Фетрові ялинкові прикраси своїми руками

% Саша Караваєва, автор JustLady. % % %
% Продовжуючи роздуми на тему завчасної підготовки до Нового року, я інтенсивно шукаю різні ідеї створення святкового декору. Багато чого з того, що я бачила - це добре забуте старе. Ось, наприклад, чудові ялинкові іграшки з фетру, зробити які може навіть дитина. Вирізав фігурку, прикрасив її чим завгодно, підвісив за мотузочку до ялинової лапі і готово!
�������� ������� ��������� ������ ������

Я люблю працювати з фетром: тканина добре «дружить» з ножицями, не обсипається, не мнеться і має об'єм. Фетрові вироби можна поєднувати з іншими техніками декорування, наприклад, з Фелтинг (валянням), вишивкою (у тому числі і бісером), в'язанням та аплікацією. Фетрові іграшки абсолютно безпечні, на відміну від скляних ялинкових куль. Якщо у вас є маленька дитина або домашня тварина, здатне забратися на новорічну ялинку, фетрові іграшки позбавлять вас від неприємностей і зайвого головного болю.

До речі, з фетру можна зробити не тільки ялинкові прикраси, а й активно використовувати його в декоруванні житла. Наприклад, різдвяний вінок, зроблений з фетрових фігурок, стрічок, намистинок, шишок та ягід з пластики буде виглядати куди цікавіше, ніж традиційний ялиновий вінок. Гірлянда з фетрових ялинок-сніговиків може прикрасити дитячу, а для святкового столу можна зшити фетрові підставки під прилади для кожного гостя.

Насправді, ідей дуже багато, кожна з яких заслуговує на увагу. Особисто мені досі складно визначитися з вибором. Ось кілька з тих, що я примітила на дозвіллі.

Мигдальний шкарлупка, дротяні ніжки, фетровий Копак - що може бути простіше?

Фетрові ялинкові прикраси своїми руками

А ось ідея складніше: з фетру різного кольору потрібно вирізати деталі для майбутнього пінгвіна (тільце, живіт, крила, дзьоб і.п.), після чого тільце зшивається потайним швом і при необхідності начиняється наповнювачем. Решта дрібні деталі або акуратно пришиваються до бичка, або приклеюються за допомогою прозорого клею.

Фетрові ялинкові прикраси своїми руками

Чудова матрьошка, зшита з фетру і прикрашена легкої витонченою вишивкою, гідна зайняти краще місце на ялинці або святковому столі.

Фетрові ялинкові прикраси своїми руками

Традиційне рослина Різдва з фетру. Такими квітами можна прикрасити все, що завгодно: ялина, Святковий текстиль і стіл, зробити з них гірлянду, приклеїти до подарунковим коробок.

Фетрові ялинкові прикраси своїми руками

Фетровий птах з крилами, зваляли з вовни за допомогою спеціальної голки. Якщо ви знайомі з технікою фелтінга, можете легко відтворити щось подібне.

Фетрові ялинкові прикраси своїми руками

Ці ялинкові прикраси складаються з двох шарів фетру контрастних кольорів, їх краї оброблені фестонами ножицями, а за допомогою діркопробивача зроблені декоративні отвори.

Фетрові ялинкові прикраси своїми руками

Ці іграшки зроблені за допомогою фетровому аплікації, прикрашені блискітками і круглими "дзеркальцями". Великі стібки по краях виконують подвійну функцію: з'єднує і декоративну.

Фетрові ялинкові прикраси своїми руками

Ось ще кілька ідей, які можуть надихнути вас на створення ексклюзивних елементів декору з фетру.

Фетрові ялинкові прикраси своїми руками

Як справжні!

Фетрові ялинкові прикраси своїми руками

Іграшки з фетру необов'язково повинні бути плоскими, подивіться на цю

Фетрові ялинкові прикраси своїми руками

Ще одна прикраса стільців на тему Різдва

Фетрові ялинкові прикраси своїми руками

Якщо вам припали до душі ці ідейки, запасіться всіма необхідними матеріалами заздалегідь, щоб не витрачати передсвятковий час на виснажливі пошуки. Удачі!

Декоративний тераріум своїми руками

% Саша Караваєва, автор JustLady. % % %
% Святкова сервіровка зовсім скоро буде як не можна актуальна - попереду безліч свят, в тому числі і Новий рік. До свят я люблю готуватися заздалегідь, щоб потім зайвий раз не нервувати, бігаючи по місту в пошуках потрібних речей і матеріалів.
������������ ��������� ������ ������

Сервіровка - це не тільки начищені до кристального блиску столові прилади, стрункі келихи для шампанського і хитромудро складені серветки. Тут все повинно бути гармонійно, адже перевантажити стіл зайвими деталями і створити відчуття бутафорії дуже просто. Аксесуари та декоративні елементи повинні залучати до столу, але ніяк не відволікати присутніх гостей від трапези - такі правила.

У цьому сезоні я вирішила віддати перевагу природним матеріалам, натуральним кольорам, приємним заокругленим формам і тонким лініях. Вони чудово поєднуються між собою, а так само зі столовим сервізом і приладами. Правда текстиль мені довелося замінити, оскільки попередня скатертину і серветки здалися мені надто яскравими. Нова «одяг» для святкового столу мені подобається більше: тканини молочно-білого кольору з шиттям і ледве помітним блиском виглядають вінтажно і стильно - саме цього мені й хотілося. Як доповнення я буду робити міні-тераріуми, наповнені пухнастим мохом, тонкими гілочками і прикрашені чудесними квітками з тонкою креповой паперу. Тераріуми можуть бути різного розміру, виступати в якості одиночного прикраси або ж служити іменним покажчиком для кожного гостя - як душі завгодно.

Для створення декоративного тераріуму нам знадобиться:

����������� ��������� ��� �������� ����������

  • % Прозорий скляну кулю (ялинкова прикраса);
  • % Невелика металева кришечка від банки;
  • % Мох;
  • % Тонкі палички і гілочки;
  • % Винна пробка;
  • % Шпагат або тонка атласна стрічечка;
  • % Паперові крепові або тканинні квіти, зроблені з шовку чи шифону;
  • % Іменна картка;

Приступаємо до роботи. Акуратно зніміть металеву «капелюшок» з ялинкової кулі, що не пораньте об гострі краї.

Декоративний тераріум своїми руками

Металева кришечка від банки буде підставкою для майбутнього тераріуму. Використовуйте її під час роботи, так скляну кулю буде стійко стояти на столі. Кришка необов'язково має бути точно такий же, як на картинці. Тут головне, щоб вона була відповідної за розміром і не давала нашому кульці покотитись зі столу.

Обережно наповніть скляну кулю сухими паличками і мохом. В якості допоміжного елемента я використовую звичайний папір, згорнуту у вигляді воронки, але іноді беруся і за пінцет.

Декоративний тераріум своїми руками

Після цього візьміть креповий (або тканинний) квітка і помістіть його всередину кулі на мох. Крепові і тканинні квіти можна знайти в магазинах рукоділля. Їх часто застосовують в техніці скрапбукінгу, при декорі іграшок, одягу і весільних аксесуарів.

Декоративний тераріум своїми руками

Слідкуйте за тим, щоб горлечко скляної кулі було рівним, без сколів, тріщин і небезпечних зазубрин. Візьміть підходить за розміром винну пробку і акуратно закрийте нею отвір в кулі. Якщо пробка не вміщається в горлечко, акуратно обріжте її ножем.

Якщо ви збираєтеся використовувати декоративний тераріум як іменний покажчик на святковому столі, візьміть роздруковані іменні картки, призначені для гостей, виконайте в кожному отвір за допомогою діркопробивача. За допомогою тонкої атласної стрічки або шпагату прикріпіть іменну картку до винної пробці

������ ����, ��� �������� ������������ ��������� �� ����������� �����, � ������ ������ �� ������������� ��������� ���������.

Декоративний тераріум готовий! Взявши його за основу, можна створити щось ще більш ефектне - все залежить від вашого вміння, підручних матеріалів і приводу. Головне - це чудове і проста прикраса можна зробити до будь-якого свята, а декоративні елементи всередині скляної кулі можна міняти стільки разів, скільки захочеться.