Вільна жінка: всі романи Ксенії Собчак

% Skailar, автор JustLady. % % %
��������� �������: ��� ������ ������ ������
% Поки що жоден з багатих і впливових обранців Ксенії Собчак, в пріоритетах якої сім'я і діти займають далеко не найперші місця, не зміг утримати біля себе таку харизматичну особистість. Популярна телеведуча, яка виросла з формату «Дому-2», в даний час бере активну участь у політичних подіях, займається бізнесом і робить кар'єру на радіо.
% Статті за темою «Вільна жінка: всі романи Ксенії Собчак» %
Вільна жінка: всі романи Ксенії Собчак
% Стиль Ксенії Собчак %
Вільна жінка: всі романи Ксенії Собчак
% Ходіння по муках: Ксенія Собчак проти РПЦ %
Вільна жінка: всі романи Ксенії Собчак
% Фігура Ксенії Собчак: правила харчування зірки %
Вільна жінка: всі романи Ксенії Собчак
% Особисте життя Ксенії Собчак %
% Першим впливовим обранцем Ксенії став бізнесмен В'ячеслав Лейбман, віце-президент компанії «Еко Фенікс холдинг», що займалася утилізацією і зберіганням нафтопродуктів. Вони познайомилися в Санкт-Петербурзі, а після того, як дівчина вирішила перевестися в МДІМВ, разом переїхали до столиці. Після декількох років спільного життя Собчак розірвала ці відносини.%

Наступним коханим Ксенії став мільйонер Умар Джабраїлов, який був набагато старший за неї. Бурхливі сварки і примирення цієї пари не раз ставали надбанням громадськості. Зрештою, ці скандальні стосунки себе зжили, але Собчак підтримує дружбу з Джабраїловим і донині.

Ще один бізнесмен-мільйонер, Олександр Шусторович, свого часу отримав блискучу освіту в Гарварді, залицявся до дівчини не менше галантно, ніж її попередні чоловіки. Це були перші публічні відносини Собчак, які могли б закінчитися весіллям. Пара, обручі в 2005 році, планувала провести церемонію одруження в Костянтинівському палаці Санкт-Петербурга, і Собчак замовила вінчальний наряд у свого улюбленого модельєра Валентина Юдашкіна. Але за тиждень до торжества весілля була скасована. Шусторович не став тримати зла на колишню кохану, і перейшов у розряд її близьких друзів.

Про генерального директора радіостанції «Срібний дощ» Дмитро Савицький Ксенія відгукувалася як про людину, яка змогла її приборкати, і, не соромлячись, відкрито говорила про свої почуття до нього. Чого вартий тільки її заяву про те, що вона жорстоко розправиться з тією, яка посміє зазіхнути на її чоловіка! Незважаючи на такі гучні слова, вже через кілька місяців Собчак була помічена на відпочинку в Куршавелі з новим залицяльником.

Новим «принцом» відомої телеведучої виявився 35-річний Олег Маліс, який займав пост віце-президента компанії телекомунікацій «Альтіма». Незабаром в пресі вибухнув справжній скандал: Маліс, мало того, що був другом Савицького, але мав ще й цивільну дружину і двох дітей. Чоловік, однак, спростував чутки про те, що Собчак викрала його з родини. Пікантність цієї історії додав той факт, що пари как-будто помінялися другими половинами: дружиною Малиса, моделлю Оленою Ляндрес, захопився Дмитро Савицький. Чи були відносини Собчак з Малісом спробою «насолити» колишньому коханому, так і залишилося таємницею.

Навесні 2010 року дівчина з'явилася на публіці з депутатом «Єдиної Росії» Сергієм Капковим. І знову телеведуча була названа розлучницею, який взяв політика з сім'ї. Через кілька місяців пара розлучилася, причому, за словами Капкова, саме він був ініціатором розриву. Тим не менш, вже восени їх знову бачили разом на дні народженні Ксенії і різних світських заходах.

Влітку 2011 року світська левиця була помічена в суспільстві керівника театру «Практика» та відомого столичного ловеласа 46-річного Едуарда Боякова. Їхній роман тривав лише до осені.

У червні 2012 року в пресі з'явилася інформація про те, що Собчак пов'язують близькі стосунки з опозиційним діячем Іллею Яшиним. За даними слідчого комітету, квартира телеведучої, в якій при обшуку було вилучено величезні суми в іноземній валюті, є спільною власністю Собчак і Яшина.

Теги: чоловік, жінка, життя, вільний, ксенія, собчак

Сальма Хайєк: довгоочікуване щастя материнства

% Helen Writer, автор JustLady. % % %
������ �����: ������������ ������� �����������
% Мініатюрна і яскрава Сальма Хайек завжди приковувала до себе увагу шанувальників. Ця жінка без віку встигла прославитися, блиснувши на кіноекранах у багатьох відомих фільмах. Сьогодні думки кіноактриси зайняті іншим: вона відбулася як мати і прагне проводити з дочкою весь свій вільний час. %%
% Статті за темою «Сальма Хайек: довгоочікуване щастя материнства» %
Сальма Хайєк: довгоочікуване щастя материнства
% Біографія зірки: Сальма Хайек %
Сальма Хайєк: довгоочікуване щастя материнства
% Сальма Хайек: «Для мене важливо залишатися собою»! %
Сальма Хайєк: довгоочікуване щастя материнства
% Біографія зірки: Сальма Хайек %
Сальма Хайєк: довгоочікуване щастя материнства
% Психологія харчування, як у Сальми Хайєк: пристрасть до жирної їжі %
% Сама Сельма Хайєк одного разу сказала, що завжди виглядала старше своїх років, до чого встигла звикнути. Але після того, як вона переступила тридцятип'ятирічний рубіж, це стало грати їй на руку: вік просто зупинився. Можливо, саме тому Сальма виглядає набагато молодше своїх сорока п'яти.%

В її крові намішано буйна суміш: предки з Іспанії, Мексики і країн Азії вплинули не тільки на зовнішність, але і на темперамент дівчини. Починала вона свою творчу кар'єру з мильних опер, які принесли величезний успіх у рідній Мексиці. Популярність була настільки велика, що заважала облаштування особистого життя. Три заручин Сальма розірвала сама, тому що втомилася терпіти ревнощі перспективних женихів.

Досягнувши висот у Мексиці, дівчина вирушила підкорювати Голлівуд, що вдалося їй досить легко. Знявшись у кількох фільмах, що стали культовими, Сальма забезпечила собі ім'я в індустрії сучасного кінематографа. Але на особисте життя у неї часу просто не залишалося.

Їй приписували кілька романів з відомими людьми, але пропозиції руки і серця вона ні від кого так і не прийняла. Розмінявши четвертий десяток, кіноактриса жила так, як це дозволяла доля. І одного разу вона звела її з відомим мільярдером Франсуа Піно.

У 2007 році Салма дізналася, що вона вагітна. Це було досить несподівано навіть для неї самої, тому реакцію коханого, у якого вже були діти від минулих шлюбів, вона могла лише передбачати. У цій ситуації Франсуа повівся як справжній аристократ і запропонував узаконити відносини, що пара і зробила.

Навіть у цьому випадку не обійшлося без скандалу: права на майбутнього чоловіка пред'являла ще одна зірка шоу бізнесу, модель Лінда Євангеліста. Виявилося, що у неї також були стосунки з французьким багатієм і вона народила йому сина. Але Франсуа вибрав Сальму.

Дочка Сальми Хайєк з'явилася на світ восени 2007 і перевернула життя актриси з ніг на голову. Вона повністю присвятила себе пізнього дитині, годувала дитину грудьми до двох років і намагалася відновити форми, втрачені під час вагітності.

Сьогодні зірка виглядає так само добре, як і десять років тому. Чоловік Сальми Хайєк підтримує її у всіх починаннях, а дочка стає все старше, радуючи так довго чекала її мати.

Теги: чоловік, щастя, материнство, сальма, хайек