю, стискала в кулачок над головою і співала марш Мендельсона, розправивши фіранку за плечима. Коли тобі вже зробили всамделишние пропозиція - тут вже не до тюлю в кулачку. Хтось все-таки згадує дитячі мрії про шлейфі, а хтось дивиться на це з практичного боку і розуміє, що довга фата - це не варіант. По-перше, де відшукати двох маленьких близнят, які як на королівському весіллі погодяться чинно тягти за тобою твій шлейф, не витираючи об нього комашки? По-друге, як зробити так, щоб до кінця вечора в наших курних умовах довга фата не перетворилася просто в брудну ганчірку? Доведеться вкорочувати фату. Але зізнайтеся, коротка фата - це занадто нудно. Взагалі ж варто нагадати, що білою фатою, за старим звичаєм, покривають голову нареченої-діви. Але кого ми обманюємо, виходячи заміж вже по третьому разу?

Я за альтернативи цьому безформному примарі на голові нареченої. А їх, треба сказати, чимало. На тижнях весільних мод дизайнери на цей рахунок ізгаляются по-всякому. Одні обходяться тим, що прикрашають волосся шпильками, обідками з іскристими аплікаціями і всілякими брошками.

15 альтернатив весільній фаті

Pnina Tornai, осінь 2013

Інші водружають на голову не просто капелюх, а справжній солом'яний вітрило з квітами.

15 альтернатив весільній фаті

Carolina Herrera, весна 2013

Тут дизайнери черпають натхнення звідусіль. Так, наприклад, неймовірна популярність «Великого Гетсбі» знову ввела в моду скромний шик головних прикрас у стилі ар-деко.

15 альтернатив весільній фаті

Johanna Johnson

15 альтернатив весільній фаті

Enchanted Atelier

15 альтернатив весільній фаті

Johanna Johnson

15 альтернатив весільній фаті

Jannie Baltzer

Бренд Luisa Beccaria пішов до ще більш раннім історичним епохам. Такі хутряні дамські папахи, наприклад, були популярні ще в часи Анни Кареніної.

15 альтернатив весільній фаті

Luisa Beccaria, осінь 2013

До романтиці флібустьєрів (знову ж за допомогою капелюхи) відсилає та ж Кароліна Еррера. Ось вам і привід влаштувати піратську весілля.

15 альтернатив весільній фаті

Marchesa пригадав 60-ті минулого століття і його перев'язані атласною стрічкою волосся.

15 альтернатив весільній фаті

Marchesa, осінь 2013

До 70-х можна віднести не тільки прикраси у вигляді пов'язок через лоб, але і всілякі варіації на тему вінків з живих квітів. Останні, до речі, зустрічаються на весільних подіумах останні кілька років підряд досить часто.

15 альтернатив весільній фаті

Claire Pettibone, осінь 2013

15 альтернатив весільній фаті

Johanna Johnson

Якщо вам просто подобається відчуття того, що вуаль прикриває обличчя, можна піддатися самим екстравагантним способам заміни фати, як це пропонують Reem Acra і Douglas Hannant.

15 альтернатив весільній фаті

Reem Acra, весна 2014

15 альтернатив весільній фаті

Douglas Hannant, весна 2013

Якщо ж вам до душі футуризм, то і тут альтернативи знайдуться. Любителем цього напрямку є Angel Sanchez. У нього замість вавилонів на голові - аскетична, але симпатична ламана фігура.

15 альтернатив весільній фаті

Angel Sanchez, весна 2014

Космічна наречена Angel Sanchez і зовсім задовольняється обідком, пофарбованим разом з волоссям і бровами в срібний колір.

15 альтернатив весільній фаті15 альтернатив весільній фаті

Angel Sanchez, весна 2013

Не зациклюйтеся на фаті. Для весілля сьогодні - це абсолютно не необхідність. А на випадок, якщо ж ви все-таки не можете відмовитися від цього аксесуара, ось вам порада наостанок. Не забудьте зняти фату перед тим, як відправитися після шлюбної ночі в аеропорт назустріч медовому місяцю. Реєстрація на рейс не означає реєстрацію шлюбу. І, отже, виділятися серед пасажирів своїм оригінальним виглядом - у фаті, шортах і шльопанцях - вже нема чого. Та й смішно це.