Ілюстрації до Перемоги

% Настя Слон, автор JustLady. % % %
% Аж мурашки пробігають по тілу при погляді на радянські плакати часів Великої Вітчизняної війни. Копірайтери в той час були геніальні, але не в цьому справа, а в тому, що навіть представляти не хочеться, яке це було - на війні.
����������� � ������

Усі гучні фрази з приводу ВВВ здаються зараз пафосними і шаблонними, та й сама ця абревіатура скоріше вже канцеляризм. Тоді, може, обійтися без формулювань і просто поглянути на агітаційні плакати - своєрідні і яскраві ілюстрації до війни?

% Війна - справа не тільки солдатське, все вносили свою лепту.
Ілюстрації до Перемоги
Ілюстрації до Перемоги
Ілюстрації до Перемоги
Ілюстрації до Перемоги
Ілюстрації до Перемоги
Ілюстрації до Перемоги
% На геройство надихали жінки - матері та дружини.
Ілюстрації до Перемоги
Ілюстрації до Перемоги
Ілюстрації до Перемоги
Ілюстрації до Перемоги
% Ненависть до ворога була лютою.
Ілюстрації до Перемоги
Ілюстрації до Перемоги
Ілюстрації до Перемоги
Ілюстрації до Перемоги
Ілюстрації до Перемоги
Ілюстрації до Перемоги
Ілюстрації до Перемоги
Ілюстрації до Перемоги
Ілюстрації до Перемоги
Ілюстрації до Перемоги
Ілюстрації до Перемоги
% Нехай найголовніші слова про Перемогу відпочинуть, візуальні форми мистецтва в цьому допоможуть. Плакати, кіно. Переглянете «Летять журавлі», «А зорі тут тихі ...», «Іди і дивись», «Двадцять днів без війни» або інші несамовиті фільми про війну, віддавши данину пам'яті. І обов'язково обійміть найголовніших героїв у вашій власній історії.

З сорок другий спроби: & quot; Залізна людина 3 & quot;

% Настя Слон, автор JustLady. % % %
% Блюдо, приготоване з якісних продуктів по вмілому рецептом, очікувано смачно. «Залізна людина», третій пункт в меню.
� ����� ������ �������: "�������� ������� 3"

Для фанатів поява харизматичного і чарівного Тоні Старка у виконанні Роберта Дауні-мол. на великому екрані як бальзам на душу - і заспокоїть, і розсмішить, і понервувати змусить, і замислитися. Крім людини з гордо розведеними в сторони руками (не пропустіть цей кадр у фільмі) в «Залізній людині 3» є всілякі компоненти успіху і цілих сорок дві спроби явити глядачам диво.

% Тоні Старк не в формі, зате в тренді (останній Джеймс Бонд, пам'ятайте, теж трохи здав). Страждає від панічних атак, ніяк не може догодити Пеппер, костюм Залізної людини валиться у нього з рук, до того ж амуніцію Роуди збираються перейменувати на Залізного патріота (facepalm). У цей час якийсь Мандарин допомогою терористичних атак методично провчає президента Америки, як школяра.
% Флешбеков переносить в буремні 90-ті (ретро в бойовиках зараз теж в моді), звідки родом «демони, яких ми самі створили», за висловом самого Тоні Старка. Що дивуватися, Залізна людина настільки всемогутній, що сам і породжує суперників і бореться з ними.
% Ця сутичка дається йому нелегко. Позбавлений підмоги у вигляді Джарвіса і настільки улюблених ним технічних наворотів, Тоні Старк показує, на що він здатний не як супергерой, а як людина. З проблемами і слабкостями, але допитливим розумом і вправними руками. Іскрометне почуття гумору і нескінченний оптимізм краще залізного костюма захищають його ось уже протягом трьох частин і, що цікаво, чи не надокучає. Як Тоні Старку НЕ надокучає Пеппер Потс - найцінніше, і тепер він в цьому впевнений як ні в чому іншому, в його житті. Якщо Залізна людина хороший тим, що незважаючи ні на що залишається самим собою, то героїня Гвінет Пелтроу в третій частині франшизи постане в новому світлі і доведе, що варто свого бойфренда.
З сорок другий спроби: & quot; Залізна людина 3 & quot;
% Зі стороною добра все більш-менш стабільно, і головні сюрпризи, як звичайно, підносять лиходії. Гаю Пірсу, подібно його персонажу у фільмі, далеко до чарівності Роберта Дауні-мол., Зате Бен Кінгслі дуже органічний у своїй неординарній ролі.
% Здається, слово в слово повторюються філософствування супергероя на початку і середині фільму, воїни Мандарина із зовнішністю російських бандитів і безпорадний американський президент повинні дратувати, але ні. У всесвіт Старка все вписалося без додаткових зусиль і із загального смаку страви не вибивається. Світ під захистом Залізної людини, тепер уже, після «Месників», нерозривно пов'язаний з іншими сюжетами Marvel, повнокров'я і затягує зі швидкістю польоту ЖЧ. А зі снігопадом, руїнами, осипалися в океан, і відбитками тіней на цегляних стінах міфологічен і гарний.
% Божественні замашки Тоні Старка проявляться цілою армією створінь і парочкою знакових відкриттів у фіналі. Правда, доведеться змиритися, що навіть у супергероя все виходить не з першого разу. Але сорок двох спроб виявиться достатньо, щоб у світі все налагодилося.
% «Залізна людина 3» в прокаті з 2 травня. За фінальними рядками титрів чекає сюрприз;)

Полювання на Більбо: & quot; Піймай шахрайку, якщо зможеш & quot;

% Настя Слон, автор JustLady. % % %
% Фільм Сета Гордона зібрав навколо себе цілу зграю скандальщіков. У Росії з усіх боків чути обурення з приводу перекладу назви: Identity Thief в нашому прокаті йде як «Піймай шахрайку, якщо зможеш». Очевидно, з відсиланням до спілбергівський хіту, чесно зізнатися, натягнутою.
����� �� ������: "������ ��������, ���� �������"

Поки російські глядачі обурюються нетолерантним перекладом, в Америці, захищаючи права повних співгромадян, відомий американський кінокритик Рекс Рід з не меншою прямотою висловив свою думку про комедії. Основні претензії він пред'явив до Меліссе Маккарті, причому не тільки до її акторській роботі, але і її зовнішньому вигляду, при цьому грубо порівнявши з трактором і гіппопотамиха.

% Актриса дійсно настирливо перетягує на себе всю увагу, ніби налягаючи на канат всім тілом, але картина не є її сольним комічним номером. Мелісса Маккарті з образом зжилася успішно, але сам персонаж викликає великі сумніви.
% У щасливого чоловіка і батька Сенді Паттерсона (Джейсон Бейтман) все в житті складається найкращим чином, коли він виявляє, що хтось грунтовно поживився за його рахунок, поставивши під загрозу життя всієї родини. З'ясовується, що якась дама з Флориди скористалася його особистими даними, видавши себе за нього, і обнулила кредитку, а поліція безсила що-небудь зробити. Удвічі прикро, що саме жінка змогла провернути цю махінацію, адже Сенді досі не вдається довести, що його назвали на честь відомого спортсмена. Відкинувши убік всі сумніви дружини з приводу його замашок на кар'єру супергероя, зневірений бухгалтер відправляється через всю країну за винуватицею його банкрутства, сподіваючись умовити її у всьому зізнатися.
% Взагалі-то мова йде про хитрих махінаціях з особистостями: як Сенді, так і Діани (Мелісса Маккарті), або як її там насправді. Але за мороком натягнутих жартів, бандитських розборок та інших активностей, властивих комедії і роуд-муві, цього й не розгледиш. За провінційної тусовщицею і прожігательніцей життя (блакитні тіні, рожевий блиск для губ і хімія, мабуть, універсальні розпізнавальні знаки) ховається зворушлива життєва історія, що відсилає до оригінального назвою фільму (Identity Thief). Але це ж не так смішно, як уміння героїні вивергати лавини зеленої блювотини у відповідь на прохання офіцера поліції дихнути в трубочку.
Полювання на Більбо: & quot; Піймай шахрайку, якщо зможеш & quot;
% Типажі головних героїв в цій історії добре доповнюють один одного, але утрирувані настільки, що прояв живого гумору обмежується досить рідкісними епізодами. Варто відзначити цікаві моменти щирості або, навпаки, навмисного позерства персонажа Мелісси Маккарті. У ній немає озлобленості і черствості, навіть жадоби наживи немає - злочин для неї лише спосіб вижити. На жаль, ці досить цікаві ідеї проходять бочком, притискаючись до стінки. Більшу частину екранного часу Діана валиться матрацом на землю, безглуздо перебирає ногами, зображуючи біг або сексуально танцює.
% За оригінальності жартів «Піймай шахрайку, якщо зможеш» далеко до комедій, з якими її порівнюють (від творців «Третій зайвий» і «Нестерпні боси»). Зворушливість і безглуздість в ній не «станцювалися». Залишилося відчуття розрізнених скетчів, зіграних з різним ступенем захопленості.
% Згаданий вище Рекс Рід нарікав на те, що Джейсон Бейтман зі своїм талантом потрапив в такий провальний проект, а виявилося, що саме він був його ініціатором. При цьому актор зіграв добре, хоча і злегка одноманітно.
% Сама ідея «Піймай шахрайку, якщо зможеш», що претендує на актуальність і зачіпає крім соціальних проблем питання пошуку самого себе непогана, але в даному форматі вона зовсім не вистрілила. Крім дивовижних моментів, спійманих з життя: любов дівчаток до батька, готовність боса довіритися своєму працівникові, вміння насолодитися «зараз», співаючи на все горло улюблену пісню в машині, - і рідкісних-рідкісних стерпних жартів і згадати нічого. В цілому це одноразова комедія з досить незграбним гумором, яку неприємно буде дивитися навіть за вечерею і навряд чи захочеться рекомендувати друзям.
% Слабким виправданням фільму для когось може послужити те, що «Піймай шахрайку, якщо зможеш» - проект, спочатку не претендує на величезну славу, - в світовому прокаті йде дуже жваво і вже в рази перевищив свій бюджет.
% У нашому прокаті фільм стартує 21 березня.