Значення каменів: талісмани і обереги за знаком Зодіаку

% Алла Артем'єва, автор JustLady. % % %
�������� ������: ��������� � ������� �� ����� �������
% Астрологи вважають, вплив каменів на долю і здоров'я людини пов'язане з датою його народження. Талісман або оберіг, обраний у відповідності зі знаком Зодіаку, може стати вашим захисником і помічником на все життя.
% Статті за темою «Значення каменів: талісмани і обереги за знаком Зодіаку» %
Значення каменів: талісмани і обереги за знаком Зодіаку
% Жіночі обереги та талісмани %
Значення каменів: талісмани і обереги за знаком Зодіаку
% Талісмани для знаків Зодіаку %
Значення каменів: талісмани і обереги за знаком Зодіаку
% Захисна сила предметів: талісман, оберіг, амулет %
Значення каменів: талісмани і обереги за знаком Зодіаку
% Значення каменів для знаків Зодіаку %
% Камені, які підходять для Овна, - яскраві, потужні, виразні, як і самі представники цього знака. Бірюза - камінь переможців, вона приносить удачу, наповнює енергією і налаштовує на мирний перебіг життя. Рубін - камінь любові і пристрасті, прикраса з ним наділяє свого власника мудрістю. Циркон - дарує натхнення, допомагає знайти нестандартні рішення в складних ситуаціях.%

Талісмани Тельця - це камені, що утворюються глибоко в землі, що дарують стабільність і стійкість до життєвих негараздів. Агат - це талісман людей, що мають дар ясновидіння. Звичайній людині він додає розсудливості і прозорливості. Чорний агат - виключно чоловічий талісман. Кахолонг - жіночий камінь, що сприяє збереженню миру в сім'ї і притягає багатство. Онікс оберігає власника від самотності й бідності.

Камені Близнюків - теплі, дарують тепло і радість. У представника цього знака має бути безліч прикрас, щоб він міг міняти їх залежно від настрою. Прикраса з аметрін наділяє людину даром переконання і покращує настрій. Рожевий кварц сприяє взаєморозумінню, притягує любов і зміцнює імунітет. Чароит пробуджує інтуїцію, дарує спокій і допомагає при захворюваннях нирок і печінки.

Камені Рака підпорядковані його стихії - воді. Беломорит видобувається на півночі, в Білому морі. Він допомагає у навчанні, сприяє поліпшенню пам'яті та аналітичних здібностей. Жінкам цей камінь дарує здоров'я і успішне перебіг вагітності. Місячний камінь заспокоює свого власника, проганяє неприємні переживання і думки. Вогняний топаз допомагає викривати обман і шахрайство, загострює інтуїцію.

Талісманами для Львів служать камені, підлеглі Сонцю. Гранат дарує своєму власникові владу і здатність вгадувати думки оточуючих. Ізумруд зміцнює здоров'я людини і підвищує його сексуальність. Янтар має потужну енергетику, захищає від недоброзичливців і заздрісників, лікує багато захворювань.

Педантичні Діви вибирають каміння дуже виважено, керуючись своїми особистими уподобаннями. Їм підходить змійовик - мінерал, схожий на шкіру змії. Цей камінь захищає власника від негативної енергетики, пристріту і псування. Нефрит здатний впливати на підсвідомість людини і міняти його світогляд. Червона, жовта і червоно-чорна яшма залучає для Дев багатство і успіх.

Ваги - єдиний знак, якому підходять практично всі камені, але особливо - оранжевого, жовтого, синього, блакитного та зеленого кольорів. Повітряний аметист особливо рекомендований Терезам, він сприяє інтелектуальному розвитку особистості і підсилює інтуїцію. Кришталь вважається мінералом-провідником у потойбічний світ. Він покращує пам'ять і розвиває ясновидіння. Малахіт - камінь, який сприяє встановленню гармонії в душі, що підсилює творчий потенціал і уповільнює старіння.

Камені Скорпіонів такі ж похмурі й енергетично сильні, як і він сам. Гематит, який, по суті, є відполірованою залізною рудою, посилює сексуальну привабливість власника і дарує астральну енергію. Це найбільш підходящий для Скорпіонів талісман. Котяче око оберігає від псування і пристріту, сприяє збереженню родини. Але допомагає він тільки сильним і завзятим людям. Турмалін - камінь любові і молодості. Він зміцнює шлюб, підвищує лібідо і здатність до дітородіння.

Стрільцю астрологи рекомендують носити такі мінерали, які будуть врівноважувати його життя. У холодну і складний час року талісманом повинен бути теплий камінь, у спеку і при великому поспіху Стрільцям слід брати темні і холодні мінерали. Обсидіан - енергетично дуже потужний камінь вулканічного походження. Він допомагає власникові розвивати інтуїцію і здатність передбачення, пригнічує зневіру і лінь. Тигрове око щедро ділиться своєю енергією з людиною, знищує невпевненість і інертність. Хризоліт - камінь миру і гармонії. Він допомагає в судових позовах, лікує захворювання очей і крові.

Потужним Козерогам необхідні талісмани, що володіють сильною енергією. Яскраві корали - камені органічного походження. Вони допомагають власникам знайти свій шлях у житті і не озлобитися. Лазурит - камінь любові і вірності. Він знищує меланхолію, покращує кров, дарує міцний сон, охороняє від псування і пристріту. За деякими легендами лазурит приносить щастя тільки темноволосим і рудим, а іншим обіцяє біду. Флюорит допомагає людині налаштуватися на роботу, покращує пам'ять і логічне мислення, здатність концентруватися на справі.

Стабільним Водоліям необхідні камені, підживлюють м'якою і теплою енергією. Унікальний мінерал амазонит здатний продовжувати молодість, заряджати життєвою енергією, допомагати знаходити незвичайні рішення. Нефрит сприяє виявленню суті людини, допомагає стати на шлях особистісного розвитку. Хрізотопаз приносить Водоліям удачу, заспокоює і приваблює прихильників на бік свого власника.

Знак Риб - самий таємничий і містичний. Навіть небезпечні камені не можуть нашкодити представникам цього знаку. Перли визнає тільки одного господаря - Риб. Прикраси з цього каменю ідеально підходять романтичним представникам цього знаку, захищаючи їх від імпульсивних і необдуманих вчинків. Шпінель дарує удачу і успіх у справах. Аквамарин допомагає розгадувати таємниці, які так хвилюють Риб, з ним можна викривати навіть астральні обмани.

Теги: знак, талісман, камінь, значення

Як залучити удачу і гроші в будинок по фен-шуй

% Євгена Чернишова, автор JustLady. % % %
��� �������� ����� � ������ � ��� �� ���-���
% Фен-шуй останнім часом набуває все більшої популярності. Дійсно, заманливо, пересунувши деякі предмети в будинку, отримати багатство, успіх і успіх в любові. Працює це і як освоїти прийоми цього чарівного методу, щоб почати жити краще?
% Статті за темою «Як залучити удачу і гроші в будинок по фен-шуй» %
Як залучити удачу і гроші в будинок по фен-шуй
% Як знайти роботу з фен-шуй %
Як залучити удачу і гроші в будинок по фен-шуй
% Фен-шуй: як облаштувати свій будинок? %
Як залучити удачу і гроші в будинок по фен-шуй
% Фен-Шуй. Мистецтво гармонії у вашому будинку %
Як залучити удачу і гроші в будинок по фен-шуй
% Фен-шуй для грошей %

Перш за все, фен-шуй вчить правильно розташовувати предмети в будинку, розставляти їх в такому порядку, щоб активізувати потрібні вам зони. Удача й успіх сприяють тим, чия енергія циркулює швидко і вільно, не застоюється і живить тіло і душу. Те ж саме стосується і вашого житла: розгребіть все завали, де б вони не знаходилися. Застій енергії, що утворюється в подібному завалі, може вкрай негативно позначитися на вашій кар'єрі, удачі і успіху в будь-яких справах. Тому, почніть з того, що влаштуйте удома генеральне прибирання, це буде дуже корисно і для здоров'я і для сприятливого фен-шуй.

Вікна та двері не повинні бути загороджені або завішені. Якщо на підвіконнях стоять квіти, переконайтеся, що вони не закривають сонячне світло. Чи не захаращувати місце біля входу в будинок, це буде заважати правильному перебігу енергії і створить додаткові незручності. Встановлюйте ліжко так, щоб з неї було видно двері в кімнату, ні в якому разі не спите до дверей спиною - це розсіює вашу удачу і здоров'я, а так само робить дуже беззахисним. Над ліжком так само не варто розташовувати ніяких полиць або навісів - вони заважають вашої енергії вільно підніматися вгору, а так само не пропускають позитивну енергію до вас під час сну. Не встановлюйте в спальні дзеркало навпроти ліжка або у себе за спиною - це так само відштовхує удачу і приносить нещастя.

Для залучення грошей потрібно використовувати традиційні грошові символи: округлі предмети з металу жовтого або оранжевого кольору. У будинку грошовий сектор - це Південно-східний напрямок. Саме тут і потрібно встановлювати амулети і талісмани, які залучають багатство: жаба з монетками або просто китайські монетки, акваріум із золотими рибками або грошове дерево. До речі, будь-яка рослина з округленими листочками, може забезпечити активацію грошового сектора. Основне правило, щоб рослина швидко зростало і в жодному разі не хирляві або мляво. Якщо ви купуєте молоде незміцніле рослини, уважно стежте за його ростом і розвитком, щоб не добитися протилежного ефекту.

Дуже сприятливим по фен-шуй вважається наявність живих квітів в будинку. Тільки не варто захаращувати ними весь вільний простір, пам'ятайте про рух енергії! А ось зів'ялі квіти, як і засихають домашні рослини, впливають на енергетику в будинку вкрай несприятливо. Якщо не можете виходити хворе рослина - з ним краще розлучитися. Сектор багатства так само можна зайняти чимось дійсно цінним. Покласти там кілька справжніх монет або навіть цінні папери або банкноти. Тільки, зрозуміло, робити це слід не на очах у сторонніх очей. Можете зашити цінності в красивий тканинний мішечок, покласти в конверт або ж ящик столу, якщо він знаходиться в сприятливому секторі.

Надмірно захоплюватися і завалювати простір сприятливими символами теж не варто. Цілком достатньо якого-небудь одного невеликого амулета або талісмана. Повірте, від кількості та розміру рівно нічого не залежить, для притягнення потрібної вам енергії достатньо і дрібнички, а ось захламить простір і створити труднощі таким чином можна дуже легко. Не переборщіть, у всьому слід знати міру.

Ще одне важливе правило, будьте послідовні. Наведіть меблі та додавайте щось у свій будинок поступово, щоб оцінити зміни, що відбулися внаслідок ваших дій. Адже починаючи, легко можна зробити помилку, а виправити її набагато простіше, коли точно знаєш, у чому саме вона полягала. Пробуйте і у вас обов'язково все вийде!

Теги: деньга, волосся, будинок, зачіска, удача, секрет, шпилька, фен