Дрес-код людини-паски

% Кіра Зайцева, автор JustLady. % % %
% Страсний тиждень ще в самому розпалі, а в булочних вже щосили киплять інші пристрасті - черги за пасками крутіше, ніж за кошлатим сиром в радянські часи. Солодкий хлібний циліндр, облитий глазур'ю і посипаний різнобарвною крупою, ніби перестав бути церковним символом, а перетворився на самоціль. Я, чесно сказати, побачивши паски не відчуваю релігійного трепету, зате кольорове посипання на ньому мене гіпнотизує. Втім, як і деяких дизайнерів.
�����-��� ��������-������

Коли я бачу кондитерську посипання в магазинах, мені хочеться перетворитися на Емі Седаріс з цією фотографії, або пірнути Скрудж МакДак в басейн з посипанням, або зробити собі нею скраб, або засипати її в гармати і пальнути солодким феєрверком.

Дрес-код людини-паски

Емі Седаріс

Дизайнери і любителі хенд-мейд, на відміну від мене, не займаються безцільним перекладом продукту. І якщо посипання в їхньому будинку не йде на прикрашання пасок і капкейков, то служить натхненням для творчості.

Як виявилося, в різнобарвною крупі можна обваляти не тільки паску і Емі Седаріс. З кондитерської посипання при бажанні можна і зовсім скласти total look. У такому вигляді на вулицю, правда, навряд чи варто виходити. Але примітно саме те, що круглі маленькі кульки свого часу змогли докотитися буквально до будь-якої деталі гардеробу. У б'юті-фотосесіях посипання теж знайшлося своє місце.

Дрес-код людини-паски

Фото Грема Монтгомері

Той же манікюрний тренд минулої зими від Ciaté хоч і називається «ікрою», але що ж це за ікра така усіх кольорів веселки?

Дрес-код людини-паски

Але про sprinkles-look по порядку. Найбільше варіацій на цю тему у взутті. Кеди Vans колись обмежилися милим принтом під посипання. Чоловічі броги Duckie Brown прикрасила значна вставка з різнокольоровими намистинами. А в Merlo Designs вирішили не переводити за дарма пластмасу і як є приклеїли справжню їстівну посипання до туфель, обробивши їх складом від голодних мурах і мишей.

Дрес-код людини-паски

Vans

Дрес-код людини-паски

Duckie Brown

Дрес-код людини-паски

Merlo Designs

Нескладно здогадатися, що ці дрібні солодощі з легкістю може імітувати бісер, хаотично прикріплений до одягу. Аргентинка Майя Бергман, що стала фіналісткою конкурсу H & amp; M Design Award 2013 з весняно-літньої колекцією з намистин, схоже, теж рухалася приблизно в тому ж напрямку.

Проте ж зробити цукерковий акцент на аксесуарах - це, здається, менше зло.

Дрес-код людини-паски

Шарф Kate Spade

Дрес-код людини-паски

Крім того будь-який поважаючий себе капкейк повинен мати не тільки значну шапку з крему і посипання, а й поставити на верхівку вишеньку.

Дрес-код людини-паски

Шапка Neff

Якщо вид різнокольорових крупинок вас теж надихнув, не забудьте, що головне призначення кондитерської посипання - це все-таки не смак, а прикраса. Тому кожен вільний прикрашати нею все, що заманеться. Та хоч ось навіть пахви!

Дрес-код людини-паски

Жертви ретро-краси

% Кіра Зайцева, автор JustLady. % % %
% Ленінградська туш, в яку потрібно плюнути, щоб нафарбувати вії, - ніщо в порівнянні з тим, що придумували в минулому столітті косметологи та інші ревнителі краси і моди. Огляд ретро-винаходів у цій галузі під силу тільки неслабонервним.
������ �����-�������

Не знаю, як ви, а я дуже люблю ретро. І справа навіть не в ностальгії, якою я в принципі не можу піддатися - народилася я набагато пізніше того часу, який зазвичай і називають «ретро». Я відчуваю щось схоже на те почуттю, яке відчувають герої фільму «Північ у Парижі» Вуді Аллена. Минула епоха їм, як і мені, здається якийсь більш симпатичною, милою і навіженої. Всі з минулого, що сьогодні виглядає дурним і смішним, у мене викликає розчулення. Є в цій дурниці якесь зачарування, як в милій дурці.

Я обожнюю розглядати винаходи попереднього століття для краси. Дивлячись на старі знімки і вирізки з газет, здається, що футуризм вже жив в минулому. Всі ці ковпаки для сушіння волосся і «распрямітель» зморшок виглядають інопланетне.

Жертви ретро-краси

Жертви ретро-краси

"Збруя" від зморшок і відвислого підборіддя

А читаючи описи до цим винаходам, розумієш, який це все-таки був кам'яний вік і якими все-таки милими дурочками були жінки, які купували ці кошти і всім цим, ймовірно, користувалися.

Жертви ретро-краси

Масажер для скальпа

Я прямо відчуваю себе таким собі археологом, розглядаючи всі ці картинки. Знаходиш, наприклад, пристрій зі створення ямочок на щоках і вже складаєш портрет епохи - на кшталт «о, тоді в моді були ямочки! »

Жертви ретро-краси

У 30-х роках відомий експерт краси Макс Фактор навіть створив спеціальний шолом (зараз він більше нагадує голову Пінхед), за яким красу «портрета» окремо взятої людини можна було коригувати до ідеального.

Жертви ретро-краси

Коли пластична хірургія перебувала в зародку, доктора-косметологи пропонували своїм пацієнтам всілякі варварські методи виправлення їх дефектів.

Жертви ретро-краси

Випрямляч носаЖертви ретро-краси

"Нарастітель плоті"

До речі кажучи, якщо ваш чоловік лякається всякий раз, бачачи на вашому обличчі маску з огірків або полуниці,

Жертви ретро-краси

просто покажіть йому винаходи по догляду за собою, якими користувалися жінки близько століття тому.

Жертви ретро-краси

Знову Макс Фактор.Освіжаюча маскадля голлівудських актрис з прорізами, щоб не зіпсувати макіяж. Більшість користувалися нею від похмілля.

Про безпеку макіяжу, судячи зі знахідок, теж було дуже важливо дбати.

Жертви ретро-краси

Шолом для душа, 1970

Жертви ретро-краси

Захист макіяжу в заметіль, 1939

Кому не вистачало тепла, міг погрітися в мобільній сауні зразка 1962 прямо у себе вдома.

Жертви ретро-краси

Кому не вистачало сонця, міг позасмагати ось у такому солярії.

Жертви ретро-краси

Кому сонця було занадто багато, той захищався від шкідливих променів спеціальним целофановим ковдрою в 1932 році.

Жертви ретро-краси

Як би кумедно все це не виглядало, хочеться подякувати наше сьогодення за прогрес. Але якби у мене була машина часу, я б вирушила дивитися майбутнє, щоб від душі посміятися над нинішньою пластичною хірургією, надувними губами (хоча і зараз смішно) і машинкою для татуажу ареол сосків.