Кіра Найтлі і її колечко

% Наталя, автор JustLady. % % %
���� ������ � �� �������
% Кіра Найтлі і Джеймс Райтон нещодавно оголосили про свої заручини. Закохані виглядають дуже щасливими, обнімаються і цілуються прямо на вулиці, не бентежачись ні папарацці, ні звичайних перехожих.
% Статті за темою «Кіра Найтлі і її колечко» %
Кіра Найтлі і її колечко
% Кіра Найтлі в житті %
Кіра Найтлі і її колечко
% Кіра Найтлі - ?? велика мадемуазель %
Кіра Найтлі і її колечко
% Еволюція стилю Кіри Найтлі %
Кіра Найтлі і її колечко
% Зачіски Кіри Найтлі %
% Актриса 27-річна Кіра Найтлі і рокер 28-річний Джеймс Райтон гуляли по Лондону, в цей час їх і побачили репортери. Майбутнє подружжя трималися за руки, шепотіли щось на вушко один одному, обіймалися, цілувалися, словом, добре проводили час. Коли вони помітили фотографів, то нітрохи не зніяковіли, а, навпаки, продовжили прогулянку закоханих як ні в чому не бувало.%

У Голлівуді вважають, що Кірі давно було заміж невтерпеж, тому актриса всім і демонструвала свою ліву руку, на безіменному пальці якої красувалося колечко. Само прикраса, правда, не можна віднести до єдиним і неповторним. Особливо порівняно з обручками інших відомих актрис Голлівуду: Холлі Беррі, Анджеліни Джолі, Дрю Беррімор та ін. Обручка Кіри Найтлі - подарунок Райтона - зроблено з білого золота, його прикрашає діамант. Звичайно, актриса при бажанні сама зможе купити собі все, що захоче, адже за офіційними даними на її банківських рахунках лежить близько 47, 7 мільйонів доларів.

Джеймс Райтон - вокаліст та клавішник рок-групи Klaxons. Познайомився він з Кірою завдяки моделі Алексе Чанг. Ще в січні 2011 року Найтлі розійшлася зі своїм хлопцем Рупертом Френдом після п'яти років стосунків. І щоб допомогти своїй подрузі відволіктися від сумних думок, Алекса і вирішила познайомити Кіру з Райтоном. Буквально через три місяці від печалі по колишньому коханому не залишилося й сліду: Кіра з Джеймсом ні на хвилину не розлучалися один з одним, на кожному кроці показуючи свої почуття.

Відносини закоханих розвивалися стрімко. Через кілька місяців після знайомства Джеймс з'явився на весіллі брата Кіри, де і познайомився з її рідними. А ще через рік і три місяці Райтон запропонував коханій одружитися. Сара Кін, агент актриси, офіційно підтвердила, що Кіра і Джеймс заручені.

Теги: кільце, колечко, джеймс, Райтон

Як нас розігрують ЗМІ

% Sky, автор JustLady. % % %
��� ��� ����������� ���
% Пожартувати люблять багато: приятелі, друзі, колеги і навіть батьки. До їх частим розіграшів ви рано чи пізно звикаєте, і вони перестають бути для вас великою несподіванкою. А хто може здивувати, пожартувавши? Телебачення, газети, журнали! Люди звикли довіряти ЗМІ, і останні іноді цим користуються.
% Статті за темою «Як нас розігрують ЗМІ» %
Як нас розігрують ЗМІ
% Як розіграти чоловіка %
Як нас розігрують ЗМІ
% Ігри в ліжку %
Як нас розігрують ЗМІ
% Новорічний карнавал: як підібрати собі костюм %
Як нас розігрують ЗМІ
% Гра для дорослих: party в ліжку %

Коли ви дивитеся новини по телевізору, ви впевнені в тому, що всі описується дійсно мало місце. Також думали і жителі Швейцарії 1 квітня 1957, коли побачили у програмі «Панорама» репортаж про небувале зростання урожай спагетті. Авторитетний телеканал BBC віщав про успішну боротьбу фермерів зі шкідником, який пожирав макарони. Редактори передачі ще довго намагалися відповісти на запитання телеглядачів про те, де можна придбати насіння спагетті.

Були введені в оману і жителі Швеції. Станом на 1962 в цій країні віщав всього один телевізійний канал. За порадою технічного інспектора, 1 квітня всі жителі Швеції наділи на свої телевізори капронові панчохи і шкарпетки. За словами експерта, така телевізійна обновка дозволила б створити кольорову картинку. Примітним є той факт, що дійсно кольорове зображення з'явилося рівно через 8 років.

Попалися на «вудку» ЗМІ та наївні американці. 1 квітня 1977 у відомому журналі «Гардіан» була опублікована новина про відкриття нової республіки Sun Serriffe зі столицею Times New Roman. Главою республіки був названий Генерал Точка, а сам острів, зображений на карті, явно нагадував кому. Незважаючи на очевидність розіграшу, багато американців дзвонили в редакцію з бажанням дізнатися подробиці дивного відкриття.

Радіо не відстає від своїх «побратимів» і теж не забуває про першоквітневі жарти. Так, в США в 1976 було оголошено, що у зв'язку з незвичайним становищем Плутона щодо Юпітера відчутно зміниться сила тяжіння. Стверджувалося, що люди стануть легше. Після заяви до редакції надходили дзвінки від слухачів, які відчули легкість. Одна дзвонила переконувала ведучих, що разом з 11 друзями левитирует на стільцях.

Виходить, що ЗМІ теж не проти повеселитися і залишити «в дурнях» величезна кількість людей.

Теги: жарт, телебачення, розіграш