Бідні дівчата: як підробляють тенісистки

% Настя Слон, автор JustLady. % % %
% Московський Кубок Кремля без заминки передав естафетну паличку в Стамбул, де з 23 по 28 жовтня пройшов головний турнір жіночої тенісної ліги - підсумковий чемпіонат WTА. Гаряча пора завершилася перемогою Серени Вільямс, здолала у фінальній сутичці Марію Шарапову з рахунком 6: 4, 6: 3, в парному розряді кращими стали Надія Петрова і Марія Кириленко. До нового сезону накал тенісних пристрастей затих.
������ �������: ��� ������������� �����������

За результатами WTA список кращих тенісисток світу в 2012 році виглядає так:

  • % Вікторія Азаренко, Білорусія
  • % Марія Шарапова, Росія
  • % Серена Вільямс, США
  • % Агнешка Радванська, Польща
  • % Ангеліка Кербер, Німеччина
  • % Сара Еррані, Італія
  • % Лі На, Китай
  • % Петра Квітова, Чехія
  • % Саманта Стосур, Австралія
  • % Маріон Бартолі, Франція
% У фінальному матчі Серена Вільямс і Марія Шарапова билися не тільки за перше місце в рейтингу, а й за 5 мільйонів доларів - немаленький заробіток. Теніс вважається найдорожчим видом спорту і свій статус підтверджує тим, наприклад, що Марія Шарапова з доходом в 26 мільйонів доларів очолює двадцятку найбільш високооплачуваних спортсменів Росії 2012 року.
% Але було б помилкою вважати теніс легким заробітком. Дохід спортсменок сильно залежить від місця в світовому рейтингу: найвищі гонорари дістаються чільній п'ятірці. Крім того, чемпіонатів з великим призовим фондом небагато - це якраз WPA-тури, турніри Великого шолома, змагання Кубка Федерації. Найбільшим російським змаганням з тенісу є Кубок Кремля, але його призовий фонд вже не так вражає. Каролін Возняцкі, переможниця цього року, отримала в доважок до 470 рейтинговим очкам 122000 доларів.
% Тому дівчатам і доводиться подрабрабативать. Багато хто з них по-справжньому красиві і цілком досягли успіху в модельному бізнесі, примноживши доходи від спортивних змагань.
% Модельний фріланс Шарапової приносить їй щорічно близько 24 мільйонів доларів і становить основну частину її доходу, тоді як виступи на корті приносять все менше і менше.
% Успішні дівчата-моделі родом з тенісу - Марія Шарапова, Анна Курнікова, Каролін Возняцкі. Серена Вільямс не відмовляє брендам у співпраці, білоруська тенісистка, лідер WTA Вікторія Азаренко теж вирішила спробувати свої сили на цьому поприщі. Тенісисток дуже люблять виробники годинників і чоловічі журнали, їх, звичайно, завжди чекають в рекламі спортивних брендів.
% Дівчата за роботою:
% 1.Вікторія Азаренко недавно підписала контракт з годинною маркою Citizen Watch Company.
Бідні дівчата: як підробляють тенісистки
Бідні дівчата: як підробляють тенісистки
% 2.Марія Шарапова. У резюме спортсменки робота з такими брендами, як Nike, Tiffany & amp; Co., Tag Heuer, Evian, Colgate, Motorola, Sony Ericsson, Samsung та інші.
Бідні дівчата: як підробляють тенісистки
Бідні дівчата: як підробляють тенісистки
% 3.Серена Вільямс була помічена в рекламі Nike, у зйомці для NFL та інших рекламних кампаніях.
Бідні дівчата: як підробляють тенісистки
Бідні дівчата: як підробляють тенісистки
% 4.Каролін Возняцкі співпрацює з Turkish Airlines, Adidas і навіть випускає власну лінію нижньої білизни.
Бідні дівчата: як підробляють тенісистки

Бідні дівчата: як підробляють тенісистки

% 5.Анна Курнікова не виступає вже досить давно, але її кар'єра моделі склалася цілком успішно. У списку роботодавців Анни Adidas, Berlei, Yonex, Omega та інші.
Бідні дівчата: як підробляють тенісистки

Бідні дівчата: як підробляють тенісистки

Біг без перешкод

% Настя Слон, автор JustLady. % % %
% Бути перфекціоністом в спорті - означає бути Олімпійським призером. Або ладно, чемпіоном світу. Звичайно ж, це не означає, що в іншому випадку потрібно перетворитися на персонажа мультика «Валлі». Бути лідером свого особистого щоденного забігу - важливіше за будь нагород і статусів.
��� ��� �����������

Після кожен більш-менш тренування відчуваєш себе бадьоріше, як ніби тебе встряслі за плечі як мінімум. Це потім, через пару днів з незвички буде все хворіти, але такий біль приємна, вона дає почуття гордості за себе і наочний результат. «Ось, мовляв, - говорить організм, - час не даремно витрачено». Це одна з багатьох внутрішніх мотивацій спорту. М'язова пам'ять, коли після довгої перерви тіло автоматично робить те, що було колись відпрацьовано, «накопичувальний ефект» регулярних занять, коли кожен наступний раз виходить виконувати вправу чіткіше, з великою кількістю повторень.

Біг без перешкод

% Пробігти більше кілометрів, наприклад. Почати з 1000 метрів, а через деякий час вже на рівних змагатися з марафонцами. Бігом можна займатися завжди і скрізь, але до нього можна ставитися не тільки як до зарядки вранці, але навіть як до якоїсь філософії. Такого погляду дотримуються і організатори бігового клубу в Москві в Парку Горького. Їх активність говорить про те, як вони вболівають за свою справу. Вони проводять регулярні заняття в одному з найбільш впорядкованих парків в місті, продумали навіть душ для бігунів. Міняють кончина про спорт як про щось спартанському. Адже бігати можна із задоволенням. Клуб, як мені здається, має на меті не тільки заразити ідеєю бігу, але також створити спільноту однодумців, яке здатне змінити статус цього виду спорту. Зробити його, скажімо, модним. «Обличчя» і настрій бігу тепер виглядає приблизно так, як у цьому відео. Надихає, чи не так?

% Напередодні, 16 вересня, відбувся один з найбільших спортивних подій року - забіг Nike Run Moscow на 10 км в Лужниках. Цей захід Nike проводить у Москві вже третій рік поспіль. З липня було проведено чотири забігу - на 3, 5, 7 і 10 км. Кожен наступний збирав все більше людина - це результат грамотної роботи організаторів та сарафанного радіо, і все-таки великого інтересу до бігу. Адже непідготовленій людині вкрай важко осилити дистанцію в 10 км. А цього року в забігу брало участь 24 000 чоловік. Самі бігуни називають різні цілі: «Довести собі, що можу! »,« Змінити себе ... »,« Кожен здатний на більше, ніж він може собі уявити ». Жартують: «взагалі я вважаю, що 10 км це просто дуже багато і тому я біжу заради футболки і тільки заради неї», «відпроситися з роботи і пробігти 10 км! Ось моя велика мета =) »,« Купив занадто багато енергетиків, а просто так їх пити шкода ». Але всі відзначають, що забіг був організований дуже грамотно - всім вистачило футболок, черг на реєстрацію не було, бігти було комфортно.
% Особисті рекорди надихають, але й відчути себе частиною загального настрою, показати, на що ти здатний, перед тисячами людей - варте справу. Мабуть, у Run Moscow велике майбутнє. Бігати парою, знайти нових друзів, придбати звичку займатися спортом - що ж, в цьому немає нічого поганого. Хороших ідей, а тим більше справ, у світі не так вже й багато.
% Біг може приносити величезне задоволення. Він має чудное властивість - не вимагає якихось спеціальних умов та інвентарю. Бігти можна по стежці або траві, слухаючи скрекіт коників та іншої живності, по доріжці на стадіоні з навушниками у вухах, на тренажері в спортивному залі або будинку навпроти плазмового екрану. У будь-якому антуражі він залишається бігом.
% А ще я люблю біг за те, що він допомагає відволіктися від усього і заспокоїтися. Настроюєшся на певний ритм, дихаєш, рухаєш руками в такт - немов відбувається перевантаження - і вже з посмішкою повертаєшся до звичних справ. Так, непогано. Мабуть, варто знову почати бігати!
Біг без перешкод
% P.S. До речі, нічого не знаю про те, як йдуть справи з бігом в інших містах, може, вони давно вже «втекли вперед». Буду рада, якщо хтось розповість, чи є щось подібне в вашому місті.

Відео: «WE RUN» art by Moskva River Runners; фото: shinyshiny.tv, IVAN KAYDASH